9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #7496
    Ja igen az valamilyen G...
  • elitehun
    #7495
    Az a G vagy hogy hívják. meg lehet majd venni a fegyverboltban egy idő után. hány %-nál jársz?
  • Shep
    #7494
    Kezd megváltozni a véleményem a játékkal kapcsolatban most, hogy átjutottam a másik helyszínre, végre változatos a táj, lehet domb/hegy oldalakból több száz méterről távcsövessel operálni és valahogy hangulatosabb lett az egész.
    Elindultam egy konvojt elintézni, éppen egy sziklaszurdokon vágtam át, hogy elérjem a célt mikor felvillant bennem, hogy milyen jó lenne ha a hegyoldalból lőhetném szét RPG-vel, és ahogy kiérek a szurdokból pont a hegy aljában megy a konvoj és adhattam nekik :)

    Hogyan tudok olyat mint a videokban is volt, hogy a korszerűbb rpg-vel a levegőbe felfele lőtt és valamennyivel távolabb a lövedék bombaként csapódott be?
  • bodesz
    #7493
    vki regeditből nemtudná nekem kiszedni a regeket(megkeresi regeiditben HKLM\Software\ubisoft\far cry 2 mappát és kiexportálja nekem) és feldobni vhova?
    nemrég behalt a vinyóm és nem sokat lehetett visszahozni.a feltelepített játékot visszatudtam hozni de az isoját nem :S és most elég fos a netem is TY CHELLO.
    patchelni szeretném de nincs benne regekben :S
    pls vki help akinek van fölös pár perce.
  • Apus
    #7492
    a városban lévő 2 csapat adja a főszálat.
  • kryst
    #7491
    Ebben a játékban van valami fő küldetés? Mert vannak ezek a pontok ahol adnak feladatot, pl. minta a fegyverkereskedő is, de ezen kívül van valami kötelező küldetés is? Vagy csak ezekre a pontokhoz kell visszamenni?
  • Apus
    #7490
    Na végigjátszottam, hát nem volt semmi:) Számítottam valami ilyesmire a végén, de azért meglepett.
  • elitehun
    #7489
    Kipróbálom.
    De a valóságban vagy a játékban?
  • gduck
    #7488
    Aludjál reggelig és kezdjél el sétálni a napfelkeltében! A fényhatások, az állatok, a hangok, ÁÁÁÁÁ TÖKÉLETES!!!!
  • gduck
    #7487
    SZUPI!
  • Apus
    #7486
    én benyomtam a dobozba aztán ott is felejtettem:)
  • Shep
    #7485
    Megtaláltam az arany AK-t, ezt nem lehet a raktárban tárolni mint a többi fegyvert, ha elkopik annyi?
  • Doomista
    #7484
    nah nem szoltam ! mostmár van rendesen dm,tdm server jea !!! fc2 multi rulez :D
  • bodesz
    #7483
    vki regeditből nemtudná nekem kiszedni a regeket és feldobni vhova?
    nemrég behalt a vinyóm és nem sokat lehetett visszahozni.a feltelepített játékot visszatudtam hozni de az isoját nem :S és most elég fos a netem is TY CHELLO.
    patchelni szeretném de nincs benne regekben :S
    pls vki help akinek van fölös pár perce.
  • elitehun
    #7482
    Buszozzál
  • elijahwood
    #7481
    hali mindenkinek!
    12% -nál tartok most, jó játék amugy de kezdem kicsit unni. Ami zavar hogy sokat kell autózni vagy hajózni, ide-oda. Minden utközben jönnek a ellenfelek ami nekem elég fárasztó már. Kinek mi a véleménye?
  • Doomista
    #7480
    zsir :] TDM lesz ? nekem a favoritom a team deathmach....jo az a csapatos ölögetés + ha van csapatmunka is
  • piamania
    #7479
    valaki?
  • Tib
    #7478
    Ha végre beindul a dedikált szerverünk, akkor majd több magyarral találkozhatsz Hogy ez mikorra lesz meg? E hét elejére szerettem volna, de kitolódik a végére, esetleg a jövő hét elejére. Persze ahogy beindult, egyből sípolok! ;)
  • gduck
    #7477
    Lassan két hónapja megvan a játék és alig találkoztam magyarokkal :(

