2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • jaszy
    #1598
    Szasztok. Van egy ps2 esem. Rossz valamiért a memori card 1 es slot. A s est tökéleten látja. De viszont onnan nemtölthető be a játék mentés. va erre megoldás?
  • t256
    #1597
    Szia!

    Nekem Voodoo 1-esem van. Jó chip. Egyetlen hibája, hogy nem mindig indítja el elsőre a játékokat, de egy reset megoldja a problémát.
  • Lizardman
    #1596
    bocs, közben jöttem rá, hogy azrrol a chipröl még nincs ott vélemény...
  • Lizardman
    #1595
    http://ps2info.uw.hu/
  • Dvorgaz
    #1594
    Hello
    Voodoo 2 chipről van valami tapasztalata valakinek?
  • dinomano
    #1593
    Turho; nagy nyilvanossag elött is ezer köszönet a PS-em rendbeteteleert! :-P Köszi, hogy veszödtél vele! :-)
  • turho
    #1592
    Csak ha hullára szeded, akkor jössz rá, egyébként nem egyszerű. DVD region x progival sztem fogja vinni az ntsc cuccost. Chippelt gép tudtommal indítja írott cd-ről ezt a progit.
  • rabies
    #1591
    Sziasztok! Hogyan lehet megnézni azt, hogy milyen chip van a gépben? Van valami mód erre, vagy csak úgy ha teljesen szétszedem a gépet? Egy régi vastagabb kiadású gépet cseréltem el slim-re, hátha le tud játszani amerikai régiókódos filmeket, de ez sem tudja. Többet már nem akarok cserélgetni, úgyhogy arra gondoltam, hogy hátha a chiphez van valami mediaplayer, vagy firmware frissítés, vagy bármi egyéb, ami lehetővé teszi, hogy ezt az opciót is lehessen használni. Remélem tudtok segíteni.
  • TRnX
    #1590
    amerikai laprol rendeltem.. de ahogy atvaltottam magyarorszagra egyből átváltott euróra.. de kell még chip. ugyhogy van ötleted hogy rendeljek olcsobban akkor ird meg pls.
  • HHapci
    #1589
    Honnan tudnék gyorsan és biztosab karácsonyig egy memokarit meg egy kontrollert rendelni ps2 höz?
    És persze nem utolsósorban olcsón is.
  • HHapci
    #1588
    Azt a chipet ausztriából kapod és nem amerikból, és miért nem az eurasia rol rendeltél 3-4e rel olcsóbb lett volna.
  • Balyy
    #1587
    Hy!
    Pesten tud vki egy megbízható üzletet ahol foglakoznak ps2 chippeléssel?
    Cím, webcím, stb.
    Ja és inkább PÜ-be ha lehet!
    előre is köszi!
  • ecneb
    #1586
    Ez a golem engem is érdekelne de úgylátom senki nem vett ott..engem csak az zavar, hogy sehol cím meg valami csak úgy minden telefonon kéz alatt stb..azért az egy kicsit gáz.. :S bár csak nem baxnak át :S
  • Lizardman
    #1585
    Mindenkinek más a véleménye, igazábol az az igazság, hogyha ugy kapod kézhez a gépet, hogy fél évig semmi baja (müködésileg), akkor megusztad, de igazábol ha a garanciárol van szo, akkor hallottam már olyat, hogy nem is "ugy van az a garancia dolog"... stb... de utána kell érdeklödni...
  • Spy Hun
    #1584
    golem megbízható hely?
  • TRnX
    #1583
    megvolt.
  • turho
    #1582
    másfél óra+teszt...szép alakok ezek is akkor.

    Egyébként: ha valakinek lenne még igénye chippeltetni, postai úton vagy Szolnok környékéről, keressen priviben. Még van 8 db DUO3 blue chipem.
  • ecneb
    #1581
    Jah hát úgy igen.. monnyuk sztem nekem marad a Swap MAgic vagy a Golemkonzol...ha átbasznak max megyek és rájukgyüjtöm az üzletet stb stb stb :D
  • JiBBeRiSH
    #1580
    Privit megkaptad?
  • TRnX
    #1579
    Van fasza vékony forrastó pákám, ez amit belinkeltem egy egész készlet küldenek le kábeleket és kapcsolási rajzot is. nah meg szamtech műszerész a végzettségem szal nem aggódok :P de ez ugyis az én dolgom. de vállalok rá garit :P
  • ecneb
    #1577
    igen? és hogy rakod bele?
  • TRnX
    #1576
    Én debreceni vagyok.. most rendeltem amerikából chipet. 52 euro lesz mire ide ér. az kb 13 ropi. És majd magamnak belerakom. Crystal Pro v2.0 chipet. Sztem ez a legbikább ami létezik. Ha másnak is kell debrecenben vagy környékén, szivesen megcsinálom fejvédelemmel garival mindennel. Inkább veszek bele valami drágább chipet mint valami olcso kakit.

    http://www.mod-chip.com/index-cart-us.php?go=en/crystal_pro.php
  • ecneb
    #1575
    jaj megint buta voltam..szóval...ilyen "csippeket" kapna a gép...

