3511
A nagy Gazdasagi Világválsag
  • Hegi90
    #2108
    Plusz még a témához sem tartozik.
  • Hegi90
    #2107
    Minden országban rá lehet íratni a vagyonodat a céged nevére

    Igazából nemtudom, hogy ezen mi a meglepő, vagy felháborító.
  • OKkultist
    #2106
    Hogyan éljünk havi 9,5millióból?
    Nehezen, de megoldható. Még szerencse, hogy a magyar adójogszabályok ilyen nagyvonalúak.
  • Frayer
    #2105
    De igen, valami adam weishaupt nevű faszi volt az elkövető.
    Azóta szövögetnek terveket, hogy világhatalomra törhessenek.
    Az usa függetlené válása hívta életre a szervezetet, hogy anglia vissza tudja foglalni az usát. Ez a szervezet idővel függetlenedett angliától, és az usával kapcsolatos terveiket kiterjesztették az egész világra. Megkezdték a globalizációt, mindenhol rátették a kezüket a bankrendszere.
    Az usát is visszafoglalták maguknak, 1913-ban visszaszerezték a pénzrendszer és politika irányítását, azóta ez a státusz fenáll.
    29-ben, tesztelték a hatalmukat, egy több évig tartó világgazdasági válság keretében. Amelyből a világ csak egy világháborúval tudott kijönni. Olyan jól manipuláltak,hogy kiügyeskedtek maguknak egy országot is, amihez a területet erőszakkal szerezték meg a palesztinoktól, az ellentét azóta is fenáll, az erőszak ma sem enyhébb részükről. Tipikus álláspontjuk: "Az áldozat a hibás, őket kell hibáztatni."
  • Hegi90
    #2104
    az illuminatit nem valamikor a 18. században alapították?
  • Frayer
    #2103
    Te nem sokat tudsz a bilderberg csoportról.
    Nekem erről hiteles könyveim vannak.
    A világháború után alapították, olyan tagokat hívtak meg az első ülésekre az illumináti alapító atyák, akikről feltételezték, hogy később a saját országukban jelentős hatalomra tesznek szert, ezeket az embereket kapcsolati hálózatukkal segítették, hogy biztosra menjenek. Olyan embereket hívtak meg egyes országokból, akik befolyásosak, és legalább egy pár volt minden tagországból, akik ellentétben álltak. A 300-ak aktívan segítették a szervezet létrejöttét. A nato előfutára volt. A nevét ha jól tudom arról a szállodáról kapta ahol az első találkozót tartották, és amely az egyik alapító atya tulajdonában volt.

    Ez egy nagyon szigorú zárt ülés, melyre felesküdnek a tagok, a titoktartásért mindenki korlátlanul felelős.
    Nemrégen a nyilvánosság felé féltitkossá nyilvánították magukat, hivatalosan beengedtek riportereket. Nagyon sok média mogul tagja a társaságnak, a belső ügyekbe való betekintés a nyilvánosság számára, álca, dezinformációt szolgál. A hivatalos kommunikéi, jelentései gruffacsurok, félrebeszélnek a tagok, ellentmondanak egymásnak, de a valós titkos ülések témáiról nem beszélnek. Saját érdekeik ellen valók.
    A lakosság 99% nincs tisztában a bilderberg csoporttal, soha nem is hallott róla, a történelem könyvekben nincs feljegyezve.
    Nem hivatalos ülések ezek, nem politikai jellegűek.

    A formai üléseket minden évben megtartják, ilyenkor hívják el a beiktatásra váró embereket, vagy akiket jelentősen meg akarnak dicsérni a csoport érdekei iránt elkötelezett tevékenységekért.

    Gyakorlatilag az év minden napjában kommunikálnak egymással, folyamatosan egyeztetnek, konspirálnak, kívülállók kizárásával.
    Hasonló mint a trilaterális bizottság.

