9022
Far Cry 2
  • kirol
    #2063
    Zsír, és akkor 1280x1024-ben milyen lesz? Ha 1280x720-ban ilyen.
    (Hisz ez mégis csak több 389.120 pixellel.)
  • grebber
    #2062
    Far Cry 2 - 720p-ben tündököl minden.

    Richard Gaetan producer egy interjúban mesélt a Far Cry 2 technikai hátteréről. 720p-ben jelenik meg egész Afrika, ellenben nem lesz 60 FPS.

    Távoli álomnak tűnik manapság a hőn áhított stabil 60 FPS. Legalábbis a Far Cry 2 esetében sem érünk el sose ilyen értéket - állítja Richard Gaetan, a multiplayer részleg producere. Gaetan leszögezte, hogy 720p-ben tündököl majd egész Afrika, de a hatalmas bejárható terek, a látványos dinamikus füvek, a tűz effektus, a fák valósághű "rombolhatósága", mind-minda stabil 60 FPS ellen szólnak, így a Far Cry 2-ből sajnos nem fogunk kipréselni ilyen magas frame per secundomot. Ettől függetlenül nem kell aggódnunk, biztosan szép folyamatos lesz a kép mozgása.

    info: Gamestar
  • Kaszi46
    #2061
    Kihajlás lesz a játékban?
  • elitehun
    #2060
    Ez nem nyereményjáték csak közli hogy majd lesz nyereményjáték
  • Wheeler
    #2059
    Sziasztok!

    Akit érdekel egy Far Cry 2 nyereményjáték, az kattintson ide!
  • Nathan66
    #2058
    nyugatpowah... kelet, nem európa, hanem egy elkülönített szar
  • gduck
    #2057
    Ez nem földrajz :D

    "(2) Europe includes :
    Germany, Austria, Belgium, Denmark, Spain, Finland, France, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, Norway, Netherlands, Poland, Portugal, Sweden, Switzerland."

    Szal szállítás szempontjából a legdrágább kategóriába esünk, mivel szerintük "nem vagyunk európában" :(
  • #2056
    Én asszem vele fogom elkezdeni a játékot:

    [IMG][/IMG]
  • tugyiti
    #2055
    télleg :DDDDDDDD???????????
  • elitehun
    #2054
    Ja ott nem vagyunk fent de amúgy Európába tartozunk ;)
  • obe
    #2053
    szinte biztos:)..es felkerülne valami polcra mert szep szines, de foggalma sincs mi van benne:))
  • tugyiti
    #2052
    2) Europe includes :
    Germany, Austria, Belgium, Denmark, Spain, Finland, France, Greece, Ireland, Italy, Luxembourg, Norway, Netherlands, Poland, Portugal, Sweden, Switzerland.
  • Neton
    #2051
    Azért arra kíváncsi lennék, hogyha mondjuk megrendelem UBI-éktól és piros gyémántom lenne, akkor vajon a magyar posta lenyúlná a gépet, amit kapok? :)
  • elitehun
    #2050
    Értem. De fogalmazhatott volna jobban is
  • Bokafix2
    #2049
    Úgy értette, hogy nem érjük el az Európai színvonalat... sztem.
  • Pacal17
    #2048
    most nézem, szünidőre neg is lesz a gém :)
  • elitehun
    #2047
    El tudnék viselni 1 ilyen gépet hogyha nem vista lenne rajta
  • elitehun
    #2046
    Hogy érted hogy mi nem Európában vagyunk? Hányas voltál te földrajzból?
  • grebber
    #2045
    És ezért kerül 100 ezerrel többe? No mindegy az biztos ilyenem nem lesz soha!
  • gduck
    #2044
    Az nem proci, hanem komplett PC ;) Az extreme procik meg mindig sokkal drágábbak :( Előnyük, hogy nincs fixálva a szorzó: tehát tuningnál nem kell az FSB-t bántani, tudod a szorzót emelni!
  • grebber
    #2043
    Ez a proci miért ilyen rohadt drága (QX 9650)?
  • gduck
    #2042
    És ezen a PC-n nem fog akadozni :D

    LINK
  • gduck
    #2041
    Ez se semmi :D

    Szal valaki kérdezte hol lehet ezt megrendelni, hát itt! Olyan 20e Ft-ból ki is jön :(

    De mivel mi nem európában vagyunk, ezért 20 font is lehet a postaköltség! Annyit nem biztos hogy megér
  • gduck
    #2040
    Nálunk ugyan lesz-e vmi bónusz? Gondolom nem :( DE remélem lesz valami "okosság" amivel elérhetőek lesznek a bónuszok



    forrás: hmv.com
  • Tib
    #2039
    A Far Cry 2 azon kevés FPS játékok közé tartozik, aminek nem szivárgott ki semmilyen alpha / beta / pre-release verziója. Hogy ez tuti ne is változzon, szerintem a fejlesztők gyermekei is maximum az apjuk optikai meghajtó, USB csatlakozó, hálókártya nélküli és lezárt házú gépével pötyöghetnek a zebrákra
  • Bokafix2
    #2038
    Hát igen, de azért még soká lesz október vége. Már szeretnék vele játszani. Viszont lehet, hogy a fejlesztők gyerekei már nem hivatalosan megkapták a gamet és most míg mi itt ábrándozgatunk, ők nagyban durrantgatják lefele a kövér zebrákat valahol a szavanna közepén, komplett falvakat gyújtanak fel, és rakétákat küldve a fakunyhókba csillogó szemmel nézik, ahogy a levegőbe repül az egész kóceráj. Húde besgítenék nekik robbantgatni. Vagy legalább a dzsipet hadd vezessem...
  • gduck
    #2037
    Bocs
  • elitehun
    #2036
    Eltaláltad!
  • gduck
    #2035
    Az bizony lehet, akkor én értettem félre XD
  • Tigristank
    #2034
    Szerintem meg arra gondolt, hogy mozduljon ki otthonról, és ő maga menjen el a boltba, ne futárral hozassa el...
  • bertino
    #2033
    :AD?ASD?:A?DFA?SF?ASFAD?
  • Snexi
    #2032
    gondolom azt hiszi hogy a steam illegális xDDD
  • gduck
    #2031
    Neked meg mi bajod van? LOL!
  • elitehun
    #2030
    akkor menj el a boltba és vedd meg. ha szerencséd van akkor még nem kapkodták el :P
  • gduck
    #2029
    Pontosan :D Főleg hogy a 4 napos ünnepben nem nagyon fog szállítani a cdgalaxis :(
  • Snexi
    #2028
    szerintem inkább olyanra mint a steam
  • elitehun
    #2027
    Ha előrendelésre gondolsz akkor itt
  • gduck
    #2026
    Szokás szerint a neten fogom megvenni :D Ha tud vki olyan helyet, ahol meg lehet venni szóljon (eddig csak only USA/Canada/Mexico láttam) ;)
  • grebber
    #2025
    Tib : Szerkeszteni nem tudtam ,ezért töröltem ugorj neki még1x.
  • VRSDM
    #2021
    visszarakhatjátok a hátteret. googlechrome-al már jó :]