2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • tupac28
    #1517
    Van vkinek PS2-je Amerikából és sikerült megcsippelni?
  • HHapci
    #1516
    Nincs véletlenül valakinek laser hibás HD7 je?
  • HHapci
    #1515
    Hát pedig ilyen drágán,még be is épithetnék.
  • grande2006
    #1514
    psx
  • bil
    #1513
    Na úgy néz ki hogy inkább én csippelem meg a gépem mert ez a debreceni üzlet nagyon lehúzós cég.Mire vigyázzak?Megsűlhet valami az alaplapon a forrasztás közben?Amúgy h2o csippet akarok berakni...
  • KoPf04
    #1512
    Annyira nem értek hozzá,de gondolom az adott swap magic verzió kompatibilitási listájából megtudhatod.
    A weboldalán vagy ilyesmi...
    Guglit ajánlanám.
  • bandula1
    #1511
    sziasztok megtudná-e mondani vki hogyha le akarok tölteni 1 ps2 játékot azt hogy tudnám meg hogy a swap magic-kel megy-e vagy nem
  • bil
    #1510
    Köszi a választ.Megkérdezem ezt az én viszem a csippet és hogy berakja-e dolgot.
  • tukko
    #1509
    bil Nekmem magic 3-asom volt! Hát 15-ért semmikép ne rakass bele! Gond igazán nem volt vele, mert emlékeim szerint minden játékt vitt, de semmi több. Baj az inkább hogy régi, meg ha pár másodpercen belül nem indítja a játékot akkor nem indul el (na ezt most jól megmondtam:) ). Ez akkor volt igazán gond amikor már nem volt tökélates a fej a gépben, olyankor sokat kellet szarakodni, hogy elinduljon a játék. Mond meg a faszinak, hogy a rajtuk maradt őskövület chippet ne akarja már rádsózini 15 rúgóért, vagy rakjon bele normálissat vagy dugja fel magának. Ugy nem csinálja meg ha te viszed a chippet? Mert a Vaterán veszel egy H2O-t ami 6000-ből kijön. Ez legalább jó (nekem az nem tetszik benne hogy a dev módnál resetelgetni kell), nekem is ilyen van és én is onnan vettem!
  • JiBBeRiSH
    #1508
    Gametop.de -ről ne rendeljetek semmit. Rendeltem modchipet. Rákérdeztem, hogy van-é? Mondták, hogy van. Mondom jóvan.:] Kifizettem. Semmi visszapofázás, hogy úton az áru vagy vmi...Kérdezem mi a helyzet, mert már fizettem és várnám a pakkot. Erre visszaírják, hogy sajnos nincs raktáron, de majd küldik ha lesz.:o A K.. anyájukat vazzeg.
  • bil
    #1507
    Sziasztok!

    Van 1 30004r-es ps2 őm.Csippet szeretnék beszereltetni.Debrecenben viszont csak 1 helyen csippelnek (tudtommal)és magic 3 csippet akarnak belerakni 15eft-ért(szerintem sok ezért a csippért).A csippről nem sok jót olvastam.Konkrétan mi a baj vele?Esettleg valaki tud szakembert ajánlani Debrecenben?
  • shenmuedc #1506
    Azt szertném kérdezni hogyha másolok egy alkalmazást a memóriakártyámra akkor utánna azt onnan nem tudom valehogy launchELF cd nélkül indítani? A gépemben myth chip van és slim.
  • D79
    #1505
    Hello! Olyan kérdésem lenne, hogy mi tévö legyek, ha ezt írja nekem ki a Bully játékom: Save failed! Data may be corrupted. Check memory card (8MB)(for PlayStation 2) in MEMORY CARD slot 1.

    A gépemben Prodigy chip van (vélemény róla?), igen, másolt játék, 16MB-os MAX Memory a memókártyám, és a helyén van tökéletesen, hisz más játékot simán ment. Segítsetek!!! Köszi
  • JiBBeRiSH
    #1504
    Szvsz azért 7-es ez, mert 7x-es PS2-höz van, persze csak találgatok.:]
  • Al Age
    #1503
    Hmm... akkor végülis iagza van a srácnak, de az is biztos, hogy ez nem az origi Messiah team munkája, erősen névlopás gyanús a dolog - ez persze nem feltétlenül jelenti azt, hogy ez a chip nem jó.

