9022
Far Cry 2
  • Netrat
    #8582
    Most próbálom újra Hetesen a játékot. Korábban ment Windows 7-en, DX10-en, és minden gyönyörű is volt és gyors, meg minden.

    Most azért van az új próba, mert befigyelt egy 23 inches monitor, hát azzal nem tudom sehogy összehozni DX10-ben és/vagy natív felbontásban. Akárhogy indítom, csak a kép bal felső fele látszik felnagyítva, ki kell törölnöm a GameProfile.xml filet, hogy újra elinduljon a játék teljes és rendes képernyővel, bár az 1920*1080-at akkor sem hajlandó kiadni. Próbáltam már ezt az .xml filet is mindenhogy szerkeszteni, de sehogy nem lett jó. Ha valakinek van ötlete, kérem ne tartsa vissza...

    A vas: Gigabyte EP43-DS2L, E7400(2800MHz), 4 GB 1066 RAM, nVidia 9600 GT 512, Acer V233H. Ezen azért mennie kellene ennek a gaménak fullba', csont nélkül DirectX10-ben, ha nem tévedek...
  • Wanted
    #8581
    Windows7-el próbálta valaki a gammát?
    Nálam sokkal lassabb, mint xp-n.
    + rögtön az elején, amikor felveszem az első fegyvereket, a szobában levő fickó arca csíkos. :(
    A megjavítandó kocsi árnyékolása is furcsa egy kicsit. (szintén csíkos bizonyos szögből nézve)
    Másnál is ilyen, vagy csak nálam vacakol a Windows 7?
    A legfrissebb ati driverekkel csinálja ezt.
  • norbi2fraktal
    #8580
    én mindet feltettem, szerintem jobb a grafja mint a crysis-nek,és optimalizáltabb, dx10-ben, ultramagas, 1440x900-ban 2xAA, 35-45fps között döcög
  • steweee
    #8579
    hogy kell peccselni, sorrendben kell mind vagy elég az 1.03?
    am miből más mint pl a crysis. sztem a far cry amolyan elődje annak. ezrét is furcsa mosta második része. illetve mikor jelent meg?
    még csak most fogom telepíteni
  • norbi2fraktal
    #8578
    sziasztok, map editorba lehet tenni ellenségeket, és állatokat?
  • Warton
    #8577
    Igen, olvass vissza.
  • Wanted
    #8576
    Hi!
    Beszereztem a játékot. Feltelepítettem. A multinál az összes szerver 9999 pinget jelez, így nem tudok csatlakozni sehova. Volt már másnál is ilyen gond?
  • Warton
    #8575
    Hard mod?
  • zooleeh
    #8574
    single-ben mar az elejen volt hard mod,ugy jott ki a jatek
  • Warton
    #8573
    Mi van? Jó lenne, ha single playerben sem kéne teletunkolni az embereket ólommal, hogy megmurdeljenek.
  • Pardon22
    #8572
    még annyit, hogy Windows7 x64 van fent...
  • Pardon22
    #8571
    Sziasztok,
    Tudna vki segíteni a következő hibában:

    "Az eljárás belépési pontja )_BinkSetMemory@8) nem található a DLL-ben (binkw32.dll)" ezt írja ki mikor indítanám. Előtte is kért pár hiányzó dll-t azokat bemásoltam a system32-be, de most meg ebbe a hibaüzenetbe botlottam bele.

    nagyon megköszönném!
  • elitehun
    #8570
  • Warton
    #8569
    Hardcore mod van a single playerhez is?
  • Tib
    #8568
    Tedd fel az v1.03-as Far Cry 2 patch-et, mert ezzel már számos dolog javítva lett... és ebben már van HardCore mód is, amivel a sérülés sokkal realisztikusabb
    De bővebb infót találsz a patch tartalmáról: ITT
  • Suzaka
    #8567
    hoh, és ezt hol lehet beállítani mert nem találtam sehol. Vagy 1.0nál nincs ilyen mert akkor peccselek.
  • Tib
    #8566
    #8564:
    LAN játéknál nem menthető a megszerzett gyémántok száma. Megoldás lehet viszont a kezdő gyémántok számának beállítása

    #8565
    Játék re-install?
  • elitehun
    #8565
    Kéne egy kis help. Arról van szó hogy az editor nem akar elindulni pedig régebb egy csomó térképet csináltam most meg nem tudok belelépni. Ha ráklikkelek akkor egyszerűen nem történik semmi.
  • Suzaka
    #8564
    Üdv, az lehetséges-e hogy a LAN-on elért xp-t lementse a játék? Mert akárhányszor újat kezdünk mindenki level 1ről indul :/
  • TomBond
    #8563
    Nahát! Mit találtam!
  • Tib
    #8562
    Nincs hivatalos magyar oldala a játéknak Amire szerintem gondolsz, az "csak" rajongói >> FC2.hu (ez itt a reklám helye )

