2824
Autós navigáció egyszerűen
  • Tomsteel
    #1624
    Ahham, na hát ennyit értek én hozzá :)
    Köszönöm !

    IconX G310-es lesz valószínűleg.
  • ibrik
    #1623
    Az én véleményem az, hogy gyanús...
    Főleg ez a megfogalmazás: "2008 iGO térkép szoftver, K-Európa" - főleg azt figyelembe véve, hogy a képen látható készüléken az iGO2006 látható...
  • Tomsteel
    #1622
    Esetleg ERRŐL tudnátok mondani véleményt ?
  • Tomsteel
    #1621
    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet !!
  • desigo
    #1620
    Ennyi pénzből én két készülék közül választanék:
    iconX G310
    BluePanther Azure
  • Tomsteel
    #1619
    Sziasztok !

    Vásárlás előtt állok, a lehető legolcsóbban szeretném megúszni a dolgot, de nem szeretnék beleugrani valamelyik bóvliba, ezért szeretném a tanácsotokat kérni, hogy melyik navigációt lenne érdemes megvenni?

    Ha van rá lehetőség, akkor frissíteni is lehessen, mindegy milyen úton, módon.

    Maximális árnak 35 ezer Ft-ot jelölnék meg.

    Segítségeteket előre is köszönöm !
  • ibrik
    #1618
    Hidd el, a v350 eleve gyenge...
  • Zirowe
    #1617
    De ez a sima v350, nem a gyengített B vagy C variáns..
  • ibrik
    #1616
    Hát a Bluepanther v350 hardverileg nem igazán tökéletes arra, hogy egy időben navigálni is lehessen, meg zenét is lejátszani...
  • Zirowe
    #1615
    Meg lett a pna-m végül, de nem az,amit terveztem, hanem egy bluepanther v350-es. Minden jó, minden szuper, már külön SI is van rajta hála a BDW-s srácoknak, csak azt nem tudom megoldani, hogy belőjek egy mp3 lejátszót és utána elindítsam az igo8.3.2-t,és navigálás közben szóljon is a zene.

    Tud erre esetleg vki vmi megoldást?

    Köszi!:)
  • Palika20
    #1614
    Csak annyit segítsen valaki hogy licence probléma lehet vagy mire figyeljek oda?
  • Palika20
    #1613
    Helló
    nekem nem tud valaki segíteni?!
  • ibrik
    #1612
    http://forum.pdalink.co.cc/index.php?topic=255.0
  • domber00
    #1611
    SZiasztok!

    Szerintetek egy myguide 3100 elbirja az IGO 8-at?
    "006-os IGO van rajt az még elmegy rajt,de az uj térképeket nem ismeri fel valoszinüleg ezért.......
  • ibrik
    #1610
    És ha visszarakod a kártyát?
    Vagy mondjuk egy sima reset után nem lenne javulás?
  • chris82
    #1609
    egyik nap még müködött rendesen, másnap bekapcsoltam s nem lépett be a navigációba.
    kárya van benne, de ha kiveszem, ugyse müködik.
  • ibrik
    #1608
    Ez azért lehet, mert nincs benne kártya a navigációs szoftverrel vagy a kártyán (ha van benne) esetleg tört verziójú szoftvert raktál rá, de nem a jó módszerrel...
  • chris82
    #1607
    Hello!

    Segitséget szeretnék kérni.
    van egy bluepanther v350-b készülékem, de hiába kattintok rá a navigáció menüpontra, nem lép tovább, nem hozza ki a navigációt.
    mi lehet a baj?

    az összes többi menübe be tudok lépni, csak ebbe nem.
    köszi is
  • Palika20
    #1606
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan gondom lenne, hogy van egy BLAUPUNKT TRAVEL PILOT típusú GPS-em és nem tudok rá más térképet rakni! Az IGÓ eredeti 8.3.1.59303.
    Már próbáltam de ha egyszerűen bemásolom a MAP-be akkor nem nyitja meg a program. Tudna ebben valaki segíteni?

    Előre is köszönöm!
  • domber00
    #1605
    Köszi,és ez az oldalon lévö térképeket hogy lehet leszedni mert akárhová kattintok nem akar menteni........és ha tört az Igo akkor erre van valami teendö hogy jok legyenek ezeka térképek?
  • ibrik
    #1604
    domber00: Nem mindegy, hogy melyik programverzióhoz való térképeket "szerzed" be. És az sem mindegy, hogy a készülékeden az iGO hivatalosan van rajta vagy tört változat...

    bobo2107: http://www.volny.cz/sstopar/index.htm
  • bobo2107
    #1603
    Köszönet a segítségért. Jó nagy láma voltam. :-) sikeresen fölment és működik minden. Most már csak megfelelő térképeket keresek a környező országokról. Ha esetleg v.kinek van v.mi gyüjtőhelye pl rapidshare akkor megköszönöm.
  • domber00
    #1602
    Sziasztok!



    Nekem egy olyan gondom lenne hogy van egy Myguide 3100-ás készülékem amin IGO van.

    Gondoltam frissitem a térképeket ugyanis már elég régiek amik rajta vannak.

    Meg is szereztem IGO-hoz 2009-es térképeket.

    A régit kitörlöm a mappábol,az ujat bele másolom,de semmi azt irja ki hogy nincs térkép rajta.

