2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • turho
    #2318
    Ha nem találsz, írj.
    Maga a chip ténye nem egyenlő warez, ezt Jedi Modi jól látja, respect. :)
  • Tibcsy83
    #2317
    Érdekel valakit,Swap Magic3 Chippelés nélkül futnak a PS2-ön az irott lemezek,igy a garancia megmarad a gépen.Ha érdekel irj!
  • Sir Quno Jedi
    #2316
    Engedélyeztem a topic-ot újra, AMÍG nincs benne konkrét warezolás. A chip-elés mehet. (egyelőre)
  • mpio
    #2315
    sziasztok tudtok mondani olyan helyet kecskeméten ahol kichipelik a ps2-t???????
  • turho
    #2314
    Amennyiben 70004-es készüléked van, csakis normális szakértő ember kezébe add....egyébként nincs reális veszély ha megfelelő ember készíti el a gépedet.
  • jaszy
    #2313
    Abszolut nem! Mitöl füsölne ki?
  • S8DJ
    #2312
    Hellósztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy ha egy slim-et chipeltetnék akkor nagy a valószínűsége hogy kifüstöl a ps2?
  • drenko
    #2311
    Honnan lehet beszerezni duo3ultra chip-et??
  • Csokis
    #2310
    Erről én nem tudtam, ezt azért illő lett volna közölni az oldalon! Mivel nem vagyok Pesti, ezért nem juttatom el neki! Mind1, ígyjártam. Többet nem rendelek onnan...
  • jaszy
    #2309
    Nemkötötték ge az RW t ! Ennyi! Miértnem kérted? Szólj neki, biztos megcsinálja!
  • Csokis
    #2308
    Modbo 760 van benne. Nem támogatná?! GolemKonzol-tól rendeltem (azt írtad megbízható) és néha muszáj lenne RW-n megnéznem a cuccot, mielőtt egy lemezt elpazarolok (nyílván nem nagy tétel, de akkor is). Fejkímélés miatt nem nyomnád RW-vel? Gondolom.
  • jaszy
    #2307
    Az RW -t nemminden Chip támogatja! De a bekötés is lehet a ludas. Egyébként én nemnyomnám RW vel !
  • Csokis
    #2306
    No, akár hogy tesztelem, nem olvassa az RW lemezeket (se -, se +)! Ilyenkor mi van? Szar a bekötése a chip-nek vagy?!
  • Csokis
    #2305
    Naja, ha alapból támogatná az íróm. Hackelt firmware frissítést meg nem akarok (egyelőre).
  • Csokis
    #2304
    Természetesen azzal is próbáltam már. Azt elsőre olvasta. Utána már az összese +R-es lemezemet is elsőre olvasta! Olyan, mintha akkor olvasna jól, ha "bemelegedett". Egyébként elrontottam az előző hozzászólásom, mert Verbatim DVD-RW lemezzel próbáltam és nem +RW-vel! Azért még tesztelgetem.
  • PoisonChihuahua
    #2303
    DVD+R -rel is megy, csak a lemez booktype-ját át kell állítani DVD-ROMra. Egyébként a +os lemezeimet jobban szereti a PS2-őm, én ma már csak arra írok.
  • kilcsir
    #2302
    DVD-R -rel probáld meg.
  • Csokis
    #2301
    No, megjött a chippelt PS2 gépem a GolemKonzol-tól! Hmm... Nem nagyon győzött meg (eddig?!) a ModBo 760 chip! Kezdve ott, hogy nagyon nehezen ismeri fel a Verbatim DVD+R lemezeimet, amit 4x-en írtam Optiarc 7170A íróval. Ráadásul a Verba 4x-es DVD+RW lemezeimet egyáltalán nem olvasta! Nagyon nem merültem el benne, mert most időm nincs rá, de azért remélem fogja olvasni?! Ami itt van nálam kölcsönbe egy chip-es PS2-es (SCPH-39004), pedig rendesen olvassa! Egyszer volt olyan ezalatt a 30 perces teszt alatt, amikor úgy kiakadt a gép, hogy a lézerfény is világított és csak a tápkábel kihúzása segített! Remélem azért nem lesz gond vele.
