2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • turho
    #2278
    Modbokat nem ismerem tüzetesen, de nem problémamentes az összes. Duo családból én Ultra-val szerelek mióta megjelent, mert csak :)
  • overx
    #2277
    Hi

    TDK DVD-R az tökéletes másolt játékokhoz ps2 be ugye ?
    Szal ez kevésbé gyilkolja a masinát ?!
  • obozso
    #2276
    Mi a különbség köztük?
  • turho
    #2275
    DUO3 ULTRA, ha lehet.....
  • obozso
    #2274
    Sziasztok!Duo 3 GOLD vagy MODBO760?Egyáltalán nem ismerem ezeket még kezdő vagyok PS2-ben és nem tudom melyik milyen.Válaszokat előre is köszi.
  • Tucky17
    #2273
    Kössz a választ így már értem mi a gond.
  • Al Age
    #2272
    A Dev.1 mód a memóriakártyáról bootolás, a Dev.2 pedig tudtommal a vinyóról bootolás. Ha ez így van, akkor itt szó nincs pendrive-ról bootolás lehetőségéről.
  • Tucky17
    #2271
    Mi kell ahhoz hogy Pendrive-ről tudjak bootolni ps2-őn? Modbo 760-as csip van benne ami tudja a Dev1, Dev2-őt. Az számít hogy ez régi vastag gép? Elvileg a fájlokat jól teszem a Penre, de nyomvatarthatom az össze L és R gombot, csak azt érem el vele hogy a memókártyaformázós rész jön be, lehet hogy ezzel a csippel nem is lehet penről bootolni?
  • lasziati
    #2270
    Üdv Konzolos Bajtársak! Most chippeltettem a 77004-esemet turho-vel. Csak ajánlani tudom mindenkinek mert korrekt, gyors, megbízható és árban is jó.

    Ui.: Köszi turho!
  • overx
    #2269
    Picit olvass vissza... szinte minden le van írva ... Elég hasznos dolgokat is megtudhatsz. Nekem bejött :)
  • kancsárzsolti
    #2268
    Egy kis segítségre lenne szükségem! Nem rég vettem egy Ps2 slim-et (70004).Ki szeretném chippeltetni.
  • overx
    #2267
    Köszi már többen ajánlották őket...
    Sztem őket választom. Márcsak azért is mert más nincs a környéken :)
    ty
  • kilcsir
    #2266
    itt érdeklödj: http://www.gamestart.hu/
    lehet hogy válalnak, hivd fel öket
  • kilcsir
    #2265
    ha egy chip tudja a memokártya bootolás funkciot, akkor az a pendrive-ra érti vagy a 8 mb-os gyári-ra?
  • overx
    #2264
    Üdv
    Tud valaki Pécsett vagy környékén valami lehetőséget, hogy ps2 slimem chippeltessem ?

    thx
  • turho
    #2263
    Chipekről érdeklődőknek: Én DUO3 ULTRA-val szerelek srácok, az tökéletes mindegyikbe, ez a tapasztalatom. De van még sok fajta chip, más is leírhatja pozitív-negatív tapasztalatait. Én ezt azért szeretem mert igen friss a programkódja, kifejezetten 75004-77004-79004 szériákhoz készítették. (Ami ne jelenti azt h a régebbiekkel nem megy, sőt....) Ja és nem elhanyagolhaó: ők fejtették meg anno a ps2-t, ők csinálták a v12 széria legátfogóbb fejvédelmi tesztjeit, majd kifejlesztették a NORMÁLIS fejvédelmet is hozzá (Diódás szarok helyett).
  • obozso
    #2262
    megbízhatóan bocsi elírtam
  • obozso
    #2261
    Sziasztok!Tudna valaki miskolcon valakit aki ,egbízhatóan chippel?Előre is köszönöm a segítséget.Ár is érdekelne.PS2 slim 75004
  • Devergo Boy
    #2260
    Syastok! Engem is érdekelne hogy milyen chip való a 77004-es gépbe?
    Pl. a Mod 760-as jó bele?
  • Lalli1423
    #2259
    Szóval a 77004-esbe milyen chipet érdemes venni?
  • muzulman
    #2258
    Sziasztok

    VAn egy csippelt 70004-esem. Felismeri hogy Playstation CD/DVD van benne, de mikor kezdene beolvasni a jatekot, mindig visszaugrik a browserbe.
    A fej vagy a csip mehetett tonkre? Esetleg valami mas? MAgic 3.1-es csip van benne.
  • Lalli1423
    #2257
    Az van!
  • turho
    #2256
    Ha 77004, akkor már szűkülnek a lehetőségek, mert nem mindegyik piacon lévő modchip (sőőőt) 100% kompatibilis a friss slimekkel...
  • Lalli1423
    #2255
    Sziasztok!
    Új slim ps2-m van, ebbe milyen chipet érdemes tenni?
    Köszi!
  • turho
    #2254
    Postán tudok nektek segíteni ha más nem adódik....
  • perkany1987
    #2253
    Hi! Egy kis segitségre lenne szükségem!Nem rég vettem egy Ps2 slim-et (77004).Kiszeretném chippeltetni, és érdekelne hogy Nagykanizsa környékén volna-e ilyen hely, ha nincs ,akkor Zala,Vas,Somogy megye is jó lenne!!Ha vlki tudna ilyen helyet az pls segitsen!
  • vakondo
    #2252
    Hi! Nekem ma SOS kéne chip + beszerelés PS2 be aki tud helyet ahol megcsinaljak és nem kell chipet vinni akkor szoljon ahogy tud
  • pee1
    #2251
    én is! nekem pedig egyenesen azt mondták hogy semmi nem fog menni egyébként minden ps2 játék megy..akkor erről lemondok
  • Tucky17
    #2250
    A bekötő én voltam :D, kössz a választ.
  • jaszy
    #2249
    A chipptöl és a bekötéstöl is függ! De nemajánlott azért nemkötik be álltalában!
  • Tucky17
    #2248
    Csipelt ps2-nek olvasnia kéne Rw DVD-t? Vagy lehet hogy az én verbám kicsit karcos...
  • jaszy
    #2247
    Huuuu, abba drágább a fej! 15K
  • turho
    #2246
    Akkor az a régifajta vastag gép. Nem kizárt hogy a fej murdelt meg. Egy teszt segíthet valamit: audio cd-vel vagy kék game cd-vel próbáld ki. Ugyanis többnyire csak a dvd-laser megy ki a fejben, a cd-é ép marad. Ha abszolút kuka, akkor az lehet más is (pl. megmurdelt akár a chip).
  • kenesevas
    #2245
    kitolódik
  • jaszy
    #2244
    A korábol ,bár határeset lehet vastag is!
    A fiók felfele nyílik vagy kitolódik?
  • kenesevas
    #2243
    Azt honnan tudom,hogy slim?
  • Kolpi
    #2242
    Eladó egy PS2 vastagabb!2kontrolerel az egyik eredeti a másik nagyon fasza kijelzős!Csippelt kb. 20 játékot adok hozzá!Irjatok privátba

    Árba meg egyezünk!
    Csere érdekel!
    E-mail:[email protected]
    MSN:[email protected]
  • jaszy
    #2241
    Ez fejcsere és nem chippelés! Chippelést nem vállalok!
  • Tisszi
    #2240
    jaszy: csak személyes átadással csinálod meg?
    vagy esetleg el is lehet küldeni? :S
    mert ahol én lakom,ott csak 1 helyen chippelnek és 18000-ért :(
  • kilcsir
    #2239
    Lejátsza a dvd filmet a chippel?