2824
Autós navigáció egyszerűen
  • KNova
    #784
    És nem tudnád leírni véletlenül...sajna sok időm nincs végignézni és hamarosan kelleni fog ha hazaindulok magyarba ! pls help me out !
  • Falconer
    #783
    Anno sikerült jora megcsinálnom, de hogy mennyit szivtam vele... És azota gyakorlatilag az összes linket törölték. Szoval nézz utána mindenféle pda szakos forumokon, pl itt:
    PDA link fórum
  • KNova
    #782
    SZiasztok!

    Volna egy problémám igoval....egy "pirosIgo-nak" nevezett valójában csak tört verzióm vn PNA-ra....sajna nem tudom kézzel megadni a gps port/sebesség adatokat mert piros villogás a jutalmam és nincs keresés gombom....szerintetek hogy lehetne ezt orvosolni ? van valakinek egy linkje valami frisebb,működő verzióhoz ? pls help !
  • ibrik
    #781
    Na egy cikk, amit most olvastam. Lényege, hogy miért ne vegyetek ismeretlen GPS-t - amellyel köcsög cégeket támogatnál "pénzügyileg":
    http://pdaplus.hu/content/view/2267/1/
  • ibrik
    #780
    Erre csak azt tudom mondani, hogy leírás birtokában is ugyanúgy tönkre lehet tenni bármilyen "kütyüt".
    Az ilyen buherálgatásoknál erre mindig felhívják a figyelmet.
  • Attila8805
    #779
    Arra gondoltam hogy hátha lesz vmi leírás hogy hogy kell feltenni.:D
    NEm merek belefogni mert ha elszáll a kütyü az nem jó dolog:D
  • ibrik
    #778
    Mire?
    iGO8-ból nem lesz másik PNA változat - hiszen ezzel kezdték. A jelenleg elérhető iGO8 változatok, mind a hivatalos PNA változatból lettek buherálva (még PDA-kra is).
    A - hivatalosan - "tavasszal" megjelenő iGO8 pedig PDA-s változat lesz, az meg téged nem érint.
  • Attila8805
    #777
    Köszi akkor inkább várok még egy kicsit:D
  • ati776
    #776
    Köszi,megnézem. :)
  • ibrik
    #775
    Attila8805: Úgy tudom, fel lehet rakni 3100-asra is az iGO8-at, de konkrét leírást erről nem találtam.
    Viszont találtam arról leírást, hogy iGO 2006-ost hogyan kell rárakni - talán ez alapján meg lehet csinálni - de garancia nincs rá, hogy tényleg sikerül-e vagy végleg tönkre rakod vele a kütyüt:
    http://rapidshare.com/files/97828602/31Guile00.rar

    ati776: iGO skinek:
    SznytSkin
    iGO skinek a pdalink-ről
    iGO színek és skinek cikk - letöltési linkekkel (pdaplus.hu)
  • ati776
    #774
    Hello mindenkinek! Nem tudja valaki,hogy hol tudnék szerezni IGO skin-eket??? Kösz!
  • Attila8805
    #773
    Hali skacok.
    Az IGO 8-at fel lehet pakolni MyGuide 3100-asra?
    És ha igen akkor hogy?
  • KM
    #772
    Pontosan.
  • wander01
    #771
    ??? miről maradtam le? hol?
  • desigo
    #770
    loooooool tényleg

    mindenkire mosolyog és atom kedves :))))))

    de az tényleg ő?
  • KM
    #769
    És találkozhatsz Pandorával is...
  • gercse
    #768
    oksi, köszi
  • wander01
    #767
    jobb alkatrészboltot nem nagyon tudok mondani...
  • gercse
    #766
    régebben néztem ott, nem nagyon találtam, de azért átnézem még1x
  • wander01
    #765
    speedshop.hu
  • gercse
    #764
    hellosztok, nem tud nekem vki segíteni, hogy tomtom go 910-eshez hol tudnék usb kábelt venni?
    A választ előre is köszi
  • GyuriX2572
    #763
    Tudtok egy linket ahol elmagyarázzák hogy kell V350-re iGO8-at telepíteni?
    Tökönszúrom magam, akkor se találtam semmit.
  • biii
    #762
    köszönöm
  • ibrik
    #761


    Szoftver: iGO MyWay 2006 Plus Jun 18 2007
    Skin: AndySK v8.5.1
    Térkép: Hungary_2007.10_071204.fbl (TopMap Kft.)
  • biii
    #760
    szia
    köszi szépen
    akkor ez végülis össze van kötve az erkel ferenc utcából nyiló közzel?? és az már nem lehár köz? (esetleg az ott erkel köz?)
    még ha megnéznéd a 9es szám kb hol helyezkedik el...
    bocs hogy zavarlak, köszi ha segitesz
  • desigo
    #759
    pirossal jelöltem a közt
    az 1-esnél kezdődik a házszámozás...

  • biii
    #758
    sziasztok



    segitséget szeretnékkérni.

