3511
A nagy Gazdasagi Világválsag
  • Frayer
    #2230
    Erről van szó

    A lehmann brothers, és manhattan chase, meg jp morgan bank csoport nem csak ebben a topikban merül fel a FED-del egyetemben, hanem az NWO témákban is. Nem véletlenül, és nem azért mert én felmerítem máshol is. Egy ember vagyok, kevés vagyok én ehhez. Hanem mert mások is észre veszik a nyilvánvaló gaztetteket. Más-más témával foglalkozó emberek is oda jukadnak ki. Sőt, azt kell,hogy mondjam, a neonáci, nacionalisták is végül a FED-hez és a bankhálózatokhoz lyukadnak ki, és ott állnak a kopasz fejüket vakarva,hogy akkor most mi is van?!!
  • [NST]Cifu
    #2229
    Én nem provokálok senkit. Mutasd meg légyszives azt a hsz-t ahol provokálom az embereket, vagy szítom a flamet?

    Pl.: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1100124469&no=1778]#1778[/URL]

    Most ezért csukjuk be a szemünket, és ne foglalkozzunk az NWO-s tervekkel, alakokkal akik az egészet kiváltják?
    Nagyon nagy dőreség és naívság lenne , nem figyelembe venni a közelgő veszélyt.


    Tehát aki meg alapvetően a gazdasági oldalával foglalkozna, és nem hisz az NWO-ban, nem hisz a világ háta mögötti összeesküvésben, csak abban, hogy akadnak kapzsi és hataloméhes emberek, illetve hogy az egyes országok igyekeznek a saját érdekeiket óvni, az meg folyamatosan az NWO magyarázatot olvassa, mert szerinted belefér?

    Én anno felvetettem, hogy lehetne egy külön topic akkor szigorúbban véve a témának, de nem nagyon volt rá vevő senki...
  • Hegi90
    #2228
    A moderátorok kérése miatt: no komment
  • Lteebee
    #2227
    Az én véleményem az, hogy pár kis csíra be-bejár és megjegyzéseket fűz egy-egy értelmes hozzászóláshoz a maga fejletlen, neveletlen módján.
    Ha a józanabbja nem vesz tudomást róluk, vagy kultúráltan beszél velük, előbb-utóbb eltakarodnak oda, ahol hajlandóak leereszkedni a szintjükre.

    De ez szvsz a liberálisok iskolamodelljének az eredménye, ami nem tanítja meg a valódi értékek tiszteletét.
    Ha azok a csicskák ott a lehmann bros.-nél tudnák, micsoda meló megkapálni egy sor szőlőt, valszeg most sem lenne válság, mert tisztelnék az igazi világ dolgait.
    De ők kezdettől fogva zakósmajomnak készültek és neoliberális maszlaggal tömték csak a búrájukat, amitől felsőbbrendűségi komplexussal eltelve gombnyomásra tesznek tönkre tisztességes embereket.
  • Lteebee
    #2226
    Látom, sikerült a témára reagálnod megint, sokat kell még tanulnod.
  • Lteebee
    #2225
    Ja, pár mod mondta már korábban is:)
  • Frayer
    #2224
    Én nem provokálok senkit. Mutasd meg légyszives azt a hsz-t ahol provokálom az embereket, vagy szítom a flamet?

    A topik témája nagyon rugalmas, mindent átölelő.
    Arról én meg nem tehetek,hogy aki belenéz a gazdasági összeomlások mögé azokat az arcokat látja mint szervezők, akik a világkormány létrejöttében segédkeznek? Én erről nem tehetek, hogy ők ezt csinálják. Miért? Szerinted beszéljek arról,hogy a szomszéd Erzsike néninek milyen köze van a világválsághoz? Amikor azt se tudja mi van a környezetében amiben él?
    Vagy derítsük fel,hogy mi az okozója az egésznek? Szándékos válság okozásról van itt szó, kik a szervezők? Erről már lehet, és érdemes is vitakozni.

    Ez a válság, annyira megszervezett volt,hogy a klinton kormány idejében már részletekbe menően tudtunk róla, mi néhányunk, a jól informált külsősök. Meg lett mondva pontosan, hogy mi lesz, és figyelmezettek, hogy készüljünk fel rá.

    És most nemcsak,hogy minden forgatókönyv szerűen ment végbe, de lesz még rosszabb is. Most jön egy kis konszolidációs időszak, aztán megint megindulunk lefelé a lejtőn, és félő,hogy ha nem teszünk ellene, többé már nem jövünk fel onnan, csak komoly háborúskodás árán.

