2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • jaszy
    #2438
    Gyenge az olvasó fej.
  • Fiberlaci
    #2437
    Helló
    Segítségeteket kérem. Most chippeltettem a PS2 slim SCPH 75004 gépet(modbo chip)és nem olvassa az írott játékokat vagy ha beolvassa akkor nagyon lassan olvassa és szagatt vagy befagy. Próbáltunk írni RiDisckre 4x-en, TDK-ra 4x-en és Fuji-ra 4x-en és nem olvasta be. Mit tehetnék ez ügyben?
  • tigerbácsi
    #2436
    nekem ezt ajánlották! mármint a 760-at nagyon sokan! mind boldban mind itt, mind haverok. berakattam, s nekem eddig nem volt gondom vele.
  • Lacee84
    #2435
    Pioneer 112-es író, TDK-R lemez, 2x-esen megírva, illetve valamelyiket 4x-esen írtam, de teljesen mindegy volt, mert tökéletesen olvasta mindegyiket.
    A probléma úgy kezdődött, hogy amelyik lemezzel sokat játszottam, azt egyre nehezebben olvasta be, a végén már egyáltalán nem.Akkor újraírtam és megint jó volt egy darabig.Most viszont egyáltalán nem olvassa már az írott lemezeket.
    Mielőtt írtam, szétszedtem a gépet és teljesen kitakarítottam, fejet megtisztítottam,port kifújattam, de semmi változás.
    Annyit ír ki, hogy:unable to read disc.
    Turho: Te foglalkozol még szervizeléssel?? HA jól tudom, koor Szolnok közelében laksz, én T.miklósi vagyok, hogyan tudnánk kapcsolatba lépni egymással?
  • krizoli
    #2434
    Milyen chippet érdemes a gépembe rakatni?(A Modbo-ról csak rosszat hallok de mindenhol Modbo 760 raknak bele)
  • turho
    #2433
    vagy elkoszolódott....
  • PoisonChihuahua
    #2432
    Szar lemezre írsz (vagy roszzul) vagy gyenge már a fej.
  • Lacee84
    #2431
    Sziasztok!

    Van egy ps2 slim gépem, ami egyik napról a másikra nem olvassa be a backup lemezeket, illetve ha 10-ből 1-szer beolvassa, akkor pedig nagyon szaggat, akadozik.Az eredetit tökéletesen viszi.Mi lehet a probléma??
    Chip:Modbo 760

    Előre is köszi a válaszokat!
  • tigerbácsi
    #2430
    sziasztok! kösz9önöm a sok Pm.et! sokat segítettetek! nem csalódtam az SG-s társaságba! :-)
    viszont megint elnne egy kérdésem! s ha nem lehet ezt sem leírni, akkor megint pm -be kérném a választ. szóval nagyon kezdő vagyok et téren. s nem tom mivel érdemes/lehet kiírni a játékokat és filmeket. (bár a filmnél a síma dvd formátumot lejátsza) szóval szeretnék jövőhétre felkészülni nmire elkészül a gép gyógyítása. azért ide írtam, mert az e témával foglakozót bezárták! kösz a segítséget előre is!

    ekkolákko!
  • Shenlong
    #2429
    Eladó egy másfél éves slim PS2, 2 db DualShock2 karral, 8 MB-s memoria kártyával, dvd távirányítóval, +1 táppal és boot lemezzel (Swap Magic 3.6). Nincs chippelve, de a boot lemez segítségével is lejátszik minden biztonsági másolatot.(A Boot lemez a chippel ellentétben, nem teszi tönkre az olvasófejet)
    Irányár: 30k

    [email protected]
  • S8DJ
    #2428
    sziasztok!
    a Modbo 760 chipet hogy lehet kikapcsolni?
  • tigerbácsi
    #2427
    köszy!
  • S8DJ
    #2426
    pm ment
  • tigerbácsi
    #2425
    sziasztok!

    kis segítséget szeretnék kérni! nem értek semennyire hozzá!

    szóval vettem egy ps2-t Öcsinek ballagásra. hallottam, hogy ki kék csippeltetni, hogy az írott game-t is játsza! szóval az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy lehet megoldani pesten vagy szegeden vagy makón! e városok az elérhetők! :-) szóval ha valaki tud segíteni s ide nem is lehet beírni küldjön nekem pm-et! yaaa s azt is szeretném tudni, hogy milyen chipet ajánlotok! :-)

    köszönöm előre is a segítséget!
  • gyutyu
    #2424
    ha valakit érdekel Msn en irjon :[email protected] köszi !
  • gyutyu
    #2423
    ja és a ps2 höz TELJESEN UJ ÁLLAPOTBA VAN !
  • gyutyu
    #2422
    Sziasztok!!!! Akinek kell a ps2 öm az irjaon : Vékonyabbik ps2,chippelt,2db 8MB memorycard,2 jojstic 1 eredeti,és 121 db játék másoltak, de a leg ujabbak!!!!!! tel :06303140389 ([email protected]) elakarom adni:50000 ft sziasztok !
  • korcs007
    #2421
    Hy
    Nem tud valaki egy helyet debrecenben ahol ps2-t chipelnek?
    (lehetőleg korekt áron)
  • turho
    #2420
    googleban megkeresheted a chipedet...sok siteon ahol árulják, van leírás is.
  • levi19711023
    #2419
    Hello Janes! Nekem is Modbo 760 chippem van a ps2-ben, de nem tudom h kell kikapcsolni.Légyszi írd le!Ja és még 1 kérdés: Mit kell ahhoz csinálni, hogy tudjak a gamekkel online játszani?
  • kinek1986
    #2418
    Üdv!

