9022
Far Cry 2
  • Tib
    #1404
    Nem zavar ha lesz, számomra közömbös.

    Csak azért, hogy módosítsa a bannert, nem látom értelmét. Kérdésekre meg más is tud válaszolni. FAQ-ot meg lehet közösen írni és adminnal betetetni (aka szavazás). De végül is mindegy... ahogy érzitek
  • Tib
    #1403
    ...na de volt már olyan videó is, aholy okt.1. volt a dátum...
    Majd akkor lesz hivatalos megjelenési dátum, amikor a hivatalos oldalukon fent lesz Mert nem tartom valószínűnek, hogy titkolóznak, de azért a pontos dátumot engedik kitenni a viszonteladóknak Azaz nem sok értelme lenne
  • poppe
    #1402
    de mindenhol
    okt. 21. észak-amerika
    okt. 24. európa
    van írva, eléggé valószínűsíthető, bannerba mehetne (valsz. megjegyzéssel)
  • gduck
    #1401
    NEM TUDOM ENNÉL ÉRTHETŐBBEN ELMONDANI, HOGY NINCS "H I V A T A L O S" megjelenési dátum!!!!! CSAK SPEKULÁCIÓK (amik nagyon közel járhatnak a valós dátumhoz!)

    UI: és ne kötekedjetek, mert már több mint fél éve napi szinten figyelem az FC2 híreket Itt a fórumban meg "ki lesz a gazda" és "miért nincs kiírva a dátum" mostanában az állandó téma
  • mikiking
    #1400
    2 láda
  • poppe
    #1399
    kire szavazzak?

    a heinekent szeretem

  • Ability
    #1398
    Ha a modik elvégzik a szükséges módosításokat, akkor a banner alatt majd meg fog jelenni a szavazás. Azt, hogy mikor teszik be nem tudni.
  • mikiking
    #1397
    hol lehet nyomon követni ?
  • Ability
    #1396
    Na megcsináltam a szavazást a három jelölttel, és írtam a modi topikba, hogy tegyék be a szükséges kódot. 3 nap határidővel jár le a szavazás, utána már csak az eredményt fogja mutatni.
  • Prince23
    #1395
    Te most erre rágtál be?
    "inkább halgattál volna xD"

    Mert ezt írtam neked, nem értem mi a sértő benne. Nekem is szoktak ilyeneket írni és másoknak is, de nem rohanok neki oszt fenyítem h kussoljon a köcsög pmbe.



  • Grifidos
    #1394
    Majd valaki elmagyarázza neked akinek van türelme az ilyen kis tücskökre.
  • Prince23
    #1393
    Hallod, minek írsz nekem ilyen fenyitést pm-be?!

    Idézlek:
    "Jó lenne ha leszakadnál rólam köcsög!"

    Mit ártottam én neked?
    ott a smiley xD vagy nem értelek
  • Prince23
    #1392
    Mien 2 pont?:O
  • Grifidos
    #1391
    Jogos a 2 pont.

    Published by: Ubisoft
    Developed by: Ubisoft Montreal
    Release Date: October 21, 2008
    Genre: First-Person Shooter
  • mikiking
    #1390
    örüljünk ha októberbe ideér , bár szerintem csak november
  • Prince23
    #1389
    November már hihető lenne...
    inkább halgattál volna xD
  • Newfronter
    #1388
    Tuti nem jön szeptemberben, nem frissítették az adatbázist még.
  • Grifidos
    #1387
    A HG jelölteknek azért illene tudni a megjelenést, legalább sacc/kb.várható megjelenés
  • mikiking
    #1386
    én példáu l nem akarok,mert karácsony utan veszem meg a 4 magos processzort,és csak azzal fogok jáccani
  • gduck
    #1385
    Házigazda csok olyan legyen, aki a játék megjelenésekor nem akar játszani! Ugyanis ha valaki napi néhány ezer kommentet moderálni akar, annak nem lesz ideje a játékra! Ezt tartsátok szem előtt!
  • bertino
    #1384
    megvárom, míg találsz egy kommentet ebben a topicban, ahol leírom, vagy akárcsak célzok arra, hogy hg szeretnék lenni :)

    annyi büntetésem volt már a kedves moderátoroktól, hogy én ezen a portálon sose leszek seholse házigazda.

    hála a jó istennek.
  • Prince23
    #1383
    Nem erről van szó! Különben is már több mint két hete felhozódott a szavazás, ami tőlem származik :D
    És miből gondolod, h én leszek a hg? hm? te tuti nem rám szavznál :D
    Különben mindenki magából indul ki.
  • bertino
    #1382
    jolvan, tudjuk, hogy HG akarsz lenni minél hamarabb :o
  • Prince23
    #1381
    Húha hallod e: már a Nfs undercover topikban már réges rég van hg (pedig az november). és még sorolhatnék itt topikokat
  • bertino
    #1380
    nem lehetett kihagyni :D

    de télleg egy vicc ez a rohanás...
  • bertino
    #1379
    hűha.

    már csak 2 hónap van addig, amíg valaki törölgetheti a nem ide illő kommenteket.

    hűha.
  • Prince23
    #1378
    Szerintem már ideje lenne elindítatni a szavazást a jelöltekkel. Ennyi erővel már meglett volna múlthéten is a házigazda SZÓBAN ill. leírva, pl. vki mondta volna h legyél te, és ok már hg is.
    Szal aki eddig nem jött jelöltetni magát, akkor nem is akar hg lenni. Már mi soxor voltunk itt, és írtunk is ide és irunk, és eddig hárman vagyunk úgy gondolom mehetne már a szavazás, mert így soha sem leszünk meg, és már csak 2 hónap!
  • mikiking
    #1377
    Valaki majd dobjon egy privátot ha már el lesz döntve h ki a házigazda...bár 5 percenként nézem az sg-t... és én még nemvoltam szoval kiprobalnam :)
  • gduck
    #1376
    Egen, az nagyon valószínű hogy október vége, de ubiék még mindig nem "nyilatkoztak" a hivatalos dátumról! Különben meg tökmind1, a lényeg hogy már csak 2 hónap :D

    UI: nehogy kötekedésnek vegyétek
  • poppe
    #1375
    ez jó hír, én okt 24-et tudtam eddig :D
  • Prince23
    #1374
    Gamefaqs szerint is okt 21 lesz Amerikában, mikor megjelenik,
    európában csak a mi Nemzeti Ünnepünk után fog egy nappal később.
  • grebber
    #1373
    Október 21 IGN
    Október 21 Gamespot
    Gamespy-on is Október 21-e van.
    Na ezekszerint már nem október 1.
  • gduck
    #1372
    Hol?
  • grebber
    #1371
    Október 1-re van írva a megjelenése!
  • gduck
    #1370
    Ha lenne pontos dátum, akkor biztos ott lenne! DE NINCS még hivatalos megjelenési dátum!!!

    Tib: Ha lesz házigazda, akkor automatikusan megszűnnek a "ki lesz a házigazda" hozzászólások is
  • strebacom
    #1369
    Ez jó ötlet....tegyétek beee, waze
  • poppe
    #1368
    egy megjelenési dátumot kéne inkább betenni a bannerbe :)
  • elitehun
    #1367
    mit zavar hogyha lesz??
  • Tib
    #1366
    Minek ide házigazda?! Tényleg nem értem...
    És mostanság csak ez a téma
  • gyuri12
    #1365
    Mert nem sokára jönnek a "Kijött már a játék?" "Van működő crack?" "Honnan tudom letölteni?" és hasonló kommentek.