9022
Far Cry 2
  • DJviolin
    #8662
    http://www.destructoid.com/farcry-2-receiving-a-hardcore-mode-as-if-malaria-wasn-t-enough-121076.phtml

    Valaki ebből kiemelné a lényeget magyarul?
  • DJviolin
    #8661
    Ja és nálam is egyszer kilépett a gém eddig. Szintén Win7x64 és 1.03-as patch.
  • DJviolin
    #8660
    Sziasztok!

    Most kezdtem el a játékkal játszani és engem is marhára idegesít, hogy a kilokkolt őrállomásokon visszateremnek az ellenfelek. Nem létezik erre valamilyen mod? Természetesen fent van az 1.03-as patch is.
  • Jim Morrison
    #8659
    Asszem én is lassan nekiesek mégegyszer.
  • balee4
    #8658
    Én is emiatt hagytam tavaly abba, de most adok neki még egy esélyt, ha már megvettem eredetiben, ne legyen felesleges vétel... :D
  • adam46
    #8657
    igen sajnos én is abba hagyom mert eléggé elcseszték pedig grafika, effektek, fények nagyon szépek
    Balee működik 1.03 as patchal magyar változat
  • Rash87
    #8656
    "mondjátok már el mi a büdös picsáért térnek vissza az emberek azokra az őrposztokra amit már megnyitottam "

    Ez az egyik legidegesítőbb játékban,én pl. ezért is hagytam abba...
  • adam46
    #8655
    sziasztok
    valakinek csinált olcsat a játék hogy egy bizonyos idő után kilép magától? win7 64bites verzió használok meg mondjátok már el mi a büdös picsáért térnek vissza az emberek azokra az őrposztokra amit már megnyitottam
  • balee4
    #8654
    Az eredeti magyar verzióval müxik az 1.03-as patch?
  • Firerock
    #8653
    cséó
    valaki tudna nekem adni egy olyan ami olyan 25% körül van?
    elveszettt a mentésem
  • Csavez
    #8652
    Hi!
    Valakinek müködik a multi win 7 64-bit alatt?
    Ubisoft-os mappokra tudok,csak csatlakozni!
  • RoyalPredator
    #8651
    Vki PMben küldene egy SAVE-t onnan, hogy átkerülünk a 2. pályára?
    Nagyon szépen köszönöm.
  • grebber
    #8650
    Én,mert itt nem kell a warez meg a flame!
  • dyram
    #8649
    ki törölt???
  • Murder3
    #8648
    Térképet miért nem enged feltölteni?
    Végig megy aztán amikor a végére ért kiírja h hiba.
  • Warton
    #8647
    A multi egy elég nagy fos, csak azért abszolút nem érdemes megvenni. Akkor már inkább CoD: MW2.
  • CamelX
    #8646
    Ez így van, egyetlen hiba, de az egeken túl kiáltó... vagy legalább átmoddolhatóságért ordító :D
  • Murder3
    #8645
    Nekem holnap lesz meg a játék innen kik azok akik szoktak multizni?
  • zooleeh
    #8644
    igy igaz
  • koschwarz
    #8643
    ez igaz, nekem is tetszett a táj, gyönyörűen megvalósították, és még az sem lett volna baj, hogy minden őrposztnál harcolni kell, ha nem spawnolnak vissza legalább egy játéknapig. én onnantól tudtam élvezni és végigjátszani a játékot, hogy egyszerűen nem harcoltam, hanem elsunnyogtam az őrposztok mellett. ez is élvezetes volt ugyan, de egy idő után azért fárasztó.