    A játék jó, mert a vásárlók túlnyomó része gond nélkül játszik. Csak úgy, mint én is.
    A hiba valszeg' a gépedben van (software és/vagy hardware). Vagy esetleg a UBI központi szerverében, ami az elmúlt 2 hétben gyakran köhécselt

    Amit azért kipróbálnék:
    - gépemet átnézése trójaik miatt (magas ping)
    - ideiglenesen leállítanám a tűzfalat/víruskeresőt
    - újra tenném a játékot
    - átnézném milyen programok futnak egyidejűleg a háttérben (minél több progi, annál több összeakadási lehetőség)
    - hamachi-s szerver megfigyelése, ott mekkora a ping (ha ott is nagy, akkor a gépben van a hiba, ha ott kicsi, akkor a UBI központi szerver vacakol)
  • zooleeh
    #8561
    figylej ram szerintem a neked valami privat halozat vagy ruter gondod van nem jatek hiba .En itt kaptam megoldast a problemara ,nezegesd meg hatha segit :forum
  • Black Ghost
    #8560
    Olvastam a komenteket a hivatalos magyar oldalon, szomorúan tapasztalom hogy sokaknak ugyan ez a gondja.
    Szörnyű hogy az ember tisztességesen megveszi a játékot, nem warezol, és erre kap egy gyárilag hibás terméket, amire több mint fél év után sincsen megoldás.

    Tőbb mint fél millás gépem van, xp-ém, vista-m eredeti a w7 is kipróbáltam, 8 Mbit a net, mi kell még hogy műkődjön?
  • zooleeh
    #8559
    sajnos akkor nem tudok segiteni
  • zooleeh
    #8558
    Felraktam w7-et ,punkbuster-t. Far Cry 2-nel a punkbuster azt írja hogy: uknown windows API finction (131133), mi a megoldás?
  • Black Ghost
    #8557
    De hát a hamachi nincs alapból fen, és nekem mégis csinálja.
  • zooleeh
    #8556
    en megoldottam ,ugy hogy a hamachit levettem a lista elerol ,de most a punkbbuster dobal ki a ranked match-ek nel
  • Black Ghost
    #8555
    Na tessék, mi a rák lehet ez?
  • zooleeh
    #8554
    nalam is ez van mind 9999, es nem tudok egyre se csatalakozni
  • saca79
    #8553
    nem szeretném erre pazarolni a szót.... de azért ennyire nem vok amatőr
  • Black Ghost
    #8552
    -Tudom hogy ez miatt nem enged csatlakozni, de a ping érték mindenhol 9999, szóval nincs mit rendszerezni.
    pl: Gyors csatlakozásnál saját maga lekeres vagy 15 szervert, de midig ugyan az, rövid töltés oszt kilép.
    -Igen nekem is 1.03-as.
    -Ez a probléma már a kezdetektől megvan, úgy hogy sztem a progival van baj.
  • Tib
    #8551
    9999-es ping mellett nem is enged csatizni a játék, de nem is meglepő... vajon így milyen lenne?
    Patch felrakása nem szükséges, de a magad megnyugtatása végett érdemes a főmenü jobb felső sarkába nézni: ilyen Neked is a sarok?
    Próbáld ping vagy játékosok száma szerint rendezni a szervereket és a számodra a legkedvezőbbe belépni.
    Amúgy a UBI FC2 központi szervere az elmúlt héten kissé betegeskedett, amit hivatalosan meg is erősítettek.
  • Black Ghost
    #8550
    Sziasztok!

    Próbálnák multiba nyomulni de valamiért nem megy. Úgy ahogy illik bejelentkezem, kiossza a szervereket (amiből van egy rakat), katt az egyikre, kis töltés majd jön az üzi: "most nem tudsz csatlakozni próbáld meg később", de ezt csinálja mindegyikre, ha rangsorolt ha nem, gyors játszmánál, egyedi keresésnél, mindenhol.
    A játék eredeti így gondolom Patch-ni nem kell, mert az első indításnál felrakta magának automatikusan.
    Viszont azt vettem észre hogy a Ping értékekhez mindenhova 9999-t ír.

    Mi lehet a baj kérlek segítsetek!
  • zooleeh
    #8549
    megrendeltem az eredetit
  • grebber
    #8548
    Hogy írt volna ide ha nem volt bejelentkezve?
  • norbi2fraktal
    #8547
    akkor megy csak ha bajelentkezel...
  • saca79
    #8546
    ja mosmá megy...
  • grebber
    #8545
    Megy az nincs vele semmi gond!
  • kuzco007
    #8544
    mert letöltötték:D:D:D
  • saca79
    #8543
    Off: srácok tudja valaki miért nem megy a warez topik..?