2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Lammer
    #1477
    engem csak egy dolog idegesit a h2Oval kapcsolatosan, es ami tudom jo dolog Geek reszrol, de user reszrol roppantul idegfeszito :DDDD
    szal a dev mode inditasa :D -> gep bekapcs, resetet hosszan nyomod, mig jon a logo majd varsz es ha eltunt a logo utana egy gyors reset...
    tehat a devmode kerem alassal :DDDDDDDD
  • Al Age
    #1476
    Sokszor volt már szó a H2O chipről, főleg turho emlegette. Nos, mivel itthon is be tudom szerezni és egyik barátomnak szüksége lenne egy modchipre, kérdésem az lenne (főleg turho-hoz), hogy teljesen nyugodt szívvel ajánlod-e?
    Mik a tapasztalatok vele, mennyire megbízható chip, akadt már példa gyári hibára, vagy meghibásodásra, illetve nem probléma-e, hogy 5 V-os?
    Plusz ugye jól tudom, hogy nem csak a gép induláskor tud backup lemezt indítani (tehát pl több lemezes játékok is probléma nélkül mennek velle, vagy olyanok is, amelyek többször ráellenőriznek az eredetükre)?
  • aricsi
    #1475
    le van szarva a ps3...
  • Lammer
    #1474
    loal :D Turho teh n00bpwnr
  • tukko
    #1473
    Lassan itt a PS3 és még mindig...
  • tukko
    #1472
  • turho
    #1471
    Ezt meg már én is írtam vagy 17-szer. PS1 cd mehet nyugodtan. Csak értelmes márkájú, nem 52x írt lemezen legyen, ha backup. CD alapú ps2 rippelt game és cd alapú kék színű gyári ps2 game ritkán, egyszerre nem túl sokáig, szóval módjával. És ha a lemez abáltszalonnás, van benne kicsiny baltanyom, görbe mint a farkam, vagy átlőtték gumilövedékkel, illetve nagyanyám Nyamnyung márkájú dvd-íróján készült akkor meg egy hülyeség milyen a formátum :) mert imádni fogja az egész fejszervo.
  • aricsi
    #1470
    és az én kérdésem?
  • Lammer
    #1469
    hat ez kesz :DDDDDDDDDddddd

    en mar meg sem mukkanok
  • Al Age
    #1468
  • Al Age
    #1467
    Sokszor leírtam már, de lassan a kedvenc idézetem lesz, ami ráadásul a sajátom.

    "Ha letöltesz egy játékot és kiírod, az okosítás nélküli gépen nem fog elindulni. Ha letöltesz egy boot discet és kiírod, az miért menne?"
  • Andris555
    #1466
    Tudna nekem valaki segíteni a Swap magic 3.6 használatában. Nem vettem meg hanem letöltöttem. Működne-e a letöltött verzió vagy meg kell vennem. Kell-e még hozzá valami program vagy chip hogy működjön. Ha meg lehet csinálni akkor légyszi valaki segítsen és vegyen fel msn-re mert így könyebb lenne.
    Msnnem: [email protected]
    Előre is köszi!!!!
  • aricsi
    #1465
    Ok.Kösz.Még1 kérdés:)Olvastam hogy írott cd-s gamékat semmiképp ne rakjunk bele,de mi van ha eredeti.Én mondjuk a Mashed-re gondolok,amit mindenképp meg akarok szerezni egyszer.(megvenni,nem találtam torrenten)
  • Al Age
    #1464
    A fejvédelmet ott rakasd bele, ahol a chip is belekerül.
  • Haxley
    #1463
    Aricsi! Ment egy privát.
  • aricsi
    #1462
    De fejvédelmet azér kérhetek bele k.studioban?
  • t256
    #1461
    10-ből 9 embernek rossz tapasztalata van a KS-el.
  • t256
    #1460
    Köszi!

