19494
  • RelakS
    #19290
    Az enyém tojik rá. Ha újra letölteném pl az adblock-ot, akkor elzavar, hogy nincs kapcsolat.

    Mindenesetre azt olvastam, hogy valami fejlesztői verzióban már megoldották a gondot, szóval várjuk a frissítést.

    Pont most frissített. Üdv újra, kiegészítők :D
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2019.05.06. 17:22:20
  • k1571
    #19289
    Nekem a 66.0.3-nál tökéletes volt. 1/2 nap az adblock nélkül kínszenvedés volt...
  • Evin
    #19288
  • TomBond
    #19287
    Mozilla Firefox Add-on hiba javítása (visszakapcsolás)!

    Go to about:support in the URL bar.
    Open your profile directory.
    Open extensions.json in your preferred editor.
    Replace all "appDisabled":true with "appDisabled":false.
    Replace all "signedState":-1 with "signedState":2.
    Save the file.
    Restart Firefox.
    Go to about:addons in the URL bar.
    Disable then enable each addon to get it working again.
    Restart Firefox.
  • RelakS
    #19286
    Nem igazán akar működni
  • k1571
    #19284
    Beállítások > Adatvédelem és Biztonság > Firefox adatgyűjtés és felhasználás > engedélyezés, hogy a Firefox műszaki és interakciós adatokat küldjön a Mozilla számára > Engedélyezés, hogy a Firefox tanulmányokat telepítsen és futtasson > Engedélyezés, hogy a Firefox személyre szabott kiegészítő ajánlásokat tegyen.
    Firefox újraindítás, és elkezd megjavulni.
  • Malakai
    #19283
    Rajta vannak. @twitter Van benne link blog postra is.
  • RelakS
    #19282
    Nincs SG tuningom.
    Valami szerver oldali galibának nézem, mert a súgó az 57-es verziót írja, hogy akkor voltak nagy változások, nekem meg a 66-os van.
    Próbáltam kiterjesztéseket letölteni, arra meg azt mondta, hogy nincs kapcsolat.
  • Jim Morrison
    #19281
    őő az sg tuningra is ezt írja? meg tudnád nézni? én most még vagy 2 napig nem tudom lecsekkolni... de elméletileg megfelel az sg tuning az irányelveknek
  • RelakS
    #19280
    Másnál is letiltotta a Firefox gyakorlatilag az összes kiegészítőt?

    Csak most tűnt fel, hogy itt-ott reklámok zavarnak, és hogy az összes kiegészítőre azt írja, hogy az adott kiegészítő használata nem ellenőrizhető a Firefox programban, így le lett tiltva
  • Bazsalusz
    #19279
    Sziasztok!
    Hiába van kipipálva, mégis mindig rákérdez. Lehet ezt valahogy orvosolni?
  • RoboKutya78
    #19278
    Azt nem figyeltem meg hogy lejátszási listában csinálja e a dolgot, de amióta fent van azóta nem áll meg a zene lejátszása illetve használom ezt a blokkolót is ami elvileg a reklámokat is blokkolja legalábbis nem találkozom velük Adblock Plus - free ad blocker
    Viszont sokat szívtam a mobilok terén is hogy kiírtsam a reklámokat elvileg itt is találtam egy megoldást, ez pedig az OGYoutube modifikáció amiben eddig sikeressen kiírtotta a sárga pontok mellett a reklámokat. Ez esetben célszerű a telefonhoz adott alap Youtube böngészőt vagy tiltani vagy teljesen kitörölni a telefonról.
  • suba53
    #19277
    Végre meghallgatást nyert egy rejtett vágyam. Nem ugrálnak a weboldalak le fel, miközben lassan görgetek. A halálba idegesített ez az idétlen viselkedés.
  • KranaZoli #19276
    Na, ez hasznos infó volt.
    De ez nem csak akkor van Nálad is, ha nem egy 4 órás YT zenét, koncertet, stb.. hallgatsz, hanem csak akkor amikor egy lejátszási listát?

    Nálam csak lejátszási lista hallgatása közben csinálja, amikor több órányi YT videók vannak egy listában.