    Most ezért csukjuk be a szemünket, és ne foglalkozzunk az NWO-s tervekkel, alakokkal akik az egészet kiváltják?
    Nagyon nagy dőreség és naívság lenne , nem figyelembe venni a közelgő veszélyt.
  • [NST]Cifu
    #2223
    Ahogy rád és Okkultistára is oda kell figyelni, mert előszeretettel provokáljátok azokat, akik értelmesen próbálnának a témával foglalkozni, és nem egy második NWO topicot akarnak olvasni.
  • Frayer
    #2222
    Drunk zéróra is fordíthatnál némi figyelmet, a főkolomposra. Valahol elkezdődött a flame már megint. Mostantól szigorítani kell az anyázós, bazmegelős, ártalmas flém beszólásokat.
    Itt tényleg nem lehet rendet rakni? Hívok ide még más modikat is, tizen huszan csak elbírnak majd velünk :D
  • Hegi90
    #2221
    respekt nekik . Hát igen. Texasban kicsit más minden :D
  • OKkultist
    #2220
    Kellett volna hozni TEXAS-ból Ranger-eket, meg pár Sheriff-et, hogy a magyar fakabát ne az a tahóparaszt maradjon,(mint 1989 előtt) hanem RENDFENNTARTÓ, de ehhez a politikáról le kellett volna választani az egész rendőrséget még 1990-ben. Azóta sem sikerült. A Ranger meg a Sheriff nem mérlegel, hogy néger, kínai, arab, maláj, vagy fehér, ha fegyverrel jön, akkor lő, ha nem azt teszed, amit mond, gáz vagy sokkoló, ha nagy tömegben megtámadják őket, akkor akár a NEMZETI GÁRDÁVAL mennek vissza, de mindenki látott már autós üldözést a DoQ TV csatornán, nem hagyják, hogy elmeneküljenek, és akár egy családi vitához is kimennek rendet rakni. HOL VAN EHHEZ KÉPEST A MAGYAR "REND"ŐRSÉG??????????

    Itt egy szomszédját megvédő nyugdíjas,(Joe Horn) kicsit más a történet: (San Diego, persze a rasszistázással ott is próbálkoztak, de elhajtották a masírozó négereket a francba)
    Joe Horn az ÉV SZOMSZÉDJA Díjat kapta, azért amit tett!
  • [NST]Cifu
    #2219
    Ez az a topic, ahol nem lehet rendet tenni, jó párszor megpróbáltam, eredménytelenül. Valahogy mindig elszabadulnak az indulatok, és inkább egymással foglalkoznak az emberek, nem pedig a témával... Hogy ez miért jó, azt nem tudom.
  • SHADOWEYES7
    #2218
    Te meg fejezd be,mert én váglak ki!
  • Hegi90
    #2217
    Személyeskedsz?
    -
    Rendben hozd összefüggésbe a kettőt.
  • SHADOWEYES7
    #2216
    Nagyon nyugodt ember vagy te hallod :)
  • Lteebee
    #2215
    Figyelek egy ideje és várom már, hogy egyszer saját, értelmes gondolatokat is leírsz, nem csak idézel, vagy súlytalanítani próbálsz más véleményeket.

    Egyébként pedig ha egy állami vállalatnál, költségvetési szervnél kiadáscsökkenés, vagy többletbevétel alakul ki, máshol pedig többletkiadás valósul meg, akkor de igen, komolyan gondolom, hogy összefüggésbe hozom a kettőt.
    Mert szerintem a pénznek nincs szaga, kivált a bankszlapénznek.
  • Hegi90
    #2214
    Egyébként is ez akkor hülyeség, hogy amit az MNB megspórol, azt majd a rendőrökre fogják költeni.... ez is csak a te agyszüleményed.
  • Hegi90
    #2213
    Egyébként te kinek vagy az alregje? Lenne egy (két) tippem.
  • Hegi90
    #2212
    Ilyet nem mondtam. Én csak azt mondtam, hogy mint itt is látszik nálunk, érdemes rá költeni.


    #2211: a vita nem ott kezdődött hogy utáljuk a cigányokat/magyarokat/akárkit, hanem ott, hogy lemondatták a rendőrkapitányt. Ez okozott ekkora feszültséget itt (vagy inkább növelte az alapfeszültséget, ami mindenhol megvolt eddig).
  • Lteebee
    #2211
    Én pedig megkérlek, hogy ne használj olyan kifejezéseket, hogy "ne pofázz bele", mert én sem így beszéltem veled.
    Tulajdonképpen én sem azért beszélek hozzád emberi hangon, mert te normálisan viselkedsz, hanem mert engem ilyen selejtesnek neveltek.
    Jómodor, erkölcsök...