    csak egyet beletehettek volna: ha már úgyis egy iszonyat korrupt országról van szó, akkor meg lehetett volna csinálni azt is, hogy egy ilyen őrposzthoz fegyvertelenül bemész és lefizeted őket. vagy nem kezdenek el kérdezés nélkül tüzelni rád (csak legfeljebb bizonyos ellenfelek), hanem csak ha fegyver van a kezedben, vagy te kezded el a harcot, nem tudom, akármit, de máris sokkal-sokkal élvezetesebb lett volna a helyszínek közötti utazás.
  • zooleeh
    #8642
    nekem tetszett maga a taj , az allatok( meg ha nagyon keves volt is belole), motorcsonakos utazgatas , a hangulat valahogy nagyon megfogott
  • koschwarz
    #8641
    többszöri nekifutásra én is végigjátszottam, sőt, nagyon is tetszett a játék, de lássuk be, egyértelműen feleslegesen kellett egy csomót utazni, még akkor is, ha az esetek 80 %-ában busszal mentem a térkép egyik oldaláról a másikra.
  • zooleeh
    #8640
    "Hát legyen is az mert sajna a 2 hamar unalomba fulladt!".. hat en ugy szerettem ahogy van ! Nekem a barangolos hangulat nagyon bejott.
  • grebber
    #8639
    Far Cry 3 megerősítve!

    Az Ubisoft egyik forgatókönyvírója megerősítette a brit hivatalos PlayStation magazinban, hogy a Far Cry 3 már javában fejlesztés alatt áll.

    Kevin Shortt egy Avatar sajtótájékoztatón ejtette el a magazinnak az információt, amikor az rákérdezett, hogy ő személy szerint dolgozik e a tavalyi sandbox shooter folytatásán. A válasza az volt, hogy "Nem, én nem, de ismerem a csapatot akik igen, és elmondhatom, hogy elég izgalmasnak tűnik amit eddig összehoztak."

    A hír túlzottan nem meglepő, de megelőzi a hivatalos Ubi bejelentést. Shorttnak lesz bőséggel magyarázkodni valója, az már biztos. A Far Cry 2-t az Ubisoft Montreal készítette, miután a francia kiadó átvette a szériát az eredeti fejlesztőtől, a Crytektől. Aki nem játszott volna vele annak annyit, hogy az első rész burjánzó dzsungele után a második sztyeppes afrikai környezetben játszódik és minden hibája ellenére, azért kiérdemelte a 80%-ot értékelésünkön.

    info: Ipon

    "elég izgalmasnak tűnik amit eddig összehoztak." - Hát legyen is az mert sajna a 2 hamar unalomba fulladt!
  • grebber
    #8638
    Far Cry 3 looking "pretty exciting"

    Scriptwriter confirms third game is in Far Cry 3 is in development and looking "pretty exciting", an Ubisoft scriptwriter has told Official PlayStation Magazine.

    Speaking at a recent Avatar junket, OPM asked Ubisoft scribe Kevin Shortt if he was working on a third Far Cry title and instead of the usual "no comment", the mag received a refreshing response...

    "No I'm not," he replied honestly. "But I know the team are and what I've seen looks pretty exciting." Far Cry 3 confirmed then, just like that.

    Other than that blatant response, it's mostly guess work so far on what we should expect from Far Cry 3. Last year though narrative designer Patrick Redding did mention that a sequel would likely retain an African setting, though he also mentioned Antarctica as a possibility.

