2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Al Age
    #1557
    A játékban nincsenek kódok és tényleg nem tartozik ide, van saját topikja. ;)
  • amdopteron
    #1556
    HEllo ez nem ide tartozik ez igaz:Dés bocsi de adhatna vmi cheat et a grand turismo4 hez csak pénz kódot az nagyon szükséges légyszives vki
  • Al Age
    #1555
    Igen.
  • SzakYy
    #1554
    Helló, ahhoz hogy az ntsc játék színes legyen ilyen kábel kell vagy vmilyen más? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • karolyherceg
    #1553
    Hello Küldjetek már nekem olyan oldallinkeket, ahol válalnak chippelést. [email protected]
  • Al Age
    #1552
    V14.
  • TRnX
    #1551
    elirtam.. előről :P
    Minden mod chipnél van ilyen sor: One chip compatible with PS2 V1-V14.
    Vagyis hogy hanyas V -hez jó.(gondolom verzio) és nemtom hogy az enyém hanyas lehet. Erre lennék kivancsi. amugy scph-750004 CB az izé száma. Ezt a V-t honnan szüljem meg? pls help amugy itt néztem: http://www.neoasic.com/ps2mods.htm
  • TRnX
    #1550
    Minden mod chipnél vagy ilyen: One chip compatible with PS2 V1-V14.
    hogy hanyas V hez jó. és nemtom hogy az enyém hanyas lehet erre lennék kivancsi. amugy scph-750004 CB az izé száma. Ezt a V-t honnan szüljem meg? pls help amugy itt néztem: vvv.neoasic.com/ps2mods.htm
  • Demon 15
    #1549
    Köszia Szaszura!!
  • Szaszura
    #1548
    Szia!!Ha jól tudom azt jelenti a platinum hogy az adott játékból már elkelt X darab pontos számot nem tudok de majd valaki bizt tudja pontosabban!!
  • Demon 15
    #1547
    Hello!

    Valaki nem tudná megmondani hogy PS2-nél mit jelent az hogy egy játék paltinum vagy sem??
    Aválaszt előre is köszi!!
  • Nitrous Express
    #1546
    hát félek,hogy elk*rom
    és oda kell valami garancia,vagy papír,vagy ilyesmi?
  • Al Age
    #1545
    Az összes európai PS2 szériaszáma 004-re végződik, épp a kettő előtte levő szám a lényegesebb jelenleg. ;]
  • JiBBeRiSH
    #1544
    Vagy SCPH-77004-es...:]
  • t256
    #1543
    A PS2 hátulján van egy fekete matrica. Arra rá van írva, hogy SCPH-...
    A Tied SCPH-75004-es lesz.
  • TRnX
    #1542
    honnan tudom meg hogy hanyadik V a ps2-m ???? 004 az izéjének a vége :P pls valaki valaszoljon
  • t256
    #1541
    Asszem szintén a Winhiip a megoldás.
  • öregharcsa
    #1540
    jah...ha nem értesz hozzá
  • Nitrous Express
    #1539
    és a fejtisztítás az hogy van?
    azt szervízben kell?
  • pspguru
    #1538
    és mivel lehet a winyóra tenni a játékokat?
  • öregharcsa
    #1537
    hmm...lehet egy fejtisztítás megoldaná....
    egyébként érdekes hogy ugyanúgy LG/Verba és az ő általa írt lemezek működnek...amit meg te írtál az nem.....
    figyelni kell mert a Verbák alapanyaga is más lehet(mediakód)
    a legjobb a tayo-yuden alapanyagú lemezek...
    a sebesség rendben, én az LG-t nem szeretem mert sokszor ő a forrása a bajnak...nameg nem mindegy milyen progival írtad meg....
    ajánlom az imgburn-t és az elődjét dvddecrypter-t(ezt jobban szeretem, több dologra használhatom)
  • t256
    #1536
    DVD decrypter : Egy író progi. Sztem ps2 lemezek írására a legjobb.
    USBExtreme: Ez kezeli a winyót amit rákötsz a ps2-re (ha jól tudom).
    hdl dump: fogalmam sincs

    A kérdésedre a válasz pedig Winhiip, de biztos hogy létezik több ilyen progi is.
  • Nitrous Express
    #1535
    hát kétféle van
    verbatim lemez,4x-en,LG dvd író
    verbatim nyomtatható lemez, 4x-en,LG dvd író
    az egyiket az oszttársam írta ki
    szerinte a chippel van baj
  • pspguru
    #1534
    Hali. meg tudná mondani valaki hogy mire jók az alábbi programok:DVD Decrypter,USBExtreme, hdl dumb, .ja és még annyit szeretnék kérdezni hogy milyen programmal lehet megformázni a winchestert hogy jó legyen a ps2őbe(hogy mülödjön vele a sok tört játék)előre is köszi..
  • evikec22
    #1533
    Sziasztok! ha valakinek van swap magic boot dvdje, vagy tudja hogy kell használni légyszi írjon ide: [email protected] köszi
  • öregharcsa
    #1532
    jaj csak ezt ne....
  • toretto r34
    #1531
    Állitolag a konzolstudioban jol és gyorsan dolgoznak
  • Igor2101
    #1530
    Üdv.

    Kíváncsi lennék, mi a véleményetek erről a 2 chipről: titan sx 3 , modbo.
    Az egyik szervíz ezzel a két chipel dolgozik, (10e Ft.-ért fejvédelemmel együtt), és szeretném tudni megérie-e ennyiért, és hogy megbízható chipek-e?

    Köszönettel: Laci
  • öregharcsa
    #1529
    milyen lemezre hányszorosan írtál milyen íróval???
  • Nitrous Express
    #1528
    Sziasztok!
    egy nagy gondom lenne.a gépem nem viszi elsőre azokat a játékokat,amiket kiírok.
    régi,vastag ps2-m van.vannak nem eredeti játékaim,és azok mennek simán,csak az nem,amit én írok ki.kb 6-7 szer kell újraindítani,mire elindul,de néha még többször is. ez mitől van?
  • karolyherceg
    #1527
    nincs esetleg valami oldal, ahol le van írva, hogy hogyan kell chippelni?
  • TRnX
    #1526
    Debrecenben tok egy boltot de 18 ért csinálják :(
  • karolyherceg
    #1525
    Tudna nekem valaki valami oldallinket adni, ahol PS2 chippelést válalnak? please
  • HHapci
    #1524
    Ez engem is érdekelne. Én probáltam régi nagyba ripper 3.4et de nem működött vele.
  • tupac28
    #1523
    Légyszi segítsetek!! Amerikai ntsc slim PS2-be milyen chip kell,hogy le tudja játszani az európai (pal) játékokat? És hol lehet ilyet kapni? Please!! Előre is THX!!
  • TRnX
    #1522
    kezdésnek egy szuper kérdés. honnan tudjam meg hogy hanyas V a gépem? most vettem zsiruj ps2 slim. 4 es a szám izéje vége :D meik a legjobb csip hozzá? lusta vok végig olvasni a sok topicot. és honnan szedjek olyan csippet és mennyiért? ennyi :) aki válaszol nekem annak örök boldogságot kivanok és minden jot!
  • tupac28
    #1521
    Kb. ár? És milyen chip?
  • Seth
    #1520
    Le, van
  • tupac28
    #1519
    Amerikából hozott ntsc PS2 csippelés után le tudja játszani az európai (pal) játékokat? Van ilyen chip?
  • karolyherceg
    #1518
    HELLO
    Olyan embert, céget keresek, akik tudnának egy PS2 -t chippelni. Ha valaki tudja hol érdemes körülnézni, szoljon. Elöre is köszi.