    És elhiszem, hogy jó dolog, hogy most hirtelen lettek polgárőrök, meg járőrözés, de ha a dobozban nem menne figyelemelterelésként éppen a cigánytéma, akkor nem lenne változás a rendőrség részéről, noha minden szükséges információ a rendelkezésükre állt eddig is.
    Csak azt akarom mondani, hogy az a parasztvakítás, hogy most egyszercsak rendszeresen köröznek a zsaruk, csak kirakat és valószínűleg időleges. Rengeteg adatuk van ahhoz, hogy kiemeljenek többezer, ha nem tízezer, vagy százezer ismert bűnözőt(fehéret és nem fehéret egyaránt), de nem teszik továbbra sem.

    Persze a fejemhez vághatod, hogy a tv-ből szedem az információiat, de ebből csak arra következtetek, hogy valamiért ezt feltételezed rólam.
  • backup6od
    #2210
    Szóval te úgy látod működik a rendfenntartás. Gratulálok !
  • Hegi90
    #2209
    Ha tudni akarod elmesélhetem, hogy itt Miskolcon mi a helyzet. Képzeld el, a mostanában tévében is látható Avason - ahova pár évvel ezelőtt még Debrecenből is telepítették át a romákat, meg BAZ megye más részeiből - most bizony minden sarkon áll egy polgárőr, a rendőrök pedig járőröznek, mindezt éjjel-nappal. Úgyhogy kérlek szépen mégegyszer: ne pofázz bele olyasmibe, amiről semmit nem tudsz.

    Igenis megéri a rendőrségre költeni, csak te is azt látod, ami a dobozban megy: mindegyik fakabát szemkilövő világbajnok. Gratulálok!!!
  • Lteebee
    #2208
    Egy negyedév alatt elbukni a 2007-es sarcot... kemény.
  • Lteebee
    #2207
    1,7 milliárd majdnem elég a szemkilövők erősítésére, így végre megvédhetik szegény, kiszolgáltatott, fenyegetett vidéki cigányainkat.
  • Lteebee
    #2206
    A válságnak nevezett trükk kiagyalóit és véghezvivőit maximálisan támogató és kiszolgáló vezetők találkoznak, hogy különféle kommunikációkat fogalmazzanak meg, hogy most aztán merre...
  • Hegi90
    #2205
    Svájc második legnagyobb bankja millárdokat veszít
  • Hegi90
    #2204


    A Magyar Nemzeti Bank (MNB) elbocsátja dolgozóinak 14 százalékát.
    A banknál a 91 fős létszámcsökkentés egy 2008 elején indított hatékonyságjavító program része, amellyel a jegybank évi 1,7 milliárd forintot takarít meg - írta az Index az MNB által megerősített információ alapján szerdán. Az elbocsátások egyszeri költsége 111 millió forint.

    A hatékonyságjavító program keretében feltérképezték a jegybank valamennyi tevékenységét, azok emberi, anyagi erőforrásait, időigényét, majd javaslatokat készítettek arra, hogyan lehet az eddigieknél is hatékonyabban végezni munkát.

    A felmérés tapasztalatai alapján változtatnak a kompenzációs és a juttatási rendszeren is. A jegybank célja a költséghatékony működési feltételek biztosítása, és nem önmagában a létszám csökkentésére törekszenek.
  • Hegi90
    #2203
    Március elsején rendkívüli, informális EU-csúcstalálkozót tartanak Brüsszelben, a pénzügyi-gazdasági válságból való kilábalás európai szintű előmozdítása érdekében - jelentette be Mirek Topolánek, az EU soros elnökségét ellátó Csehország kormányfője. A vele közösen tartott sajtótájékoztatón José Manuel Barroso, az Európai Bizottság elnöke azt közölte, hogy májusban tartanak még egy soron kívüli uniós csúcstalálkozót. Ez utóbbi Prágában lesz, és a munkahelyteremtési, illetve a szociális kérdésekre összpontosítanak majd a résztvevők.
  • Hegi90
    #2202
    Azóta mondott valami durvát? Nem.
    Ezen két komment után írt Frayer? Igen.
    Offtopik? Igen
    Be kéne fejezni máááár? Igen.