    It's also probable the third game will be based around an improved version of the Dunia engine, OPM points out, which was specifically built to handle complex real-world physics within a sandbox environment.
  • Csavez
    #8637
    Hi!
    Valaki multizik még,vagy lenne kedve?
  • CamelX
    #8636
    Crysisnél is ez volt nálam, de csak 2. telepítés után. Van fenn neked valami hardver tuning program? Azokat nagyon nem szerette nálam az engine. Milyen beállításokon tolod?
  • #8635
    Felraktam újra a játékot, futna is rendesen, de egy kis idő után elkezd baromira szaggatni az egész, köben a Fraps tovább mutat 40 fps-t.. Ez néha elmúlik, de aztán újra előjön, a vége mindig kékhalál. A patch fent van, vga driver a legfrissebb, mi a fene baja van neki?
  • TTomi
    #8634
    Sziasztok!
    Elméletileg most járok az első ACT végénél. Csak az APR-től és a mobiltornyoktól tudnék küldetést kapni. Ha bemegyek az APR-hez a portás még simán átenged, de a házban bent sehol senki. Az emeleti ajtó csukva, kinyitni nem tudom , síri csönd és hullaszag. A felkiáltójel ide jelzi a küldetést, de akkor most hova merre menjek?
  • Ger0121
    #8633
    Ma egész nap a létező összes ilyen csalásos dolgot próbálgattam a játékhoz!
    Ezt a Devmode dolgot sem értem! Beírtam. és? Semmi nem történt. Ugyan úgy meghalok, ugyan úgy nincs lőszer se fegyver se semmi... Ez csak új játék indításánál működik? (nekem ott sem)
    Mostmár bármilyen a témával foglalkozó infót elfogadnék!
    Köszönöm!
  • Ger0121
    #8632
    Szia!
    Én full amatőr vagyok ehhez a játékhoz!
    Frankón mindent úgy csináltam ahogy te leírtad de kb a bal ctrl+alt meg numerikuson a del el sikerül elérnem, hogy kitegyen a játékból egy windows feladatkezelőre... No és ha visszalépek természetesen nem működnek a kódok.
    Tudsz ez ellen valamit mondani nekem?
    Én kétszer végigjátszottam már a 2-t és az egyet is. Most gondoltam kipróbálom milyen ha egy kicsit könnyebb :)
    Segítséged köszönöm!
    G.
  • Netrat
    #8631
    Mi a francnak kellene csalni ebben a játékban? Anélkül túl nehéz?
  • Netrat
    #8630
    Ilyesmi hibákat jellemzően a fölöslegesen feltelepített codec packek okoznak. A rossz hír, hogy ezeket nem lehet uninstallálni, mert a codec pack csak látszólag tűnik el a gépről, a rengeteg kártékony .dll marad, tehát csak a teljes tiszta új telepítés a megoldás.
  • Tib
    #8629
    Valószínűleg azért, mert számol valamit a géped, ami erőforrás "kieséssel" jár...
    Ez lehet a háttérben futó víruskeresőd adatbázis frissítése, egy napi rendszerességre automatizált víruskeresés...
    ...vagy a játékban egy időjárás változás, a látótérbe éppen bejövő ellenséges egység és/vagy állatok.
    ...vagy mittudomén
  • Devil093
    #8628
    sry a helyesírásért
  • Devil093
    #8627
    Hi azt szeretném megkérdezni hogy az miért van hogy egyik pillanatba 35-45fps-m van másikba ugyanaz anon a helyen 25-30
  • Jim Morrison
    #8626
    A mesterlövész puskának pont az az értelme nem?
  • koschwarz
    #8625
    hirtelen nem is emlékszem, de mintha nem lehetne...
  • belarus
    #8624
    Helo!
    Lehet valahogy közeliteni a mesterlövész puskákkal?Mert én nem tudok.
  • Tib
    #8623
    Lehívod a konzolt (0-as gomb) a játékhoz és beírod a következők egyikét:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fc2coords >> játékbeli koordináták
    fc2deadman >> örök élet (kivéve járműben!)
    fc2inventory >> összes fegyver
    fc2cashman >> +50 gyémánt
    fc2clip >> "repülő" mód, át lehet menni a falakon is
    fc2ending1 >> záró képsorok megtekintése
    fc2ending2 >> záró képsorok megtekintése
    fc2showmap >> térkép 2. felének megnyitása
    fc2view >> külső nézet
    A kódok beírása után a konzolban hibaüzenet jelenik meg ("unknown command"), de ez ne tévesszen meg senkit! Bal Ctrl, bal alt és a numerikus (!!!) billenytűzeten Del gomb megnyomása után egy hang közli (Activated!), hogy él a csalás. A csalások kikapcsolásához újra be kell írni a parancsot, melyet majd szintén egy hang (Deactivated!) jelez.
    Fontos!!! Ne a nyilak feletti Del gombot nyomd meg, mert akkor újraindul a géped!