2824
Autós navigáció egyszerűen
  • Solt
    #2384
    A sys-t töröltem, és így jó lett. Csak egy bejegyzés volt benne, az is másik készüléké...

    Viszont van egy újabb nyűgöm... nem látja a TMC vevőt! :S Az R3-l semmi gáz nem volt... mi lehet a gond?
  • piamania
    #2383
    És honnan szerezzek másik data.zip fájl-t?
  • ripso7
    #2382
    helló nekem is ilyes fajta porblémám volna mint piamaniának de én olyan könyvtárakat csináltam amiket kért és azokba bele másoltam a filekat másik IGO-ból de nekem amikor ezt magcsináltam a languages betöltése közben kilép és újraindl az egész GPS
    légyszi segítsetek hogy mi a gond a lang-okat már cserélgettem össze-vissza de nem jó
    de ha esetleg nem tudtok segíteni
    akkor talán az IGO AMIGO ban tudátok egykis segítséget adni hogy mit hogyan csináljak

    egyépként ORION OGPS-02 -es gpsem van

    köszi előre is császtok
  • ibrik
    #2381
    Solt: Törölted a "\save" mappát?

    piamania: A jelek szerint a készüléked és a data.zip fájl nem jönnek össze...
    Próbáld egy másik data.zip-el.
  • piamania
    #2380
    ibrik az én problémámra nem tudsz megoldást?
  • Solt
    #2379
    No még egy kis nyűg... :S

    Felraktam a legújabb primo-t, szépen elindul, de nem talál gps jelet! :S Mi lehet a nyűgje?
  • ibrik
    #2378
    TeleAtlas térképek...
    Most erre mit mondjak...?
    Budget kategória.
  • desigo
    #2377
    Sygic Lite Teljes Európa térképpel találkozott már valaki?
    Mennyire lefedett a térkép belföldön,külföldön?
  • Solt
    #2376
    Rendben Urak, köszönöm! ;)
  • piamania
    #2375
    Erre válasz?
  • ibrik
    #2374
    Az árra sem árt figyelni, de fontosabb, hogy a készülék tudja kezelni, amiben használni akarod.
    Igazából az SDHC szabvánnyal nem szokott gond lenni 2GB-ig, viszont van pár "hardcore" kártya (pl. többszörös olvasási/írási sebesség), amely nem minden készülékben működik.
  • csaresz
    #2373
    szerintem mind egyforma. az árára figyelj
  • Solt
    #2372
    Üdv!

    Szeretnék venni 2GB-s micro sd kártyát. Mire kell ezeknél figyelni? Milyen márkát javasoltok?
  • ripso7
    #2371
    császtok énis leszedtem a primót de nekem se jó légyszi segítsetek köszi előreis csáósztok
  • piamania
    #2370
    Most ezt írja ki:

    Failed to open file:
    igo/480_272/loadnig.bmp exiting application.

    Mit kell tennem?
  • piamania
    #2369
    Hello!

    Ibrik lenne egy problémám. Letöltöttem a iGO Primo 8.5.9.153032 (Jul 22 2010) szoftvert.Az sd kártyáról letöröltem mindent és utána raktam fel az új szoftvert, de nem érzékeli a gép a programot.Mi lehet a gond?
  • Sitya77
    #2368
    Köszi Norbi és Razor,
    Igo 8-al működik rendesen.nincs több kérdés :)
  • hawkie22
    #2367
    Sziasztok!

    Van egy Mio Moov 405-ös GPS-em, MioMap szoftverrel. A napokban lecseréltem a legfrissebb iGO Primo-ra a szoftvert, és az lenne a gondom, hogy pl. Miskolc és Berlin között utazom, és míg a MioMap-el a megfelelő beállításokkal simán elkerülte nekem Szlovákiát és a cseheket, és Ausztrián keresztül vitt fel Berlinbe, ahogy szerettem volna, addig az iGO szoftvere, akárhogy is állítom be, a rosszabb utakon, a cseheknél és szlovákokon keresztül visz fel Berlinig.
    Csak úgy tudom megoldani, hogy köztes állomásokat iktatok be, de úgy macerásabb. Nincs valakinek valamilyen beállítási ötlete?
  • norbi0325
    #2366
    Szia
    Hát öszintén én már nem is tudom hogy a 2006-ban van e ilyen opció !.....Én felhegesztettem rá az igo 8.3.4.117940-et pöpecül műxik! !
  • Sitya77
    #2365
    Köszi Razor18,
    igen igo van fenn az altina 660on, csak még a 2006-os, eredendően is ilyen volt rajt kelet európai térképpel.Viszont nem találok olyan lehetőséget ahol ki tudnám kapcsolni a gps vevőt :-(
  • Razor18
    #2364
    Ha iGO-t használsz, ott a GPS menüben ha KIkapcsolod a GPS vevőt, akkor felajánlja az automata keresés lehetőségét. Bocs, ha nem ez a gond...
  • Sitya77
    #2363
    Hali Norbi,
    tudnál segíteni a következőben:
    kifejtenéd bővebben hogyan sikerült a műholdakat megtaláltatnod a naviddal?
    nekem is Altina 660om van , végre el is indult rajt a "frissítés", viszont a műholdak mellett egy felkiáltó jel van.Nem találok semmi olyat hogy automatikus keresés meg ilyenek. vagy a sys file-ban bűvészkedél még?
    Előre is köszi!
  • norbi0325
    #2362
    Hali ismét van egy kérdésem amire remélem vki válaszol is ....Olyant hogy Pl az altina A 660-on lévő médialejátszót frissíteni .....lehet vajon ???? Ez ugye egy régi PNA és csak sd kártyahely van rajt semmi lehetőség hogy a géppel összekössem :( .............vagy ?????
  • Tequilaband
    #2361
    Szia Ibrik!