    Rádzsör?
  • Lteebee
    #2201
    Szerinted a #2197 az mi, ha nem figyelmeztetés?
  • Hegi90
    #2200

    Először inkább figyelmeztessétek vagy valami.

    Amúgy tényleg Zero, végre viszonylag sikerült elérnünk, hogy normális hangnemben folyjon a topikban a fórumozás, ne te kezdd el megint :)
  • dronkZero
    #2199
    Ehehe. :)
  • Frayer
    #2198
    Na barátom, oszd csak tovább az észt, főleg ilyen hangnemben, és lassan mehetsz a dühöngőbe a gumiszobába. Nemsokára intézik sorsodat.
  • Lteebee
    #2197
    Kérlek, kissé jobban válogasd meg a szavaidat és akkor továbbra is fórumozhatsz itt az sg-n!

    Köszi
  • OKkultist
    #2196
    A libamájat majdnem kicsinálta egy ilyen sötétzöld kamuszervezet. (bármikor bepróbálkozhatnak a magyar tejiparral, búzával, liszttel, étolajjal, csirkével, stb.. akkor mit fogsz zabálni????)
    Egyszerűen hihetetlen és qurvaveszélyes, hogy beleugathatnak a magyar belügyekbe, nem pedig azonnal bezárják az egész felforgató csapatot, és üzleti károkozás miatt lesittelik+kártérítésre kötelezik!!!!!!!!! Tudod mennyibe került, hogy teret kaptak a médiában és bezártak cégeket, kirugtak embereket? Gondolkozz ember! Próbáld ki, hogy Ausztriában hány percig ugathatnál az osztrákok ellen. (ezerszer kisebb külföldi próbálkozásokat is a csírájában fojtják el az osztrákok, egyszerűen esélyt sem adnak a konkurencia ilyen próbálkozásainak)
  • dronkZero
    #2195
    Bazmeg, mi a veszélyes? Valami utolsó picsafüstnyi zöld faszfej banda beugatott, mi meg jól leszartuk. Húúú, ez mekkora krízis volt, bazdmeg! Úristen!

    Parázz rajta nyugodtan, meg hasonló faszságokon, de így nagy eséllyel számíthatsz rá, hogy relatíve fiatalon gyomorfekélyt, magas vérnyomást, meg agyvérzést/szívinfarktust fogsz kapni...
  • OKkultist
    #2194
    Aztaqurva, B+ ebből baj lesz:
  • OKkultist
    #2193
    És te melyikben élsz??????? Nehogy már egy konkurencia által pénzelt kamuszervezet (jó nagy médiaháttérrel, kicsitsem gyanús) találja ki, hogy itt mi mit tehetünk meg???? WTF???? Én sem ugathatok bele, hogy a Svájciak, Németek, Osztrákok milyen hormonokkal kezelik a teheneket, meghogy ők miért nem tartják be a HACCCCP előírásait.
    Szerintem te vagy nagyon rosszul tájékozott, és nem fogod fel, hogy ez milyen qurvaveszélyes. Márminthogy ilyen f*sz szervezetek beleugatása a magyar mezőgazdasági-állattenyésztési belügyekbe. Nem volna kirívó még az sem, ha magyarellenes, államellenes és bármilyen hasonló címszó alatt vagy 10-20év börtönt kiosztanának a 4mancs összes tagjának, a szervezetet meg betiltanák. Foglalkozzanak a HÁZIÁLLATOK sorsával, esetleg az ÁLLATKÍNZÁS ELLENI TÖRVÉNY szigorításával, hogy végre letöltendőt osszanak ki kutya,macska, stb. állatok szándékos megkínzásáért! Esetleg menhelyeket is létrehozhatnak, persze ilyenekkel véletlenül sem foglalkoznak. Na menjél vissz a falvédőre.
  • dronkZero
    #2192
    Te melyik világban élsz, baszod? Mert ebben, amiben mi, többiek, itt kurvára nem tiltottak be semmilyen libatömést.

    Bírom, amikor megy a hőbörgés, közben meg segghülyék vagytok a témához, az infóitok meg tévesek. Ezért olyan rettentő komolytalan az NWO topic is...

    Cikk a 4mancsos libatöméses téma megoldásáról
    A MÁSODIK kibaszott találat gugliban, olyan kurvára nem volt nehéz megtalálni...

    Kicsit több utánajárással meg kevesebb faszláma hőbörgéssel kevésbé csinálnátok hülyét magatokból...
  • Lteebee
    #2191
    Átmentünk az nwo-ba:)