    Én annyit hallottam e felől, hogy igen, ez egy egy YT feature, nem bug. Nem tudom mennyire igaz, de PH azt írták azért vezették be, hogy úgymond ne foglalt a sávszélességet folyamatos zene stream-eléssel.

    De pl. egy 10 órás YT videót, azt nem pause-ol le. De szerintem is Google oldalon van ez így és nem a Fox hibája.

    Kipróbálom ezt az add-on-t.
  • RoboKutya78
    #19275
    egyébként megoldottam
    YouTube NonStop pluginnak hívják és csak egy milisecre áll meg a zenelejátszás ha használod.
    tegnap kipróbáltam 2 órás eurotruck közben nem állt meg a zene.
    chromra is van
  • Malakai
    #19274
    Youtube "feature", én még nem találkoztam vele, de régebben sokan panaszkodtak rá. És nincs rá hivatalos opció, hogy ne állítsa meg.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2019.02.17. 19:29:13
  • RoboKutya78
    #19273
    Srácok ez most nem tudom youtube probléma vagy foxböngésző sajátosság de a következő gondom lenne
    Bármilyen youtube oldalon elkezdek zenehallgatásba egy idő után megáll a zene max kb olyan egy óra intenzív zenehallgatás után
    Gyanakszom ez valami elalvás program szerűség lehet mint a tv-k esetében.Kérdés valaki tudja hogy lehet ezt a problémát kiküszöbölni?
  • Bal0924
    #19272
    Baj van az új firefox-szal vissza is vonta a mozilla
  • Flamer
    #19271
    kint a v65.0
  • TomBond
    #19270
    Sajnos nem oldotta meg a problémát.
  • Atisz #19269
    Valamit elronthattak nemrég, mert nekem is bead néha ilyen törött kép ikonokat 1-1 kép helyett, amit még a shift + oldal újratöltése sem old meg (a cookie-kat + előzményeket meg nem fogom törölgetni, mert szükségem van rájuk). Szóval régen ilyesmit nem csinált.

    Az is gáz, hogy az Explorer kb. fele annyi idő tölt be egy oldalt ami tele van rakva képekkel, minta Firefox és még véletlenül sem jelenik meg a fent említett ikon.
  • Ppeter78
    #19268
    Nézd meg, hogy a Beállítások --> Adatvédelem és biztonság --> Bejelentkezések és jelszavak alatt a 'Felhasználónevek és jelszavak megjegyzésének megkérdezése az oldalakhoz' előtt van-e pipa, vagy az Otp oldala nincs-e a kivételek között.
    Nálam megjegyzi az adatokat.
  • TomBond
    #19267
    Olyan gondom lenne, hogy valamiért nem jegyzi meg az OTP oldalán a belépési adataim. Eddig csak a jelszót kellett csak beírnom, de most már minden adatot kézzel kell kitölteni, hiába jelölöm be a "Jegyezze meg az azonosítót és a számlaszámot" négyzetet. A sütiket töröltem már, és pl Chrome böngésző alatt rendesen működik. Mit és hogyan töröljek, hogy újra megjegyezze a beállításokat?
  • kl24h
    #19266
    Akkor csak valami nincs rendben a gépeddel, mármint a Windows-al. A telepítést azért mondtam, mert találkoztam egy gépen (W10, egy időtől errefele) hogy csak akkor működött a Firefox, ha Rendszergazdai jóggal telepítettem.
    Mi történik (kompatibilítást visszaállítva), ha a Firefox-ot elindítod direkt (firefox.exe), tehát nem parancsikonról, hanem Mozilla Firefox mappából?
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2018.12.16. 17:58:46
  • strepsils
    #19265
    Az agyam eldobom. Végül már mindent felfrissítettem a windows updatet is . Másnál kipróbáltuk működik ,hazajövök fehér képernyő.

    Nem a telepítéssel volt a bajom hanem hogy nem működött . Végül valahogy elkavarodtam odáig hogy a program parnacsikonjánál jobb egérgomb tulajdonságok alatt van egy olyan minden programnál hogy program kompatibilitási hibaelhárítás. Ezt kellett megnyomni és kérdésekre válaszolni ,valami olyanra mentem hogy win7 alatt még működött , a rendszer automatikusan kijavította és azt írta rá nem windows10 kompatibilis program.