    Hogy milyen veszélyes ez a bilderberg csoport?
    Csak annyira,hogy okoztak már világválságot, országokat adósítottak el, háborút is robbantottak ki. Manipulálni tudták az olaj árát, 400% os olaj árrobbantást tudtak véghez vinni. Országok belpolitikájába szólnak bele, stb stb.
    Nem kétséges,hogy rettenetesen veszélyes ez a társaság.
    Megfigyelhető,hogy akikről kiderül,hogy tagok, azok mind báránybőrbe bújt farkasoknak bizonyulnak.
    Nézd, bokrost, surányit, sorost.
    A médiában őket istenítik, nagyon jó szakembereknek festik le őket, de ha szorgalmasan követed tevékenységüket rájössz,hogy milyen aljas emberek, milyen rossz indulat van bennük.
    A szavakkal nagyon jól bánnak, ha valamit meg kell magyarázni ahhoz értenek nagyon. Azt is megmagyarázzák,hogy miért olyan jó ha adót emelünk, meg hogy miért jó dolog ha elveszik az emberektől tulajdon értékeiket, jogaikat. Mindenre van egy nagyon szép magyarázó szövegük.
    A hazugság és a pénz a fegyverük, céljaik önzőek, hatalom mániásak, amiért bármire hajlandóak és bármeddig el is mennek érte.
  • OKkultist
    #2102
    Nem én nem értem,hanem te, értem, hogy nem akar belügyminiszter lenni, de közvetve beleszól a magyar belügyekbe, ezredjére is:
    Rábeszéltük Hornt a Bokros-csomagra
    Meg az is vicces (szánalmas), hogy gönckingát alkalmasnak tartja.
  • OKkultist
    #2101
    Te nem ismered Alex Jonest? 2001-2002 körül még lehazudták, hogy létezik a Bilderberg Group, őt meg őrültnek kiáltotta ki a média, utána jött pár évvel a CNN riport, meg a BBC-Channel-4 oknyomozó a Bilderbergről, ezeknek (meg a kitartó oknyomozó riportereknek) köszönhető, hogy ma már csak a tájékozatlan emberek nem tudnak róla, esetleg nem képesek felfogni a jelentőségét.
  • Hegi90
    #2100
    rosszul értelmezted az uccsó kérdést.
  • OKkultist
    #2099
    Uramisten Holbrooke, B+, ez az ember egy idióta:

    Holbrooke: Önök túlélik a válságot

    * Bogád Zoltán - [email protected],
    * Gerényi Gábor - [email protected],
    * Király András - [email protected],
    * Tarr Zoltán - [email protected]

    | 2008. 10. 31., 14:20 | Frissítve: 2008. november 3., hétfő 19:35

    Richard Holbrooke nagyon aggódik Magyarországért, de úgy látja, nagy szerencsénk, hogy tagjai vagyunk az EU-nak és ez segíteni fog abban, hogy a válságból kilábaljunk. Az egykori boszniai főtárgyaló szerint soha nem fordulhat többé elő az, hogy Oroszország lerohanjon egy országot. Úgy véli, a nemzetközi közösségnek tárgyalnia kell Moszkvával a biztonság, az energia és a klímaváltozás ügyében.
    Holbrooke: Önök túlélik a válságot
    Várjuk az AMERIKAI GÁZT és OLAJAT, épülhetne egy FRIENDSHIP pipeline , azon küldhetik, és már fel is húzom az amarikai lobogót. (Putyint meg kiröhögjük)
    Mégegy gyöngyszem:
    Sokak szerint ön lehet a következő amerikai külügyminiszter. Ennél már csak egy nehezebb feladatot kaphatna, a magyar külügy irányítását. Vállalna-e egy ilyen felkérést is?
    A magyar külügy irányítására a feleségem volna alkalmasabb, akit Katy Martonnak hívnak, és az önök honfitársa. De, félretéve a tréfát, én nagyon kedvelem Göncz Kingát, aki szerintem jól végzi a dolgát.
    (MUHAHAHAHAHAHAHAHAHA, magyar a felesége???? Én nem szólhatnék bele az USA belpolitikába, van amerikai feleségem? nincs)
  • Palinko
    #2098
    kit érdekel hogy ki Bilderberg tag és ki nem? most komolyan gondolod hogy az titkos társaság (persze mindenki tud róluk, tvbe szerepel olyan kurva titkos) és azon beszélgetnek na hogyan döntsük már be a magyarországi gazdaságot... mert most nem engedik be az újságírókat csak gonosz dolgok lehetnek, pl el nem tudom képzelni a gonosz exklizív golf klubbokban milyen tervek szövődnek mert oda sem engednek ám be akárkit, csak akinek tagságia van. vagy hozható fel több zárt megbeszélés, klubb is példának, nem tudom miért nem lehet elfogadni ezt is ugyanúgy mint a többi klubbot mert a Bilderberg is ugyanúsz azonos érdeklődésű emberek köre ahol beszélnek dolgokról.
  • OKkultist
    #2097
    Azértez hihetetlen: Bokros+Surányi
    ((bevallottan Bilderberg tagok, itt az interjú!) soha nem mondaná, hogy nem kellene olyan beruházásokba fogni egy ilyen korrupt és ilyen szegény országnak, mert
    1.nagyon drága lesz, mert itt ugyanaz a többszörösébe kerül, mint bárhol európában, az alvállalkozó, alvállalkozójának az alvállalkozója, személyesen Józsibácsi végzi el a munkát (pont mint 1982-ben) havi 100ezer Ft-ért, jó esetben ki is fizetik neki
    2.Belerokkan az ország, és ráadásul olyanokra lett ez a gigantikus összeg elköltve, amiből nem származik profit, ill. nem csökken tőle az államadósság! Itt több100milliárd Ft-okról van szó. (autópályák, völgyhidak, metró, PPP programok, bármilyen 1milliárd Ft feletti építkezés, stb......)
    3.Az önellátásra törekvés, és a export-import rettenetesen sz*r arányanak a javítása fel sem merül ezeknek a nagytudású embereknek a fejében.
    Vaslogikával azt lehet kikövetkeztetni, hogy amíg ezek a beruházások mennek, addig nem állaht helyre semmi, esetleg egy államcsőd tudja majd megállítani a folyamatot, akkor kb. az lesz, mint a Cseh vagy Szlovák magánnyugdíjpénztáras vagy magánbiztosítós ügyvezetőnél,(pár éve láttam) aki a kasszával meglépett, és a Bahamai (nincs kiadatás!!!) villájából (előtte magánkikötő és jacht) osztotta az észt, hogy mit rontottak el. (hahahaha, nem ő, hanem akik maradtak itthon, pénz nélkül)
  • Frayer
    #2096

