439
  • DONGUBA
    #118
    vagyis 3-as cd 2 es vegu
  • DONGUBA
    #117
    de lehet mert a vege a kicsonagolt fajlnak 1-es cd 1 es vegu 2 es cd 2 es vegu 3 as cd 3 as vegu.
  • Gabe18
    #116
    Ahonnan én szedtem ott először a 3-as lemeznek is a kettest rakták fel,aztán javitották.Bár kétlem hogy ez "általános" hiba lenne.
  • DONGUBA
    #115
    Help kellene
    leszedtem kicsomiztam bemountoltam telepult az 1-2 cd aztam kerte a 3.at de azt meg nem fogadta el.Valaki tudja miert?
  • mike369
    #114
    nnnnna... én is kiprószáltam...
    véleményem tömören:
    fps = first person shooter
    tps = third person shooter
    bps = brainless punisher shooter
  • fitutufi
    #113
    az orosz embert ki ne hagyd , élvezetes fejbekúrni
  • Dynamic
    #112
    Végül is nem kötelező senkit sem megkínozni, ez csak egyedül rajtad áll.Az mennyivel jobb, hogy simán fejbe lövöd egy shotgunnal?A gond nem ezzel van, hanem azzal, hogy simán UNALMAS és bugyuta a játék.Az, hogy a May Payne-t bünteti, szerintem elég lol kijelentés, de hát ízlések és pofonok.A grafika ronda.Az AI, mint azt már a demó kapcsán írtam csapnivaló.Még szerintem 1-2 pályát kipróbálok, aztán törlöm az egészet(már az első után is az ásítással küszködtem).Nem értem az nforce-on miért kapott majdnem 80%-ot.Higgyétek el én szeretem az agyatlan lövöldözéseket, de ebben a játékben semmi nincs ami megfogna.
  • Preto
    #111
    elindítom a játékot, a menüben még van hang ha rákattintok valamire de a játékban ábszolúte semmi. Tapasztalta ezt már más is???
  • Xian
    #110
    A másik hogy 1280*960 ban szaggatott a kép fordulásnál.
    Ez is zavart egyébként. Persze lehet a gépem kevés neki,
    de ha a hl2 nek elég volt talán ennek is elég lehetne.


  • dardevil
    #109
    #71 egyetért
  • Mr. Perfect
    #108
    Hát ez a grafika, már elnézést de elég gagyinak tűnik. Az ürge még csak elmegy valahogy de a környezet az nagyon gyatra.
  • dardevil
    #107
    Manhunt - szintén

    [IMG]http://pix.dox.hu/pix/1d9cce43f2bb4dba87ca31b1934cd50a-th.jpg [/IMG]
  • Mr. Perfect
    #106
    Egyébként nekem sem megy végig a telepítő. Kb. 3/4-nél valami hülye hibaüzenetet ír ki és kéri az első lemezt. Persze ha ezt berakom akkor meg meghal az egész telepítő. grebber említett itt egy ilyen hibát ld. #76, de nálam másodikra, sőt harmadikra is ugyanazt csinálja.
  • Mr. Perfect
    #105
    Hát igen, biztos van akinek tetszik. Egyébként az öncélú erőszak ilyen bemutatása szerintem sem egy túl jó ötlet a fejlesztők részéről. Persze volt már nekünk egy POSTAL-unk is ami szintén nem nagyon szólt másról mint az esztelen öldöklésről.
  • dardevil
    #104
  • fitutufi
    #103
    nekem tetszik
  • Xian
    #102
    Ez a game túlmegy a jóizlés határain.

    Mi abban a szuper hogy a fejét vered meg fojtogatod meg ütöd meg kinzod az embereket. Nekem ebből a game -ből 10 perc alatt elegem
    lett, akkor mikor faggatni kellette az első embert.

    Egyébként erről teljesen az iraki fogolykinzások jutottak eszembe.


  • fitutufi
    #101
    10. pálya vége.
    orosz embert kell megölni megint mert múltkor nem döglött meg, most sokkal nehezebb...
  • Gabe18
    #100
    "Maxpayneket odabünteti...."

    Ez?Miben?Na mindegy,kinek mi tetszik.

    Az a baj hogy éjjel játszottam vele kb. egy órát egyhuzamban,de a végére olyan unalmas volt már hogy csak na.Nem mondom hogy rossz,csak túlzásba nem érdemes vinni egyszerre,szerintem.
  • fitutufi
    #99
    húú volt az orosz gyerek aki a lakásomba akart összeverni mint a filmben eddig ez a hasonlóság a filmmel , jó volt gec kinyírtam
  • fitutufi
    #98
    8. pályán vok hát volt egy két meglepetés
    azok a speciális kínzás-faggatások azok qrva jók
    ami emlékezetes: targoncával átmenni emberen , lovasszobor kardja a múzemumban , cápához való lógatás , őőőőőőőőő volt sok de ezek maradtak meg bennem vagy most több nem jut eszemben de voltak még jó kis csemegék...
  • Skynet
    #97
    Maxpayneket odabünteti....Hogy ronda-e? Nem egy csúcsgrafi maradjunk ennyiben de nem ronda...
  • Glpetyus
    #96
    :PP
  • fitutufi
    #95
    mert mindig szoktad említeni csak azért :PPPpp
  • Braveheart
    #94
    grafika nem minden, és néha az embernek nem kell más munka után mint agyatlan lövöldözés
  • Sgtfathi
    #93
    Hát csunya is,és primitiv is!
  • Glpetyus
    #92
    Csezd+ honnan tudod,hogy annyival jön??
    Kezdek félni tőled :DD
  • fitutufi
    #91
    neked gyorsan lejön 600k-val :P
    szval annyit megér...(hülyének is) :DDD
  • Glpetyus
    #90
    Hmmm...nehogy adjak neki egy esélyt :P
  • Gabe18
    #89
    Elkapsz egy banditát,aztán az egér mozgatásával addig vered a fejét a talajba,amig el nem mond neked valami kis titkos infót (nem tudom pontossan mit,angolból gyenge vagyok),aztán agyonlövöd...
  • fitutufi
    #88
    hát ha szemtől szemben egy vagy 2 shotgunnal egyszerre lőve hasba lősz egy hapekot akkor a mögötte lévő falon vagy ajtóra jó nagy vérpaca lesz látható , meg még vannak egy két jó jelentek, nekem eddig a kedvencem az étterem , ott nagy mészárlás volt egyszerre :DDDD
  • báttyó02
    #87
    [érdekli] :D
  • báttyó02
    #86
    brutális alatt mit értesz?
  • fitutufi
    #85
    folyamatos tűzelés...
  • Gabe18
    #84
    Na kipróbáltam.A demó után valahogy jobbnak tünik.A demó nekem is szaggatott oldalrafordulásnál,a full most teljessen jó.
    Hát sokat nem kell benne gondolkodni az biztos,szintiszta akció.Na meg igen brutális is néhol,ugyhogy néhány betiltást kinézek neki...
  • fitutufi
    #83
    nekem is tetszik :DDDDDD
    el lehet vele szórakozni míg ki nem jön a stalker és a bia...
  • Shep
    #82
    na kikapcsoltam anisot élsimítást most nem lépett ki,az első küldetést meg is csináltam és azt kell mondjam tiszta dead to rights szóval nagy jó, eszméletlen brutális de jó.
  • Glpetyus
    #81
    Fúj :S
  • fitutufi
    #80
    cseréld le a gépet
    (rossz helyről töltötted , driver hiba-új driver , stb.....)
  • Shep
    #79
    Valaki mit tud arra mondani, hogy a teljes is mint a demo kilép a játékból.