327
  • Waterhorse
    #247
    Kedves barátom bölcsen szólt. Tehát dvd-ripet usteam-en, pegasus oldalának linkjét pedig lejjebb megtalálod asszem.

    Te milyen minőségbe, formátumba digized?
    Mondanám, h oszd meg dc-n a részeket, de sajnos az utóbbi hetek mostohák voltak hozzám, és vmiért nem tudok emberekhez kapcsolódni, viszont fel is töltheted vhova ha van rá lehetőséged, sztem sokan örülnénk neki:))
  • Adam5
    #246
    Ez aztán fordulatokban gazdag rész volt
  • Adam5
    #245
    usteamen nézted már?
    mer más helyet ahol fent lenne a try nemtok
  • SlayeR AcE
    #244
    Tényleg kiváncsi lennék honnan lehet megszerezni...
    Akár a "Pegasus féle tv-rip" akár a dvd-rip...lécci segítsetek...
    Amúgy én remélem folytatják a Try-al, de én is digizem és az is jó lenne ha előlről kezdenék...két tűz között :)))
  • Waterhorse
    #243
    Ma már a 21. részt láthatjuk, ha jól számolok még pontosan 2 hét és véget ér a történet:(( Vagyis még jövőhéten lesz, aztán 1 rész kedden, és vagy Try, vagy kezdik elölről, a harmadik lehetőségbe bele sem merek gondolni. Bár van még egy lehetőség, esetleg lesz vmi más anime helyette amit még nem láttunk:))
    Egyenlőre csak morzsákat halottam, van egy ismerősöm aki digizi a Slayers részeket, és annyit mondtak neki, hogy amíg nem jönnek meg az "ÚJ RAJZFILMEK" addig ezt kell csinálnia, meg a többi sorozatát. Most ez lehet a Try, vagy akár új animék is.

    Az is jó lenne ha leadnák újra, mert nagyon sajnálom azt az 1 részt ami kimaradt, persze már lenn van a gépen a dvd-rip és a pegasus féle tv-rip is, de az nem ugyanaz.
  • Adam5
    #242
    kezd alakulni a történet :)
  • SlayeR AcE
    #241
    Hello emberek
    Tudna nekem valaki egy linket adni, ahonnan le lehet tölteni néhány Slayers részt .ogm-ben??Inkább a Next és a Try érdekelne, az első már megvan...Nektek melyik a kedvenc Slayers-etek??(nekem az első)
  • Adam5
    #240
    nagyon kira rész
  • Waterhorse
    #239
    lemaradtam!:((Ez hihetetlen, zsinórban megvolt az összes vetített rész és a tegnapiról lemaradtam. Már csak remélhetem, hogy újra leadják az egészet ha a végére érnek.
  • Ottto
    #238
    Úgy látom ismét kezd beindulni a történet...
  • Adam5
    #237
    kira rész
  • khamwass
    #236
    Azért kéne aláírást gyűjteni hogy egész nap A+ legyen a xar minimax helyett :D
  • khamwass
    #235
    :DDDDDDDd
    Ez egy nagyon loál mese, nem gondoltam volna hogy még topigja is van :DD
  • Ottto
    #234
    Na nekem ez már too mutch!
  • Adam5
    #233
    ez a rész...

    nem találok szavakat :DDD
  • Devla
    #232
    Megvolt.
  • Adam5
    #231
    aláírva :)
  • Dennis17
    #230
    A peticio.hu-n aláírásgyűjtés indult, hogy legyen a+ a UPC-seknek is. Írjátok alá! (Bal oldalon van, hogy Szórakoztatás/Média. Abban van. )
  • Adam5
    #229
    én lemaradtam emiatt az elejéről :(
  • Ottto
    #228
    Ja, erre én is felfigyeltem :(