    Bokros: a magyar államcsőd esélyesebb

    "Magyarország államadóssága a GDP 66%-a, ezzel Európa bajnokai vagyunk – mondta."

    "Az államcsőd veszélye nagyobb mint a valutaválságé, de nem kell megijedni – mondta Bokros Lajos. A magyar költségvetés hiánya nagy, szerkezete rossz, a magánkezdeményezéseket elfolytja. Többet kellene beszélni az adóreformról, ez alatt nem feltétlen az adócsökkentést értve."

    Játék a szavakkal, azt mondja, nem feltétlen adó csökkentést értve.
    Magyarul, növeljük meg az adót amennyire csak lehet, már így is a miénk a legmagasabb az eu térségben, de növeljük még csak, nembaj ha beleszakadnak az emberek. Mi vagyunk a barmok, hogy engedünk, engedjük,hogy a befizetett adónkból, a közösség pénzéből elvegyenek a bokrosok, meg sorosok. Mostanában soros és bokros nagyon nagy haverok, kézen fogva mennek a bilderberg ülésekre, ott vannak a cfr üléseken is, mennek ellenünk konspirálni. És, még ők adnak tanácsokat. Az összes tanácsukból nekem mindig az jött le,hogy adót kell emelni, több adóra van szükség, több embert kell bevonni az adóztatásba, most a nyugdíjjasokat akarja megadóztatni további havi 10 ezer ft os "egészségbiztosítási járulék"-kal. Milyen ember lett ez?
  • Hegi90
    #2095
    nem emlékszek olyanra, hogy azt mondta volna, hogy ez így jó Mo-n ami most történik. Ha jó dolgok történnének, akkor ott tartanánk kb mint Írország. :)

    Persze lehet, hogy csak nem vettem észre.
  • OKkultist
    #2094
    Te szobatudós vagy (esetleg,az is max. papíron, mert a papír mindent elbír) én meg gyakorlati műszaki ember. Ne keverjük a kettőt. A peak-ről is olvasok már vagy 5éve, akkor te még azt sem tudtad, hogy létezik a téma. Ritka szerencsés dolog lenne, ha a témához is lenne kommented, mert ebben sajnos nem jeleskedtél az utóbbi időben. Bucser elvtárssal együtt. Őt is várom, megmagyarázhatná, hogy szerinte miért jó és helyes az ami most történik az országgal. (és természetesen nem lehetett volna jobban csinálni, nézzük csak meg pl. ..... őőőőőő kit is? pl. Bangladest! Na náluk még jobban állunk.) Lehet, hogy Bucser már munkanélküli, és nem ér netezni????????
  • sz4bolcs
    #2093
    Én sem vagyok műszaki szakember, de nem esett nehezemre fölfogni, amiről beszél. Ennél egyszerűbben már csak az éhség fogja elmagyarázni, de úgy meg elég nehéz gondolkodni.
    Lehet, hogy szimplán rossza napja volt.
  • Molnibalage
    #2092
    Nem lehet mindenki műszaki szakember. Lásd okkultist...

