2824
Autós navigáció egyszerűen
  • ibrik
    #1424
    Milyen készüléken próbálod futtatni? Telepítve lett PDA-ra vagy csak felülírtál vele egy régebbi változatot? Vagy PNA-n próbálod használni?

    (Megjegyzés: A jelek szerint az EXE és a licensz fájllal van valami gond...)
  • basket7
    #1423
    Hello!
    Lenne egy nagyon fontos kérdésem!
    Letöltöttem frissített verziójú iGO 2006 Plus-t teljes EU térképpel, de mikor elindítom, azt írja ki, hogy néhány térkép zárolva van és a térképen semmit sem mutat csak az országhatárokat. Mit csináljak?
  • ibrik
    #1422
    Add el...
  • amdopteron
    #1421
    Hallo egy nagy kérésem van ha vki tudna segíteni nagyon megköszöném...
    Kaptam kintröl németből egy navigációt elég régi ...NAVMAN ICN 320
    névre hallgat..na már most az kellene nekem egy ,hogy ehez egy európa térkép...meg egy magyar hang..vagy nincs e meg vkinek ez az egész program magyarulll nagyon megköszöném ha adna egy linket vagy egy kis segítséget hogy tudnám megcsinálni hazai pályára mert német térkép van rajta..és a szoftver is német rajta..
    vagyis magyara nem lehet állítani a hangot semmit..
    szóval el kénne a segítség...remélem vki segít rajtam...
  • ibrik
    #1420
    Egy dolog biztos:
    Egy kezdő ne vegyen navigációs program nélkül PNA-t, ha nem biztos a dolgában...

    Nekem nincs és sosem volt (és nem is lesz) Wayteq-em, így nyilatkozni nem tudok az esetleges telepítési nehézségeiről.

    Egyetlen pozitív tulajdonsága van a Wayteq/Intensa N770BT-nek: a 2GB flash ROM (ez az asztali PC-k háttértárának a PNA/PDA-s megfelelője), amúgy egy tök átlagos tucat-GPS (372MHz/64MB RAM) és a benne lévő Atlas III GPS-chipset sem az a csúcskategória...

    Azonban ebben az árkategóriában "jobbat" nem nagyon találsz.
    De ismétlem, részben azért ilyen olcsó, mert nincs rajta navigációs szoftver.
  • Mayday
    #1419
    Sziasztok,

    Teljesen uj vagyok GPS temaban, most vennem az elsot. Ajanlottak nekem egy Wayteq N770BT-t, ami szimpatikus nagyon igy elsore. Itt lentebb is olvastam par szot rola.

    Kerdes, ajanljatok-e, vagy hasonlo arban mast esetleg, jo-e ez kezdonek, van-e valami nagyobb hianyossaga, tudom-e "hazilag" telepiteni, ha szoftver nelkul veszem?
  • ibrik
    #1418
    ???
    Te ezt most komolyan kérdezted?
    Mióta használsz te PDA-t?

    (Start - Programok - Windows Media)
  • Bambbu
    #1417
    windows media mobile kéne nekem tudsz valami linket ahonnan tudok letölteni?!!!!
  • ibrik
    #1416
    Nálam tökéletesen települ és futtatható.
    valamit te nem csinálsz jól.
    Véletlenül nem az EXE (asztali gépes) változatot akarod futtatni a PDA-n?
    A PDA-n csak a CAB verziós telepítőt tudod futtatni.
    De mindezt már leírtam az #1412-es postomban.
  • Bambbu
    #1415
    tcpmp.pocketpc.0.72rc1 is not a valid pocket pc application.


    Ezt írja ki!
  • ibrik
    #1414
    Mi az a "valamiért"?
  • Bambbu
    #1413
    Szia! És ha azt írja ki hogy az alkalmazást valamiért nem telepíti akkor mit csináljak?
  • ibrik
    #1412
    Ja még annyit, hogy az "ActiveSync"-es és a "CAB" változat között annyi a különbség, hogy az előbbit az ActiveSync kapcsolaton keresztül az asztali PC-n indítva kell telepíteni, míg a CAB verziót a készülékre kell másolni és azon kell elindítani a telepítést (pl. a CAB fájlra "tapizva" a Windows Mobile intézőjében).
  • ibrik
    #1411
    TCPMP (=The Core Pocket Media Player)
    Innen letöltheted
    A "Windows Mobile" PocketPC-s változatot töltsd le, és lejjebb találsz néhány fontos plugint is hozzá, ha esetleg valamelyik médiafájl lejátszásánál hiányolna valamit.
  • Bambbu
    #1410
    SZiasztok! Van egy pda pocket pc-s és filmet szeretnék rajta nézni de nem tudom lejátszani segítsetek már hogy mit szedjek le hozáá meg hogy honnan.
  • Str33tFight3r
    #1409
    Köszi a segítséget igy könnyebb lesz
  • ibrik
    #1408
    Igazából majdnem mindegyik GPS-re felrakható az iGO8 - kivéve a Garmin és a TomTom készülékeket és a sz@r Mio Moov-okra sem.

