306
Letöltés és Internet gyorsító
  • nutiform
    #186
    Ehhez a 1067-es buildeshez van egy torrent esetleg?
  • nutiform
    #185
    A 1060-as nekem is működött eleinte semmi gond,nem volt,de egyszercsak mindig visszaállította a Traffic Shapping-ot letiltott állapotba.Felraktam a Fronter által ajánlottat,de nekem gyanús,hogy nekem ugyanez volt előtte is.MOst megy normálisan ki tudja meddig.Nem tudtam hogy már 1067-es verzió is van.
  • josi
    #184
    Marcell: te is rakd fel ezt Cfosspeed V 2 13 Build 10 67
    automatikusan felülír mindent.
  • Newfronter
    #183
    Próbáltad már újraelepítéssel? Egy kis registry tisztítással, hátha segítene neki.
  • josi
    #182
    én is ezt használom, és tökéletes Cfosspeed V 2 13 Build 10 67
  • Marcell
    #181
    A cFOS hozza be az ablakot (mondjuk ez a szovegbol is kiderul).
    Legfrissebb 2.12-es verziot hasznalom. Jol mukodik, de ez az egy idegesit. Foleg, hogy semmi koze a programnak ehhez. Raadasul alaptalan az ijesztgetese.
  • Newfronter
    #180
    A vírusírtód vagy a cFos hozza be az ablakot? melyik verziót használod cFosból?
  • Marcell
    #179
    Nekem idonkent (kb. naponta 2x) bejon egy bongeszoablak, ami szirenazik mint az allat es a kovetkezoket irja:

    "ALARM!
    Your system is in danger!

    The cFos consistency check has detected, that one or more components have been modified.

    Thereby Viruses, Trojan Horses, Backdoor Programs, Spy-Ware, etc. could have sneaked into your System. Also costly dialer programs may have been installed.
    Your system is exposed to the following risks:

    * Viruses and Worms spread either confidential documents on the internet, delete your hard disk or damage your PC.
    * Trojan Horses and Backdoor Programs allow others access into your PC and transmit confidential data, e.g. passwords, banking/financial information, etc.
    * Dialer Programs cause great costs for internet access.

    The danger of Viruses, Trojan Horses and Backdoor and Spy Programs especially leads from the software piracy scene and is often found in Cracks of commercial programs. Nothing prevents a cracker from modifying the software to his advantage.
    Therefore please check your system and install at least an unmodified driver from www.cfos.de. You can test it for 45 days free of charge."

    Na ami a legidegesitobb ebben, hogy olyan hangosan szirenazik, hogy mindig a fraszt hozza ram. Sehol se lattam, hogy hol lehetne ezt a szart kikapcsolni :(
    Valakinek van otlete?
  • nutiform
    #178
    Jó,Kipróbálom köszi.
  • Newfronter
    #177
    lehet hogy ugyanaz, de itt valamit javítottak rajta, és nem lesz ilyen probléma, meg a telepítése is egyszerűbb, nem kell registryt buherálni...
  • nutiform
    #176
    Ez ugyanolyan verzió nem?Install.battal kell felrakni.
  • Newfronter
    #175
    Azt kell használnod amit én használok. cFos

    Ezt a verziót használom... ezzel egyenlőre nincs ilyen gondom, csak az előzőt töröld le rendesen.
  • nutiform
    #174
    Ugyanez a gondom mint Nwefronterek.Mi a gyógyszer?
  • Tompie
    #173
    értem, ez esetben olvasd el légyszi a privát üzid :)
  • Newfronter
    #172
    Nem crack, komplett warez telepítője van. Egy bat-ot indítasz azthiszem el, és előjön a hivatalos telepítő, ha pedig végzett, akkor a bat tovább fut és auto-crackeli, és utáa csak annyit kell tenni, hogy újraindítod a gépet vagy azt se. Én azért újraindítottam... (úgymondva repack-os verzió ez)
  • Tompie
    #171
    és milyen fajta cracked van hozzá?
  • Newfronter
    #170
    1060
  • Tompie
    #169
    pontosan melyik változata van meg neked a 2.13asból ami működik? build melyik ?
  • Newfronter
    #168
    Volt olyan problémám a 2.13-assal hogy kikapcsolt a Traffic Shapping, és nem tudtam rábírni hogy működjön, csak újratelepítéssel(cFos). Viszont most van egy repack-os változat(2.13), egyenlőre működik...
  • Southy
    #167
    szasztok! most vagyok elöször ezen a forumon és az érdekelne, hogy honnan tudok szeretni valamit,amivel müködik a 2.12-es verzió
    kérlek titeket adjatok be linkeket, mer én sehol se találok semmit...
    elöre is kösz
  • Serpa
    #166
    " Mindaddig a legnagyobb sebességet élvezik, amíg nem küldünk nagyobb adatcsomagokat."

    nálam minden oké, nem esik le;
    ~200 alá nem esik, úgy hogy nem korlátozom a feltöltést.
  • Yager01
    #165
    Ez szép és jó! De azt is megindokolhatnád, hogy miért. Beállítottam az Utorrent kliensem priritását max-ra, otthagytam a gépet, majd megnézve a statisztikát, a letöltési sebességem tartósan 150-200kB/s között mozgott!
    Ahogy írtad, visszavettem a prioritását alacsonyra, erre egyből leesett 50k -ra a DownloadSpeed.
    Szóval miért?
  • Serpa
    #164
    "P2P programokat ajánlatos alacsonyan priorizálni"
  • Yager01
    #163
    Ahogy tanácsoltátok felraktam a CfosSpeed-et abból is a 2.13-as verziót.Úgy látom, hogy minden gond nélkül működik.A beállításoknál a prioritásnál hozzáadtam az Azureus Torrent kliensemet, és magasra raktam a priritását. Megmondom őszintén, hogy nem látok semmi változást. A progi funkciója, ha nem tévedek az, hogy egyszerre lehessen kihasználni a rendelkezésre álló sávszélességünket, a le és a -feltöltést figyelembe véve.