    Jobb a H2O! Viszont találnod kell egy embert, aki beszereli. Ha találtál szólj nekem is! Egy chip cserét tervezek.
  • aricsi
    #1459
    Ha nem magicV-t akarnak belerakni,akkor meggondolom.
  • cocobanana
    #1458
    Nem értem mi bajod van KonzolStudióval. Én anno 1 éve vettem ott PS2 újonnan egyböl kichipeltettem és semmi baja nincsen neki.Nagyon jól viszi az összes játékokat.Jó persze nem vágom annyira ,hogy melyek a legjobb chipek meg ,hogy s mint vannak csak azt mondhatom amit nekem ott csináltak máig nincsen semmi baja a PS2nek vagy a chipnek
  • aricsi
    #1457
    Találtam a vaterán,egy szombathelyi tag,róla mi a véleménytek? Lehet postán intézem akkor,h2o v. duo3 lenne jó nekem,a h2o jobb,nem?LINK
    A gépet viszont holnap megveszem k.studioba.
  • aricsi
    #1456
    Jó az oldalad különben t256.
  • aricsi
    #1455
    Pesten olyan hely kéne ahova könnyen el lehet jutni:)(pl metrómegálló közelében:)
  • aricsi
    #1454
    Aha,szal ott akkor nem chippelem,de a gépet ott venném.Fejvédelmet vegyek ott?Ja és akkor ajánljatok pls egy helyet ahol jó chipet raknak bele(pest is jó,de siófok lenne legjobb:),vagy olvassak visza?
  • Al Age
    #1453
    Még mindig azt a hosszúkás, programozható Ubicom IC-t (pontos jelölése hirtelen nem ugrik be) teszik a gépekbe?
    t256 kommentje alapján -azt mondják, hogy MagicV kerül bele- elképzelhetőnek tartom...
  • turho
    #1452
    Messze esem Bp-től, de ps2, ps1, és xbox konzolban is láttam már a "munkájkat"....ja igen, a gépek javításra kerültek hozzám. ps2-ben chipcsere is volt.
  • t256
    #1451
    Én náluk vettem a gépemet. Azt mondták, ha most rögtön chipeltetem is, akkor 12000 Ft, eyébként 15000 Ft. MagicV-t raktak volna bele, úgyhogy gyorsan kimentem a boltból.
  • Al Age
    #1450
    Mostanában nem tudom, de régebbi (kb 4 éves) tapasztalat alapján oda semmi esetre sem vinném a gépem chipeltetésre.
  • Al Age
    #1449
    A (patchelt) HDLoader odavert a ToxicOS-nek, ugyanis a játékok kb 87%-át viszi, a ToxicOS pedig kb a 77%-át. (link)
    Ugyanakkor vannak olyan játékok is, amelyek csak ezzel, illetve csak azzal mennek.
  • aricsi
    #1448
    És nem tudja vki, hogy konzolstúdióban milyen chipet adnak és milyen árban mostanában?
  • JiBBeRiSH
    #1447
    A HDLoader mindent visz, amit a ToxicOS? Vagy van olyan cucc, ami csak ToxicOS-el megy?
  • aricsi
    #1446
    Ok,kösz, akkor nekem elég a sima,mer filmnézéshez van dvd-lejátszóm.
  • Al Age
    #1445
    Szóval "a drágábbnak egy"-gyel kezdődik az első mondat.
  • Al Age
    #1444
    A drágábban kegy előnye van, mégpedig az, hogy a PS2-be menő csatlakozón van egy kapcsoló amivel váltani lehet, hogy a Scart csatin keresztül a TV kompozit, vagy RGB jelet kapjon. Gyakorlatilag ez annak jó, aki gyakran használja DVD film nézésre is a gépet és nincs a TV-jén legalább kettő külön bemenet, vagy nincs olyan chipje, ami meg tudja szüntetni a DVD lejátszásnál jelentkező zöld képet RGB módban.
  • aricsi
    #1443
    hali,melyik rgb kábelt vegyem meg,a drágábbat?vagy mind1?
    http://konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=167
    http://konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=170
  • Al Age
    #1442
    Abszolút jónak tűnő chip (konkrétan nem találkoztam még vele, de a legjobbak között van), a vinyós játékhoz a chipnek nincsen sok köze, max annyi, hogy tudja a valamelyik Dev módot, hogy ne cd-ről kelljen futtatni a HDLoadert. (Plusz van még egy fícsör, az ATAD patch, ami ha jól tudom azt teszi elérhetővé, hogy akármekkora és akármilyen vinyóval menjen a gép - e nélkül elképzelhető, hogy van egy maximum méret.)
  • JiBBeRiSH
    #1441
    Mostanában akartam venni egy DMS4 SE Pro-t, de sehol nem lehet kapni, valszeg a DMS szép lassan behal. Viszont találtam egy hasonló tudással rendelkező chippet: Crystal Chip 2.0. Ezzel valaki találkozott már? Amire nekem főleg szükségem lenne, hogy vinyóról tudjak játszani. Ezt milyen szinten tudja a cucc?
  • Lteam
    #1440
    Hi! Valaki megmondaná h Szegeden van-e szervíz ahol chipelnek ps2-t?Vagy Szegeden valahol. Köszi
  • t256
    #1439
    Írj egy kicsit több információt!

    Van chip a gépedben?
    Más gépben működött a dvd?
    Milyen márkájú dvd-re van kiírva az a játék?
  • tukko
    #1438
    Hát ez jó kérdés!