2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Callme
    #2398
    Okkés, köszi a gyors választ! Akkor rábízom a csávóra, mégiscsak jobban ért hozzá, mint én :D
  • turho
    #2397
    v12 70004-esbe kell normális különleges védelem, egyébként pár chip tartalmas bizonyos fokú védelmeket, amelyek csak jót tesznek minden gépben.
  • Callme
    #2396
    Hello mindenkinek!

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy ps2 slim géphez feltétlenül szükséges a fejvédelem? Mert én eddig úgy tudtam, hogy slimnél kell, a vastag fajtánál nem, de most akarok venni beszámítással egy gépet a Konzoliumnál, és a csávó azt mondta, hogy modbo chip kerül a gépbe, és hogy az megvédi a fejet...Most végülis ő ért hozzá, de azért kíváncsi lennék, hogy tényleg kell e az a fejvédelem

  • morfin
    #2395
    8 MB.
  • krisz940122
    #2394
    akkor a másoltat is viszi ok thx.ja és hány megásat vegyek (MINIMUM)?.nem tudsz vmi olcsó netes helyet?bocsi hogy ennyit kérdezek de muszály:D
  • Smithie
    #2393
    Semmit,vegyél hozzá egy memcardot,és mindennel tudsz majd játszani.
  • krisz940122
    #2392
    csá.én is szétnéztem a golemkonzolon és mivel még szinte sose ps2-őztem szeretnék kérdezni egy két dolgot.találtam 32000 Ft ért egy ilyen ps2-t:Sony PlayStation Two Black
    - Sony Dual Shock 2 -es joypad
    - Sony Av kábel
    - Scart adapter
    - Sony Tápegység
    - Hálózati kábel
    Olvasófej védelemmel
    Viszi a backup lemezeket (írott lemezeket)
    Modbo 760 van a gépben!

    ezzel mit kell még csinálni hogy vigyen minden lemezt?előre is thx
  • jaszy
    #2391
    Megbízható! Bátran vegyél ott!
  • tuccer1
    #2390
    Sziasztok! Valaki vásárolt más a golemkonzol.hu-n?? Megbízhatóak a cuccok amik ott vannak?.
  • amkoma
    #2389
    igazadvan 1-et értek veled.
  • turho
    #2388
    Szerinted? :)
  • aabelus
    #2387
    PS2 slim-et lehet csipeltetni? :-?
  • kratoska
    #2386
    Egy csomo nyilvános torrentsite létezik, dugig van mind PS2-es játékokkal. Ha chippelt a géped felesleges eredetit venned még 1-2 ezerért is.
  • jaszy
    #2385
    Szerintem előtte is melegevdett csak nem figyelted. Melegszik az chip nélkül is, de nem gond ez természetes.
  • dwele
    #2384
    Sziasztok.

    Most rakattam Modbo 735-öt a gépembe,és azota nagyon melegszik a gép (alja is,teteje is)ez természetes ? Ha nem,akkor tönkre mehet tölle a gép ? (Én nem találtam erröl semmit a neten)
  • amkoma
    #2383
    amugy meg csak kérdeztem
  • jaszy
    #2382
    Komolyan mondtam!
    Már nem drágák a gyári játékok használtan!
  • amkoma
    #2381
    de komolyan kérdeztem
    mintha milliomos lennék
  • jaszy
    #2380
    A boltban a polcrol! Sok bolt van ne írjuk le mind!
  • amkoma
    #2379
    nemtudtok honnal lehet ps2 gamet leszedni? please sos
  • amkoma
    #2378
    szerinted?tudod te azt.
  • kopi79
    #2377
    hi.nem tud valaki gyms.megyében egy megbizható embert aki chippel ps2-t elfogadható áron?
  • turho
    #2376
    OK, de mit is? :)
  • amkoma
    #2375
    thanx turbó
  • turho
    #2374
    Szerviz-ügyben postán tudok az uraknak segíteni....
  • turho
    #2373
    Örülök, ez igazi halottfeltámasztás volt :D Ment privi. 6 hó garit kaptál de ne szedd szét.....
  • korcs007
    #2372
    Helloztot tudna valaki egy jó szakembert debrecenbe
  • kacsajr
    #2371
    SZia zoli edig tökéletesen müködik nagyon jó szak ember vagy le akalapal elöted öö hadkérdezem meg milyen irási sebeséget ajánlsz ? meg én - Maxal dvd ket hazsnálok az jó ? és köszi utolag is ... ezentul is hozád fordulok ha van valami :D
  • turho
    #2370
    Ezt fejtsd ki bővebben, mit értesz újraindítás alatt...


    Chipeltetni vágyók privizzenek ha helyben nem találtak segítséget.
  • zsolti7755
    #2369
    hali!tud valaki szfváron olyan helyet ahol lehet PS2-t chippeltetni?
  • elekati
    #2368
    Hello azt szeretném megkérdezni hogy debrecenben hol tudnám ki chipeltetni a ps2-met?
  • amkoma
    #2367
    nállam újra inditja a lemezeket a slim ps2 hogy mi a baja nem tom kérlek segitsetek benne meg hogy kell szét szerelni me dosztom nincs
  • turho
    #2366
    Az más téma...azzal kompromisszumokkal, de mennek bizonyos dolgok...
  • PoisonChihuahua
    #2365
    Azért mert a PS1-es memóriakártya a PS1-es játékokhoz való.
  • david1002
    #2364
    Hali mégegyszer.Ha jól tudom a ps2 működik a ps1 memóriakártyájával.Nekem mégsem engedi hogy a ps1-es kártyámra mentsek.Miért lehet ez?
  • janes75
    #2363
    Hi ako127
    Nekem Modbo 760 chip van és semmi gond nincs vele !
  • ako127
    #2362
    Sziasztok!
    Budapesten hol lehet DMS4, vagy más megbízható chipet venni? Mindenütt csak Modbo-t látok, arról meg azt hallottam, hogy elég instabil.
    Előre is kösz a választ!
  • Azirafael2
    #2361
    Swap magic-el se?
  • turho
    #2360
    dehogy fog.......
  • Azirafael2
    #2359
    Hi! Van még egy olyan kérdésem, hogy ha gyári lemezről indítom a masinát, és menetközbe kicserélem egy másik játék biztonságimentett változatára, akkor az minden chipnélkül működni fog?