2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • rnd
    #2478
    bár nem rám tartozik de a fifa 09-et kábé 5500ért lehet kapni ps2re... gyári új, fóliás természetesen...
    ha nem az 1-2 hónapja héten megjelent vagy tömeghisztériát okozó játékokat keresed azt max 3 ezerből ki lehet hozni.
  • Crysis12
    #2477
    Hol?
  • mial
    #2476
    Majd máshol biztos válaszolnak
  • Crysis12
    #2475
    mial ha itt válaszolnának is! Csoda lenne!
  • mial
    #2474
    Hy lenne egy problémám!

    Tegnap óta nem olvas semit a chipelt ps2-őm:(

    Nemhiszem hogy a fej a ludas mert amikor beteszem nem azt irja ki hogy unable to read disc stb hanem felsem pörög a dvd
    Tehát beteszem és semmit se csinál.Van amikor felpörög de olyan gyengén hogy még énis gyorsabban pörgetném kézzel
    Megnéztem a fejet és az úgy szorul a ps2-ben hogy csak na!
    Valakinek ötlet?
  • Crysis12
    #2473
    Sziasztok! Egy nagyon nagyon nagyon fontos kérdésem lenne! Hol lehet megrendelni a Naruto Ultimate Ninja 3 ... Naruto Chroclnes(vagy mi) 1 2 és a Naruto ... Accel 1 2!
  • Martenss
    #2472
    látom lassú a felfogásod,na haggyuk!
  • PoisonChihuahua
    #2471
    Megint csak azt tudom kérdezni, hogy mit akarsz ezzel bebizonyítani, miről akarsz engem meggyőzni?
  • Martenss
    #2470
    és ha pl nekem ez kell????ami 10000????na????
  • PoisonChihuahua
    #2469
    Most minek nekem mutogatod? Engem nem érdekel mennyi, nem nekem kell a játék! Mit akarsz ezzel bizonyítani? Ahelyett, hogy velem vitatkozol inkább rákereshetnél egy valódi árra. Keresni nem úgy kell, hogy kiválasztom a legmagasabb árat amit találtam....
  • Martenss
    #2468
    fifa 09 9900 pl,de tényleg nem 10 ,tényleg bocs!
  • PoisonChihuahua
    #2467
    jah, csak odáig sikerült elolvasni!nem szóltam akkor!LOL
  • Martenss
    #2466
    jah ,bocs azaz ezres már tényleg sokat számít!nem szóltam akkor!LOL
  • Martenss
    #2465
    melyken?segíts lécci!
  • Sir Quno Jedi
    #2464
    Fillérekért vannak akár fóliás gammák is, pl. a nemmondom meg melyik portálon.
  • PoisonChihuahua
    #2463
    "egy normális játék 9-10enél kezdődik"
    Aki ilyen árakban gondolkodik az meg is érdemli.
    Manapság egy új, bontatlan PS2-es játék ára NEM haladja meg a 8000 Ft-ot, de ha veszed a fáradságot és jobban utánajársz olcsóbban is kijöhetsz. Xbox 360-as bontatlan játékokat szoktam venni, 9000 Ft-ért, boltból.
    Semmi gondom nics azzal, hogy warezolsz, nem is szólhatok bele, de legalább tájékozódj mielőtt ilyeneket írsz, mint a 10000Ft-os játékok. De tudod mi a legszomorúbb, hogy nem te vagy az első aki azt hiszi, hogy egy játék 12k-nál kezdődik. Volt valaki itt a fórumon asszem még év elején, ő tartja a tévedési rekordot: 18k....
    Szal az, hogy "nem akarok tízezreket kiadni egy játékért" az ma már nem érv. 360-on meg PS3-on csak-csak, mert ott tényleg drágább néhány stuff, na de PS2-n?
  • zsolti7755
    #2462
    Hali
    Tud valaki Szfváron olyan helyet ahol chippelnek PS2-t?
    Előre is kössz!
  • Martenss
    #2461
    ezt csak 1× fizeted ki,és egy normális játék 9-10enél kezdődik,nekem jobban megérné szóval haggyuk!akit tud az légyszíves írjon!köszönöm!
  • PoisonChihuahua
    #2460
    Ingyen?
    Egy normális chip kb 8000 Ft + beépítés. Ha gagyi akkor meg fennáll a fejhiba veszélye és annak a cseréje 7000-12000 Ft-ig terjed.
    Végülis igazad van, így tényleg jobban megéri....

