2824
Autós navigáció egyszerűen
  • ibrik
    #2824
    Régi is... sz@r is... meg fake kommentek...
  • Stockbauer33 #2823
  • bereslegeny
    #2822
    Sziasztok!
    Az eddig olvasottak azt "mondatják" velem, hogy a WayteQ x995 és az x995 Max -hoz az iGO Primo Israel (jól kezeli a 1024x600-as felbontást) a jó választás, ha ezt beírod a Google keresőbe: iGO Primo Israel, lesz találat és infó is.
  • Stockbauer33 #2821
    http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_wayteq-x995-max-7-androidos-navigáció-térkép-szoftver-nélkül-1214307.html?utm_source=Argep.hu&utm_medium=listing&utm_campaign=Arosszehasonlito
  • UUUU
    #2820
    Olvasgasd el ezt a cikket, nagyon jo iras arrol, hogyan tudod, megoldani a toltest biciklituraknal.
    Solar battery charging for long tours
  • NmJ
    #2819
    Helló

    Van egy mio spirit 6970 LM készülékem élettartamra szóló térkép és trafipax frissítéssel. Nemrég próbáltam frissíteni, frissebb térkép volt is , de magyar biztonsági kamera azaz trafipax frissítés nincs. És nem csak hogy friss magyar adatbázis nincs a régebbi se elérhető.

    Az lenne a kérdésem hogy más mit tapasztalt ez ügyben?
    Létezik hogy dolgoznak a frissítésen?

    Kösz a válaszokat
  • HunWindows7777
    #2818
    Üdv! Lenne egy Wayteq X995 GPS-em, erre telepítve volt egy iGo(warez :D) európa térképpel, megpróbáltam frissíteni, és nem sikerült, mivel abban csak magyar térkép volt, valaki tudna küldeni/segíteni egy olyan verzió találásában ami működik ezen az eszközön? Azt tudom, hogy Bearsoft volt rajta, és azthiszem turkey. De a turkey-ben nem vagyok biztos! Előre is köszi a segítséget!
  • ibrik
    #2817
    Mondjuk a szabad ég alatti 15 perc is túl sok...
    Volt újabb próbálkozás? Másik alkalommal "hidegindítással" nem rövidült az idő?
  • dregnarr1 #2816
    Azt hittem elég, ha az ablakba kiteszem, de órákat állt ott sikertelenül. Kimentem szabad ég alá, 15 perc alatt megtalálta.
    Köszönöm a tippet!
  • ibrik
    #2815
    Nyílt terepre vigyed, ahol nincsenek magas házak, hegyek, stb.
  • dregnarr1 #2814
    Üdv!

    Van egy Navigon 1210-es, ami kb. 2 év után lett újra elővéve. Sem akkori bekapcsoláskor, sem szoftver- és térképfrissítés után nem akar GPS jelet találni. Írva vagyon, hogy első alkalommal 20 perc is eltelhet míg talál, de annyi idő alatt sem lett meg.

    Milyen megoldások lehetségesek a GPS jel megtalálására?

    Köszönöm a válaszokat!
  • Stockbauer33 #2813
    http://totalcar.hu/magazin/technika/2016/01/16/hu_de_pontos/
  • Japep
    #2812
    Sziasztok,

    GPS-t szeretnénk venni, de ahogy látjuk, nem olyan egyszerű ez, mint elsőre gondoltuk. :)
    Az elvárásom az lenne, hogy frissítse magát ingyen (vagy ha ezt PC-ről meg tudom oldani, az is jó, nem tudom, ez létező megoldás-e), illetve teljesen ingyenes legyen a használata (nem tudom, létezik-e ilyen, de nem akarok adatforgalomért, vagy bármiért külön fizetni).
    És persze jól működjön. :)

    Az iGO-ról sok jót hallottam, de pl azt ahol láttam eddig, ott 40e felett van és nem is frissíti magát ingyenesen csak 1 évig max.
    És a lehető legolcsóbban szeretnénk kijönni belőle. :)

    Tudtok segíteni? Köszi!
  • Stockbauer33 #2811
    ez meg rá 1 igo
  • steweee
    #2810
    ezek közül vki vmi okosat ?

    http://www.220volt.hu/Navon+N670+Plus+feher+iGO8+teljes+Europa+terkeppel

    http://www.arukereso.hu/gps-navigacio-c3548/wayteq/x995bt-p307633751/#termek-leiras

    http://www.arukereso.hu/gps-navigacio-c3548/navon/a500-p320424177/#termek-leiras

    illetve full európa térkép nélkül (de az nekem kell és hogy frissítsen az is, de ha meg lehet okosba oldani úgy is jó 5leteket kérek)

    http://www.arukereso.hu/gps-navigacio-c3548/wayteq/x980bt-p231346433/#termek-leiras

    http://www.arukereso.hu/gps-navigacio-c3548/navon/n490-p48281620/#termek-leiras

    http://www.arukereso.hu/gps-navigacio-c3548/garmin/nuvi-42-p158180851/#termek-leiras