    Azért itt mert nektek van gps -etek, gondolom térképszoftver is.



    keresem a Veresegyházon lévő Lehár ferenc közt.



    de térképen ha egyáltalán fent van Lehár Ferenc--csak utca (új beépitésü városrész)

    beszúrok egy képet ahol látható hogy a Lehár F. utca be van jelölve..ehhez képest kellene tudom hol van a köz!



    megköszönném ha valaki megnézné, és ha szoftverén fent van , segitsen nekem vmilyen formában

    köszönöm

  • ibrik
    #757
    Régi-új Mio készülékek lesznek (áprilisban jelennek meg az elsők), nem iGO-alapú szoftverrel.
    Úgy olvastam, hogy egyelőre még csak két típus lesz. Az egyik 3.5"-os kijelzővel (Mio Moov 200), a másik meg 4.3"-ossal (Mio Moov XL vagy Mio Moov 300 néven is szerepel).

    A mostanában széles körben elterjedt SiRF Star III chipset van bennük.

    Processzor RAM/ROM, flash-ROM, egyéb műszaki adatokat még nem találni sehol.

    Az iGO alapú MioMap helyett a "Mireo"-s MioMap 2008 navigációs szoftver fut rajtuk.

    A 200-as egy alap GPS, kizárólag navigálásra. Nincs benne semmilyen egyéb funkció: nincs bluetooth telefon kihangosítás, nincs MP3 lejátszó, nincs névjegyzék, stb stb.
    És nincs benne az új Sirf Instant Fix 2 "okosság sem (erről majd később).

    A 300-as szériákban már lesz minden, ami szem-szájnak ingere: bluetooth kapcsolat, telefon-kihangosító, NavPix Photo Navigation (a bonyolítást mellőzve, ez afféle navigációt/tájékozódást fotókkal segítő program - a Mio által megvásárolt Navman-ból származik...), és SIRF Instant Fix 2.
    Az utóbbi arra jó, hogy egy algoritmust használva a legutolsó pozícióból kiszámolja a műholdak helyzetét és így gyorsan (másodpercek alatt) tud csatlakozni anélkül, hogy valamilyen internetes vagy egyéb műhold-helyzet adatbázisra lenne szüksége.
  • tucsike0320
    #756
    Valaki tudna nekem szolgálni info-val a Mio Moov-ról?
  • sith7
    #755
    Valaki (#752)?
  • ibrik
    #754
    iGO 2006 Plus-hoz vagy iGO8-hoz kell?
  • IFOR
    #753
    hello...

    hol tudok letölteni Igo friss Mo. térképfrissitést?? nem hivatalosat
  • sith7
    #752
    Sziasztok

    A minap kaptam egy Apadt Atlas gps - t, de nem volt hozzá semmilyen térképprogram. A kérdésem az lenne, hogy hol tudok szerezni hozzá, illetve hogyan , és hova kell a progit telepíteni ?

    Egyenlőre csak kipróbálás céljából van nálam, szóval most nem akarok pénzt adni egyenlőre egy eredeti IGO - ért, csak ha már látom milyen, lés hogyan működik
  • Falconer
    #751
    MyGuide 3100at ismerem ilyen árkategóriában. Nem nagy a kijelzöje (tökéletes ez a méret is mondjuk), de a többi követelménynek megfelel. Én is olyat használok.
    Nagyobbakat én csak olyan 70töl tudok.
  • SASboy
    #750
    Sziasztok.

    Gps-t szeretnék vásárolni. 40-50ezret szánok rá. A főbb szempontok: nagy legyen a kijelzője, mondja magyarul az utasításokat(nem tudom, hogy ezt alapból tudja-e mind?!), lehessen frissíteni a legfrisebb térképekkel, amiket le lehet szedni a netről. Ja és ne legyen lassú. Kb. ennyi. Ti melyiket javasoljátok?

    Köszönettel
    SASboy
  • Szasza20
    #749
    Aha csak autós navigáció szoftverrel!
  • PíszLávJuniti
    #748
    csak autós navigációra kell, szoftverrel?
    PNA ra van szükséged?
  • Szasza20
    #747
    Hi all
    50-60 ezer Ft-ért írnátok nekem olyan GPS-eket amik abba az árkategóriába a lgejobbak?
    Köszönöm!
  • Attila8805
    #746
    Hali all!
    A myguide 3100-hoz meilyk a legfrissebb map és hogy tom felrakni rá?
    A válaszokat előre is köszi!
  • sgery
    #745
    valószinüleg nem sirf3 van benne hanem régebbi gps vevő és azt is át kellett irni.
    nekem myguide 3100-nál is ez volt a gond, feltettem a miomap 3.2-őt nem talált gps vevőt, feltettem egy régi igo-t keresést csináltam rajta, kidibta mit kell irni a sirf3 helyett és milyen port stb.. beirtam sys-be és megy tökéletesen:)
    Miósoknak pedig részvétem, szivás..