19494
  • RoboKutya78
    #19167
    elvileg az asztalra került mappád a régi adatokat tartalmazza
    értelemszerűen elvileg ha visszamásolod a mappákat a böngésző mappájába visszaáll a régi felállás.
  • greger74
    #19166
    hali
    segítsetek, nem találom azt a hivatalos oldalt, ahonnan új gombokat lehet telepíteni a firefoxhoz
    a házikó, a nyilak, stb
    ezzel a quantummal egy csomó dolgom nem lett kompatibilis

    kérnék egy könyvjelző titkosítót is, már ha van ilyen
    link password-ot használtam de most ez sem jó

    köcce
  • kirol
    #19165
    Óvatlanul rákattintottam a Firefox összeomlása után a Firefox felfrissítésére.
    Lett az asztalon egy mappám és a Firefox-ban eltűntek a könyvjelzőim.
    Hogy lehet ezt visszacsinálni?
  • Papa01 #19164
    Nagyon szépen köszönöm, ez volt az! :)
  • RoboKutya78
    #19163
    Srácok ha vissza szeretném állítani a régi verziót telepítés nélkülazt hogya tudom megtenni? elég ha az apdata local és a romaing profile mappáiban azokat a default mappákat kitörlöm és a fissítés elötti nap utolsó verzióját használom?
    Illetve fox esetében van autoupdate exe amit meg tudnék fogni tűzfalon hogy véletlen se frissítsen?
  • TomBond
    #19162
    A testreszabások között ott van a könyvjelzők. Egy csillag ikon ami alatt van egy vonal (szóköz jel). Ezt ki tudod rakni.
  • chhaya #19161
    Ó... Kár, ez már jócskán meghaladja a képességeimet. :(
  • NEOreg3
    #19160
    technikai akadályai vannak, ezért a Classic Theme Restorer-t nem tudják megírni az új verzióra, ez van helyette

    talán majd a jövőben fog valaki írni egy külön alkalmazást, amivel ezeket a css-eket könnyedén lehet kezelni, de jelenleg csak manuálisan lehet módosítani
  • chhaya #19159
    Van egy Classic Theme Restorer nevű kiegészítő, amivel egész jól ki lehetett pofozni, de ezzel az új verzióval még nem kompatibilis.
    Remélem fejleszteni fogják, mert ez így tényleg rettenet.
  • Rayden02
    #19158
    Elvileg teljesen testre szabható minden egyes elem!
    Én most ezt a videót nézem, igaz linux verzió ,de beállítások ugyanazok!
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2017.11.17. 19:26:46
  • Papa01 #19157
    Urak, ebben az új Firefox-ban a könyvjelzőkben miért csak a nemrég könyvjelzőzött oldalakat lehet látni? Amiket mappákba raktam miért nincs ott a lenyílóban (57.0)? Régebben ez normálisan működött... Katt a könyvjelzőkön megjelent a lenyílómenü, belementem mappába, kiválasztottam ami kellett, katt, a menü eltűnt az oldal pedig betöltött...
    A mappák megvannak, de csak akkor látom ha, rányomok arra könyv ikonra (oldalsávok megjelenítése ikonra ). Ekkor baloldalt fixen megjelenik az összes,úgy, ahogy kell, de azért nem tetszik, mert helyet fog az olvasási területből, meg lassabb is használni sztem. :) Ha ez ilyen lett, akkor nálam ennyi volt az FF....
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2017.11.17. 19:12:43
  • Rayden02
    #19156
    Akkor ott nem a böngészővel lesz a gond! :Đ
    Milyen géped van?
    Nekem az aláírásomban szereplő géppel jóval gyorsabbnak érzem a böngészést ,frissítés után nem friss telepítés után!
  • Borg
    #19155
    Ugyan miért ne töltené be?
  • kirol
    #19154
    Szerintem nem túl jó. Többlapos böngészés egy halott ügy, be se tölti a lapokat. :(
  • Akuman
    #19153
    Sziasztok!
    Ezt az "új" frissített számomra rettenet undorító külsőt meglehet változtatni a régire vagy másra?
    Köszönöm a választ előre is
  • Rayden02
    #19152
    Igen!
  • pett3rson
    #19151
    óó, szóval ez most a régi, sima firefox helyett fog most már lenni? vagy hogy?
  • Rayden02
    #19150
    Immár hivatalosan is frissült! :D
  • Bal0924
    #19149
    A többi Speed Dial miért nem tudja követni az eredeti speed dialt?
    Amit használok CTRL+<n> segítségével előtudom hozni a beprogramozott oldalamat.
    A többi csak egy látványos könyvjelző.

    Szívesen használnám az 57-es FF-t, de sajnos a lényeg nem működik rajta.
  • Borg
    #19148
    Első béta óta használom. Baromi gyors, meg minden.
    Csak minden eddig használt kieget megöltek. Ki kell várni míg újracsinálják őket, ha egyáltalán...
  • Mayorpapa
    #19147
    Van már valakinek ezzel az új böngészővel tapasztalata?
  • RoboKutya78
    #19146
    ez jó ezt becsekkolom.
    viszont a mostani verzióval csak az a gondom hogy egy rakat kiegészítőm le lett tiltva icompatibilitás miatt csak emiatt kellene a régi verzió:)
    gondolom az autofressítést meg csak úgy tudom kikapcsolni hogy internet nélkül indítok és kikapcsolom a frissítést? vagy lehet valahogy tűzfalas korlátozást adni neki?
    vagy várjak hátha aktiválódnak a kiegészítéseim?
  • Dency
    #19145
    Tessék, válogass :D
  • RoboKutya78
    #19144
    srácok hogy tudom visszaállítani az elözző fox verziót?
  • Bal0924
    #19143
    Sziasztok

    Feltűnően belassul a az egész böngésző, nem reagál úgy ahogy régebben. (pl. új lap nyitás, beírni címsorba, vagy lap váltás CTRL+Page Down/UP)
    Majd mikor lekapcsolom és újra elindítom a programot egy ideig minden ugyan olyan... az 56elötti verzióval nem csinálta.