    és a kakukktojás (mennyire megbízható ez a dolog ? )

    https://ugyismegveszel.hu/autos-termekek/7-colos-gps-europa-terkeppel-20-290-ft-ert-reszletek


    Utoljára szerkesztette: steweee, 2015.11.27. 23:16:48
  • SedeS
    #2809
    Én Garmint ajánlanék neked. Ezen belül pedig mi nüvi 66 LMT típust vettünk akciósan a mediamarktban, ez olyan amiben van speedcam figyelmeztető funkció. Körülbelül 2 hete vettük és mindig jelez ha trafit lát. Nagyon meg vagyunk elégedve vele és az ára is jó volt.
  • mekxa
    #2808
    Köszönöm.
  • Stockbauer33 #2807
  • mekxa
    #2806
    Hello szeretnék egy infót kérni erről a készülékről.
    4.3 GPS navigáció készülék Európa térképpel ennyi lenne a neve. és itt az oldal ahol találtam.
    https://ugyismegveszel.hu/autos-termekek/4-3-gps-navigacio-keszulek-europa-terkeppel-13-790-ft-ert-reszletek?gclid=CLaVuc24_cQCFaoBwwodvzIAMg

    kérdésem a következő lenne. mennyire érdemes ezzel a készülékkel foglalkozni? Van értelme megvenni?
    Előre is köszönöm a gyors választ és a segítséget.
  • ibrik
    #2805
    Nem látogatom, de kedvencekben benne hagytam a topikot.

    Ha sok pénzed van, akkor Garmin-t vegyél.
    Nekem viszont évek óta egy Mitac Mio C320-as van, iGO Primo szoftvert használok rajta (de ez "nem hivatalos" megoldás...)

    Ha jobban megtetszene az iGO vonal, akkor eleve Magyarország és teljes Európa térképadatbázissal valószínűleg csak Navon-t érdemes venned, nem túl drágák, és van belőlük már 5" vagy 7" kijelzős is.
    Most így gyors kereséssel a Navon N760 Plus (5" kijelző) iGO8 teljes Európa térképpel + élettartamig tartó frissítéssel kb. 45-52 ezer Ft között kapható. Habár nem tudom, ebben van-e speedcam adatbázis (és frissítés) is, de az külön letölthető rengeteg helyről TXT fájl formátumban és csak fel kell másolni az iGO speedcam mappájába

    A Garmin-okat nem ismerem, azoknál hogy működik a speedcam figyelmeztető funkció...
  • steweee
    #2804
    halihó ! látogatja még vki a topicot ?

    most lesz a szezonja a dolognak, március elején még nem élesítették az új kamerarendszert szoftverfrissítés miatt, de csak hetek kérdése és jönnek a büntik

    kérdés, milyen GPS-t érdemes venni, ami megbízható, visoznylag nagy kijelzős és van rajta olyan szoftver, ami tudja magyarországot és lehetőleg európát is, és be is frissíti majd előjelezvén legalább a fix trafikat. elég sokmindenre fog büntetni, szóval sztem már egy is behozza az árát vissza amit elkerülsz vele
  • HunPrimo
    #2803
    Üdv! Az apám ma vett egy CNS Globe VIA készüléket és a következő gond merült fel: 1 órán keresztül volt számítógéphez csatlakoztatva, amíg fájlokat másoltunk a gépre, aztán a kijelző egyszerűen csak fehéren kezdett világítani, de semmi mást nem jelenített meg. ha hozzáérünk, gombnyomás hangot hallani, de továbbra sem lehet látni semmit. próbáltuk ki-be kapcsolni, resetelni de semmi.
  • Batyafaka
    #2802
    Üdv! Segítségeteket kérem. A kocsimban egy Becker indianapolis 7952 gps van, de CD nélkül. Honnan tudom biztonságosan letölteni ennek a tartalmát?
    Köszönöm.
  • amdopteron
    #2801
    Halli valaki nem tudna segíteni van egy Navigon 8g92.
    raknék rá egy igot de nem tanálok egy navigon unlockot..
    vagy hogy lehet rárakni valaki segíthetne
    köszönöm
  • Pistike 007
    #2800
    TOP10? What? :D
  • nduro
    #2799
    Szisztok !
    Van egy navigon 2100 canada 310-es készülék.Az sd kártyáról törölve lett az eredeti 2008-as szoftver.Telepítve lett rá egy IGO ami az sd kártyáról megy.Minden ok ,de nem talál műholdat.Próbáltam a sys file-t átírni másikra de akkor sem megy.Tudna valaki segíteni ?A válaszokat előre is köszönöm !
  • everton66
    #2798
    rossz csont túl gyorsan mész!!!34
  • amdopteron
    #2797
    Hallo valaki tudna segíteni mio moov m610 igo szeretnék egy 8.3 valaki segítene??
  • kecske01
    #2796
    A portot állítsd be arra ami megvan adva a gépnek
  • piamania
    #2795
    Hello!

