9022
Far Cry 2
  • gduck
    #1900
    Új képek.
  • elitehun
    #1899
    Sztem semmi gáz nincs vele
  • snowkid16
    #1898
    Játékoknál olyan gagyi nálunk az élet. Néha nagyon utálom M.o-t.
    Pl. Játék, Randalírozás fent Pesten, A "Szomszédok" M.o-nak. stb.
  • elitehun
    #1897
    Nem csak a mi házunkban xD
    persze hogy M.O.-n
  • snowkid16
    #1896
    M.o-n ? :D
  • elitehun
    #1895
    Sztem majd idővel nálunk is meg lehet venni
  • snowkid16
    #1894
    Nekem kün a gyűjtői változat. Csak nem tudom hol lehet előrendelni, nem az Angol Hivataloson. :(. Google ilyet hoz ki: WoW Lich King előrendelés, mindent ami nem farcry 2
  • gduck
    #1893
    Far Cry 2 Exclusive Dev Diary Part 2
  • grebber
    #1892
    Hátérrel kapcsolatos dolgokat hagyjuk abba.
    Tudom sokaknak tetszett meg jó volt (nekem is tetszett hisz azért csináltam),de sokakat zavart lassú volt nálunk.
    Ezért miattuk kiszedtem,ennyi téma lezárva fókuszáljatok a 29 nap múlva esedékes megjelenésre és egyéb Far Cry 2-vel kapcsolatos infókra.
  • strebacom
    #1891
    Köszi, azért kérdeztem, mert nekem is gyanus volt és nem szoktam hülyeségeket letölteni.....
  • Tib
    #1890
    Az kérlek láma etetés
    Amúgy a demó sarkaiban futó logókból következtethető, hogy ez nem FC2... Ez a 2006-os és Quest3D verseny győztes munkája (Azure temple), ami Alexander Kulagin keze művét dícséri.
    Amúgy meggyőződhetsz róla itt is: http://quest3d.com/index.php?id=15
  • lac coo
    #1889
    "..Crysis szidás.." LOL. ezt az ovidumát :DDDD
  • strebacom
    #1888
    Ez mi:
    Far Cry 2 Game Engine Test (2008) Eng
    Most láttan fen az egyik oldalon....
  • elitehun
    #1886
    Ja nekem is bejött
  • snowkid16
    #1885
    Nekem is tetszett.
  • Danecay
    #1884
    Nekem semmi bajom nem volt a háttérrel, szerintem kimondottan feldobta a topicot. Na mindegy.
  • snowkid16
    #1883
    XD, Ja, azt Én is néztem XD
  • adammmmmmm
    #1882
    1856-tól 1877-ig csak Crysis szidás volt. Szép :D
  • snowkid16
    #1881
    Senki se tudja, hogy M.O. hol lehet megrendelni gyűjtőiben? 576kbyte (már ismer :D), azt mondta, hogy remélhetőleg náluk is lehet majd rendelni, csak még nincs fent az oldalukon. Crysis, nekem elment full maxon, úgyhogy remélem nem fog ez a game gondot okozni.
  • Shep
    #1880
    Hát így mingyárt jobb.
  • lac coo
    #1879
    Köszi !!!! Mennyivel jobb így !
  • grebber
    #1878
    Háttérképpel kapcsolatos és a Crysis szidása meg az off dolgokat töröltem mind.Remélem ezzel nem sértettem meg senkit se.
    Ez az üzenet is 10 percen belül megsemmisíti önmagát :D
  • Bokafix2
    #1877
    Dógozik a fenét. A külföldi kapcsolatai révén elküldték neki a játékot még megjelenés előtt és azért nem ír, mert azt tolja.
    A következő kommentje valami olyasmi lesz, hogy az utolsó pályán nem tud megoldani egy küldetést és hogy emiatt milyen szomorú.
  • Tommy093
    #1856
    már nem kell sokat várni ..am nekem crysis is maxon nagyon jól ment csak sokan mondták hogy nekik nagyon szarul...De ez a far cry2 ekora területet szépen kidolgozni nem semmi dolog, am leesz arany ak-47 es és az nekem nagyon bejön
  • lac coo
    #1855
    Na már csak a két marha ronda fekete csíkot kéne eltűntetni !
  • gduck
    #1854
    Nagyon sok függ a fényviszonytól is! A nappali verőfényes képek állati jók, a kevés fénnyel rendelkezőek picit olyan barnásak :) Nem lesz ezzel semmi gond ;)
  • Shep
    #1853
    Hát ha a grafikából indulok ki sokkal jobban kellene, de ha azt vesszük ,hogy töltés nélküli marha nagy területet ígérnek akkor szerintem nagyobb gép kell majd a maxhoz. Persze októberben majd kiderül :)
  • Tommy093
    #1852
    Mit gondoltok mennyivel fog jobban futni a gépeken mint crysis? vagy meg annyira sem?
  • Shep
    #1851
    Leszedtem egyet, és full gagyinak tűnik az egész, a víz harmatgyenge, sőt az egész nem túl meggyőző, pedig meg akartam venni, de ezek után nem tudom.
  • elitehun
    #1850
    Ezt már rég belinkelték
  • Newfronter
    #1849
    HD trailerek
    Na ezek tényleg HD videók, akinek van sávszélessége az szedje! :D
  • bertino
    #1829
    így van
  • gduck
    #1828
    Na ezt a pár hónapos hírt leközölte a Gamestar is (Nem olvasnak eleget a fiúk, biztos csak jáccanak )

