9022
Far Cry 2
  • Zinaj
    #8100
    Na megjott eredeti FarCry2.Proba mindjart:)
  • adamq01
    #8099
    Elo!!! Két kéredésem lenne!
    1. Hogyan tudom azokat a pályákat betölteni h játszhassuk amiket csináltam?
    2. Miért van az h ha az AA-t bekapcsolom mondjuk 2x akkor a fák lomjai négyszögletesek és nevetségesek. 1.2 es patch van fenn. Régebben is fent volt a játék akkor nem voltak ilyen problémák a Driver is frissitettem és elég jó a gépem ahoz h vigye legalább 2x AA-n. Ati HD4870 512DDR5 karim van.
  • Tib
    #8098
    Hamachi szerverrel való játék leírása lépésről lépésre: ITT
  • Szkíta71
    #8097
    Bocs, látom nem jó topikba írtam...
  • Szkíta71
    #8096
    Sziasztok!

    Bevallom őszintén, nekem valahogy kimaradt idáig a FarCry viszont ma telepítettem, de...
    Sajnos nem vágom mit is kellene csinálnom, hogy működjön is..
    Szal feltelepítem és utánna passz. Ha rákattintok az ikonjára, először is elkezd valami update dolgokat másolgatni de utánna hiába kattintok az ikonra, hibát ír ki.
    Van ugyan egy razor mappa is amiben gondolom a crack exe. fájl van de azzal is hiába íratom felül az eredeti exe.-t ugyanaz a hiba üzenet jelenik meg.
    Valami ötlet esetleg, hogy mit cseszek el vagy a sorrend a rossz?
  • spaxZ
    #8095
    a videómeghajtó szoftver elavult kérlek frissitsd

    ezt irja ki minden inditásnál tesomnál 7600GST-je van 162.es driver van fenn mert a legujabb vmiért nem jol müködik mit csináljunk
  • Jocoke
    #8094
    nemtutom. egyik haverom ajanlotta... azert raktam fel. eddig Xpm volt nem vistaztam. csak most a Dx10 miatt kellett.
  • strebacom
    #8093
    "Windows Vista Extreme Edition R2"
    az meg milyen valami buhera vista??
  • Jocoke
    #8092
    Sziasztok.

    Van egy kicsi problemam. lattam h masoknal is elofordul h hirtelen hibauzenet nelkul kilep a jatek de a megoldast nem talaltam meg mar. Jatek siman megy az elejen, jatszom aztan kb 1 ora utan egyszer elkezd akadni picit majd fogja magat es kilep. fent van a v1,01 es v1,02 patch.

    a vas: Core 2 DUo E7300(2,66 GHz)
    Ati Radeon HD3850 512MB
    2GB RAM
    Windows Vista Extreme Edition R2

    hotfix_vista32-64_dd_ccc_70517 <---- ezt a hotfixet raktam meg fel... de ez nemhinnem h problema lenne

    van magyaritas is... de azt is utasitas szerint lepesrol lepesre csinaltam..

    valaki valami segitseg??? PLS
  • Tib
    #8091
    Ha FC2 hamachi szervert adnak, az általában v1.0.1.5-el készül. Újabb verzió nem biztos hogy jó lesz hozzá.
    Ha nem lenne meg, itt van a Hamazhi v1.0.1.5 és a (csak) ehhez a verzióhoz tartozó magyar nyelvi fájl is.
    Feltelepíted, belépsz a hamachi szobába. Ha látsz itt aktív embereket, akkor örülsz és indítod a játékot. Többszemélyes játék >> Offline profil >> LAN >> játék létrehozása, vagy ahhoz csatlakozás.
    Akinek ezek után se menne, lépjen be a warez témába és kérdezgessen ott.
  • newil
    #8090
    Megvan én vótam bamba,úgy látszik ma ilyen napom...
  • newil
    #8089
    Hello .Felraktam először a játékot,de időközben oprendszer újratelep volt. Kimásoltam a mentéseket és most,hogy felraktam újra,mentéseket vissza...nem látja.
    Hova ment a játék a ...C:\Users\Név\My Games\Far Cry2...mappába igaz?
  • sztanyo28
    #8088
    elolvastam beléptem a Hunfarcry2 szóbába és onnan hogy kell tovább ???mert akármit nyomok sehogyse tok játszani
  • sztanyo28
    #8087
    ahogy mondod olyan szakszerű hogy nem értem meg :D:D nem mondanám magam se amatörnek se profinak se még mit tanulnom
  • Prince23
    #8086
    Hát én anno elolvastam a használatát, de olyan szakszerűen írták le, h az nekem az magas volt. Magamtól jöttem rá, hogy is működik. :D
  • Tib
    #8085
    ...nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet először szétnézni a NETen (hamachi használata) és utána kérdezni... Persze gondolom egyszerűbb, ha a kész dolgot megrágva a szádba teszik. Szerintem vagy kibaxott lusta, vagy egy vérprofi láma vagy...
  • Zinaj
    #8084
    hamachi program jobb also 3 szög alaku gomb.Create or joint network-re katt
    Utánna Join an existing network!Network name : Hunfarcry2
    Network password: password
  • sztanyo28
    #8083
    letöltöttem a hamachit és utána hogyan tovább ????
  • Tib
    #8082
    Ne légy már ilyen
    Ismered a Google keresőt?
  • sztanyo28
    #8081
    honnan lehet letölteni a hamachit ??????
  • RNadal1203
    #8080
    jah bocs lemaradt hogy ez egy hamachi szoba :D:D
  • RNadal1203
    #8079
    csináltam gyertek játszani