    Valamit elbaltáztam, nem tudom összekapcsolni a pc-t a Mio C510-zel. Kipróbáltam a Windows Mobile Device Centert (win7-em van), de semmi, a régen fent lévő Mio Transfer pedig szerintem bezavarodhatott az előbbi miatt. Vajon miért nem látja a navit a pc?
  • ibrik
    #2360
    A "driver alerts" funkcióhoz van (közlekedési táblákra figyelmeztet).
  • MBOY96
    #2359
    Helló
    Honnan tudok Wayteq N470 Gps Navigátor hoz térképet letölteni?
  • piamania
    #2358
    .fda kiterjesztésű fájlok mit takarnak navteq-nél?Sikerült letölteni egy keleteu térképet.
  • ibrik
    #2357
    Erről beszéltem. Amelyik fájlt már törölték a rapidshare-ról, ott átvisz egy reklámoldalra.
    Egyébként a piros X is azt jelzi, hogy egy script ellenőrizte a link(ek)et és töröltnek látta.
    Egyelőre más forrásokat nem ismerek.
    Gugli a te barátod...
  • piamania
    #2356
    Ahol a rapid-es fájlok vannak, azok előtt van egy piros x.
    Hiába megyek rá a fájlokra, teljesen más oldalra navigál el.
    Másik oldal nincs, ahonnan hozzá lehetne jutni?
  • ibrik
    #2355
    Hát sajnos az ingyenes fájlmegosztó oldalak adminjainál néha "beragad" a DEL gomb...
    A rapidshare-n, ha nem törölték a fájlt, akkor a FREE-t válaszd a letöltésnél.
  • piamania
    #2354
    Hol találom a frissítési fájlját az Igo-nak a kártyán?Amikor frissíteném, azt írja ki, hogy Error loading file yx.xhtml

    Szerintem megoldaná a problémámat, ha a kiterjesztésből valahogy eltüntetném az 'x' betűt.
  • piamania
    #2353
    Azt mégis hogy a francba tudom a térképeket letölteni?Rámegyek a rapidshare linkre, azt írja, hogy fizessek elő vmire.MEgaupload link meg, hogy nem elérhető a fájl.8.3 Igo van fent.
  • ibrik
    #2352
    Talán. Nem biztos, ki kell próbálni.
    Az R1 is lett némileg fejlesztgetve és nem tudom, belenyúltak-e a térképfájlok csomagolási/kódolási algoritmusába.
    De ha a legfrissebb R1 lenne fent (v8.0.109831), biztos, hogy jók ezek a térképek. De lehet, hogy ennek nincs jelentősége.
    Ismétlem, ki kell próbálni.
  • csaresz
    #2351
    ez jó az R1 térkép jó lenne a myguide 3100hoz is? nem kellene frissíteni a softwaret?
  • ibrik
    #2350
    iGO8 R1: v8.0.xxxxx
    iGO8 R3: v8.3.xxxxx
    Amigo az R4, és elvileg a Primo az R5, de ez utóbbiban nem vagyok biztos (az R5-ben.
    Az R1 térképek nem jók az R3/R4 (és R5) verziókhoz. Viszont az R3 és R4 (és az R5) ugyanazokat a térképeket használja - és ezek nem jók az R1-hez.

    R1 térképek: http://www.mobilepassion.org/viewforum.php?f=78
    R3/R4 térképek: http://www.mobilepassion.org/viewforum.php?f=77

    Jótanács: Ha módod van rá, kerüld a TeleAtlas forrású térképeket - ez a "budget" kategória, minden olcsóbb navigáció azért olcsó, mert ezeket a sz@rokat rakják beléjük.
    Inkább válaszd a Navteq-es térképeket, valamint Magyarországból térképekből a helyi fejlesztésű - és nem mellesleg egy ideje már a NavNGo tulajdonában lévő - TopMap térképek ajánlottak.
  • examinee
    #2349
    Bocsi, másik kérdés. Mi az az Igo R3?
  • examinee
    #2348
    Sziasztok!

    Mikori a legújabb map frissítés IGO 08-hoz?
    Illetve tudnátok hozzá adni linket? Köszönöm szépen!
  • Sitya77
    #2347
    Hali Norbi,
    kifejtenéd bővebben hogyan sikerült a műholdakat megtaláltatnod a naviddal?
    nekem is Altina 660om van , végre el is indult rajt a "frissítés", viszont a műholdak mellett egy felkiáltó jel van.Nem találok semmi olyat hogy automatikus keresés meg ilyenek. vagy a sys file-ban bűvészkedél még?
    Előre is köszi!
  • csaresz
    #2346
    igen. frisítettem, és nem indul. valami loading.bmp-t keres és megfagy
  • piamania
    #2345
    Egyáltalán próbáltad a 8.3-at?Már csak azért mert én a 8.3.2 verziójú Igo8 raktam fel a gépre és működik.Igaz ki kellett törölni minden baromságot pl 3d épületek meg hasonlók, hogy viszonylag gyors legyen, de működik és nincs semmi baja.Ha kell segítség hogy hogyan kell, akkor keress meg.