    UI: CD-KEY beírást én is megszívtam anno :D
  • Dave0092
    #7476
    inkább az a baj, hogy nincs semmi küldetés benne... elkell menni a pálya végére, ahol kinyirsz egy embert, aztán ennyi a küldetés... meg vannak a felrobbantos teherautós küldi is ami annyibol ál, hogy köröznek folyamatosan elötted... elég ha elálod az utját kocsival és aládobsz egy gránátot.
  • Tib
    #7475
    Erről pár napja már másnak megírtam itt: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1100954573&no=7440]#7440[/URL] (2008. dec. 08. 19:48)
  • Tib
    #7474
    Ne ranked kategóriában nézelődj és ne csak DM játékmódban... És nézz szét késő délután, vagy inkább este... ennyi :)
  • Doomista
    #7473
    kicsit csalodtam az multiplayer részében...egy ranked server volt,amin tudtam játszani,kemény 3 ember...legalábbis a lista többet nem mutatott...komolyan ennyire leszrja mindenki a multi részét vagy mi van ? szrtm a multi jobb mint az single mód :D legalább csordulna a lista serverrel teli :D
  • bgabor
    #7472
    Igen, ez meg a másik. Tűzharc, szerelés, tűzharc, szerelés. Néhány óra után halálosan unalmas tud lenni ez a játék.

  • Apus
    #7471
    engem tulajdonképpen nem is az őrposztok zavarnak, mert átsuhanok ratuk aztán vagy kilövik a kocsit vagy nem. hanem az a sok autós farok. lementem a MArina mellé busszal, tragacsba be, és mindig megjelent egy here aki üldözni kezdett. olyankor kocsiból ki, fejét szétlőni, kocsit szerelni, beszáll, félperc mulva megint jön egy genya és így tovább. többet szereltem azt a szart 500 méteren, mint a gearhead garage-ban 2 nap alatt.
  • bgabor
    #7470
    Én még nem láttam játékot, ami alapötletre,grafikára, kidolgozottságra ennyire tuti lett volna, és amit ennyire tönkretettek volna a monotonul ismétlődő értelmetlen tűzharcok.

    Ezekkel a kereszteződéseknél újratermelődő és azonnal az életedre törő ellenfelekkel gyakorlatilag tönkretették a játékot. Szép volt, ubisoft!
    Legutóbb az Assassin Creedet sikerült kinyírni ugyanezzel a módszerrel.
    Mikor tanulják már meg végre, hogy a monotonitás a játékfejlesztő legnagyobb ellensége?
  • Eftörsokk
    #7469
    hali
    tervben van a játék megvétele,1 kérdésem lenne
    sokan játszanak vele online?
  • Apus
    #7468
    köszönöm!
  • elitehun
    #7467
    Egy boríték jelzi valahol jobb oldalt alul miután felhív valaki és krákogós hangon mond valamit
  • Doomista
    #7466
    megoldodott.
  • Doomista
    #7465
    multi modban beakarom irni az online kulcsot..irja hogy CD kulcs,akkor nyilván a dobozban találhato sorozhatszám az...csak az a gáz,hogy a sorozatszámom végén egy "nulla" van,amit nem tudok beütni oda sehogysem...ha 0-t irok elöhozza a konzolparancsmenüt felülröl...help me !
  • piamania
    #7464
    HEllo!

    Tegnap elszállt a winfosom,és újra kellett raknom.Odalett mindenem,köztük a játék mentései.58%-nál jártam.Vki átküldené nekem a mentéseit erről a százalékról vagy kicsit előbbről?nem akarom előröl kezdeni.köszi
  • Shep
    #7463
    Merre találok amúgy siklót?(nem vizit :))
  • Shep
    #7462
    Hát igen, de engem leginkább az zavar, hogy üres a játék, az egész abból áll, hogy elmész A pontba küldetésért innen B-be megölni/felrobbantani valakit/valamit ezután megint vissza A-ba és ennyi. A változatosság abból áll, hogy melyik úton mész, és, hogy közben hány ellent ölsz meg, jó lehet úgy is, hogy a haver által javasolt módon jársz el ami közbeiktat még két pontot mert 1. találkozol a haverral 2. még meg kell szerezni valamit, meg a végén még azt a szerencsétlent meg is kell menteni. És az 50m után újraéledő ellen meg elég "életszerű". :)
  • Apus
    #7461
    üdv urak!
    Gondolom voltmár kérdezve, de az exluzív tartalomhoz hogyan lehet hozzáférni? Beírtam a kódot, el is fogadta, de semmi új opció. A sztorin belül lesz valami változás?
    Előre is köszi!
  • elitehun
    #7460
    De nem a ubisoft csinálta az első részt. lehet hogy a ubi-s srácok hentelősek xD
  • snowkid16
    #7459
    Besz*rok, nekem nagyon tetszik :D
  • adeex7
    #7458
    nem vagyok gyáva,de ehhez a történethez nem illik ez a hentelős fíling...mint ahogy az FC1-ben se a hentelésen volt a hangsúly :)
  • elitehun
    #7457
    Asszem van