    (Win10 pro 64bit, FF 56.0.2 64bit SSD-n fut mindkettő)
  • RelakS
    #19142
    Az lehet, hogy a FF gondolt egyet, és 64 bitesre frissítette magát? Most tuti az van fent, de szerintem 32 bitest telepítettem év elején.
    Ami tegnapról mára feltűnt, hogy hirtelen nem hajlandó a betűket élsimítani sem az oldalakon, sem a menüben, ezért is néztem meg a verziót.
  • BaliBoy
    #19141
    Másnál is van olyan probléma a Firefoxban, hogy a facebookon nem jelennek meg a képek? A privát gépemen és a céges laptopon is ezt tapasztalom. Chrome-ban minden fasza.
  • Frobi
    #19140
    Hali egy kis segítség kellene.
    Mozzilám nagyon belassul.
    És egy kis idő után beirja nekem hogy egy oldal lelasitja a böngészőt.
    Már megcsináltam azt is hogy csökkentett modban töröltem a mozzilát és mindent újra telepítettem.
    És ennek ellenére is azt irja ki hogy valami blokolja a helyes mükődésben
    Előre is köszönöm a gyors segitséget
  • Thomas2121
    #19139
    Próbáltam teljes gyári beállítások visszaállítása, töltöttem le régebbi verziót.. sőt vannak ezek a robot tesztek .. azt sem hozza be!! keresnem kell másik böngézőt? :( :( chrome , opera.. nekem nem tetszik ahogy a jelszavakat és könyvjelzőket kezeli ill nem kezeli! firefoxban ott a password manager és download status bar ... nem válnék meg tőlük,dehát....
  • Malakai
    #19138
    Addonok nélküli restart?
  • Thomas2121
    #19137
    Szisztok! Hetek óta nem tudok kijelentkezni gmail fiókomból mozilla alatt!! Próbáltam kiegészítőket, cookiek törlését,további eszközökből kilépni, ... nem tudok rákattintani a nevemre,ahol előjön a kijelentkezés ... vmi ötlet? köszönöm
  • bajgunar
    #19136
    Ebben nincs ilyen, és nem is volt. ;) Lecsekkolhatod adatforgalom figyelővel. Am. usa-ban is van székhelyük.
  • Dency
    #19135
    Kínai? Ha valamit csinálsz a gép előtt akkor előtte azért takard le a webkamerát.
  • bajgunar
    #19134
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én meg Maxthon-t használok alap böngészőnek. Tele van minde olyannal, amit firefox még most se tud. 100x jobb, gyorsabb, stabilabb. Szinkronizálása is hibátlan.
  • Bal0924
    #19133
    Tök jó az 57-es béta, csak egyetlen egy kiegészítő sem fut rajta amiket használok.. :(
    Vagy gyorsaságot kapok vagy kiegészítőket.. :(

    Az 56-osnak ez az új képkivágási lehetőség nagyon kellett... (a képmetsző sokkal jobb, és nem csak böngészőn belül lehet használni..)
  • RoboKutya78
    #19132
    Srácok az elemvizsgálati panelt mi lelte nekem tisztára átváltozott egy szürke biszbasszá és a steamnél használható conzolos parancssort meg nem engedi belinkelni csak ha beírom az egész kódsort. Ötlet? maradjak a chromnál?
    Tudjátok miröl van szó ? steamnél a háttérmodosító linekre gondolok
  • [HUN]FaTaL
    #19131
    Utsó a témában: Teljesítménygondot nem tapasztaltam, médialejátszási probléma tényleg van néha, de egyre kevesebb.
  • Malakai
    #19130
    Ennek tényleg nem itt a helye mondjuk (meglepődtem, de van topicja is :D)... De ennyit még, hogy annak ellenére, amit írtam a snapshot channelen én is azt használom már nagyon régóta, a chrome témában ajánlottam is annó szerintem. Ettől függetlenül azért vannak olyan problémák vele, amik miatt nem tudom teljesen tisztán ajánlani, ezek leginkább teljesítménybeli problémák és egy-két médialejátszási gond.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2017.09.28. 20:34:36
  • [HUN]FaTaL
    #19129
    Én több hónapja fő böngészőnek használom a Vivaldit, szerintem baromi jó :) Már csak a mobilos kliens/szinkronizáció és a mail kliens hiányzik belőle.
  • Malakai
    #19128
    Hát igen, google nem kívánja, hogy az UI-n módosíts, ilyen téren sose lesz Chrome-ban megfelelő kieg.
    Ha ilyesmi kell, akkor továbbra is Firefox.

    A jövőben meg majd Vivaldi-t, ha egyébként chromium alapú böngésző tetszene, de ott még nincs saját API-juk, tehát habár lehet módosítani a böngészőt, ahogy akarod, de a kiegek még nem tudják. Meg még viszonylag fiatal böngésző, vannak még vele problémák.