9022
Far Cry 2
  • Warton
    #8140
    Azt le tudnád írni, hogy a hadműveleti kézikönyvet, a karbantartási utmutatót és a töltényövet mivel lehet fejleszteni?
  • Tib
    #8139
    Na ma ráfeküdtem a gammára és ez lett a vége:
  • bardocz
    #8138
    Na kipróbáltam a játékot,nagyon tetszik.főleg ahogy lebontom a növényzetet,és úgymarad,marhajó.Csak kár,hogy olyan sokat kell utazni.Mivel már marha rég nem játszottam FPS-t,ezért easy módban kezdtem:D Gondolom az ellenfelek ezért nem támadnak le rögtön.
  • adamq01
    #8137
    Amúgy az h milyen erőset lő egy fegyver az nem csak a töltényektől függ az AK47 es és a Dragunov ugyan olyan lőszert használ csak azért lő erősebet mert hosszabba csöve... Jó szar fegyver... ha elég realisztikus akarna lenni a játék else találnál vele egy embert. Bár kétségtelen h ha 1x betalál az mélynyomothagy. Amugy meg nincs semmi baj a MP részével a játéknak mikor megláttam a COD4 MP-ét elsőre csalódásvolt aztán megtaláltam a HC szervereket és akkormár elég jólett. Szerintemis sokat dobna ha FC2-ben is lenne HC mod.
  • Warton
    #8136
    Nem, mindig egy-egy tárat ad. Egy tárban 30 töltény van. Tehát kezdesz összesen 90-el (3 tár), és ehhez kapsz plusz tárakat 120, 150 stb.
  • bardocz
    #8135
    Folyamatosan nő,pl AK-nál 30-31-32,vagy 30-60-75?Mert a második még valóságos lenne,asszem van bele hosszú tár,meg ugyebár a dobtár.
  • Warton
    #8134
    Nem, csak annál, amelyiket sokat használod. De hogy pontosan milyen akciókra melyik csík növekszik azt nem tudom.
  • bardocz
    #8133
    Minden fegyvernél nő a tárkapacitás?
  • Warton
    #8132
    A töltényöv szöveg csak jelent valamit. Ennél a fegyvernél pl. 30-al több lőszerrel rendelkezem mint a többinél.
  • Tib
    #8131
    Őszintén szólva én eddig csak a single player módban tapasztaltam a tárkapacitás növelésének lehetőségét: gyémántért megvenni a fegyverboltban.
    Hogy ilyen a multiban is lenne? Azt nem tudom...
  • Warton
    #8130
    Egyébként ha elég sokat játszik valaki egy fegyverrel akkor megnő a tárkapacitása. Sajnos még nem sikerült rájönnöm, hogy mi az amire a tárkapacitás nő, talán a headshotok száma??
  • Tib
    #8129
    A kiegyensúlyozatlan fegyver a legkisebb gondja a multinak.
    Reális sebzés kell? Akkor a kispisztolyos megoldással is elég lenne 1 vagy maximum 2 lövés a testbe , utána meg ha még élne annyira vergődne a földön, hogy célozni se lehetne... de jó lenne! Sőt, aki meghal, az a teljes kör végéig (mint a Counter-Strike) nem éledne újra, mert ugye meghalt... Ne akkor legyen gyógyulás se!
    Kevesled a tárad kapacitását? Ezért találták ki a lőszeres ládákat.
  • bardocz
    #8128
    Ezzel viszont egyetértek.Egy erősebb légpuskával le lehet fegyverezni az embert:)
  • Warton
    #8127
    És? Ha mellkason lőlek vele akár egyszer is akkor te már nem kelsz fel többet. Na ez meg a másik. Röhej, hogy egy fragért fél tárakat kell engedni egy emberbe. HC modot akarok!
  • bardocz
    #8126
    A dragunov nem igazi mesterlövész fegyver,majdhogynem egy hosszúcsövű AK-47.Csak kellett az oroszoknak gyorsan valami,és ezt alkották kb.
    Dragunov:7.62x54R
    AK-47:7.62x39 mm
    Valamivel erősebbet lő,de nem egetrengetően.
    AS50:12.7x99mm / .50BMG

    Ezért kell a dragunovval több lövés,mint AS50-el.
  • Warton
    #8125
    Ha stopperrel lemérem, hogy a CoD4-ben vagy a Far Cry 2-ben kerülök hamarabb oda, hogy valakinek a fejét szanaszét lőjjem egy AK47-sel, akkor minimum 1 perccel, de inkább 2-vel a CoD4-ben hamarabb fog ez megtörténni. A Far Cry 2-ben az a hülye ready-up system nagyon megnöveli a várakozási időt.

    Valamint hiányzik a kedvenc szerver opció, legalábbis a rangsoroltak közt ilyet nem találtam. Továbbá hülyeségnek tartom azt is, hogy ha elindult a játék akkor már nem lehet a szerverre joinolni, meg kell várni, míg vége lesz és talán akkor. Ezen túlmenően rengetegszer ledob a szerver két menet között azzal, hogy a hoszt kilépett. A fegyverek nagyon kiegyensúlyozatlanok, pl. egy Dragunovval min. 2-3 lövés kell (kiv. fejlövés), hogy az ellenfél megmurdeljen, ellenben az AS50? (az elnevezésben nem vagyok biztos, a mesterlövész klassz utolsó fegyvere) -el bőven sok egyetlen lövés bármely testrészre.

