9022
Far Cry 2
  • xido
    #3309
    mindig is ez volt a sorrend multis játékoknál...xbox,ps3,ps2,psp..aztán pc,akár 1 hét késéssel is...
  • Harry Seldon
    #3308
    És az már meghaladná az értelmi képességeiket, hogy azért pár száz vagy urambocsá' ezer darabot kiszórjanak az angolból időben, hátha lesz arra is vevő? Úristen...
  • Szasza20
    #3307
    Jó lesz ez szerintem! Nagyon tetszik benne amikor fut az ember akkor bekapcsol a blur!
  • Harry Seldon
    #3306
    Csatlakoznék a kérdéshez, mivel volt driver, amit a 8800GT-m nem kajálta meg. Szóval ez jó lesz rá?
  • xido
    #3305
    azért ezt a lokalizációval is indokolják mostanában,amit még elnézek nekik:)
  • The Protector
    #3304
    Ez a driver mindenhez jó vagy csak az új nvidiakra.PL 8600gt-mre feltelepíthetem és jobban fog futni ezzel?
  • kifli
    #3303
    hálistennek sokat warezolnak a boxokkal :)
    legalább megint elkezdenek pc-vel is foglalkozni
  • Harry Seldon
    #3302
    Elképesztően szánalmas a magyar kereskedelmi hálózatunk. Nem ez az első eset, amikor itt, a hc balkánon jóval később jelenik meg egy játék, mint tőlünk civilizáltabbra. Engem ez a komcsi időkre emlékeztet, amikor öt éves késéssel érkeztek be az országba a nyugati premier filmek.

    Undorító egy dolog ez, november eleji megjelenés, amikor civilizáltabb régiókba holnap jóember bemegy a boltba és leakaszt egy dobozt a polcról.

    Egyszerüen no comment.
  • priluki
    #3301
    Vagy pl a Gow2 is fenntvan már boxra... szal elég durva dolgok mennek itt wareztájt mostandág..
  • xido
    #3300
    másrészt meg ha tényleg jó,akkor az ember megveszi,pláne,hogy magyar felirat és multi
  • xido
    #3299
    na és akkor a Fallout 3 a csekély 1.5 hónapos csúszásával?:)
  • Kandurex
    #3298
    ez nem biztos, h baj, még az se biztos, hogy lesz warez belátható időn belül, valami új védelemről csacsognak, szóval...
  • mNzJean
    #3297
    Hát én megvárom a novemberi megjelenést, de nagy önuralom kell majd ,hogy ne szedjem le elöbb a netről . Ezt nagyon elkurták , én mindenképp meg akarom venni ,de ez a két hét különbség elgondolkodtat.De hát majd az eladási listákon látszani fog , hogy kb magyarországon eladnak 50 db-ot. Ha időben kinn lenne a polcokon akkor meg 5000-et . Ők tudják.
  • NeBby
    #3296
    Beta driver checked
    Review Geforce 180.42: Far Cry 2 runs 30% faster
    Author: Marc Sauter (Oct 21, 2008) - Like AMD's Far Cry 2 Hotfix Nvidia's Geforce 180.42 Beta is supposed to increase the performance in Ubisoft's latest shooter. We checked the current version for its capabilities.

    Geforce 180.42 Beta
    Far Cry 2 hasn't been released yet, but nevertheless Nvidia released a Beta driver that is supposed to deliver performance boost for the Geforce cards. So the "green ones” do the same as AMD and release a optimized Far Cry 2 driver.


    Far Cry 2: Geforce 180.42 Beta reviewed

    Geforce 180.42
    Results
    The 180.42 increases the performance of the GTX 260 about 5 percent in DX9 mode and in Dx10 mode even 27 to 30 percent - but with Anti-Aliasing only. In DX10 mode the Geforce GTX 280, which is benched for the first time, reaches 84 percent of the performance of a Radeon HD 4870 X2 - without micro stuttering that is.

    The DX10 mode with Ultra High settings runs faster than the DX9 mode with Ultra High settings. So Far Cry 2 is the first game that isn't just looking better on DX10 but also delivers a better performance. We can only speculate about the reasons for this, but it seems like Nvidia integrated some optimizations for the DirectX 10.1 features that are supported on DX10 boards - please take a look at the excerpt of our interview with the Far Cry 2 developers. We are currently investigating if the increased performance is reached by reducing the visual quality.

    Currently we can only recommend the Geforce 180.42 Beta if you plan to play Far Cry 2 as soon as it has been released


    Aztírja , hogy Vistán Veryhighon DX10 be gyorsabb , mint XP n DX 9 ben!
  • Omlás
    #3295
    Van vér rendessen :)
  • NeBby
    #3294
  • NeBby
    #3293
  • Omlás
    #3292
    Igen.
  • HeadHunter86
    #3291
    Akkor nekem nem is érdemes lecserélni a drivert. 178.24-em van. 8800GTS 320.
  • xido
    #3290
    ez hatalmas:)..ezt nevezem én MI-nek és véletlenségi mutatónak:)
  • NeBby
    #3289
    Ja , bocsi nem válasznak akartam , csak linkeltem , mert ott nem volt link
  • strebacom
    #3288
    Ja tudom, köszi....
  • NeBby
    #3287
    Érdekes , hogy 178.24 ről egyből 180.42 es verziószámút adnak ki...
    Biztosan sokmindent változtattak , mindjárt tesztelem Warheaddal!
  • mapi
    #3286
    xp alatt a HD4850 (nem CrossFire)-n is segít?
  • Omlás
    #3285
    Sebességben :).
    Jobb teljesítmény DirectX 9 alatt Crossfire rendszerekben, és DirectX 10 (10.1) alatt egykártyás, illetve crossfire rendszerkben. Radeon X1600 kártyáktól fölfelé jó a hotfix.
  • NeBby
    #3284
    GameSpot ról van , megvette valaki és csinált screeneket!
  • mapi
    #3283
    Az Ati hotfix-el mivel lesz más a Far Cry 2?
  • NeBby
    #3282
    180.42 es driver tölthető INNEN !
  • extra sensory
    #3281
    Nem olyan szép a domborzat a 6. képen. Mintha egy gyengébb stratégiai játékot néznék, csak előlnézetből.
  • mikiking
    #3280
    akkor ezt hogy ?
  • Szili08
    #3279
    Yah... Épp ezért nem.
  • NeBby
    #3278
    Ez a játékból van.
  • strebacom
    #3277
    A Nv új drivere....
  • extra sensory
    #3276
    Vót má.
  • Balumann
    #3275
    Vicces. Azért az állatok elég gagyin lettek megcsinálva úgylátom :)
  • mikiking
    #3274
    akkor ez csak map editor ???
  • NeBby
    #3273
    Hogyne!
  • SD456
    #3272
    Amire kijön Magyarországon a játék addigra feltörik :D Kár, hogy novemberre csúsztatták :(
  • Mr Bishop
    #3271
    Ezt nézzétek meg... Far Cry 2- a gnú halála...
  • mikiking
    #3270
    megvetted ?