    UI: amúgy meg nem értem, egy kis méretű pályával miért nem lehetett kiadni egy demót... A demó nem feltétlenül a játék egy bizonyos része kell hogy legyen! Arra szolgálna, hogy látnánk pici játékmenetet, grafikát stb. Mivel már január óta béta a progi és fél éve beindult a nyag marketin kampány, háááát én ezt picit olyan mondvacsinált indoknak tartom Na mind1, már csak 1 hónap és jön az öszi szünetben érkező FC2
  • grebber
    #1822
    Far Cry 2 - Miért nincs demó?

    Legnagyobb sajnálatunkra nem lesz demó a Far Cry 2-höz, és most azt is megtudtuk, hogy miért.

    A tegnapi multis jó hírre hamar rákontráztak az Ubisoftnál, ugyan is Louis-Pierre Pharand, a játék producere is megerősítette, hogy nem lesz lehetőségünk kipróbálni a játékot, annak megjelenése előtt. Hogy a Far Cry 2-ből valószínűleg nem lesz demó, már korábbi híreinkből is kitalálhattuk, ám ennek okáról csak most kaptunk némi felvilágosítást.


    Ami pedig az, hogy túl komplikált lett volna egy olyan szabad játékmenetű gammában meghúzni a határokat, ahol töltés nélkül járhatunk be ötven négyzetkilométernyi területet. Így a demóra szánt erőforrást inkább magára a játékra fordították. Pharand ugyanitt - bizonyára vigasztalásképp- hozzátette, hogy ha úgy tartja majd kedvünk, járgányainkkal képesek leszünk kivasalni a szavanna állatait. Állatvédők kíméljenek!

    info: Gamestar
  • gduck
    #1821
    Kicsoda? Mert az UBI csak nemrég véglegesítette, ígérni meg nem ígért semmit ;)
  • elitehun
    #1820
    Jó lenne
  • Peetboy
    #1819
    Azt hittem csak 11 óra van hátra megjelenésig. Aztán + 31 nap van még. Pedig azt ígérték szeptemberben fog kijönni.
  • gduck
    #1817
    Nekem jó a háttér ;)

    UI: jó hogy okt 23-án jön ki, 4 napos ünnep lesz
  • gduck
    #1814
    FC2 multiplayer infó/képek

  • bertino
    #1809
    sajátba annyit nyitsz, amennyit akarsz.