    Miután működik és bejelentkeztem róla újbol g mailra , a figyelmeztető üzenetben is azt írták hogy valaki egy mozilla böngészőből win7 alól jelentkezett be.

    Azért félelmetes hogy hány ezer másik dologra gondoltam és mindenki ajánlott egy megoldást közbe csak magán a parancsikonon kellett volna jobb egérrel előhívni a kompatibilitási menüt .

    Ilyenkor értem meg az informatikus szakma magas műveltségi követelményét .

    Csak aztán nem tudni hogy a következő frissítésnél nem játsza e el újból.

  • kl24h
    #19264
    Próbáld meg telepíteni Rendszergazdai joggal, tehát jobb klikk Futtatás rendszergazdaként..
  • strepsils
    #19263
    Most kitöröltem rendszer szinten minden firefox mappát teljesen leradíroztam és újratelepítettem ,aztán ott is megnyomtam a tiszta lappal indulás gombot de ugyan úgy halott ,nem lát internet kapcsolatot.
  • strepsils
    #19262
    Lefuttattam a kasperskyt az se talált semmit .
  • strepsils
    #19261
    Akkor csak van valami gond . Miért kell ezzel a vírusírtóval próbálkozni amit írtál ? nekem fent van a nod és semmit nem talált . Ez a foszilla csak a 64.0 verziótól nem működik . Ha felrakok egy előző verziót működik de egyből frissít 64 re és ugyan ott vagyok hogy nem működik.
    Már kikapcsoltam az auto frissítést de csak valahogy befrissített mikor nem néztem oda és már megint fehér képernyő.

    Létezik valami vírus win10 en ami inaktiválja a mozillát ?
  • kl24h
    #19260
    Semmi gond nincs vele.
    Le kell ellenőrizni, nincs-e vírus a gépen (ezt ajánlom: Kaspersky Virus Removal Tool).
  • strepsils
    #19259
    Most meg halott a böngésző , semmit nem tölt be és semmilyen gombra nem reagál . Nektek is?
  • kl24h
    #19258
    Ha megnyomod az F11, akkor teljes képernyőn megy a Firefox, akkor nem működik a duplaklikk. Ha megint megnyomod az F11, akkor visszaáll arra az ablakméretre ahogy volt.
  • [HUN]FaTaL
    #19257
    Nem hiszem, ez windows alap működés.
  • Count Adyn
    #19256
    Azt ki lehet valahogy iktatni hogy a fejlécen dupla klikktől windowed modra valtson a FF?:) #firstworldproblems
  • Atisz #19255
    Igen, ez a problémám (pontosabban az, hogy belassítja a böngészőt, meg hülye könyvtárakat hoz létre), ami idén május óta áll fenn. Eddig ugyanis kiválóan működött.
    Utoljára szerkesztette: Atisz, 2018.09.05. 17:15:18
  • Dency
    #19254
    Jesus, ezer köszönet.
  • Rayden02
    #19253
    Lehet hogy már tudod de azért leírom hátha másnak is kell:

    1. címsávba írd be : about:config
    2. keresőbe fent ezt illeszd be : media.default_volume ,erre az értékre dupla klikk hogy átírd az értéket!
    3. az alapértelmezett érték 1.0 (100%) Például ha 10%-ra akarod állítani akkor 0.1 ha 0.6 az akkor 60% és így tovább!

    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2018.09.04. 18:51:32
  • Borg
    #19252
    Az ingyenes zonealarm valszeg a tipikus példája annak, amit te ingyenesnek gondolsz, de valójában lopják minden adatodat, ha már úgyis átmegy minden a programon.
  • Atisz #19251
    Létezik és májusig baromi jó is volt. Kb. akkor gondolhattak úgy a fejlesztők, hogy megviccelik a felhasználókat (kérdés, hogy csak az ingyenes verzióval tettek így, vagy a fizetőssel is).
  • Borg
    #19250
    Az a program még létezik? Legalább a win95-höz készült verziót használod? :D