    WayteQ x960BT-hez keresek optimalizált Igo-t.Valaki tudna segíteni, hogy merre találok ilyet?Már keresgéltem, de egyenlőre sehol.Köszi
  • amdopteron
    #2794
    Halli vaalaki nem tudja hogy lehet rakni win.ce 5.0 rendszere egy igot.
    a resident flash következőket lehet rajta látni:
    van egy 3dnavigator.ini van egy device.ini
    és van egy mobilenavigator mappa. abban egy exe fájl.
    és egy data mappa amiben a térképek meg ilyenek valaki leírná,hogy lehetséges rárakni!?
    Köszönöm
  • zolee145
    #2793
    Üdv! Egy kérdésem lenne. Vagyis lehet, hogy több is.



    Leszedtem egy iGo Primo-t, és ezek vannak a csomagban. Ebből nekem mire van szükségem? Az i3Primo mappát rámásolom a gps-re és kész, vagy kellenek ezek a branding dolgok is?
    WayteQ X850-re menne, 480x272
  • atesz72
    #2792
    Visszaraktam a 6-ost egy frissítéssel igaz az is 2009-es talán.
    Az legalább gond nélkül felment és remélem működik normálisan.
    Köszönöm a hozzászólásokat.
  • atesz72
    #2791
    Un installálva lett eltávolítva csak közben lefagyott. Az előzmények törölve lettek. Ha kiveszem a memóriakártyát akkor nincs is gond, de ha a memória kártya benne van és úgy indítom el már frissíteni is akarja a programot.
    Az SD kártyán van két mappa az egyik az igo8 és van egy másik 2577 névvel itt található az autorun.exe, és innen indítom az installációt.Utána bekerülne a program fájlok közé. Működik így is, de minden indításnál új beállításs mert azokat nem jegyzi meg.
  • ibrik
    #2790
    Nem elég csak letörölni egy program fájljait/mappáit, hanem rendesen el kell távolítani a PDA-s Windows-ból.

    Már nagyon rég használtam Windows-os PDA-t/mobilt, de valahol a START menü / Settings-ben a "System" részben van egy "Remove Programs" nevű ikon (mint a PC-s Windows-okban a "Programok telepítése/eltávolítása").
    Ha elindítod, kapsz egy listát azon telepített programokról, amelyek nem az alap (gyári) Windows Mobile rendszer és nem a Pocket Loox programcsomag részei, hanem utólag lettek feltelepítve a PDA-ra - mint pl. az IGO.
    Csak kiválasztod az eltávolítandó programot (most az IGO8-at) és ráTAPintasz a "Remove" gombra.
  • atesz72
    #2789
    Sziasztok
    Nekem is Igo8-s programmal van egy kis gondom. PDA-ra telepíttetem fel, de csak az sd-kártyáról indult el. Letöröltem de nem tudom újra telepíteni mert azt írja ki, hogy "Nav N Go iGO8" már telepítve van és megkérdezi, hogy törölje, de nem csinál semmit. Hol ragadhatott bele és mi? A PDA egy Pocket Loox N560 5.1-es Windows
  • acsati
    #2788
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem! Frissítettem a GPS-t, raktam fel újabb IGO Primot, de most nem talál műholdat. Maga a GPS menüjében a rendszernél látni, hogy kapcsolódik, meg mutatja azt is, hogy mennyivel megy az autó, de ott nincs semmi beállítási lehetőség.
    Ahogy elindítom a navigációt és állítok be egy célpontot, akkor csak keresi a műholdakat, de nem talál semmit. Mi lehet a probléma? Milyen funkciót kéne esetleg bekapcsolni és hol?

    Remélem valaki tud nekem segíteni, köszönöm előre is!
  • pityu0718
    #2787
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre szorulok IGO 8 telepítés ügyben..
    Adott egy Wayteq X960BT navi, amire szeretném feltenni valamelyik IGO szoftvert. Na igen de melyik az amelyik felmegy rá és ezt hogy kell?
    A gyökérmappába téve vagy kártyára téve kell telepíteni?
    Már próbáltam 1-2 verziót de meg sem mukkan sajnos, hiába választom ki az IGO8 exe. fájlt majd mentem el, nem csinál semmit.

    Tapasztalatok wayteq 960 bt ügyben?
  • amdopteron
    #2786
    Halli van egy Bluepanther v350 kérdésem ,hogy lehet rárakni az igot???részletesen vki köszi
  • Kalash17
    #2785
    Sziasztok!Egy ZTE blade telefonom van, és az Igo navigációt telepítettem rá.Egy olyan gondom lenne, hogy mindig, mikor elindítom a navigációt, a célterületet mindig a telefon előző tulajdonosának lakhelyétől indulva számította.Elvileg magától be kellene tájolnia a kezdőpontot műhold segítségével, de valamiért nem teszi.Valaki tudna erre megoldást, esetleg egy gyors pontos és megbízható másik appot ajánlani?