17
  • waterglobe
    #17
    Ismét egy cápás film
  • Punker
    #16
    na megnéztem, hát nem semmi az tuti, nem egy csúcsmozi de nem is "B" kategóriás
  • Killgore
    #15
    Ez a film nem "B" osztályú, hanem "C" vagy "D"
    Pocsék...
  • Dömsödi
    #14
    Én már, láttam.
    Nagyon jó film.
    Talán azért is olyan jó, mert nem egy kitaláció, hanem veled is megtörténhet.
  • flashX
    #13
    Úgytom jó film!
  • jeec
    #12
    Még nem látam a filmet, de a képekből, és a szövegből nekem egy félreértés jön át (cikk, cikkek, ismertetők félreértése). Miszerint itten "mélytengeri" búvárokról van szó. Na most az úgy van, hogy a könnyűbúvárok közül csak igen kevés van, aki igazi mélymerüléseket hajt végre, és ezek sincsenek még közel sem a mélytengerek mélységéhez :). A turisztáknak szervezett merüléseken pedig végképp nincs ilyenről szó (és végképp nem ilyen cuccal :).

    Azt hiszem, hogy inkább a film eredeti címe szerinti nyílt vízi, nyílt tengeri merülés a lényeg, ahol bár a mélység nem jelentős, de a part messze van. És ez a lényeg.
    BTW: nem kell feltétlenül a parttól messze merülni, hogy a búvár ilyen vacak helyzetbe kerüljön. Elég egy erősebb áramlás, és az szépen kisodorja a nyílt tengerre a szerencsétlent. Történt sajnos már ilyen baleset, még az Adrián is. Volt, akiket megtaláltak (kutattak utánuk), és volt olyan is, akiket egy héttel később (és sokkal messzebb - 100-200 kilométer is lehet, ameddig elsodródnak) találtak meg, de addigra halottak voltak - szomjan haltak.. Elég ciki ez akkora vízben.

    Azért megnézem a filmet majd. :)
  • winnie
    #11
    a blair witch szerintem baromi jó volt. még szép, hogy nem tetszik mindenkinek.
  • fonak
    #10
    A blair witch az egyik legrosszabb film amit életemben láttam. Ha nem A legrosszabb...
  • Macc
    #9
    A blair witch felirattal jo volt, szikronnal borzalmas. A blair w2 meg szenfos volt... semmi ertelme nem volt
  • mikike
    #8
    igen, mivel a forgatókönyvet az élet írta

    én is mindig cicababákkal megyek a tengerre
  • BiroAndras
    #7
    Nekem a Blair Witch 2 jött be nagyon.
    Ezzel a cápás izével nem sikerült túlzottan felizgatni. Inkább legyen már GTA4
  • CSOCSO
    #6
    blair witch.. nem birtam megnezni akkora FOS film volt.. attol a zihalastol csak a pumpa ment fel az agyamba es erovel basztam a tavkapcsolora hogy ekkore fos idegesito szart nem nezek
  • Robeast
    #5
    A film nem B osztályú, csak megpróbál művészi lenni, szokatlan formában. A baj ott van, hogy "Attól, hogy nem ért meg senki még nem vagy művész".
    A csaj mellei nem véletlenül látszanak ki, ezt úgy hívják nézőcsalogatás :). Egyébként, ha megnézed a film első pár percét többet is láthatsz belőle ;)

    SPOILER következik (ki hogy érzi...):
    A cápák nem esnek nekik és tépik szét őket azonnal. Ugyanis akkor nem lenne a film túl hosszú. Ha érdekel hogy folyt le mindez a filmben, akkor nézd meg.
    SPOILER END.

    Ha valaki olyan filmet akar nézni, ami "akár vele is megtörténhet"(bár a veszély engem nem fenyeget, hogy mélybúvárkodjak...), annak ajánlom, meg a hardcore fanatikusoknak, akik nem válogatnak.
  • Piscator
    #4
    Nagyon gyenge b osztályú filmnek látszik, hú, a kurva veszélyes cápa dögök keringenek.
    Annyi tanulmány volt már a félre értésről, max a fehér emberevő cápa veszélyes nagyobb arányban.

    Volt már Magnumban is egy rész, mikor fél napig az óceán közepén úszott, visszaemlékezve gyerekkorára, stb, az jó volt, régen volt.
  • Sub
    #3
    kemény gyerek ez a Chris Kentis!
    a szereplésen kívül mindent ő csinál :)))
  • Cat #2
    az első képen biztos csak "véletlenül" látszik ki a csaj melle :)
  • akyyy
    #1
    "Két víz tetején lubickoló mélytengeri búvárt bámulni szűk másfél órán át? Első ránézésre nem tűnik valami izgalmasnak. Azonban máris érdekesebb a történet, ha véletlenül felejtették ott őket a nyílt tengeren, s amellett, hogy nincs hová "kimászni", vérszomjas cápák is megjelennek a színen harapnivaló után kutatva..."


    inkább játszok half life 2 underground 2 meg mafia