439
  • Curtis
    #158
    Hali,


    A hatodik a legvégén van, a lábánál fogva kell lelógatni a faszit. Jó gyorsnak kell lenni :)
  • fitutufi
    #157
    má megvolt , de má végig is vittem ! :)
    jó game volt ;)
  • Shep
    #156
    a lift mellett jobbra és balra is a lépcsőknél van 1-1 kép és ha letellik az idő akkor jelenik meg asszem a bal oldalinál /liftnek háttal álva/ a kis kék körvonal hogy lehet aktiválni na és ott lehet kimenni.
  • fitutufi
    #155
    hogy kell a takaginál ???? megy az óra és akkor odaáltam a lifthez és hol van az a kép ??? vagy micsoda és ha letellik az idő akkor nyílik az ki ?? vagy hogy van ?
  • Shep
    #154
    nekem a 4x simán ment. Vki azt mondja meg hogyaz első pályán a cselendzs mód az hogy vallassak 6 fickót más módszerekkel, na ez eddig ok 5 meg is van de a 6. at hol vallassam?

    Ja egyébként végigvittem és hát nagy jó volt az egész, bár a dead to rightost nem üti, mondjuk brutalitásban kb egy szinten vannak de a DtR-ban több átvezető volt és a pályák hangulatosabbak voltak, bár ebben a HL-es poén nagy volt.
  • fitutufi
    #153
    helikopternél vok a sokadig pályán , még folyamatban a kinyírása most egy kis pause után köv... :)
  • Curtis
    #152
    Hali,

    Nem tudom rájöttetek-e a pontok osztására és a szorzókra. Minél tovább nem találnak el, annál nagyobb lesz a szorzó. Ez elég jó, nekem max x4-ig sikerült felvinni, de az IGN-en írta valaki, hogy x7 x8-ig is fel lehet vinni. Ez elég durva lehet :) Amúgy jó módszer, ha előbb kivallatjuk a fickót és kivégezzük. Így kb 400 pontot lehet kapni. A sima vallatás 150-200 pont, speciális vallatás +500, a speciális kivégzés +1000 pont. Attól is függ, hogy váltogatjuk-e a módszereket, mert ha nem, akkor folyamatosan csökken a kapható pontok száma.
  • Shep
    #151
    vissza kell menni a lifthez és mikor letellik az idő az egyik kép mögött már be lehet menni az ajtón.
  • Curtis
    #150
    Hali,

    Ha valakinek sikerült megcsinálni a Chop Shops pályát a Punishment módon ( min 30.000 pontot kell elérni) az szóljon. :)
  • tomit
    #149
    Mit kell csinálni azona páján ahol a takagi van. Megölőm, kinyítom az irodát, és elindítom a számítógépet. Elkezed elindulni az idő, nagyon sokan jönnk.
  • fitutufi
    #148
    mert nem is lehet !!! :)
    én csak mögé álltam és a gépfegyveremmel soroztam mert annak a sorozat lővőnek volt páncél pajzsa ! :) azé...
  • Shep
    #147
    98 alatt csinált nekem ilyet.
  • Rusy
    #146
    nálam nincs hang csak a menübe, tapasztalta ezt már valaki? sb live 4.1
  • Shep
    #145
    na nekem pl nem akarta használni a gépágyút hiába nyomtam a use gombot bőszen.
  • fitutufi
    #144
    jah hát annyira nem volt nehéz...én is normálon tolom....de én a menekülésnél bevetettem magam a tömegbe és a sorozatlővő mögül soroztam a népet rendessen aztán elfogytak akkor elballagtam az ajtóhoz oszt .......... aztán sarokban a virág és ott az védett meg oszt bumm :DD és exit....
  • Shep
    #143
    Hogy lehet tárggyal kivégezni? eddig 2x ha fogtam kezembe vmit.
  • Shep
    #142
    hát nem tudom szerintem egyszerű volt bár nem tudom te milyen fokozaton nyomod én normalon megvártam míg sokan vannak és csak simán szaladtam a vgén meg nyomtam egy berzerert és kész a 30mpet meg kivártam egy oszlop mögött bújkálva. Bullseye-t meg oszlop mögött bújkálva lőttem célzott lövésekkel, na meg adtam neki gránátot.