    És még tudnám sorolni, hogy miért iszonyú gyenge a multija a játéknak. Egyszerűen a multira már nem volt idejük. 3 év alatt kellett megcsinálniuk a motort, a pályákat, valamint a pályaszerkesztő is olyan jó, hogy látszik rajta, hogy rengeteg időt szántak rá. Sajnos a multit nem sikerült jóra megcsinálni. Persze az elvárásaim a CoD4 után nagyon magasak, de ha az IW megtudta csinálni akkor az Ubisoft is megtudja. Ennyi.
  • Richardix
    #8124
    Oké de itt annyiban más ez a nembeszélős dolog, hogy amúgy ha nem azt írányítom akkor beszél, van hangja... szal innentől fogva lustaság dolga az egész...
  • Tib
    #8123
    Nekem a UBI központi szerverre és a játék szerverekre is pillanatok alatt csatlakozik. Nincs vele gondom...
  • Jim Morrison
    #8122
    Nekem simán szokott csatlakozni
  • Jocoke
    #8121
    Sziasztok.
    Mostanaban azt csinalja a jatek hogy a "Pala" tabla mindig piros. mint amikor vban valami kuldetesed, de kuldetesem az nincs, irja is h menjek az ellenorzo ponthoz h vallaljak melot. viszont ha a fegyverkereskedonel akarok melot vallalni megkerdi hogy biztos h akarom es felbeszakitom a jelenlegi kuldetesemet? ez miert van mi a teendo vmi tipp?(a varosban meg tudok melot valallni anelkul h valamit kiirna)
  • adamq01
    #8120
    Sziasztok! A pályaszerkesztőhöz van valami kiegészítés? Olyanra gondolok h ha plusz szkineket akarok berakni a játékba, + hangokat stb...
    Vagy esetleg valami mod készítő a játékhoz?
  • Warton
    #8119
    Sajnos elrontották a multiját. Kínkeservesen lehet a szerverekhez csatlakozni és kínkeservesen indul egy-egy játék, úgyhogy készülj fel a legrosszabbra.
  • Scouser
    #8118
    Sziasztok pénteken kapom meg a játékot (FSX csere FC2-re és Vegas2-re) és arra volnék kíváncsi, hogy mennyire pörög a multija. A tört verzióvál már játszottam a Single-ben, de nem fejeztem be, így most azt is akarom, de kiváncsi lennék a multira:) Üdv::)
  • Jim Morrison
    #8117
    tudtommal a HL2-ben Dr. Freeman sem beszél :P
    de a nagy semmiből jövő ellenségek...
  • Richardix
    #8116
    De az azét érdekes h mikor beszállok egy kocsiba akkor hozzá nem ér egy slusszkulcshoz vagy bármihez de beindul :P
    Ha már a hiányosságoknál tartunk:
    - nem látjuk a lábunkat gyaloglás közbe ami azért is érdekes mer koscikkázás közbe igen
    - Főhősünk sose szólal meg, ami azért is fura mer ha mer a többi szintén választható karakter igen.
    - lehet nem tűnt fel senkinek de ellenségeink mindegyikének ugyanaz az arca (persze a fekete-fehér közt van különbség no...)
    - néhány növényzet nem ég (h ez most miért...)
    hirtelen ennyi
  • Jim Morrison
    #8115
  • lobig
    #8114
    restart után megjavult. igaz 2-3 hete ment folyamatosan a gép...
  • Ryder62
    #8113
    Nekem a mentéseim szálltak el a felénél. Minden betöltésnél kifagyott.
  • lobig
    #8112
    sziasztok!

    remélem tudtok segíteni. 65% körül járok és a játék elkezdett fagyogatni. egy pillanatra (3-10 sec) megáll a kép, a hang loop-olódik, majd megy tovább a kép és a hang is normálisan. eltelik kb. egy perc, megint "lefagy". most már ott tartok hogy a menü sem jön be, egyből kivág desktopra hibaüzenet nélkül. hallottatok már ilyenről? valami megoldás?
    köszönöm!
  • Prince23
    #8111
    kb. 1 óra után :)
  • Ryder62
    #8110
    Nekem azért tetszik nagyon a játék mert végre nincsenek földönkivűliek, zombik, tenyésztett mutánsok stb. De tény hogy egy időután tényleg monotonná válik a gém.
  • Jim Morrison
    #8109
    Valószínű :D
  • Tib
    #8108
    Nincs ebben semmi furcsa. Vagy automata váltós vagy pedig valami izmosabb járgány blokkja van az autóban (pl. Dodge Viper), ami 1-esben bőven viszi a 90-et
  • Stefibaba
    #8107
    Viszont fejet hajtok a készítők előtt, mert nagyon szépen kidolgozott, részletes játék (Azért kicsit furi hogy autókázás közbe sebességet se vált és felgyorsul 90-re :D)
  • Stefibaba
    #8106
    2, nagyon buta a mesterséges intelligencia, és sok az üresjárat :\
  • totya4
    #8105
    Fő gond az ellenség újratermelődés a az ellenőrző pontokon.
  • sztanyo28
    #8104
    nemtom miről beszéltek nekem nagyon bejön a játék szerintem minden benne van ami kell bele.
    ti mit hiányoltok belőle ??? vagy mi a bajotok vel ???
  • grebber
    #8103
    Egyetértek veled.Remélem a 3 . részre összekapják magukat!
  • Stefibaba
    #8102
    Hát én nemrég vittem végig ezt a "dolgot". Ennél unalmasabb, butább AI-val rendelkező játékot még nem láttam, volt 1-2 jó dolog, de a végére olyan nagyon unalmas lett... Kár érte jól indult
  • adamq01
    #8101
    Az első kérdésemre sikerült megleni a választ de a 2. h miert nem működik rendesen az AA azt még mindíg nem tudom:(