327
  • Devla
    #127
    ööö...passz, megprobalok utana nezni
  • Adam5
    #126
    jó de azok nök vagy férfiak? nem ismerem ki magam a japán neveken.
  • Ottto
    #125
    Csak tudnám miből jutott ez eszedbe :D
  • Devla
    #124
    Az eredeti regenyeket, novellakat amik elobb a japan Dragon magazinban megjeleno mangakat, majd kesobb az animet ihlettek Rui Araizumi es Hajime Kanzaka irtak.
  • Adam5
    #123
    amúgy a Slayers-nek nő volt a kitalálója/alkotója?
  • Ottto
    #122
    ehh....megszerzitek a modelleket (charset) rpgmaker xp-hez, megcsinálom!
  • Devla
    #121
    Az meg nem indok arra, hogy ne legyen tobb is.
    Egyebkent jatszottam a Slayers rpgvel SNESen, a grafikaja tetszett csak nem az igazi erdeti nyelven. :)
  • Ottto
    #120
    Látszólag már van...
  • Adam5
    #119
    csak simán az rpg maker progirol volt szó ami viszint télleg off.
  • Devla
    #118
    Hmm, ha Slayers rpgt akartok csinalni akkor szerintem nem off :)
  • Adam5
    #117
    jaok, sry
  • Ottto
    #116
    msn!!!!!!!!!!!!!!!
    Ez off!
  • Adam5
    #115
    amúgy rpg maker-hez is lehet modelleket csinálni vagy mi a szösz?
  • Adam5
    #114
    okok
  • Ottto
    #113
    k, majd megoldom valahogy....
  • Adam5
    #112
    huh akkor azt most inkább kihagynám mert általában ha én töltök valakitől msn-en akkor az elég lassú.
  • Ottto
    #111
    100, + - pár mega. Na de nyomj egy msn címet priviben és ott folytatjuk...
  • Adam5
    #110
    mennyi helyet foglal? mert ha nem nagy szivesen áthúzom msn-en hogy toljam.
  • Ottto
    #109
    Én maradok rpgmakernél. Most fejeztem be a játékomat, csak nemtom hova feltenni
  • Adam5
    #108
    amúgy egy hl2 modban töröm az agyam hogy kéne csinálni de én mint termék használó nem igen tudnék hozzá kezdeni. na mind1 állítólag a hl2-ben már sokkal könnyebb a mod készítés, na majd meglátjuk, ha majd tudok csinálni legalább egy mapon vagy egy modellt akkor majd elgondolkozok.
  • Adam5
    #107
    én anno az amnéziát toltam majdnem végig magyar fejlesztőktől.
  • Adam5
    #106
    jaja! :D
  • Ottto
    #105
    húhú! RPG MAKER RULEZ :DDDDD
  • Adam5
    #104
    szivesen tolnék ilyet de legalább angolul

  • Adam5
    #103
    télleg nagyon király a next opening :)

    bazz hogy csak kedden lesz :((((
  • Ottto
    #102
    Nem, még nem.
  • Adam5
    #101
    Ottto: inuyashat szoktad nézni/láttad?
  • Devla
    #100
    Csak az openinget nem tudom, de tudok mondani priviben egy letoltesi helyet a teljes sorozatra, igen jo minosegben(250MB/epizod, avi), abbol ki tudod vagni az openinget. Irj, ha erdekel.
  • Adam5
    #99
    amúgy ha vki tudja hogy a slayers next openingjét honnan lehet letölteni mpeg-ben vagy avi-ban az légyszi szóljon, csak rm-ben van meg az meg nem épp vmi jó minőség :(
  • Adam5
    #98


    ez annyira tipikus :P
  • Devla
    #97
    Igen, ez jellemzoen igy van, altalaban olyan rovidek az op/ed reszek, hogy legalabb 3-4x vegig kell nezni, hogy el lehessen donteni jo-e.
  • Waterhorse
    #96
    Szerintem csak azért érezzük úgy, hogy az első sorozat zenéje a legjobb mert azt szoktuk meg.
    bennem legalábbis első hallásra, nem mozgatott meg semmit se az első, se a Next zenéje, de aztán az első sorozatét párszori hallás után már feltétlenül be kellett szereznem mind az opening, mind az ending zenét:))
  • Devla
    #95
    Ezt at tudom erezni, kb 3 eve kizarolag japan zenet hallgatok :D Igazabol egy ideje mar az animek zenejet jobban szeretem maganal az animenel, pedig az utobbiert is kepes lennek akar olni is.
  • Adam5
    #94
    egyébként akárki akármit mond és élek-halok az anime zenékértamíg másnak japán mi a szar addíg nekem élvezetes és szép.
  • Devla
    #93
    Ha pergoset akarsz szedd le a Reflectiont, az viszonylag gyors szam.
  • Devla
    #92
    Ja, meg egyet kifelejtettem: A Slayers TRY utolso(26.) epizodjanak kulon endingje van, Somewhere vagy teljesen kiirva Somewhere in the world... cimmel. Ez a legszebb dal az egesz sorozatban, de nem feletlen a legjobb.
  • Adam5
    #91
    na leszedtem, és bele hallgattam a next és a try openingbe. jók de szvsz a sima slayers-é a legpergösebb
  • Adam5
    #90
    thx
  • Devla
    #89
    Az osszes szamot Megumi Hayashibara es Masami Okui enekli, van amit csak az egyik, vagy masik, vagy egyutt, nem letezik kibogozni mert nagyon hasonlit a hangjuk :D Innentol nem irom ki az eloadot, csak a szam cimet.
    Slayers OP:Get along ED:Because I won't be broken
    Slayers NEXT OP:Give a reason ED:Jama wa Sasenai
    Slayers TRY OP:Breeze ED:Don't be discouraged
    Van meg 5 movie es ket haromreszes OVA, ezekbol mindenfele sorrend nelkul:Midnight blue, Shining Girl, Just be Conscious, Run all the way, Unlimited desire, Touch yourself, Reflection, Going history, Raging waves, Feel well

    Nekem ezek kozul a kedvencem messze a Breeze, szerintem keressetek ra mert nagyon szep.
  • Adam5
    #88
    slayers opening: get along
    slayers ending: never give up!
    slayers next opening: give a reason

    ennyit tudok de a többire is kiváncsi lennék:)