9022
Far Cry 2
  • JSbyMSI8800
    #1727
    Nagyon szép lett a topik!!!!
  • NeBby
    #1726
    Rossz sorrendbe raktad őket! Ott a sample kép is , mellékeltem , mert úgy vagdostam ki őket
    (sorrend: Hiv. oldal , Magyar oldal , warez topik és máris szimmetrikus)
  • gduck
    #1725
    Már pár napja :D
  • Ability
    #1724
    Sehogy, nincs megoldás. Ilyen nagy képeket egyszerűen nem szokás betenni, már csak a méretük maitt sem. Nézd meg az ismert oldalak hátterét. Mindenhol egyszínű az egész, vagy átmenet van benne, hogy ahol kilóg, ott már a háttérszín miatt ne tűnjön fel, vagy csak egyszerűen ismétlődő képet tesznek be. Ez utóbbi egy egészen apró képről szól, amit valamelyik (vagy mindkét) tengelyen tükrözve olyan eredményt kapunk, mintha folyamatos lenne a kép. Példa: háttérképnek csíkok vannak. Az nem egy hatalmas kép, hanem egy nagyon apró, akár 5*5 pixel is, amit egymás mellé pakolva olyan eredményt kapsz, mintha folytatódna a csík.

    Igazából szerintem túlzás ez a háttér, engem elvakít, és túlságosan vozna a tekintetet, mellette szinte már nehézkes egy hozzászólást olvasni, illetve sok vele a baj, mint látod. Ha nektek tetszik, akkor maradjon, nekem nem jön be, de ezzel valszeg egyedül vagyok. Amúgy ha már méret, akkor javaslom, hogy a közepét vágjátok ki, legyen egyszínű fekete pl. és akkor csökkeni fog a mérete. Arról a részrő beszélek, amit úgysem látunk, mert takarja a fórum.
  • PyRex
    #1722
    szerintem ez a topicháttér gáz, lassitja a böngészőt és kifolyik a szemem tőle.
  • Tib
    #1721
    Jé! Bekerült az oldalam a "Magyar oldal" gomb alá
    Köfönöm!
  • grebber
    #1720
    Másnak is tetszik azzal nincs gond de akinek nem 1280*1024 a felbontása valóban mást láthat.
    Mondom sajnos még topikszerkesztés terén amatőr vagyok eddig ez életem munkája kb amit itt csináltam.
    De azt nemtudom hogy lehetne megvalósítani hogy mindenki ugyanígy lássa.Mertha nagyobbra csinálom akkor kissebb felbontást használok látják majd szarul.
  • Prince23
    #1719
    Ez fasza topikháttérnek!!!!!!! Nehogy változtass rajta! :D asszem a gamespoton is ez volt meg, mikor ajnározták agybafőbe, pár hete.
  • Ability
    #1718
    Köszi! :)
  • Kandurex
    #1717
    :)
  • Ability
    #1716
    + a linkeknél nem ártana, ha új fülön nyílnának meg.
  • gduck
    #1715
    Thanks neked is! A warez topicba mehetne ez a kép, csak átalakítva úgy hogy "utaljon" a warezra ;) Mondjuk puska helyett fakanál lenne a kezében
  • Kandurex
    #1714
    kieg: title tagok belehegesztve a linkekbe

    javaslat, a wazet topik képet javítani kellene

    na by, majd jövök megjelenéskor :)
  • grebber
    #1713
    Ez így is tökéletes.Köszönöm a segítséget!
  • Ability
    #1712
    Mert kisebb felbontást használsz mint én. Amúgy akarjátok, hogy kijavítsam a HTML kódot? Van benne pár igen durva hiba, bár így látszatra működőképes. :)
  • Kandurex
    #1711
    megoldva, bár nem egységes a szimmetria, ez azért van, mert a warez topik c. képnek az első rész hosszabb....
  • grebber
    #1710
    Nekem nincs semmi gondom a hátérrel így néz ki az alja:



    Ez a komment törölve lesz!!!
  • Ability
    #1709
    Ha meg teljes képernyőre teszem a böngészőt, akkor oldalt is fekete. Nem akartok valami egyszerűbb hátteret? Amúgy is kifolyik a szemem ettől az erős sárgás, barnás színtől.
  • gduck
    #1708
    A BANNER: (kattintani még nem lehet a gombokra) (tesztelve: IE,MF,GC)

    SZERK: már lehet ;)
  • Ability
    #1706
    Nagy kép, lassan tölt be, és ráadásul nem is ismétlődik, nálam lelóg az alja és csak feketeség van alatta. :P
  • Kandurex
    #1705
    nos? így jobb?
  • Kandurex
    #1704
    pill, hegesztek :)
  • grebber
    #1703
    Csak nyugodtan.Megtennéád hogy a Brenyo által csinált gomsorokat berakod ?? Mert azt sajnos nemtudom hogy kell topikszerkesztésben amatőr vagyok.
  • keepernext
    #1702
    alig várom
    egy hét táppénz
  • Kandurex
    #1701
    Ez egy szép és jó, főleg a háttér baba, de, ha nem haragszol kicsit alakítok a banner felépítésen!
  • grebber
    #1700
    Topikháttér szempontjából csak erre tellett.Ellenvetések?jobbat nemigen tudtam összehozni :(
  • Prince23
    #1699
    Ez az! Okt. 24: magyar felirattal!
  • gduck
    #1698
  • NeBby
    #1697
    Grebber , textboxot a világossal is próbáld ki majd lécci! Mert pár helyen ezzel nem olvasható.
  • NeBby
    #1696
    Ha nagy hátteret raksz , akkor azzal az a gond , hogy a hszektől nagyon ronda lesz az összhatás!
    Egyszínű kell , valami kicsi vagy ritka ismétlődéssel. És a háttérszínnek csak a fehér a jó (szinte). Az nem oldható meg , hogy a képernyő 2 szélén legyen csak valami ,mert más felbontásnál minden háttér minta máshova kerül!
    De esetleg használhatnánk az ATi topikos megoldást , hogy egy csík a hsz ek közé. Talán az lenne a legjobb , ha grebber meg tudja csinálni , de amint írta nem ért hozzá
  • Prince23
    #1695
    Fasza

    amúgy magyar feliarattal van esély h megjelenik?
  • NeBby
    #1694
    Csináltam gombokat a banner alá:
    Így nézne ki a dolog.
    magyar oldal,hivatalos oldal,warez topik
  • Prince23
    #1693
    Háttérnek sztem jó lenne afrika jellegzetességeit berakni, majomkenyérfa stb, szal amit a játék IS használ... ez a tűz alapszín nagyon eltalált, fc2-höz méltó.
  • NeBby
    #1692
    Ja , köze lehet hogy nincs a farcryhoz , de sztem jól néz ki
    (Az a "használ" kézjel ihletett (: )
  • mikiking
    #1691
    pofás :D
  • NeBby
    #1690
    Háttérnek!
    Csak egy ennyi lenne , próbáld ki , ha jól néz ki marad ha nem nem....
    Ennél több nem kell háttérnek szerintem
  • NeBby
    #1689
    Grebber műve , én csak a képet csináltam :)
  • Prince23
    #1688
    Nagyon fasza lett a texbox! Ki csinálta amúgy? :)
  • NeBby
    #1687
    így
  • Hellsing47
    #1686
    amugy egy kis off:
    aláírásodban "8800GT @ 700/2000" az utóbbi szám a shader vagy a memória órajele, mert ha a memóé akkor kiváncsi lennék hogyan tornásztad fel addig :D