    Viszont amelyekre fel lehet rakni, azoknál mindegyiknél más-más a telepítés menete. Ezenkívül nem mindegy, hogy milyen hardver jellemzőkkel rendelkezik maga a készülék. Ahhoz, hogy az iGO8 minden gyakorlati és "élmény" szolgáltatását élvezhesd, minimum olyan GPS (pontosabban PNA) szükséges, amelyben minimum 400MHz-es proci és legalább 64MB vagy 128MB RAM van.
    Mert mostanában az a tendencia, hogy mindenhol 10-20 ezrekért árulnak olyan gagyi GPS-eket, mint pl. a Wayreq-ek. Az átlag (értsd: hozzá nem értő) vásárló azt megveszi, "mer' óccsó" és csodálkozik, hogy az iGO8 szaggat rajta, meg állandóan "memory out"-al elszáll (általában ezekben csak 200 vagy 300MHz-es proci és csak 32MB RAM van).
  • Str33tFight3r
    #1407
    bármelyik gps re fel lehet töllteni mondjuk a iGo8 3d-t? vagy nem mindegyiken oldható ez? és tudtok e ajánlani egyet amivel ez megolldható?
  • examinee
    #1406
    Bár aamit kaptam SD kártyáz az valmi EMTEc. 2 könyvtár van rajta. Igo2 és 2577. Semmi crack meg semmi. Lehet ez igy nem másolható? A 2006+-om is igy nézett ki kb.
  • examinee
    #1405
    Tudnátok adni ilyen licensz fájlt ami jó?
  • kiskutya0
    #1404
    Cserélj licensz fájlt.
  • ibrik
    #1403
    Nem próbáltam, mert azt mondták rá, hogy nem olyan jó.
    Én is jobban csípem a TopMap-os Magyarország térképeket...
  • examinee
    #1402
    08 helyett 8
  • examinee
    #1401
    Felraktam egy igo 08-at. Egy sd kártyán volt, felmásoltam egy másikra. Felinstalállom és inditáskor bejön kezdőképernyő (betöltő) és kilép!
    Mikor INIT API -t töltené. Ez miért lehet?
  • desigo
    #1400
    ezt próbáltad már?
    Hungary83_2008.Q3_081204_NAVTEQ.fbl

    nincs rajta megyeri-híd pedig elég új térkép...
  • examinee
    #1399
    Köszönöm szépen!
  • ibrik
    #1398
    Jelenleg ez e legfrissebb iGO2006/MioMapv3 Magyarország térkép:
    Hungary_2008.07_081006.fbl

    Ha esetleg nálad nem működne, nevezd át "Hungary.fbl"-re és úgy tedd be a maps könyvtárba (néha az igo nem szereti a hosszú fájlnéven berakott térképfájlokat).
  • examinee
    #1397
    Sziasztok. Igo 2006+-om van és ahhoz kéne egy magyarország térkép frissités. Kaptam egy 2007-es térképet de az nem kompatibilis vele, bár lehet ez az uj IGO-s volt már. Nem értek hozzá.
    Valki tudna segíteni?
  • gabika0508
    #1396
    sziasztok problémámvan egy intensa 720-szal telepítős igo-t nem tok rátenni ha tud valaki megoldást kérem segítsen köszi
  • fifi
    #1395
    ez jó..
    mert akkor a térképek beférnek a flash-be és a kártyára még pár film. most úgyis Hollandia lesz műsoron nekem, ráadásul sok lesz a várakozás/tökölés, legalább nézek valamit.
  • ibrik
    #1394
    3-féle módon lehet használni az iGO-t:
    - minden a belső (flash) memóriában van
    - minden SD-kártyán van
    - a program a belső flash-ről fut, viszont a tartalom (térképek, POI-k, 3D épületek, domborzat, stb.) egy SD-kártyán van tárolva

    Hogy melyik variációról van szó, azt a sys.txt-ben a [folders] szekcióban tudod neki megadni.
  • fifi
    #1393
    igen azt néztem, de nem igazán kell a két + funkció...
    van a telefonon is kihangosító, meg amúgy is 99%-ban headsettel vezetek...
    BT megint csak felesleges ugyanezek miatt...
    úgy elszalad, hogy a memóriában /2GB/ van az IGo és + a memóriakártyán dolgok?
    vagy térkép csak kártyáról fut?
  • ibrik
    #1392
    Az FM trasmitter az esetek többségében elég gagyi - a wayteq-ek is ide sorolhatók. De sajnos egy a drága márkás, "fullos" készülékeknél is sűrűn előfordul.

    Tehát csak ezért nem érdemes drágábban venni - ráadásul én szeretem a rádiót rádióhallgatásra használni vezetés közben.
    Nehogy már a GPS azt is lefoglalja nekem!
  • kiskutya0
    #1391
    Nagyon jó. De egy kicsivel többért az n770bt-ssel jobban jársz: bt-os(telefonkihangosítás) és fm transzmitter-est(a kocsi rádiójára küldi a hangot) kapsz.
  • ibrik
    #1390
    GPS bekapcs - PDA-n bluetooth bekapcs - BT eszközök keresése - GPS megtalál - párosít...
  • Atika :o)
    #1389
    Sziasztok tudna nekem valaki abban segiteni hogy hogy kell parositani a bluetoothos gps-t a PDA -val?? koszi elore is
  • red6
    #1388
    THX
    Örök hála a link ért:-D
  • ibrik
    #1387
    Új cím: http://pdalink.obxhost.net/
  • fifi
    #1386
    wayteq n770-ről tud valaki nyilatkozni?
  • red6
    #1385
    Sziasztok!
    tudtok valamit a pdalink-ről nem megy sehol?
    vagy valami hasonló jó oldalt?

    előre is köszi