  • Curtis
    #141
    Hello,

    A Chop Shop-ban (Challenge mód) az a feladat, hogy 1:30 alatt 6 különböző tárggyal kel kivégezni a fickókat. Vannak: feszítővas, baseball ütő, üvegpalack, nagy vasdarab, szemeteskuka. Mi a hatodik??? Nem jövök rá. Thx.
  • fitutufi
    #140
    húú az úgra-bugra hapek megvan és a menekülés is !
    nagyon nehéz volt a menekülés annyi ember volt de elsőre sikerült egy váza mentette meg az életemet :DDD
  • fitutufi
    #139
    má megvan :)

    yeeeeeeeah
  • Shep
    #138
    nekem is az volt, épp hogy éltem, de csak szaladgálni kell, hogy az érkező puskások ne tudjanak lelőni.
  • fitutufi
    #137
    kevés életem van
    valami mentést tudsz adni ?
  • Shep
    #136
    na úgy kell megölni ahogy leírtam, legalábbis nekem működött.
  • Shep
    #135
    na ott vagyok, azt hiszem azt kell csinálni, hogy lent is vannak hordók azokba jól időzítve belelőni, hogy akkor robbanjon mikor az orosz melléjük ér, sajnos nem tudom hatásos e mert alig volt életem mikor odaértem és megöltek, most megyek vissza megpróbálom megint.
  • Shep
    #134
    ne húzdd a procit és jó lesz.
  • fitutufi
    #133
    én láttam , elég jó volt...
  • rorr
    #132
    Szerintem nem Half life2 és társait kell keresni benne és egész jól el lehet szórakozni vele!Nagyon mély dolgokat nem szabad várni a játéktól!
  • rorr
    #131
    Pedig itt nem az életben hagyás a lényeg...
    Láttad a filmet?
  • báttyó02
    #130
    :DD
  • Glpetyus
    #129
    Na,kipróbáltam--->DEL :P
  • fitutufi
    #128
    #121 <<<<< PLS HELP !!!!
  • Corey
    #127
    Nálatok nem fagy a game? nálam egy idő után hirtelen megáll az egész majd ha nyomok valamit a monitor kikapcsol.. videokártyagond nem lehet mert más game tökéletesen fut..
  • fitutufi
    #126
    húzogatni és majd leesnek a kések egy idő után...
  • Shep
    #125
    Mikor a konyhában a special interrogálás az hogy egy késekkel tali láncos késtartót akar a fickóra húzni, azt hogy kell csinálni, mert hiába húzom az egeret fel le a kék csík még csak meg sem jelenik.
  • fitutufi
    #124
    amikor beleüt a földbe egy bazi nagyot akkor hátamögé mész mert szédelek és akkor e gomb és odavezeted a hűtőhöz és ott az egér mozgatásával fel le a hűtőt nekibaxod az agyának és lesz több ilyen hely ott is odavezeted , stb...
  • Realist
    #123
    az orosz palit aki meglátogat a lakásomon, hogy lehet megölni?
    hiába "dobálom" nem történik semmi
    amikor megcélzom vele a hűtőt akkor pedig semmilyen gombra nem reagál..
    mit csinálok rosszul?
  • fitutufi
    #122
    tanácstalan vok , má mindent körbejártam de sehol és sehogy nem tom megölni , nem jövök rá...

  • fitutufi
    #121
    aki már itt tart az figyeljen !!! 10. pálya végénél amikor az orosz lángóló benzines hordókat dobálrám azok szétlővőm amikor a feje főlé emeli és amikor ez megvan jön egy bejátszás és az orosz ilyen lángóló lesz és nemtom mit kell vele csinálni mert nem döglik semmire !!! közbe meg jönnek a csicskásai lövöldözni

    help please !!!
  • Shep
    #120
    A 2 pályán a dagadt öreget kell interrogálni nade mi az egérmozgatás jó taktikája húztam fel le jobbra ballra is már kínomban de csak nem akaart felfele menni rendesen a kék csík aztán a vége az lett, hogy szerencsétlent bedobta a présbe aztán összepréslődött, persze látáványos volt, de lehetőség szerint életben hagyom a csókákat.
  • Gabe18
    #119
    Hát akkor valószinű az a baj...