9022
Far Cry 2
  • Bokafix2
    #1484
    Még mielőtt elájulnátok, hogy hó és jégmező vár a játék 3. részében elmondom hogy én meg azt olvastam megtartják Afrikát.

    Éljenek a niggerek, a hőség és a majomkenyérfák...

    Katt!
  • Tib
    #1483
    De ismerős ez a szöveg!
  • elitehun
    #1482
    Én nem tudom elképzelni a végtelen hómezőkön kutyaszánnak való haladásunkat, aminél ha kilövik az egyik ebet, beugrunk egy iglu takarásába és onnan harcolunk a jegesmedve hátán lovagoló eszkimó terroristákkal, akik meg akarják olvasztani a sarki jeget és elárasztani a Földet vízzel...
  • Shep
    #1481
    Hát erre inkább nem mondok semmit, sose értettem azokat az emberek akik időt és pénzt nem kímélve csak úgy hobbiból valamelyik sarkvidékre mennek kirándulni. Egy az, hogy rohadt hideg van, de se víz se kaja, ha valami baj van kinek szólsz, vagy hova mész, ráadásul végeláthatatlan fehérség az egész, jó hogy vannak hegyek amik jól mutatnak, meg ilyesmi, de azért szerintem egy trópusi szigeten nagyobb a látványosság. Arról nem is beszélve, hogy mi lesz a történet, fókavadászat, esetleg néha napján találkozunk majd 1-1 eszkimóval? Vagy pecázás a Vosztok-tavon? :) A ránk támadó ellenségek meg úgy fognak kinézni, hogy gyilkos hópelyhek (ezekből lesz több féle, a legkeményebb a piros hópehely), őrült eszkimók lándzsákkal, hó alól előbukkanó gyilkos zúzmó, a főgonosz aki pedig az egész mögött áll nem lesz más mint a Gonosz Spóra?
  • bertino
    #1480
    ja... mászkálni a végtelen jég/hómezőn... :|
  • grebber
    #1479
    Off: Far Cry 3-al kapcsolatban márha igaz:

    "A dzsungelszigetek már nem annyira menők, mint pár éve. - mondta Patrick - Nincs kizárva az Északi sark, mint helyszín, mert még nagyon a munkálatok elején tartunk."

    Északi sark az rettentő jó lenne!
  • extra sensory
    #1478
    Én meg már azon gondolkoztam, ki lesz a házigazdája.
  • bertino
    #1477
    nem volt nehéz kikövetkeztetni, hogy ez lesz.
  • Bokafix2
    #1476
    LoL... Rekordidő alatt le is zárták az FC3-mas topikot.
  • Peetboy
    #1475
    De úgy mondom, a következő Crysist csinálták, amikor kijött az 1. rész. De szerintem akkor már a Warhead is kész volt, csak még optimalizálták.
  • bertino
    #1474
    már hardwireden is kint van.
  • Tib
    #1473
    Teljesen megalapozott a hír, mivel Patrick Redding ezt a Videogaming247-nek nyilatkozta: www.videogaming247.com
  • elitehun
    #1472
    A warhead bemutatja az őrmester szemszögéből az első részt
  • elitehun
    #1471
    Megelőztél
  • Bokafix2
    #1470
    Az az első rész kiegészítője, nem a második rész.
  • Peetboy
    #1469
    A Crysisnál is ez volt. Amikor kijött az első rész, már javában dolgoztak a 2. részen a Warhead-en.
  • gduck
    #1468
    Lehet benne vmi igazság, mivel ahogy lent is írtam a játék már januárban béta stádiumban volt (a hivatalos nyilatkozat szerint tartalmilag teljesen elkészült) így hát a fejlesztő csapat egy része már dolgozhatott máson is :)
  • Bokafix2
    #1467
    "Ez egy olvasó által beküldött hír, mely a Gamekapocs "Küldj Híreket" funkciójának segítségével került ki az oldalra. A hír nem tükrözi a stáb munkáját és véleményét."

