2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • t256
    #1397
    Sziasztok!

    Van nekem egy oldalam : ps2info

    Van benne egy részleg, ahol chipekről vannak rövid leírások.
    Ezt Én szeretném bővíteni, ezért a segítségeteket szeretném kérni:
    Ha olyan chipetek van, ami nincs a listán írhatnátok róla pár szót (lényegében annyit, hogy jó-e vagy nem). Azokról a chipekről is várok véleményeket, amik rajta vannak a listán, viszont nem értetek egyet a leírással vagy kiegészítenétek.
    Előre is Köszönöm!
  • suky
    #1396
    Sziasztok!

    Ismere valaki Szombathely kornyekerol szakit, aki uj PS2-t chippelne?
  • nod32
    #1395
    Heló nemtudja valaki h Szentesen hol lehetne ps2-t (slim) chippeltetni?
  • Afri
    #1394
    sziasztok, valaki tudna segíteni a chip bekötéssel? én magam szeretném bekötni, de nem vok biztos egy péár dologban...
    MSN: [email protected]. előreis köszi
  • öregharcsa
    #1393
    érdekes, lassan 4 éve használom a gépet és semmi baja az írott lemezektől....
    ha úgy fogalmaztál volna hogy az írott cd! lemezktől, akkor azt mondom igazad van(dvdrip cd-n)...így viszont nincs!
  • tukko
    #1392
    Ne sírjatók már, hogy tönkre megy a fej! Egy fejcsere 10-15 forint pont annyi mint egy eredeti játék! De akinek van pénze rá vegy meg az eredetit, én is megvenném, ha lesz*rnám a pénzt!
  • silverwings
    #1391
    Nekem Prodigy 3 chip van benne, konzolstudioba csinálták..mindent visz, de én azért chippeltettem ki h letudjam tölteni a játékot ésa mi tetszik azt megveszem.
    Az olvasófej tönkre megy a másolt játékoktol, mert nem ilyenekrea van kitatlálva.
  • Lizardman
    #1390
    Hi ujra!

    Hát nagyon szomoru lennék, ha lebuktak volna, mert szerettem azt az odlalt, és jo dolgaik voltak...

    Mindegy! Ha valaki netán tudna olyan oldalt, ahol Hasonloan KICSIPELT Ps2-öket árulnak, az kérem mindeképp jelezzze nekem: [email protected]
    köszi elöre is...
  • Al Age
    #1389
    A Splinter Cell Chaos Theory-ról konkrétan tudom, hogy nem csak a lemez felismerésekor ellenőrzi az eredetiséget, hanem kicsit később (talán a főmenü behozása előtt) is. Lehetséges, hogy a Carbon sem csak indításkor ellenőriz és a gépedben olyan chip van, ami pedig csak akkor tudja átverni a gépet.
  • tszki
    #1388
    Lenne egy problémám. Az a gáz h pl most irtam meg az NFS-Carbont, beteszem a PS2be bejön a Playstation 2 logo és amikor már csak a játéknak a képe hiányzik nem megy tovább! Volt már régebben is ilyen problémám a Star wars-Battlefron2 és a Splintercell es játékkal! De a játékaimnek több mint a fele irott és azok meg mennek! MOst akkor mi a gáz?? Lehet h a csipemnek nem tetszenek a viszonylag uj és komoly játékok vagy mi??
  • silverwings
    #1387
    bizos lebuktak:D
  • Monoton
    #1386
    ja nekem is :(
  • Lizardman
    #1385
    Sziasztok!

    Mi történt a Golem konzollal? Nekem nem jön be (www.golemkonzol.hu)...:(

    Valami szar electromusic oldal jön be...
  • Monoton
    #1384
    ez engem is érdekelne
  • tukko
    #1383
    Ezt most miért ide írod?
  • ronso
    #1382
    Sziasztok.keresek gyári Ring of Red játékot PS2 re. [email protected]
  • Al Age
    #1381
    A Toxic Dual Layer patch az nem benne van, hanem az a Team Toxic kis progija, amivel a dual layeres lemezről készült image fileokat lehet megpeccselni és akkor elméletileg olyan chippel szerelt gépeken is menni fognak ezek a játékok, amelyek alapból nem tudják indítani a kétrétegű lemezes backupokat.
  • t256
    #1380
    Nem rossz chip a Titan sx3. Van benne valami "Toxic Dual Layer Patch".
    Ebből Én arra következtetek, hogy viszi a DL lemezeket is. Van még benne RGB fix, viszi a filmeket és a PS1 játékokat is.
  • Skynet
    #1379
    Én18ért vettem 3 hó garival egy fél éves fekete 50004-est full hibátlanul müxik. Tegnap chippeltettem ki 8 pénzért így most 25-be megállt a dolog. Hja meg egy memót vettem hozzá 3 pénzért így 28.
    Slim nem érdekelt,de azt is tudtam volna ugyanígy használtan faxa állapotban 25 környékén.