    Lammer, Neked meg egy külön házifeladat:
    Ha találsz infót Messiah 3, 4, 5, 6-ról is, akkor kiérdemled a tiszteletbeli Goggle-Master díjat báj mí. :DD
  • Lammer
    #1502
    ezt talaltam a messiah 7rol :D csak guglizni kellett :D
  • dinomano
    #1501
    nah, tuti hogy sehogy(a gép szétkapasa nelkül..)sajna en is kivancsi lennek milyen chip van a gépben... :-| De felek szetkapni...
  • Okami Amaterasu
    #1500
    honnan tom megállapitani h milyen chip van a gépembe a szétszerelésen kivül?
  • KoPf04
    #1499
    Hát akkor ez talány számomra,majd ha lejár a gari szétkapom.
  • Al Age
    #1498
    Messiah 7 akármi??
    Ajajj, egyre nagyobb a gyanú, ugyanis
    - Messiah-ból a 2-es volt az utolsó;
    - ennek a gyártását is leállították még a slim PS2 megérkezése előtt (tehát egyáltalán nem slimhez kifejlesztett chipről van szó);
    - sőt mi több, slim konzolba nem is építhető be Messiah chip.
  • KoPf04
    #1497
    Tudatlan vagyok a témában,én csak annyit tudok amit az ipse mondott aki csinálta.
    Ő pedig Messiah 7-akármit említett,kifejezetten a slim ps2-be való verzió.Végülis műxik tökéletesen,semmi gondom vele.
    Egyébként az emberke "futószalag" szerűen csinálja,biztos nem mondott hülyeséget.
    Csak hát én is ilyesmiket hallottam hogy ez régen volt elterjedt,ezért kérdezősködöm itt.
  • Al Age
    #1496
    A kettő kijelentés üti egymást, mert ugyan a Messiah volt talán az első profi chip PS2-e, de nincsen belőle újabb verzió, kvázi régi chip. Az újabb verzió az talán a Ghost2, vagy a Ghost2 V2 lehet, de ezt már sehol sem hívják Messiah-nak csak azért mert ugyanaz a csapat készítette.
  • Al Age
    #1495
    Nem, ajánlom!
  • KoPf04
    #1494
    Hali

    A Messiah chip-ekről milyen tapasztalataitok vannak?
    Elvileg ilyen van a gépemben,valami újabb verzsön.
    Problémám nincs vele,mindent indít csak kiváncsi vagyok mit tudhat még,mert nem sok infot találtam róla.
    Annyit tudok hogy régebbi verziók népszerűek voltak a vastag gépekben,bár lehet ez sem igaz.
  • JGTC
    #1493
    köszi gondoltam, hogy tudsz valamit segíteni ! Talán még megkérdezem cheapboyt is hátha tud valamit...
  • dinomano
    #1492
    Hmmm... Jeah-jeah; rövid pittyel indul a chip; csak az a gáz, h. neha rövid pittyel sem kapcsolja be a chippet; nem PS2-nek ismeri fel a lemezt a gép... Neha pedig csak fekete kepernyöt kapok, mintha nem kapcsolt volna be "rendesen" a PS... gondolom forrasztasi gond lehet...Ehhh... :-| /gond. szarul van forrasztva a chip.../ :-(
  • Al Age
    #1491
    Akkor mégegyszer nekifutok:
    A H2O csak a gép indulásakor tud backup lemezt indítani, vagy bármikor berakok egyet, menni fog?
    - Tehát ha elindítom a gépet és berakok egy lemezt, akkor az indulni fog, vagy piros képernyőt kapok?
    - Több dvd-s játékoknál ha elérkezek a játékmenetben a lemezcseréhez, akkor újra kell indítani a gépet a második lemezzel, vagy csak simán berakom és folytatódik a játék?
