9022
Far Cry 2
  • Bastardee
    #8622
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudok cheateket használni? Szeretném használni az örög élet módot, meg az összes fegyver kódot. Csak az a baj, hogy nem tudom hogyan kell. Előre is kösz:-)
  • jocking
    #8621
    Hali
    Lenne egy nagy gondom a játékkal. Feltelepítem minden hiba nélkül, el is indul, de amikor a Story Mode-ba lépve kiválasztom a karaktert és elindítanám a tényleges járékot, akkor pár másodperc töltés után remegősen megfagy a zene és újraindul a számítógép. Mitől lehet ez? Másnak nem volt hasonló gondja? Pls help
  • Black Ghost
    #8620
    Bocs a lám kérdésért de multiban a ping érték valójában mit jelent, miért jó ha alacsony vagy éppen magas?
  • Sponnyabob
    #8619
    Sziasztok! Van valami MOD arra hogy ne 2 perc alatt termelődjenek újra az emberek az őr posztokon? Köszi a válaszokat!
  • suti100
    #8618
    Sziasztok!
    Csináltam egy mappot, aki megtudná nézni (és lenne hozzá kedve isxD) az lécci vegyen fel MSN-en: [email protected] vagy vágjon meg egy E-mail-lel: [email protected] !
    Előre is köszi:)
  • werkfilm
    #8617
    végtelen gyémánt alap pedig, nekelljen már a konzolos gyűjtögetéssel szarakodni :)
  • Maxtreme
    #8616
    Most kezdesz neki, és már csalni akarsz?
    Fogadd őszinte gratulációm.
  • volfika
    #8615
    Sziasztok! most kezdeném a játékot, vannak-e hozzá trükök,csalások???
  • Netrat
    #8614
    Szó volt itt a befejezésekről. Én már untam azt a két hülye választást, hogy robbantasz vagy nem, és régóta keresek valami megoldást a Sakál kinyírására. Most végre kipróbáltam a Sakál "aknavetős" megölését a börtönudvaron, de azt eredményezte, hogy kihalt szinte minden a hátralévő rövid játékrészben.

    Van-e valami jobb megoldás vagy netán egy MOD a pszichopata fegyverkereskedő likvidálására?
  • Sponnyabob
    #8613
    Sziasztok! Melyik patch-et érdemes feltenni, és melyik javítja ki azt a hibát hogy ha túl nagy a beállítás akk ilyen furák lesznek a fák lombjai?
  • Tib
    #8612
    Én tudom a megoldást! És el is mondom, mert óriási szívem van. Adok szívesen egy működő serial számot, amivel tuti fut majd a game!
    ...persze amint megérkezett a számlámra az utalt 6.000 Ft
  • Grifidos
    #8611
    hehe!
    Mivel beleírtad hogy " crac-el lehet valami baj ?" így nem segítek pedig tudom a megoldást.
  • koschwarz
    #8610
    használd a google, cseszed, vagy vegyél egy eredeti játékot.
  • HotPants
    #8609
    joh mondjuk vistát 1000X sunázza de akk vki esetleg segítene ? egy link kellene hol találhatnék az Ati MObility radeon x1600 kártyámhoz legujabb drivert , illesztőprogit? legfrisebbet ?
  • blackcalibra
    #8608
    Win 7-en nekem eddig minden elindul, ami eddig elindult. Haegemonia is simán elindult, pedig az már nem mai, ugyanígy az Imperium Galactica 2! is. Semmi gond a Win 7-el.
  • HotPants
    #8607
    nem válaszol és már kezdek elmebeteg lenni mert ezen az átkozottan semmi nem hajlando elindulni :S:D:D most mit tegyek ha nem válaszol? esetleg másnál is hasonló probléma ?
  • HotPants
    #8606
    sziasztok .. nekem windows 7 oprendszerem van és feltelepítem korrektül a játékot közben semmi hibát nem ír ki és amikor eindítanám akk egy ideig bevágja a kezdőkéernyőt majd kiírja h "far cry 2 is not responding" :S tehát nem válaszol .. most akkor mit tegyek ? crac-el lehet valami baj ? már ujratelepítettem meg minden.. gépigényem adott hozzá mert már játszottam vele ezen a gépen .. esetleg vki help ?
  • koschwarz
    #8605
    ja, tényleg, bár én az un. jó befejezés(ek)re gyúrtam, a rosszakat csak a jutúbon néztem meg

    meg hát itt kifejezetten
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a játékosnak kell választania, hogy feláldozza-e magát
  • blackcalibra
    #8604
    Oké. Ezt akartam tudni, hogy másnál is ez van-e, vagy csak nálam, vagy mi a helyzet.
    Mert ha másnál ok. minden akkor nálam nem jó valami.........

