2558
Melyik chip milyen?

NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!

• kazuma89
    tudom hogy nem jó dolog a csippelvés de akkor Naruto Accel 1,2 vel hogy lehetne jáccani ja meg bleachel(csak japánba jöttek ki)?:D
  • Yurij
    Eladó Eredeti játékok:
    Ps1:Resident Evil 2(ritkaság!!!)
    Ps2:Resident Evil Code:Veronica X,Final Fantasy X,Extermination,Medal of Honor:Rising Sun,Medal of Honor:European Assault,Baldur Gate ark Alliance 1,Vip(Pamela Andersonos)
    Egész egybe 20000Ft. 06203518551
  • bigbigle
    bocs csak azt hittem itt föltehetem ezt a kérdést többet nem teszem fel.
  • Smithie
    NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!
  • bigbigle
    bp-en nem tudtok olcsó garis ps2-es chippelést
  • PoisonChihuahua
    Látom levetted a lényeget....
  • Martenss
    te olyan hülye vagy,mint a SEGGG!!!!
  • knorbi94
    Kecskemét vagy Pest közelében tud-e valaki egy olyan embert aki chippeléssel foglalkozik???
  • PoisonChihuahua
    Itt vannak a szerencsétlen PS2 végnapjai (vagy már el is múltak), fillérekért lehet klasszikus játékokat venni, erre mindenki "csippelni" akar. Emberek, eszetek van?
  • jorgee
    Vácon vagy a közelben nem tud senki valakit aki chippelléssel foglalkozik?
  • bigbigle
    budapesten olcsó és jó(garancia ,fejvédelem stb...)chippelős boltot valaki nem tudna.?
  • First Aye
    Köszi
  • rnd
    Valóban. Ha két olyan ember mondja aki csak varezol és sosem vett még játékot akkor tuti úgy van.
  • PoisonChihuahua
    35, max 40k, de ezek is határértékek.
  • PoisonChihuahua
    10-12k
  • First Aye
    Szerintetek mennyi a reális ár egy chippelt 41 játékkal 3 karral egyik vezeték nélküli és 3 memori kártyával?
  • junior1972
    Helló! Mennyit kóstál manapság egy "átalakítás"?
  • Martenss
    olvass,láthatod nem csak én vok ezen a véleményen!most írtam ide utoljára,azt írsz amit akarsz!na CSÁ!
  • jozz
    Sziasztok!
    Segítsetek kérlek!
    A modbo-t hogy lehet ki ill. bekapcsolni hogy pl. lássam a memkártya állapotát ps2 főmenűt stb...
    köszi
  • rnd
    A legjobb a történetben az hogy TE magad bevollod hogy NEM veszel játékot és leállsz utána vitatkozni olyannal (gy.k. velem) aki minden hónapban pár ezer forintot (kábé annyit amit más cigire költ) hogy EREDETIT vegyen. szerinted melyikünknek van több fogalma az árakról? neked: aki itt vagdalkozol valami hülyeséggel, vagy nekem: aki megnéztem hogy az általad felhánytorgatott játék fele annyiba se kerül?
  • balogh99
    Nekem is chippes egyébként a gépem.
    modbo 735 van benne már 2 éve!!! ugy hogy mindennap szinte játszok vele 2-3 orát.
    A fej pedig semmit nem gyengült.Azért nem veszek eredeti játékot mert annak árábol inkább 1 uj fejet veszek 6 ezerért.
    MULTIFORMAT.HU
    csak ajánlani tudom
  • balogh99
    De van.Sajnos
    A FIFA 09 például 10 000 ft
    rendelésre pedig még drágább
  • PoisonChihuahua
    "a legújabb játékok mind 10-12 ezer forintok"

Ilyen nincs...
  • Martenss
    sztem meg nem fogod fel az iróniát!a legújabb játékok mind 10-12 ezer forintok,a régiekkel meg ki játszik már?!
  • rnd
    Mivel a magas árakkal való takarózást abbahagytad, úgy veszem hogy telitalálat volt amit írtam
  • Martenss
    jólvan,ügyesek vagytok!
  • PoisonChihuahua
    Teljesen egyetértek, rnd nagyon jól látja a dolgokat!
  • rnd
    drágák a játékok? baromság. (írhattam volna azt is hogy hazugság, de akkor sértve éreznéd magad, hogy márpedig te nem hazudsz) egy új, gyári fóliás játék 800 és 6000 forint közt van (amiben már a posta is benne van, azt is hozzá kell tennem hogy ps2m nincs, ez úgy naggyából gba/ds/psp/dc/gc játékokra vonatkozik, de nem hinném hogy nagy különbség lenne a ps2nél) természetesen van pár kivétel (ritkaságok, limitált darabok, olyasmi amit szinte lehetetlen egyébként felhajtani) de az átlag 2-3 ezer. az alsó szélén a tucatáru van, a felsőn meg a nemrég megjelent, menő cuccok.
    te azért varezolsz mert szerinted úgy "ingyen" van. csak azokat a járulékos költségeket nem számolod ami miatt NINCS ingyen. csippelésre, fejvédelemre meg a rák tudja mire több tízezret hajlandó vagy kiadni miközben az eredeti játékot drágállod...
    sztem nem az árral van a bajod, hanem hogy itt akarod verni magad a fórumon minden játék boltba kerülésének napján hogy "én azt már rég végigvittem". és innentől a sztori már tök más... nemde?
  • Martenss
    hát h én is a chippelés mellet vok,mer drágák a játékok!
  • rnd
    mit olvassak vissza? o_O
  • Martenss

kösz,de már meg is oldaottam!
  • Martenss
    sztem olvass vissza!
  • PoisonChihuahua

• rnd
    akkor vegyétek ennyiért... ha nektek így jobb...
  • Martenss
    ennyi
  • bigbigle
    10000FT
  • rnd
    Annyi konzolos bót van itthon is mint égen a csillag, biztos vagyok benne hogy ha adsz nekik a játék árán felül 4-5 ezret szívesen megveszik neked egy "angol oldal"-on és importálják...
  • Crysis12
    Pf gondolhattam volna! Valami nem angol oldal?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • rnd
    Talán látszik hogy amit írtam nem a te kérdésedre ment...
    Egyébként pedig: ebay
  • Crysis12
    XD már az is csoda hogy valaki írt! Egyébként nem azt kérdeztem hogy mennyibe kerül!!! Hanem hogy hol lehet megrendelni őket!