    Az árak NEM túlzott árak, ha olcsóbban tudsz szólj!
  • Martenss
    #2459
    de nem a legújabbak,és ha ki van chippelve akkor a legújabbakat tudom neki adni,méghozzá ingyen!:)
  • PoisonChihuahua
    #2458
    Te úgy értetted:
    "nem rég vásároltam kisöcsémnek egy ps2-őt,de a játékok már elég OLCSÓK hozzá!:)"
    Most komolyan, miért lennének drágák? 2000-3000-4000 Ft egy-egy PS2 játék használtan. Vaterán, Tesz-Veszen, játékaim.hu-n egy rakás PS2 játék van.
  • Martenss
    #2457
    Sziasztok!
    nem rég vásároltam kisöcsémnek egy ps2-őt,de a játékok már elég drágák hozzá!:)
    tud vki nekem egy helyet mondani debrecen környékéről ahol ki tudják chippelni nekem a gépet?ha vki tud segíteni az légyszíves pm-be vagy a [email protected] címre jelezzem már nekem!köszönöm előre is!
  • silent11
    #2456
    Sziasztok!
    Tud vki mondani Szombathelyen olyas valakit aki foglalkozik chipeléssel?
    Előre is köszi!
  • playstationchip
    #2455
    Üdv! Akit érdekelnek ps2 játékok írjon erre az emailra: [email protected]
  • Kawaguchi
    #2454
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni! Tudnátok miskolcon olyan helyet,helyeket mondani,ahol még chippelnek ps2-őt??!! Segítsetek plííííz!
  • gyedavid
    #2453
    nekem azt mondták hogy a modbo chip tud ilyet..
  • PoisonChihuahua
    #2452
    Ilyen billentyűkombinációk nincsenek PS2-n. Bizonyos modchipek támogatják ezt, de alapból nem tud ilyet a PS2.
  • gyedavid
    #2451
    Sziasztok!
    Hónap elején vettem egy ps2 slimet, még soha nem használtam ilyet és felmerült bennem egypár kérdés.
    Először is azt szeretném megkérdezni hogy mik azok a billentyűkombinációk, amikkel kiléphetek a játékból a ps2 menübe, és ki- és bekapcsolhatom a gépet?
    előre is köszönöm a válaszotokat!
    üdv.: gyedavid
  • turho
    #2450
    Jöttek chipjeim ismét, ha valakit érint...de már Budapest. PÜ.
    Ugyanitt bennragadt készletből 2 db pstwo táp eladó, újak. Villámcsapás után ideális :(
  • Petyko
    #2449
    Már nem kell chip a gépbe, van más módja is. Nézz bea másik topikba.
  • Mayday
    #2448
    Sziasztok,

    Segitseget kernek, PS2-t szeretnek chipeltetni. Soha nem volt meg gepem, es nem is nagyon akarok vele extrem sokat nyomni, csak nehany jatekot kiprobalnek, tehat nem kell nekem a "legdragabb" chip bele.

    Tudtok segiteni, csinalni, esetleg ajanlani valakit, aki olcson megcsinalja? Akar privatban, akar itt, nagyon koszonom!
  • turho
    #2447
    Sikeres munka lehetett.....
  • PoisonChihuahua
    #2446
    "már az nap sem müködött amikor bele rakták"
    Ember, akkor talán vissza kellett volna vinni. Komolyan, most mit vársz tőlünk, nem mi raktuk bele. Annál kellene reklamálni aki beszerelte, nem pedig várni a sültgalambot.
  • Fiberlaci
    #2445
    Azt tudom hogy modbo chip és már az nap sem müködött amikor bele rakták.
  • PoisonChihuahua
    #2444
    Általában a chipek KIkapcsolásakor kell gombokat nyomogatni. A BEkapcsolásuk legtöbbször automatikus. Próbáld teljesen áramtalanítani és azután kapcsold be, ekkor működnie kell. Ha ez sem segít, akkor két lehetőség áll fenn:
    1. Meghalt a chip.
    2. Valami gombbal kell szórakozni. (Ha megmondanád a chip típusát az sokat segítene.)
  • PoisonChihuahua
    #2443
    Már leírták, hogy semmi köze a chip-hez, ez egyértelműen olvasófejhiba (bár, ha eredeti lemezt visz akkor az is lehet, hogy szarul írod meg a lemezeket).

    Egyébként csak halkan megsúgom, hogy ha kikapcsolod a chipet akkor értelemszerűen nem fogja vinni a másolt lemezeket, ilyen marhaságokat ne írjál légyszives.
  • Fiberlaci
    #2442
    Akkor hogy kell kikapcsolni a chipet hogy normálisan olvassa az írott lemezt? Mert a gyári lemezt normálisan olvassa.
  • BuktaXbox360
    #2441
    Szerintem az nem nekem szólt
  • jaszy
    #2440
    "ha beolvassa akkor nagyon lassan olvassa és szagatt vagy befagy"

    tehát nincs kikapcsolva a chip....
  • BuktaXbox360
    #2439
    Tesómék gépében ha minden igaz ki lett kapcsolva a csipp...össze vissza nyomkodtak valószínűleg mindent a gépen...milyen billentyűkkel lehet általában aktíválni a chipet?
    Köszi