    Az a gondom, hogy nem tudom, hogy ez megtörtént e. Szépen dolgozik a progi, változást nem látok.Mivel lehetne tesztelni, hogy történt e valami?..remélem nem kérdeztem hüleségeket!
  • tomo
    #162
    cfosspeed et hasznalj ha routered van. a "sima" cfos nem jo hoz7za
  • Yager01
    #161
    Üdv. Egyik cimbim adta ide ezt a Cfos nevű progit, nem sokat mondott róla, de majd utána olvasok! Viszont miután ideadta, eszébe jutott, hogy azt hallotta, hogy ROUTERRRAL nem működik. Igaz ez? Nekem egy DANA Routemrem van, de addig fel sem rakom amíg nem tudom, hogy van e értelme! ELőre is köszönöm a válaszokat!
  • cs31
    #160
    Én már többször raktam föl az ADSL-es cFost (mindig a hálókártyába volt csatlakoztatva a modem!) és mindig simán működött. Próbáld a cFos beállításokban előhívni a dsl connectiont!
  • Stevenson
    #159
    Igen, én is ezt tettem, de egyetlen com porton sem találja a dls modemet(mivelhogy a hálókártyába csatlakozik csak).
    A mellékelt linken már a dls connection-ös kép már nem jön be, hanem hibaüzenet, hogy nem találta a modemet a com porton.
  • cs31
    #158
    Ha a cFos ADSL-t telepíted, pipáld ki az összes portot, a tűzfalnál pedig vedd ki a pipát! Itt minden le van írva pontosan: cFos beállítás
  • Stevenson
    #157
    Hali!
    Első körben BUÉK!
    Másodsorban amennyiben használ valaki cfos-t, kiváncsi lennék, hogy másnak egyszerűen megtalálja a beállítások alkalmával a modemet(ezt a com porton keresi, ami persze a hálókártyába csatlakozik csak). Ujrainditás után próbálkozik vmilyen modem feltelepítésével, de drivert sem találja hozzá. Lehet a probléma csak 64biten jelentkezik.
  • josi
    #156
    Éa hozzá kell tennem hogy cFosSpeed.v2.13.Build.1059-es alatt mind probáltam és nem mükszik rendesen, ezt még nem probáltam.
  • josi
    #155
    Hi
    a CFosSpeed 2.12-eshez nincs serial, nekem tökéletesen mükszik crack exével, vagy tölsd le a cFosSpeed.v2.13.Build.1059-est..probáld ki azt.
  • imat
    #154
    Sziasztok! A CFosSpeed 2.12-es vagy 2.13-as verziójához keresek szériaszámot, amit a az eredeti key fájlba kell beírni. A key fájl még a 2.02-es verzióhoz van, azzal még működött, de az új verziókkal sajnos már nem. A crackelt exe fájllal nem működik a 2.12-es verzió, elindul de nem csinál semmit, ugyanolyan lassú marad a net. A 2.02-es hibátlanul működik.
  • cs31
    #153
    1-2 okosság cFost használóknak:
    http://cfos.tx.hu/
    http://dchelp.uw.hu/cfos/cfos.htm
  • SpyMac
    #152
    persze :-)

    Qnt Description Price Total
    ------------------------------------------------------------------------

    1 cFosSpeed Professional non-kommerziell für 7.49 7.49
    Windows 2000, Windows XP & Windows 2003
    Server

    ------------------------------------------------------------------------

    Total EUR 7.49
    ------------------------------------------------------------------------


    We booked PayPal as your method of payment. I.e. we will send out your
    order promptly after we received the billed amount through our PayPal
    account '[email protected]'.

    We will send your license key with email to your address
  • tomo
    #151
    vicces , hogy a december 1 ig tarto akcioban 2500 FT vol, most meg meghosszabbitottak januar 1 ig es levittek az arat 1900 FTra . jopofa, lehet ennyiert mar megeri
  • Duddits
    #150
    Az lehet, hogy a cFosSpeed miatt belassúl a feltöltésem?? Mert most leszedtem az én gépemről a Csodacsibét, msot tölteném föl, de még a 15-t se éri el! Fater laptopján meg a 40(!)-t is elérte!! Ez mitől lehet?
  • Garfield
    #149
    Ezt tudtátok?
  • Serpa
    #148
    most, hogy ADSL em van, felraktam a CFOSSPEED v2.12.1034-et.
    de mintha nem is lenne.
    ugyanúgy korlátoznom kell a feltöltést, hogy maxxal tudjak letölteni.

    mit lehet tenni?
  • burkusdió
    #147
    én úgy hallottam hogy csak az echo reply-t kell kifelé is engedélyezni, és már megy is...