    Még januárban vettem egy használt back-up kompatibilis vékony PS2-t használtan. Sajnos nem tudom milyen chip van benne. A PS2 "utángyártott" lemezekkel nincs is baj, azokat beolvassa (boot közben az R1-et kell nyomva tartani). Viszont a PSX lemezekre nagyon haragszik. A biztonsági másolatokat nem is olvassa be (bár elég régiek, 4-5 évesek, de a legtöbb minőségi lemezre lett írva FujiFilm-TDK; és a számítógép tökéletesen beolvassa, lemezminőségre is 100-at hoz), és az eredeti PSX lemezeket is furcsán jeleníti meg, teljesen torz a kép (a tévét próbáltam állítani, meg minden). Lehet, hogy a chip nem támogatja a PSX back-upokat? Vagy csak egy másik gomb-kombóval kell bootolni? (már próbáltam mindet, de én nem találtam meg). Esetleg valami tipp?

    Óóó, és még valami. Van még 4 PSX memcardom, amiket nem nagyon használtam vagy 4 éve (amióta a lemezeket sem). Utoljára még működtek, azóta csak a fiókban hevertek mozdulatlanul. Mostanában elővettem őket, de a PS2 nem is látja őket! Létezik, hogy mindegyik megadta magát?

    Előre is köszi
  • bobgerry87
    #2417
    sziasztok van 1 elado ps-2.öm vagy csrélhető.
    50004-es vastag.kb 100 játékall,2joy,memo kártya.
    itt irjatok ha valkit érdekel.
  • Tommi69
    #2416
    Sziasztok!
    Ez a pendrájvos történet nekem se működik! Valami tanácsot tudnátok adni vagy egy "használati utasítást"?
    Üdv. Tommi
  • Tommi69
    #2415
    Hi janes75!
    Ezt a fat32-őt most kipróbálom. Köszi az infót!
    Üdv. Tommi
  • janes75
    #2414
    Hi Yodofon
    Nekem Modbo 760 van a gépben.
    -Kikapcsolható simán a chip.
    -Usb röl fat32-ben visz mindent zene film .
    -De usb-s hdd jatékra még nembirtam rávenni.
    röviden enyi.
  • Yodafon
    #2413
    Please help me!!!!!!!!!
  • Yodafon
    #2412
    Hello minden kedves fórumozó!

    Láttam a golemkonzolon és a multiformaton csippelést modbo 760 és 735-el, ezek megbízható csippek? Miket visznek? Én úgy olvastam, hogy nem támogatják a pendrájvról való bootolást, valamint az RW-s lemezeket sem játsza le. Ez azt jelenti, hogyha asztali dvd felvevőből veszek fel egy filmet, akkor nem tudom lejátszani benne? Mert eddig sikerült. Valamint ki lehet kapcsolni ezt a csippet vhogy, ha online akarok játszani, esetleg vinyót (USB) könnyen lehet hozzáilleszteni?
    Esetleg valami alternatyva? A lényeg, hogy a chip+beszerelés kijöjjön 10k alatt. És a végére egy nagyon banális kérdés: Másolt PS2 Linuxot feltudok rakni hozzá (ergo támogatja)? Mert én kérdeztem a két cég embereit és ők azt mondták, hogy nem lehet.

    Bocs hogy egy kicsit hosszú lett.
    Ködszi a válaszokat.
  • Sergey06
    #2411
    mennyit szánsz rá?
  • attyla20
    #2410
    Hello!!!Vki nem tud eladó ps2-őt!!!!
    Lényeg:
    -chip
    -fejvédelem
    -Mindent elsőre olvasson

    Fontos lenne!!!!

    msn: [email protected]
  • balogh99
    #2409
    már mint milyen irányba faxa??
    sztem elég korrekt,gyors,olcsó
    ja és sztem megbizható
  • turho
    #2408
    pedig az faxa cég...
  • Buci9
    #2407
    Aki tud nekem segíteni írjon privin erre a mailre:[email protected]
  • Buci9
    #2406
    Sziasztok!
    Valaki tudna nekem Kecskeméten vagy környékén chippeltetni?!Nagyon sűrgős lenne elutazás előtt!Nekem még a régi NAGY PS2m van!!!
    Előre is köszönöm!
    Thank You very a macskát:)
  • balogh99
    #2405
    MULTIFORMAT ;)
  • turho
    #2404
    Nem mind hamis, csak cserélnem kellett 2 darabot, egyik a szervót is hazabaxta...Valószínű te jót kaptál, korrekt szoftverrel.
  • balogh99
    #2403
    nekem decemberbe lett modbo belerakva a gépbe
    ott 6 honapot adtak rá
    nincs semmi baja a gépnek pedig 1.5 éves
  • turho
    #2402
    Július 1-ig kedvezményes szerviz, ha kellek PÜ. Illetve egy figyelmeztetés, újabb 2 példából: Modbo-t csak olyan helyen szereltessetek ahol adnak rá pár hónap garit...gázos úgy tűnik sok a hamis :(
  • AC Milan 1899
    #2401
    Hello Speed King!
    El tudnád küldeni pontosabban azt a helyet Miskolcon ahol chippeltetni lehet. Ímél címem: [email protected]
    Thank!
  • turho
    #2400
    annyira igen, mint az átlag....már segítettem szervizesnek MSN-en, nem tudom most milyen emberük van. :) de nagy bajokat mostanában nem hallani....
  • Navlys
    #2399
    Sziasztok!
    Megbízható ez a Konzolium nevű hely?