9022
Far Cry 2
  • totya4
    #8060
    Azt értem hogy mi benne a logika, én azt kérdeztem hogy a szemét bántja-e valakinek rajtam kívül :-)
  • Tib
    #8059
    Heuro: Az én megfigyeléseim szerint a fegyver kereskedő küldetései összefüggésben vannak a fő szállal is. Azaz inkább mondom egy példával: Elkezdtem a játékot és 4 fő küldetést csináltam meg. Ezután ráálltam csak a kereskedő küldetéseire, aki csak egy ideig adott feladatokat, utána eltűnt. Nekiálltam még egy pár fő küldetésnek és a befejezésük után (tehát amikor aktuálisan futó küldetés nincs) megint volt kereskedő.
    Tehát én úgy tapasztaltam, hogy a kereskedő csak bizonyos számú küldetést ad bizonyos számú főküldetés (végigjátszott játék százalék) mellé.

    totya4: Ha jól értettem amit mondtál, akkor arra gondolsz, hogy a szabadból bemész egy zárt és sötétebbnek látszódó helyre és ahol kivilágosodik... Mert ez így reális. A kinti (erősebb) fényhez van szokva a szemed, de amikor bemész a sötétebb helyre, a szemed az ottani fényviszonyokhoz szokik hozzá. Fordított szituban meg amikor kimész a sötét helyről, a játékban is egy picit elvakulsz, amíg a szemed a kinti fényhez hozzászokik.
  • Heuro #8058
    De _nem_ ez a bajom, úgyhogy no comment ...
  • totya4
    #8057
    Nektek nem bántja az a szemeteket hogy mikor egy helységbe / zárt helyre értek az kivilágosodik? Persze, alapból nem, de 50-edjére már... :) Előnye van, hiszen jobban látszanak a tárgyak.
  • Hellsing47
    #8056
    ennél szájbarágósabban mint hogy "a fegyverkereskedő akkor jelenik meg, ha nincs aktív küldetésed" nem lehet elmagyarázni!
  • Heuro #8055
    Össze van ... csak ezt elegánsan kihagytad belőle:
    én: "Inkább az a problémám, hogy adhatna a játék valami infót, hogy ugyan mikor kerül újra a látótérbe a kereskedő?"
    Ennyi.
    1xűen zavaró egy idő után, hogy nem tudod meddig kell a homokot taposni, hogy előkerüljön valami..
    Remélem ezt már nem érted félre.
    A játék ennek ellenére tetszik, remek időtöltés.
  • totya4
    #8054
    én: "a fegyverkereskedő akkor jelenik meg, ha nincs aktív küldetésed"

    te: "de mindíg van egy aktív küldetés immár hetek óta."

    te: "ez az én gondom, nem az, hogy nem bírok értelmezni egy üzenetet"

    Ezt valaki adja össze :)
  • Heuro #8053
    Ezen túlvagyok ... de mindíg van egy aktív küldetés immár hetek óta.
    Inkább az a problémám, hogy adhatna a játék valami infót, hogy ugyan mikor kerül újra a látótérbe a kereskedő?
    Majd az esős évszakban?
    Esetleg a következő ötéves tervben?
    Mert tele vagyok gyémánttal (meg ideggel), de vásárolni nem tudok semmi új ccuccot.
    Szar, tavalyi, levetett fegyverekkel szaladgálok.


    Hát ez az én gondom, nem az, hogy nem bírok értelmezni egy üzenetet.
  • Ryder62
    #8052
    Na, elszált a Far Cry 2 mentésem. De nem akárhogy. Egyszerűen nem tudom betölteni mert kifagy. Ha korábbi mentést akarok betölteni ott is kifagy. Újraraktam a játékot, nem használ, fagy. Minden beállítást alapra tettem, fagy. Majd kezdtem egy új játékot és mentettem majd betöltöttem és voilá jó lett. A poén hogy kb 50 órás játékidőm szállt el. Hurrá, tök boldog vagyok.
  • totya4
    #8051
    Szépen elmondja hogy a fegyverkereskedő akkor jelenik meg, ha nincs aktív küldetésed. Persze lehet hogy ha elfogynak a küldetései, akkor végleg eltűnik :-)
    Viszont a szg-e ott van, végülis az az igazi "fegyverkereskedő".
  • Heuro #8050
    Hú de nagyon köszönöm!
    Az általad közölt infó alapján nem kell potyára kipróbálnom.
    Tanúsíthatom, hogy az 1.2 pecs után semmi gond a 40"-os monitorral.
  • Tib
    #8049
    a FOV (Field Of View) a kép szélesítéséhez használatos program. A 4.0 verziót még az Far Cry 1.1-es verziójához csinálták. Azóta az 1.2-es patch megoldotta a widescreen monitorok gondját, bár azoknak még mindig jó lehet, akik egymás mellé akarnak pár monitort tenni

    1280x1024

    1680x1050

    5040x1050


    Bővebb infó itt.
  • Heuro #8048
    Tudja valaki, hogy a Far Cry 2 FOV Hack v4.0 mit csinál?
    A látómezővel mahinál valamit?
    Más.
    Hetek (mármint a virtuális idő szerint) járkálok a nagy afrikai tájban, ami szép, de jó lenne már nekem is találkoznom a fegyverkereskedővel.
    Az elején 2x megjelent, aztán elment ... gondolom Kelet-Európába ...
    Főszállal haladnék, de nagyon lassan csurgatja.
    Megint más.
    Szerintem multiban valamivel élvezetesebb lehet a játék.
    Én nem tudom kipróbálni, mert 3 éve nem multizom, néhány igen-igen rossz tapasztalat után
    Akkor megfogadtam, csak akkor lesz ismét multiplayer, ha saját, fizikai szerverem lesz, a hozzávaló szoftverekkel, engedéllyel, mifenével.
    Nna ... ez a közeljövőben egészen bizonytalan esélyű
  • Richardix
    #8047
    lehet h egyenlőre nincs új elérhető fegyverküldetés...
    Ha haladsz a főszállal majd lesz több.
  • grebber
    #8046
    Eddig csak a Crysis benchmarkot néztem ott gyorsult.Hülye fejemmel FC2-öt kihagytam!
  • gduck
    #8045
    Gondoltam hogy csak vmi marketing :D
  • grebber
    #8044
    Ez a leirás volt a 178.akármyennyinél is.
  • gduck
    #8043
    GeForce Release 181.20