    Egyébként jó rész volt, Gourryn totál behaltam :D
  • Waterhorse
    #227
    Remélem mindenki figyelt mert most kezdték el 9 percel korábban. Nem tudom mit csináltak, de a South Parknak elment a hangja az epizód közepén, aztán beadták, hogy a következő műsor a Slayers, és most 21-kor kezdták el.
  • Ottto
    #226
    Na ezen a részen TOTÁL behalltam :D
    A holdtündérben nem volt ilyen gáz ruha XD
  • Adam5
    #225
    lol rész :DD

    pont jól volt megoldva mert az elején lehetett röhöni amiko rénekeltek a végét metg csak feliratozták mer az más k lett volna...
  • Ottto
    #224
    Jeszusom, áhh! :D
    Nekem is van ilyesmim csak tomb raideresbe!
  • Waterhorse
    #223
    Nekem is kell ilyen:
  • Waterhorse
    #222
    ffnf.uw.hu
  • Dennis17
    #221
    Hová tette fel?
  • Adam5
    #220
    jaja a Gertrúd hangja szerintem nagyon illik a Lina-hoz.
  • Adam5
    #219
    pl

    Seshomaru - Zelgadis

    Rezo - Naraku
  • Waterhorse
    #218
    De a Gertrúd is női név. Nekem személyes kedvencem a Tita mert ő szinkronizálta a Simpson Családban Lisát is. Meg az Inu Yashában is ő adja vkinek a hangját, azt nem tudom kinek mert nem néztem még 1 részt sem abból még. A magyar szinkronos animéknél már megfigyeltem, hogy újra-meg újra lehet találkozni ugyanazokkal a hangokkal kóülönböző animékben, ez lehet, hogy nem is feltétlenül felkérés alapján megy hanem válogatás van és azok mennek el szinkronizálni akik szeretik ezt a műfajt. Goury hangját is hallottam már a Shaman King egyik szereplőjeként, ott negatív figurát alakított.

    Ez a Gertrúd sem rossz, egész megkedveltem így Lina hangjaként, főleg mikor ilyeneket mond: "Jhhaaaaaaj" meg "Áááhhháááháhá":)))
    Utánanézek majd neki, hátha van vmi más ismertebb szinkronszerepe is.
  • Ottto
    #217
    loál :PP
  • Adam5
    #216
    Gertrúd, ez az.
    ki a halál ad ilyen nevet egy gyereknek? :PP
  • Waterhorse
    #215
    A Slayers Next 1. részében ezek a szinkronhagok vannak:

    Szabó Gertrúd - Lina
    Pálmai Szabolcs - Goury
    Bogdányi Titanilla - Amélia
    Rosta Sándor - Zelgadis?
    Juhász György - ?
    Vári Attlia - ?
  • Adam5
    #214
    Ez a Kanzel qrva jól néz ki szörny formájában szvsz.
    Amiko vége egy résznek és mondják a szinkron neveket akkor ott mi az elsö? mert egyedül csak azt nem értem, azt lesmámítva csak 2nöi hangot szoktak mondani és abból a Mezei Kitti az tudom hogy a Martina hangja. Ha az elsö hang az férfi akkor az Améliát vagy a Linát férfi szinkronizálta :P ha nöi akko semmi.
  • Ottto
    #213
    Nálam a rendes ending volt. Mármint NEXTé.
  • Adam5
    #212
    jaja most nézem télleg Jama wa Sasenai néven lehet rá találni, úgy hogy "Cant stop me" aligha.
  • Adam5
    #211
    kira rész

    azt észre vettétek hogy az ending most sima slayers endingvolt?(mármint a zene a kép nem)
  • Prof William
    #210
    Lináékon akkor s ki lehet nyúlni amikor semmi komoly sztori nincs.

    A két Rezó között volt pár rész amikor csak mentek és "kalandoztak" (hegyferobantás, sztintársulat, buzi sárkány) nállam azok vitték a prímet!
  • Ottto
    #209
    Úgy látom hogy tényleg kezd beindulni a történet...
  • Ottto
    #208
    Sztem az volt meglepő hogy Xellos (ha ennyiért is) eladta az ékköveit