    A Vitézy Dáviddal és Aszódi Attillával készülnt inderjúban egész normális. Volt még egy Borhi Lászlóval is, de az már nem elérhető sajnos.
  • OKkultist
    #2091
    Groundhog day 2009:
  • OKkultist
    #2090
  • sz4bolcs
    #2089
    köszi, közben én is ugyanerre jutottam, és sikerült letölteni (csak nem tudok belepörgetni). Elfelejtettem ide beírni. Mégegyszer köszi!
  • Hegi90
    #2088
    nem próbáltam még ki, de a srác az érti a dolgát
  • sz4bolcs
    #2087
    ugyanezt a pár kilobyteos szart szedi le..
  • Hegi90
    #2086
    hát leszedhető, de azt nemnéztem, hogy azis 700kb-os e vagy sem. Csak elvileg le lehet vele szedni :D
  • sz4bolcs
    #2085
    igen, már így is próbáltam..
    Amúgy neked komolyan leszedte a download helper, vagy csak úgy bemondtad?
  • Hegi90
    #2084
    azzal is csak azt a 700kb-os szart szedi le, már próbáltam :D
  • Frayer
    #2083
    tessék.

    http://streamer.carnation.hu/mtvod/zarora/20090129/zarora_090129.wmv
    itt az url
  • sz4bolcs
    #2082
    nekem csak egy 695 byte-os szart szed le, akár download helperrel akár windows commanderrel......(?) pliz
  • sz4bolcs
    #2081
    köszi, eddig nem sikerült letöltenem, de majd próbálkozom..
  • OKkultist
    #2080
    A realplayernek is van videoletöltő beépülőmodulja, igaz az csak iexplorerrel megy.
  • OKkultist
    #2079
    Sajnos annyira kirívóan csak zsidókkal megy a műsora, hogy kénytelen vagyok, meg az is érdekes, hogy egy ilyen nem különösebben okos(gentleman vagyok) médiap*csa, hogy lesz műsorvezető? (állítólag itt fasisztanácik masíroznak közben persze, de sajnos mégsem ő menekül el az országból)
  • Hegi90
    #2078
    Firefox-hoz van egy olyan kiegészítő, hogy downloadhelper. Azzal nekem sikerült.
  • sz4bolcs
    #2077
    Bocsánat, ha offtopic leszek, de nem tudjátok, le lehet tölteni valahogy gépre ezt a videót?
  • Hegi90
    #2076
    Az a csaj nagyon buta, sokat röhögünk rajta :D

    ne zsidózz
  • sz4bolcs
    #2075
    Újat mondjuk nem mond..

    Én már készítem a kapát és a kaszát a fészerben, legyen majd kaja.
  • sz4bolcs
    #2074
    Szegény srác. Elmondja, hogy már meg van a technológia arra, hogy tudjuk pótolni a kieső energiát, csak ülünk rajta, erre a riporter pár perc múlva újra megkérdezi, hogy "nem lehetséges, hogy mondjuk 20 év múlva annyval fejlődik a technológia, hogy ki tudjuk váltani a kieső olajat?"... :D

    Érdekes riport.
  • OKkultist
    #2073
    Hetesi zsolt az m2-ben beszél a válságról,(peak-oil) sajnos az idióta zsidó médiapicsa a 3db agysejtjével nem áll a helyzet magaslatán, nem érti az egészet, kérdezni nem tud, viszont túl sokat pofázik, de azért érdemes megnézni:
    itt a videó
  • OKkultist
    #2072
    Igen, elég összevetni a valóságot azzal amit beszélnek. Vagy felrajzolni a grafikonon, hogy az ő magánvagyonuk és az államadósság alakulását.
  • Hegi90
    #2071
    Ilyen jól ismered a kormánytagokat személy szerint?
  • OKkultist
    #2070
    300Ft az Euro, f*sza, mindenkit érint a válság, csak Svájcot nem
  • OKkultist
    #2069
    Persze érdemes megkérdezni a kényszeres hazudozót, a pszichopatát vagy a hatalommániást? Vagy mindegyiket, mert van belőlük a kormányban bőven. Azt kérdezném meg inkább, hogy van-e kék-fehér telefon (azelőtt piros) ami valahol nyugaton csörög, és ki pofázik a bele? (Brüsszel, Washington, Tel-Aviv, NY?)