  • morfin
    #2300
    #2291
  • turho
    #2299
    Még itt felénk se semmi hírük van.....bár a chipelésnél nincs mit sunnyogni.
  • kilcsir
    #2298
    én a multiformatnál csippeltettem egy hete
  • Oros12
    #2297
    Hy all!
    PS 2-t kaptam karácsonyra és chippeltetni szeretném Budapesten ha lehet.
    Esetleg kérhetnék BP PS2 Chippeltető üzlet Telefonszám/ Cím / Mennyibe kerül a chippeltetés?
    Előre is köszönöm!:)
  • Csokis
    #2296
    Köszi! Végül rendeltem egy PS2-őt. Remélem nem lesz semmi probléma.
  • jaszy
    #2295
    Megbízható! Bátran keresd!
  • PoisonChihuahua
    #2294
    Ha nem a gyári (a PS2-höz alapból tartozó) gagyi kompozit kábelt, hanem a sokkal értelmesebb és halkan megjegyzem sokkal szebb képet nyújtó RGB kábelt használsz, akkor észre lehet venni, hogy a DVD filmek lejátszásánál a kép zöld !!! Ez a Macrovision DVD film másolás elleni technológia. Na a chip ezt kapcsolja ki, így a filmeket teljes színeiben élvezheted.
  • Csokis
    #2293
    Ez a GolemKonzol megbízható hely? Félek onnan rendelni, mert hallottam jót és rosszat is.
  • Tucky17
    #2292
    Ez a MACROVISION dolog ez mi a csipeknél? Modbo 760-nál hogyan lehget kézzel kikapcsolni, leírás szerint autómata, de valahol írták hogy usb advance csak ha kézzel offolom akkor indul el.
  • morfin
    #2291
    GOLEMKONZOL.HU
  • modernslave
    #2290
    most szeretnék ps2-t venni. slimet, chippeltet. Érdekelne hogy melyik chip jó? Azt hallottam a Modbo-król hogy jók ugyan de psx-es gamékat nem nagyon futtatnak. Illetve hogy mi az normális ár amiért érdemes egy ilyen gépet (ps2slim(chippelve) + 1 joy + kábelek) venni.

    Illetve aki tud ajnánlani üzletet bp-n az írjon privátban lécci. Én a Nyugati és Jászai Mari tér közöttibe szoktam járni de szerintem az a fickó nagyon drágán adja a dolgokat.

    előre is köszi
  • jaszy
    #2289
    Nem régi! Egész jó chip!
  • obozso
    #2288
    Sziasztok!A modbo 4.0 chip használható?Arra hogy a mai játékok is elfussanak?Nem ismerem ez mikori kiadású chip?Régi vagy nem?
  • turho
    #2287
    Bármelyik, amennyiben egy médialejátszó prograot is használsz és betöltöd avi-nézés előtt....
  • turho
    #2286
    Egy teljes kikapcsolás vagy áramtalanítás után bekapcsolt állapotban kell indulnia.
  • Zsolt002P
    #2285
    Hello fiúk,lányok!
    Nekem mondjatok már egy chippelő helyet encs környékén ,de miskolc is jó természetesen. Help me,Please (segítsetek)[email protected] írjatok ha tudtok(de ide a forumba is jó ha így kényelmesebb)
  • SAFIII
    #2284
    Hi!!!!
    slim ps2-mel olyan gondok vannak hogy az eredetit viszi a másoltat meg valamiért egyik naprol a másikra ritkán,szal ha az elején bejon a matrix felirat meg a playstation logo alatt az infinity xx.xx akkkor fog menni az irott játék is,de ha nem akkor csak eredeti.....
    most akkor mennyire halt meg a chip??mert olyat is hallottam hogy ki lehet kapcsolni meg stb...
    HELP
  • Smithie
    #2283
    Ez jó!
  • jaszy
    #2282
    Eggyiksem !
  • SAFIII
    #2281
    Hi!!!!!!!
    melyik az a chip aminek a beszerelése után mennek az avi filmek is??
  • overx
    #2280
    Oks kösz, remélem nem hamisított...
  • turho
    #2279
    Ha stabilat fogsz ki az megfelelő. TDK-t is hamisították egy időben, illetve nem saját gyártmánya: címkézi 2-3 gyártó lemezeit.