    THX!
  • Grifidos
    #8603
    Van...
    Nyugodtan játszál Dx9-ben, mert valszeg' szándékosan de nagyon elqrták a dx10-et a játékban.
    Ráadásul sokkal szebb dx9-ben.
  • blackcalibra
    #8602
    Enyémre senkinek semmi ötlete?
    Érdekes jelenség, nem tudom mitől lehet.....
  • piamania
    #8601
    menj már a wolfenstejnel.
  • Grifidos
    #8600
    Ez nem az a topik...
  • saca79
    #8599
    új wolfenstein valakinek ?
  • Wanted
    #8598
    Win 7 alatt, max felbontással valaki csinálna pár screnshotot, az első pályáról?
    Amikor felveszed a fegyvereket, a szobában levő fickó arcáról közelről + amikor kimész az épületből, a kint álló kocsiról, oldalról, szintén közelről?
  • Tib
    #8597
    Stalker SoC >> 7 féle befejezés van (2 jó és 5 alternatív) és párban főhősünk meghal...
  • blackcalibra
    #8596
    Az mitől lehet, hogy "nyúlik" a kamera mozgása az egérhez képest?
    Xp alatt nem volt ilyen, de most hogy fenn van a Win7 64 bit-es magyar véglegese, ez van. Ha dx9 ben játszok talán nem annyira erős ez a dolog, viszont dx10-ben igazán észrevehető és zavaró.
    Játszhatnék vele dx9ben is, de hát no........
  • koschwarz
    #8595
    mi a baj a játék végével? én pl. sosem játszottam még olyan játékkal, aminek a (z alternatív) végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meghal a főhősünk
    .

    ráadásul ez nem egy fantasy kalandjáték, ahol meg kell ölni a végén 3 sárkányt, és te leszel a legnagyobb hős a birodalomban...itt egy getzi zsoldos vagy, akiben feléled egy kis lelkiismeret, és tök reális a főhősön kívüli történések kimenetele is. ráadásul megtörtént eseményeken alapul.
  • grebber
    #8594
    Hát igen ebben sokan reménykednek!
  • sherlock1
    #8593
    http://www.videogamer.com/news/far_cry_2_generated_sales_of_2_9_million.html
    Remélem a far cry 3-ban (ha lesz) nem lesznek ilyen dögunalmas küldetések, unalmas történet és egy olyan befejezés ami tönkreteszi az egész addigi játékélményt. :D
  • werkfilm
    #8592
    3 fölött jár már
  • grebber
    #8591
    Azt lehet tudni hogy az eladások terén hogy teljesített a game?Megvolt az 1millió eladott példány?
  • Warton
    #8590
    Igen, tényleg ilyen fos vége van. Igazából kifutottak az időből.
  • sherlock1
    #8589
    Ennek a játéknak komolyan ilyen fos vége van? Csilivili grafikára tellett nekik, de normális történetírókra már nem?
  • barmi
    #8588
    Én nemrég próbáltam win 7 RC alatt. Nálam f@sza volt dx 10-ben. -ITT- megtekintheted! Üdv ;)
  • Csavez
    #8587
    Hi!
    Hogy lehet letölteni térképet a közösségi térképről?
    Nem tudok belépni olyan szerverre,ahol nem ubimapp van,a letöltésnél kidob!
    Hamachin simán tölti a szerverröl a mappot.
    Nem értem!Volt valkinek ilyen?
    Punkbuster szól be?
  • VRSDM
    #8586
    énis win7-re raktam most újra.
    és ugyan olyan mint anno xp-n
  • Netrat
    #8585
    OK, visszaveszem én alacsonyabbra, de a DX10-től akkor is kifexik, és nem kapok rendes képet.
  • Maxtreme
    #8584
    1920ba és fullon akarod tolni 9600gt-vel?
    Grat.

    1440-ba ha mindent maxra nyomok, már érezni hogy nem mindig tökéletes a dolog, pedig a 8800GT még gyorsabb is. (sőt a cpu-m is erősebb) szal én nem szenvednék a helyedbe :)
  • Netrat
    #8583
    DS3L az alaplapom, csak elgépeltem melléütésileg.