    Hunfarcry2

    jelszó: password
  • Jim Morrison
    #8078
  • Makkmag
    #8077
    Nem azt kiabálja az enemy, hogy "új fiú", hanem azt, "ez ő" :)
  • sztanyo28
    #8076
    abba mi a jó hogy nő az ismeretségi szintem ???? mert én semmi változást nem észlelek :S:S
  • Jim Morrison
    #8075
    elhasználódás
  • RNadal1203
    #8074
    nekem nincs magyaritás mégis azvan kommunálni lehetetlen, nemhallom a beszédet és nemtom megcsinálni az egyik missziót amikor a TV állomástol azta feladatot kaptam hogy szerezzek meg vmi papírt
  • handrx
    #8073
    Helló.
    Ezt a telepítővel ellátott honosítást rakd fel >>
    http://data.hu/get/885536/Far_Cry_2_-_magyar_felirat.rar.html
    Nálam remekül működik! :)
  • barmi
    #8072
    Leszedtem a honosítást, bepakotam a helyére a 4 db fájlt amiből asszem 1 vagy 2 felülírta a már létező fájlt a többi új fájl volt azt csak bepakotam a helyére ezután átírtam a English-t Hungarianra és mentem játszani. Príma lett mert Magyar lett a szövegelés viszont mindenki csak áll és nem lehet velük kommunikálni. Csak állnak mint egy darab fa... Újratelepítettem és most nem tettem be a honosítás és így meg minen rendben. Mi a gond ezzel a honosítással? Vagy nem kell mind a 4 fájl vagy mi van ezzel? Valaki aki vágja a dolgot segítene? Köszi!!!
  • RNadal1203
    #8071
    hello mindenkinek az lenne a kérdésem hogy mért nem tudok beszélni emberekkel a játékban, fegyverboltban nemtudok küldetést vállani, meg az első városban is állok azt őr előtt és semmi nemjön ki csak tátog, ja eza másik, nemhallom az emberek beszédét a játékban :S:S

    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZT!
  • Hogthar
    #8070
    bocsi kimaradt 1 vesző:) visszatöröltem és újra írtam ezért jött ki így: de az annak után lenne egy vessző értelmes lenne... úgyahogy:D
  • Tib
    #8069
    Mármint aki kipörgette, az nyissa meg?
    Reuben blog-ja már a megjelenés előtt is működött. Bárki elolvashatja, mivel segítségével kicsit átérezhetőbb a játék
  • totya4
    #8068
    Akkor majd keresgélek, kösz :)

    sztenli: érdekes ez, mert a süti lényege az lenne hogy mindegy mi az ip-d, bejelenkeztet. Viszont én is hiába ikszelem be az összes lehetőséget, ha az ip-m megváltozik, újra be kell jelentkezni. Az meg már egy másik történet hogy ki és miért akarja nyomon követni hogy ki lép be egy warez topikba :)
  • sztenli
    #8067
    Működik az csak úgylátszik magától kijelentkezett az accod.
  • Narancs
    #8066
    Spam, warez, off topik miért nem működik???
  • Heuro #8065
    Igen, nekem bántotta, és le is vettem egy pipát valahol a beállításoknál, akkor eltűnt ez a dolog, minden más maradt rendben.
    Azért nem tudom, melyik beállítást, mert most éppen nem vagyok FC2 közelben.
    Először tényleg mókás, meg realisztikus, meg minden ... de aztán inkább ne :-))
  • Prince23
    #8064
    Itt nincs pálya. "Fél-Afrika" rendelkezésedre áll. azt csinálsz amit akarsz.
  • Axforce1
    #8063
    Sziasztok! Hány pályás a játék?
  • Hogthar
    #8062
    Aki kipörgette a játékot annak nyissa csak meg, Riporter oldala aki feltöltötte az anyagot a blogjára: Blog
  • Richardix
    #8061
    Najó itt most rendet kell tenni.
    A teljes térkép 2 részre van osztva, de először csak az egyiken lehet garázdálkodni. a fegyverárus küldik is 2 részre vannak osztva, x mennyiségű az első térképen, és a maradék a másodikon. Ergo ha nincs aktív küldetésed (a menünél jobbra írja ha nincs) és a térképen nincs a fegyverárus ikonja mellett "!" akkor majd a köv. pályarészen lesz.
    UI: az első térképen az utolsó fegyverárus küldiben kapod meg a dragunovot.