    "Up to 38% performance increase in Far Cry 2"

    +38% ?
  • simonl #8042
    Sziasztok,

    Ha nincs aktív küldetésem akkor miért nem jelenik meg a fegyverkereskedő ?
  • Tib
    #8041
    Szívesen venném, ha páran, kiknek az eredeti verzió van meg, tesztelnétek, hogy a szerverükön a pályák letöltése működik-e (map sharing). Elvben be van kapcsolva és nálam le is töltötte a pályát, viszont voltak szép számmal "kilökött" játékosok a csatlakozást követően...
    A szerver neve FC2 Hungary | kockaszerver.hu vagy a közvetlen IP-je 157.181.180.24
    Észrevételeket várok, köszi
  • gduck
    #8040
    Megéri megvenni, nagyon jó lett az online rész is ;)
  • Jim Morrison
    #8039
    nekem egy küldi után megadott egy mesterlövészpuskát.
    Nektek is néha zavaros a grafika? Úgy értem szines textúrák, egy bizonyos irányba, amikor nézek sosem látok egy nagy fekete téglalap miatt. előbb ugyanez volt, megnyomom az F9-et, majd kilép...
  • lobig
    #8038
    hát gratulálok, mehetek én oda-vissza a busszal, semmi változás. alszok, hadd "szinkronizáljon", de semmi... most rakjam újra? nincs kedvem, nemár...
  • Tib
    #8037
    Nope... Magyar játék van vásárolva és telepítve
  • Prince23
    #8036
    És angol verzió van meg?
  • Tib
    #8035
    Ha tetszik az alap játék, akkor szerintem megéri belefektetni.
    Azok a szerverek, amiknek normális a ping-je, szinte mindig élettel teli Szerencsére a saját dedikált 16 slot-os szerverünk is ebbe a csoportba tartozik
    És nekem csatlakozással sincsenek gondjaim. Akinek meg esetleg van, az meg egy email formájában forduljon a Ubi Support-hoz, és segítenek a problémáján
  • skampi
    #8034
    nekem is volt ilyen problémám.a kocsmába be tudtam menni,de nem kaptan küldetést,a városban viszont be sem tudtam menni az épületekbe.telefonos küldetést tudtam felvenni,de senki nem beszélt a telefonba,mintha leálltak volna az npc-k.újratelepítéssel megoldódtak a problémáim
    bár az egész xp.t újraraktam előtte,tehát lehet,h nem lesz elég a sima reinstall...
  • Speedstick
    #8033
    Hát mutli célból sztm nem nagyon...Mindenhol olvasgatok, és nagyon sokakat nem enged fel, mint pl engem...Pedig eredeti játék.
  • Prince23
    #8032
    Akinek magyarul van meg, annak szól a kérdésem.
    Láttok benne nagy online jövőt a játékba? Tehát kellően forgalmas? Érdemes befektetni multi célból?
    köszi
  • Heuro #8031
    Ez roppant érdekes ... napokkal ezelőtt ezért hagytam abba. Ugyanúgy 27%-nál.
    Aztán most, hogy olvastam a hozzászólásodat, gondoltam előveszem és megnézem még1x.
    Ugyanúgy egy felkiáltójel volt, a központban, de most már tudtam ott küldetést felvenni.
    Szóval van remény ... ha még valaki belefut ebbe
  • lobig
    #8030
    köszi a tippet, kipróbálom...
  • coolpet
    #8029
    Egyvalamit azert nemvagok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A barataim miert bantanak a vegen? Es miert nem tudom soha leloni sakalt?
  • coolpet
    #8028
    nemtalalkoztam ilyen buggal, toltsd visza az ajto elottmi mentest, utazz egy busszal utazz vissza, majd probalj ujra mebenni
    Elvileg akkor ujraszinkronizalja a dolgokat.
  • lobig
    #8027
    szóval akkor ennyi volt a játék?
  • sztanyo28
    #8026
    mit takar magában a felfegyvezett teheraútó az melyik ????
  • lobig
    #8025
    elvileg (főmenüben bal felső sarok) v1.02
  • totya4
    #8024
    patch fenn van?
  • erik10
    #8023
    Elvileg ez valami bug/glitch a játékban, javításról nem tudok.

    (de lehet, nem is egyre gondolunk)
  • lobig
    #8022

    Sziasztok!

    27%-nál tartok a játékban és akadt egy kis gondom:
    CSAK a központban és Mike's-nál tudnék felvenni valami küldetést, de Mike ajtaján nem tudok bemenni (nem aktív) a központban meg ha beenged az őr a belső "iroda" ajtaja nem aktív. Magyarán nem tudok továbbmenni a gaméban. Tudtok valamit erről?
    Köszönöm!


  • sztanyo28
    #8021
    megvettem azt hogy a felfegyverzett teherautó és az mire jó ??? mert a teherautón nem látok változást :S:S