    - Olyan játéknál, ami nem csak az induláskor elleőrzi az eredetét megy vele, vagy a második ellenőrzésnél kifagy, vagy piros képernyőt ad? (Hiretelen ilyen cím csak a Splinter Cell Chaos Theory jut eszembe.)
  • Al Age
    #1490
    A Vaterán SmithBácsi épp Szombathelyi, ha jól tudom.
  • JGTC
    #1489
    Szevasztok! Szombathely környékén keresek olyan embert vagy céget aki tudná csippelni a ps2met. Ha tud valaki szóljon légyszi! FONTOS LENNE!!! THX!!!
  • turho
    #1488
    50004-eseknél használgatják, lényege, hogy a fejszervo-chip táplábát felemelik a panelról, és alternatív módon vezeték segítségével egy alacsonyabb tápfeszültségre kötik át. (tipikusan az 5 Voltos stabra). Egyfajta fejvédelem ez is, az 50004-es széria főként Sanyo HD7 fejjel szerelt változataiba találták ki, nagynéha produkált a v12-es hirtelenhalálhoz hasonló tüneteket az a széria.
  • turho
    #1487
    Én a rövid pittyet értelmezem sima bekapcsolásnak....
  • JiBBeRiSH
    #1486
    A Romeo mod az micsoda?
  • Lammer
    #1485
    nemjonemjo dino ezt irta: "ha chippel, akkor egy rövid "pitty"" viszont ha chippel akarjuk elinditani, akkor nem kell pittyig varni, siman bekapcsolom a gepet es mar indul chipesen :D
  • tukko
    #1484
    A dev mod engem is idegesít, de sehol se tudtam beszerezni más chipet csak ezt!
  • turho
    #1483
    Várjál csak, a leírása alapján simán lehet H2O. H2O-nál a kikapcsolást úgy lehet elérni ha standby-ból 2-3 másodperces nyomvatartással élesztjük fel a gépet. Normál esetben meg simán bekapcsoljuk. Szóval eddig ez H2O. AZ hogy hol megy, hol nem, az lehet a tré munka eredménye simán (főleg azért, mert az a chip nem kényes annyira a földhurokra meg ilyesmikre).
  • turho
    #1482
    Ez mechacon crash védelem elsősorban. Én ezek mellé használtam a mégbiztonságosabb magammegnyugtatására a 2 ellenállásos védelmet is :)
    De valóban azt írják hogy elégséges, hiszen jól véd a hirtelen halál ellen, és a V12-nek az az igazi baja, a pillanat alatt lezajló felgerjedéses kiégés.
  • Lammer
    #1481
    akkor neked nem h2Od van :P
    mivel a H2O MINDENT AUTOMATIKSAN INDIT!!! dvd, ps1,ps2 MINDENT!!! amit leirtam idegesito folyamatot az a DEV-MODEnal van! :PPPPPPPPPPPpppppppp
  • Al Age
    #1480
    Jaja, tudom, ez kicsit tényleg ciki. :-)
  • dinomano
    #1479
    en aztatsemnem tudom, h. milyen chip van a gépben; de lehet hogy ez a H2O... ugyanis nekem is egy ehhez hasonlo idegfeszitö procedurat kell eljatszanom (amit mellesleg elözö tulaj nem is irt le rendesen; mivel azt irta, h. ha chip nelkül akarom inditani, akkor hosszu gombnyomas; ha chippel, akkor egy rövid "pitty"; oszt kész...)...Mellesleg gyakorlatban nem igy van..Ehhh... neha beveszi, neha nem... (Az is lehet, h. forrasztasi gondom van?)
  • Al Age
    #1478
    Most nézem a honlapot, az utolsó kérdésben kicsit elbizonytalanodtam.
    Újabb kérdés:
    Azt írják, hogy ha csatlakoztatom a J és K vezetékeket, akkor semmilyen más fejvédelem nem kell a gépbe, ez tényleg igaz? V12-es gépbe kerül majd a chip.
    link 1
    link 2