    Ez még abszolút nem hivatalos adat, tehát még semmi sem biztos. Még először azt is fel kell mérniük milyen sikere lesz a 2-dik résznek éas majd annak fényében lehet kalkulálni a 3-dik résszel.
  • Szasza20
    #1466
    3. rész!
  • Synchronous
    #1465
    Ki mondta, hogy minden a vga-n múlik? A játékok köztudottan mindenre érzékenyek, ne hidd, hogy egy combos videókártya miatt fütyörészve fut majd neked az FC2.
    Kérlek szépen, még a cache memória mérete is számít, ami gyorsítja a processzor memória elérését.
    Letesztelték több játéknál is és főleg az FPS-eknél mutatkozott meg, hogy nem mindegy mekkora a belső cache. Ha nagyobb volt a mérete a játékok sebessége is emelkedett mert nőtt a számítógép teljesítménye. De mást is lehetne mondani, ami még fontos, pedig mi figyelembe sem vesszük. Pl. amikor valaki processzort akar venni semmilyen adatnak nem néz utána csak az órajel érdekli, meg hogy hány magos a proci és ezzel el van intézve. Pedig ott van a processzorokba épített nagyon gyors elérésű kis méretű memória, a regiszter. Egyáltalán nem mindegy, mennyi van belőle a processzorban. Igaz ez a kutyát sem izgatja, pedig ez a kis memória jelentősen hozzájárul a teljesítmény növekedéséhez.
    Aki egy kicsit jobban ért a hardverhez ugyanannyi pénzből sokkal jobb gépet tud összerakni játékhoz, mint aki nem.
  • Prince23
    #1464
    Te inkább halgassál :DD Aláírásodra értem :DD
    Mondjuk nekem is megfelel a követelményeknek a mostani, májusban ujjitott felhozatalom.
  • Hellsing47
    #1463
    aha..mivan?
  • Prince23
    #1462
    Egyáltalán nincs rossz gépje... honnan ez a baromság? minden a vga-n múlik, ezt megmondták világosan és h 2 magos proci legyen.
  • Hellsing47
    #1461
    egyáltalán nincsen rossz gépe
    próbáltam irónikus lenni :|
  • Bokafix2
    #1460
    Miért ne? Nincs annyira rossz gépe.
  • elitehun
    #1459
    Hadd reménykedjek
  • Hellsing47
    #1458
    ne reménykedj
  • elitehun
    #1457
    akkor az enyém csak elég lesz neki
  • gduck
    #1456
    P4 3Ghz+6800GT karin jól játszhatónak és szépnek mondták a játékot ;) Ezt is adták meg minimumnak, szal lehet a 6600GT kevés lesz neki...

    Mindenesetre biztos jól optimalizálták, mert már január végén béta stádiumban voltak, szal bőven volt rá idejük :D
  • VRSDM
    #1455
    jó a fizikája? :C azért áll a bambuszbódé két rpgtűz között mert jó a fizika :C
  • Peetboy
    #1454
    Igen, de a mai játékok gépigényét elnézve, már csak abban bízok, hogy Lowon is szép lesz egy játék.
  • extra sensory
    #1453
    "Nekem mindenképpen olyan játék kell, ami Lowon is szép lesz."


    Nem. Neked mindenképpen olyan gép kell, amin a jó játékok is rendesen futnak.
  • Prince23
    #1452
    Ja hát én nem faágakra gondoltam... XD

    gyuri12: nem vagyok biológus meg földrajz ász. de remélem érthetően vezettelek rá paraszti ésszel, h mire gondoltam ez alatt :D
  • Bokafix2
    #1451
    El kell hogy keserítselek, mert ha nem láttad volna a videót, akkor közlöm, hogy ebben a játékban is szétlövik a fákat. A trélerben is benne volt.
    Nyilván nem mamutfenyőket riasztópisztollyal, de kisebb vagy közepes méretű fák ágait igenis szétlövöldözik, ugyanúgy mint a Crysisban.
    Ha majd egyszer elmész Afrikába oroszlánra vadászni, próbáld ki. Egy erősebb vadászpuskával is simán szét tudod lőni a fa ágait, ha jól célzol.
  • gyuri12
    #1450
    "szavannai erdőtűz"
    a szavanna és az erdő is két külön dolog, nincs szavannai erdő:D
  • Peetboy
    #1449
    Nekem mindenképpen olyan játék kell, ami Lowon is szép lesz. Mert a Crysist hiába vártam, Lowon über ronda. Amúgy meg rengeteg játékot lehetne még csinálni régi játék motorokkal. Szép színeset, élethűt és mégis elmenne a régi gépeken is. Kimeríthetetlen játékot lehetne csinálni 2-3 évvel ezelőtti gépigénnyel és nagyon szépen nézne ki.
    Én például örülnék egy olyan játéknak is, ami úgy nézni ki mint a Far Cry első része.
  • Prince23
    #1448
    Meg a játék fizikája is tovább lesz fejlesztve Crysishez képest a trélerek alapján, pl simán csinálhatunk egy szavannai erdőtüzet :DD S remélem lesz is reagálás rá... persze az ottani afrikai négerek lehet lesz@rják éppen a katasztrófát... őket csak a fegyver fogja érdekelni
  • bertino
    #1447
    "És ami a legjobb a FarCry2-ben, hogy Lowon gyönyörű lesz, kevés lesz a gépigény(!)..."

    nahát, már játszottál vele ?
  • snowkid16
    #1446
    És ami a legjobb a FarCry2-ben, hogy Lowon gyönyörű lesz, kevés lesz a gépigény(!), és a határ a csillagos ég ami a grafikát illeti (a trailerben mondták ezeket, de én is megcsodáltam).Már nagyon várom a game-t.
  • Prince23
    #1445
    Ez a játék a Crysist mindenképpen lealázza! A crysisban fegyverrel írthattuk simán a nagy fákat, modernkori favágóként állhattunk be, itt nem hinném h lehetesz majd benne ilyen hülyeség.