1765
  •  Evil
    #725
    A Ming kori asztronauta Letöltése nem müködik (nincsen link alatta pedig mintha lett volna :o
  • bubi07
    #724
    Van egy ilyesféle a linkeknél a mítoszirtós játék. Én is a dyscovery magyar honlapján akadtam rá.
  • adsa
    #723
    Szerintem felrakhatnál a honlapra egy Mythbusters kvízt.
  • bubi07
    #722
    fölkerült a következő zész a Robbanó klotyó
  • bubi07
    #721
    ja még talán ma felkerül a következő rész a Robbanó klotyó,
    utána pedig a 3. évad részei jönnek:Konföderációs rakéta, Acélbetétes amputáció, Papír számszeríj és a Tengeri betegség ellenszerei. a közeljövőben

    www.myth.atw.hu
  • bubi07
    #720
    ez aszem azt jelenti hohy nem tölti fel éppen senki. és csak az tudja neked feltöltenu a maradékot akinek az egész megvan. szerintem de lehet hogy roszul tudom
  • adsa
    #719
    Nekem is angol. De vki segítene? Letöltöttem az Ultimate Mythbusters 99.7%-át és tovább nem akarja tölteni. Utorrentet használok. A Peers-eknél sincs semmi.
  • bubi07
    #718
    nekem is megvan csak angolul, de igy is faxa

    www.myth.atw.hu
  • adsa
    #717
    Levettem a karácsonyi különkiadást!!!
  • bubi07
    #716
    Ja ez a legújabb rész de még csk amerikában mutatták meg remáljük lasan hozánk is elérkezik mer nagyon jónak hangzik.
  • adsa
    #715
    Neeeeeem. Ez Amerikába új rész sajnos itt nem.
  • lpmaskmancick
    #714
    ez ma lesz?
  • bubi07
    #713
    61. Bullets Fired Up
    A legújab állitólag rész. Adam és Jamie azt vizsgálják hogy a föllőtt lövedék a földre visszaesve holálos lehet-e
  • adsa
    #712
    Itt van a TV program.
  • lpmaskmancick
    #711
    én még csak angolban láttam,torrentről húztam le
  • bubi07
    #710
    ok és majd fel is rakom, mert az nagyon jó adás tán az egyik kedvencem
  • lpmaskmancick
    #709
    bubi lécci ha tudod akkro rögzítsd,de mi a faxér nem lehet 7kor lehet leadni normálisan?
  • adsa
    #708
    Este 0-tól :D.
  • bubi07
    #707
    Az lesz pénteken majd??
  • adsa
    #706
    Pénteken a cápás különkiadás!!!!!
  • bubi07
    #705
    fölkerült egy új rész a Hogyan tisztítsunk borzot amiben azt vizsgálják hogyan lehet eltüntetni a borzbűzt, és egy ókori mítosz nyomába erednek, és kiderül hogy mi golyóálló.
  • lpmaskmancick
    #704
    jó a pzs dobozos rész ;)
  • bubi07
    #703
    Egy kis újítás az oldalon 1 új rész +néhény új link


    www.myth.atw.hu
  • lpmaskmancick
    #702
    jó a ping pong labdás rész,ha megnézzük rájövünk: ha belekötünk Karibe akkor úgyjárunk mint a lufik....... :D
  • adsa
    #701
    Egyébként milyen gyors a neted?
  • adsa
    #700
    utorrentel vettem le, amit itt letölthetsz. Nagyon jó . Azt vizsgálják ki a jobb mitoszírtó. először palacsintát kell dobjanak minél messzebre, majd tojást a tetőről majd paint ball-oznak és még sok más. Egyébként 350 megabyte.
  • adsa
    #697
    végre letöltöttem az Ultimate Mythbusters-t.
  • lpmaskmancick
    #696
    de jó hogy már ping pong labdás is fenn van,ami az egyik kedvenc részem és hamarosan lejön nekem
  • bubi07
    #695
    www.myth.atw.hu már majdnem élfelejtettem
  • bubi07
    #694
    kb. most. és mostmár 6 mythbusters rész van fenn magyarul és továbra is törekszünk előre
  • lpmaskmancick
    #693
    láttam az oldalon a ping pong labdás hajómentést,de még nem tölthető kb.mikorra lesz fent?
  • bubi07
    #692
    ok, és az lenne a legjobb ha az oldallal kapcsolatosan mindenki oda írna
  • lpmaskmancick
    #691
    én azért létrehoztam ott egy 'kérések' topicot azért hogy ne itt kelljen kéregetni:D
  • lpmaskmancick
    #690
    az is jó rész a ping pong labdás:D,meg hogy a gyerek le akart szállni a lufikkal :D
  • bubi07
    #689
    ha lenne az oldalon egy fórum akkor ezentúl oda írnátok???

    www.myth.atw.hu
  • Cat 02 #688
    a Helium foci nekem is angol :D meg a szájjal golyót elkapni ugye ?
  • adsa
    #687
    most is töltök egyet az Ultimate Mythbusters-t.
  • adsa
    #686
    Meg vannak nekem, a netről vettem le de csak angolul van meg.
  • bubi07
    #685
    mármint a 681-es re válasz a 683-as
  • bubi07
    #684
    a következő nemtom milesz de egyszer minden rész fenlessz, és szerintem elég jól haladok a következő meg talán a pinponglabdás hajómetés. talán