    Szerintetetk mi lehet a gond tudja valaki?



    Köszönöm elöre is.
  • desigo
    #1601
    kösz az infót...
  • ibrik
    #1600
    De az is lehet, hogy fordítva van - már nem emlékszem pontosan, de lényegtelen...
  • ibrik
    #1599
    A .3DL fájlban csak az épületek általános adatait tartalmazza (alapterület, annak az alakja és az épület magassága). Az iGO8 (és az Amigo) ezekből az adatokból rajzolja ki az épületeket.

    A .3DC fájlban számos közismert épület adatai találhatók, kiegészítve az épületek kis felbontású nézeti képeivel. Így a kijelzőn majdnem teljesen úgy néznek ki, mint a valóságban.
  • desigo
    #1598
    Mi a különbség a 3DC és a 3DL fájlok között?
  • ibrik
    #1597
    Az épületek megjelenítéséhez először is a "content/building" mappában ott kell lenniük az adott ország(ok)hoz tartozó .3DC és .3DL fájloknak.
    A megjelenítés bekapcsolása:
    Beállítások - Térképnézet - 3D-s beállítások - Épületek láthatósága...

    A másik kérdésedre: Mit értesz azon, hogy "az összes utcát látni"?
  • tibi156
    #1596
    Sziasztok!Lenne egy-két kérdésem.Az IGO8-ban hogy lehet beállítani hogy lehessen az épületeket és az összes utcát látni?nagyon sürgős lenne előre is köszi!
  • Morci
    #1595
    He he...ebben igazad van
  • ibrik
    #1594
    Kábé 2 éve van GPS-em (illetve PNA-m) és GPS-es PDA mobilom.
    Van már némi tapasztalatom velük - de inkább az az igazság, hogy a lényeg az, hol és hogyan keresd a szükséges információt.
  • Morci
    #1593
    Igen, igazad van Omnia változat volt így beszereztem ezt ami végre normálisan működik. Van itt rajtad kívül aki segít a hozzám hasonló lámáknak? Azért ez nem kevés időt és türelmet igénylő elfoglaltság...csak Gratulálni tudok a munkádhoz és a hozzáállásodhoz. Ha csak töredékét tudnám annak amit te ezen a téren biztosan beállnék segíteni.
  • ibrik
    #1592
    Én tudom, hogy nem 400x240-es felbontás kellett neked, hanem 480x272-es.

    Én a "320x240 és 400x240-es felbontások vannak benne." írásod alapján írtam, hogy a te változatod valószínűleg az Omnia-hoz készült, vagy hasonló készülékhez való.
  • Morci
    #1591
    Nah, sikerült megoldani, végre megy normálisan a Nav N Go. Igen, tényleg a data.zip fájl volt a ludas, nem tartalmazta a nekem szükséges 480x272-es felbontást csak a 320x240 és a 400x240-eseket. Én írtam rosszul, nem a 400x240-es felbontás kellett nekem hanem a 480x272 ami tényleg nem volt benne abban a verzióban amiről írtam az előbb. Most már minden működik rendesen. Köszönöm ibrik a segítségedet.
  • ibrik
    #1590
    Akkor - mint az már láttad az előző hozzászólásomban - mégis rájöttem a hibád okára.
    Rossz data.zip fájl van a tulajdonodban.
    Tulajdonképpen nem is értem, hogy létezhet ilyen, mert alapban a data.zip fájlokban mindig benne szokott lenni az alap 3 felbontás: 320x240, 240x320 és 480x272.

    A "nem általános" 400x240-es felbontásból kiindulva, te valamilyen konkrét készülékhez való iGO8 változatot "szereztél be" (pl. Samsung i900 Omnia).

    És akkor most jön a kérdésem: melyik verziójú iGO8 van a készüléken? (hogy könnyebb legyen megtalálni a hozzávaló data.zip-et az internet dzsungelében...)
  • Morci
    #1589
    beállítottam a 400x240-es felbontást de csak egy picitvel lett nagyobb a kép csak így meg levágja a térkép széleit és a szöveg végeit. és jobb oldalon a Menü részt elsem érem, erthogy így nem is látszik.
  • Morci
    #1588
    320x240 és 400x240-es felbontások vannak benne.
  • ibrik
    #1587
    Menj már bele abba a data.zip fájlba, hogy tényleg benne van-e annak a felbontásnak a mappája...
  • Morci
    #1586
    Üdv. ismét.

    Töröltem a sorokat az [interface] részből és töröltem a Save mappát is indítás előtt. Persze indítás után értelemszerűen létrehoz egy újabb Save mappát de gondolom az már az új beállítások mentéseit tartalmazza.

    Viszont így sem változott a dolog ugyanakkora maradt a felbontás. Ahogyan írtam az előző hsz-emben amikor átírom 320x240 - ről 480x272-re akkor meg hibaüzenettel ( " Failed to open file: ui_igo8\480_272\loading.bmp exiting application ".)indul az iGO és amint leokézom a hibaüzit máris leáll az iGO.
  • ibrik
    #1585
    Nem hibás.
    Mindkét fájlt (MioC510.zip és MioC510.z01) le kell töltened, mert az egy tömörített csomag két fele.
    Használj 7-Zip-et...