9022
Far Cry 2
  • Synchronous
    #1444
    Az egyik legjobb a játékban, (amiben szvsz a Crysist is veri) az a környezeti elemek egymással való kölcsönhatása és életszerűsége. Az ingame videóban szépen prezentálva is lett ahogy pl. az egyik füves földterületen tűz üt ki és a szél szépen fújdolgálja a lángokat szerte szét.
    Nem ám úgy, hogy 5 méterrel arrébb a fű spontán csak úgy belobban, hanem szépen nyomon lehet követni a tűz útját, ahogy halad fokról fokra. A robbanáskor keletkelzett füst és por lassabban oszlik szét, illetve ülepszik le mint más játékokban.
    Másrészt az egyik videóban mikor az emberünk belelőtt egy faházba, az egyik kivágódó fadarab megsebezte a kezét. Az ellenfelek hitelesebben reagálnak a támadásokra és jobban össze is dolgoznak.
    Nagyon tetszett továbbá, hogy a sűrű növényzet valóban akadányozza a közlekedést, nem csak úgy átmegyünk rajtuk, vagy kicsit félrehajlanak az ágak, hanem tényleg lelassulnk beléjük akadunk stb.
    Mikor hősünk szalad néha apró földdarabkákat illetve fűszálakat rúg fel és egy pillanatra látszanak a képernyő alsó részén. Igaz ehhez figyelni kell, hogy észrevegyük. Más FPS-ben viszont nem nagyon láttam ilyen szintű fizikát.
    Mindent egybevetve sztem több szempontból jobb lesz, mint a Crysis.
  • mikiking
    #1443
    szerintem a szavazást értelmetlen folytatni..mindegy ki lesz a 2. és a 3. az 1.ugy is Grebber lesz
  • Tib
    #1442
    Kíváncsi lettem volna, ha van egy olyan opció a szavazásban, hogy "nekem mindegy" vagy épp "senki", akkor hányan szavaztak volna arra
  • Tigristank
    #1441
    A 2 nem mindig függ össze. :)
  • Peetboy
    #1440
    Igen, azt mondtam nem lesz olyan szép, mint amennyit beszélnek róla. De attól még az én gépemhez nagy lesz a gépigénye.
  • elitehun
    #1439
    előbb még azt mondtad hogy nem jó a grafja most meg már azt hogy reméled elmegy a gépeden?
  • Peetboy
    #1438
    Igen azt remélem is, hogy job lesz a játékmenete mint a Crysisnak, nem olyan unalmas. De azt is remélem, hogy elmegy a gépemen, és Lowon is szép lesz.
  • elitehun
    #1437
    NEM a grafika a lényeg. az is fontos de nem az a lényeg és játékmenetileg ez sokkal jobb les mint a crysis
  • Peetboy
    #1436
    Nekem nem jön be annyira. A grafika le van butitva, és csak annyira rajzolták meg a textúrákat, amennyire még nem ronda.
  • elitehun
    #1435
    nekem is
  • PyRex
    #1434
    én nem tudom, lehet, hogy én vagyok az egyetlen, de nekem jobban bejön, mint a crysis (grafikailag is)
  • elitehun
    #1433
    Ez egy nagyon állat játék lesz az tuti
    Teljesen olyan mintha télleg minden élne
  • mikiking
    #1432
    egyébként nagyon bejövős az amikor szürődik át a napfény mozgás közben a fákon stb. és a Hangos is bomba jók....
  • buldozer99
    #1431
    Ez überbrutál lesz...
  • Peetboy
    #1430
    Hajrá Grebber! Aztán ha nyersz, akkor néha nézz is be ide!
  • Prince23
    #1429
    Cső Party :D aztán irány a CoD 4
  • PartyService
    #1428
    go logan ^^
  • Prince23
    #1427
    Elég kiegyensúlyozott a szavazás állása e pillanatban.
  • lac coo
    #1426
    Na vajon honnan ? :DDDD
    De nem baj, nyílván így csinálná mindenki, én is :P
  • Ability
    #1425
    Igen, jól lebuktatták magukat. Bár nekem az admin oldalon amúgy is van egy valag statisztika. :D
  • mikiking
    #1424
    azt meg honnan tudod ? :D
  • lac coo
    #1423
    Szal biztos ami biztos, mindenki szavazott egyet magára :)))))
  • Ability
    #1422
    Narancs színnel emeli ki azt az opciót, amire voksoltatok. Minden szavazónak kiemeli a saját választott opcióját.
  • Prince23
    #1421
    Nekem is narancs :D
    egyéni mutató
  • mikiking
    #1420
    nem értem az én % aim miért vannak narancs szinüvel ? a másik 2 meg kék..
  • Prince23
    #1419
    Sztem meg ez lesz az ász grafikailag és sokkal optimalizáltabb (?) lesz!
    Nézzetek meg újra, nem tom volt e már:

    Ingame tréler

    gyönyőrű! sztem a crysis nem übereli.
  • Peetboy
    #1418
    Bár a Crysisnál jóval kisebb lesz a gépigénye.
  • lac coo
    #1417
    Crysis szerintem is szebb, de aztán itt ki is fújt, döglött az egész úgy ahopgy van ...

    Ebben legalább van valami élet, és telis-tele van ötlettel!
    Remélem nem kell csalósnom a kedvenc címemben :)))) Az, hogy milyen csilli-villi a grafika, a komoly játékost nem érdekli :)))))
  • grebber
    #1416
    Az hogy melyik szebb mindenki döntse el maga,mert két teljesen máshol játszodik és másik azok a dolgok amiket előtérbe helyeztek.
    Gépigényileg nemtudom hogy überelheti-e valami a Crysist
  • Peetboy
    #1415
    Szerintem ronda lesz ez a játék. A Crysis kenterbe veri grafikában az biztos. A képeket elnézve ez már most látszik is. Azért mert nagy lesz a gépigénye, még lehet ronda egy játék.
  • gduck
    #1414
    Map editor képek
  • mikiking
    #1413
    kaptam fülest,hogy nem én vagyok az egyetlen,szóval ........ és msn en ha van fent 6 ember nekem max.
  • bertino
    #1412
    pff...
  • BiG G
    #1411
    miki ne toborozz msnen szavazókat, ez így nem ér :)
  • Prince23
    #1410
    Én már le is mondok a reményről. Sok sikert a 2 versenyzőnek, még lehet valami.
    és köszönöm mindenkinek, aki rám szavazott!
  • Ability
    #1409
    Aug 29. 12:00, de lehet módosítani. Nem tudtam mikor teszik be a modik, ezért adtam rá egy kis pluszt.
  • Prince23
    #1408
    Aug. 29 reggel a hátáridő lejárta?
  • Ability
    #1407
    Várjátok ki a 3 napot, főleg most, hogy kezd szorosabb lenni.
  • mikiking
    #1406
    Úgy látszik ma el is dől
  • Prince23
    #1405
    LOL jó látni a szavazást xD végre már.