    Titan Sx3-as chippről tud valaki vmit? DL lemezeket viszi? Megbízható? Thx!
  • Al Age
    #1378
    Lehet egykét játékot emulálni pc-n sok-sok buggal és egykét fps-sel.
    30000 alatt újonnan szerintem nincs, pláne chipelve.
  • Taiki
    #1377
    hol lehet ilyen Chipet venni? Tervezek egy PS2-t (vagy emulálok) de nem tudom hogy kezdjem! 30000 alaatt nincs?
  • Skynet
    #1376
    Hi!
    Titan sx3-ról lehet valamit tudni? Viszi a DL lemezeket,ill az összes játékot? Megbízható? thx!
  • silverwings
    #1375
    Sziasztok!
    Most akarok venni egy playstation 2 slimet!
    Hamár most veszem, mikor kijön lassan a ps3, akkor már a legjobbat szeretném, mind a gépből mind a chipből!
    www.golemzkonzol.hu-n találtam 43ért garis,kichippeltet, de nekem ez gyanúsan kevés!
    Melyik most a legjobb chip és melyik soroatszámú ps2 slim a legujjabb!?
    Segitségeteket előre is köszi!
  • Cukros
    #1374
    van elado ps2 slim ha kel valakinek dobjon privátot
  • Al Age
    #1373
    Nem.
  • Banyapapa
    #1372
    hm,ehhez lenne egy kérdésem.
    Az van irva rgb,kábelel egyböl szines lesz a NTSC játék képe,az okés.

    De gépemben csip ohne,igy is lejácca a PAL gép a NTSC gameket?
  • turho
    #1371
    Elindulásnak jó az oldal. Annyit javítanék bele, hogy a DUO3 és a H2O chipek egy szinten vannak, a duo2SE és alatta a gagyi.
  • Lammer
    #1370
    itt mar el is bukott a dolog... :P
    "A lényeg, hogy max. 4x-es sebességgel írjunk jó minõségû lemezre, mint a TDK vagy a Verbatim (dvd-r)."
    legujabb mcc es ty mediakoddal kezdodo verbatimokra 8X irassal jobb PI-PO tesztet kapsz :P
  • t256
    #1369
    Szóval most kezdesz ismerkedni a ps2-vel. Erre a célra csináltam egy weboldalt. Találsz leírást chipekről, dvd-írásról stb. ps2info - olvasgasd!
    Ha konkrét cím kell, ahol tudnak chipelni, akkor küldj egy pü-t.
  • turho
    #1368
    OFF: te az a supermoto vagy aki a cod2-ben is aláz? :)
  • Supermoto
    #1367
    Syasztok. nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy most szeretnék venni új ps2-t és szeretném chippeltetni, de még nagyon fogalmatlan vagyok ebben a témában. légyszi segítsetek. Amúgy pesten keresek vmi céget ami tud chippelni.
  • szabzol
    #1366
    Vaterán én is láttam régebben, lehet rákérdezek az eladóra, akinél láttam. Azért köszi!
  • t256
    #1365
    43ezer Ft-ért simán megéri, ha van a gépre teljes körű gari.
  • turho
    #1364
    Hali!
    A vaterán szokogatott lenni a konzolok és kiegészítők kategórián belül, néha árulnak. Sajna 1-2 hely már megszűnt ahol régen tudtam...
  • szabzol
    #1363
    Sziasztok!

    BA5815 helyettesítőt tud valaki szerezni? Fontos lenne.

    Köszi!
  • melon
    #1362
    Megéri a golemkonzol-tól rendelni?

    SCPH-75004 Myth Lite 600 chippel!
    43e-ért!
  • t256
    #1361
    Az egy nagyon jó chip. Lehet jobbat belerakni, de az már drágább is és rendelni kell.

    fozelek: Próbáld meg azt, hogy amikor bekapcsolod a gépet 3 mp-ig nyomod a gombot.
    Egyébként nem rossz chip. Arra, hogy elindítsa a másolt játékokat tökéletes.
  • melon
    #1360
    Helló!
    Mi a véleményetek a Myth Lite 600 chipről?
    Bocsánat ha már volt róla szó!
    Ezt a chipet állítolag a legújabb SCPH-75004 gépekbe rakják.
    Ebbe a gépbe lehet jobb chipet rakatni?

    A válaszokat előre is köszönöm!
  • fozelek
    #1359
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy nem tudjátok-e véletlenül hogy kell kikapcsolni egy Titan Sx3 chipet egy 70004 gépben. Amúgy hallottatok valamit a chipről (jó/szar)? Köszi.
  • DaniX14
    #1358
    hy!!keresek egerbe olyat aki chippelne egy PS2 Slim SCPH 75004-est
    köszönöm a választ előrre THX privibe a választ!!