    * Olvasófej védelem
    * Modbo 760 és/vagy Titan SX3 kerül minden átalakított gépbe!

    * Vállaljuk a 77004-es gépek átalakítását is!
    * Viszi a backup lemezeket (írott lemezeket)

    Ára: 7.000,-Ft/Db
    Több darab esetén az ár megegyezés szerint alakul!

    V1-V12ig Modbo 2.1

    V12-V16ig Myth Lite 600
  • ecneb
    #1574
    hello

    most akarok ps2őt venni de nemtom, hogy vegyek...most ugye van a tescoban 30ért ami nem olyan rossz ár szóval beruházok 1re...de bementem egy ps boltba ott meg aztmondták, hogy ha ott veszsek vagy akárhol akkor a 3 nap garancia miatt vegyek valami játékot is aztán 3 napon keresztül mennyen a gép, hogy tuti legyen minden.

    Sztem ez meg is lesz de amikor rákérdeztem a chip dologra aztmondták nem éri meg mert hosszú idő mire készvan meg ő csak pesten tud chippeltetni azt is 18e-ért...úgyhogy most nemigazán tudom mit tegyek..gondoltam a Swap Magic-re de azt meg gondolom külföldről kellene rendeleni( ha csak valaki nem tud Mo.-n is). De most olvastam a golemkonzolnál, hogy 7e-ért chippelnek gépet ráadásul másnap lehet is vinni szóval mostmár tényleg nem tudok dönteni...az meg még jó is lenne mert Miskolcra be is tudnám vinni...

    pls segítsetek..itt főleg tapasztalatokra gondolok stb... pl, hogy chippeltetett-e már vki ott meg 7e ft-ért milyen chip lehet az stb...meg Swap Magic tényleg olyan jó-e stb.. előre is thx
  • JiBBeRiSH
    #1573
    Mondd meg nekik, hogy meggondoltad magad és hozd el tőlük, amíg ki nem cserélik benne az alkatrészeket.:P
  • bil
    #1572
    Sziasztok!
    Debrecenben a Petőfi tér 1-be ne vigyetek gépet csippeltetni mert 1 hétre vállalták és mostmár 3. hete nincs kész.Egyébbként 15eft-ért magic 3 chippet raknak bele, persze csak ha van kedvük dolgozni.Ebben az országban szerintem a legdrágábbak és nem is szavahihetők, legalább is engem már lassan 1 hónapja hitegetnek minden nap.
  • TRnX
    #1571
    válaszoltam! srácok senki, semmit a fejvédelemről?
  • öregharcsa
    #1570
    nem okosság kérdése hanem a lustaságé!
  • ZsozS
    #1569
    TRnX!
    küldtem neked privit!
  • karolyherceg
    #1568
    Mert nemmindenki olyan okos mint te ...
  • öregharcsa
    #1567
    jól megnézted a topic címét?...nem a chippelésről van szó hogy hol is csinálják hanem azokat a chipeket tárgyalják ki amik most forgalomban vannak....

    "Melyik chip milyen?"

    beszerezni külföldről tudod....beírod a googliba hogy ps2 chip és kapsz egy csomó oldalt...
    vagy alul a lap alján keresőbe...
    miért ilyen nehéz ez mindenkinek???
  • karolyherceg
    #1566
    Köszi szépen a segítséget
  • TRnX
    #1565
    lehet volt már róla szó ha igen akkor sorry és adjatok egy lap cimet.. azt szeretném megkérdezni hogy mi is az a fejvédelem? konkretan miaz és hogy lehet szert tenni rá, hogy müxik, miért fontos ez.. kell-e, stb. csak párszót létszi valaki.
  • Lizardman
    #1564
    www.golemkonzol.hu ... itt vállalnak...
  • karolyherceg
    #1563
    Az is elég, ha megadja valaki, hogy mi kell hozzá, honnan tudom beszerezni. Ha adtok nekem leírást, hogy mit hogyan kell csinálni, akkor megcsinálom én magam (vagy villamosmérnök ismim :) ) De ha nem segít itt senki, akkor meg nemtudom, hogy miért is van ez a topic ...
  • karolyherceg
    #1562
    akkor emailt ... márleirtam a cimememet, de itt van ujra: [email protected] ... Minek vagytok akkor, ha nem segítetek?
  • öregharcsa
    #1561
    mit nem értesz ezen??....pont ilyen dolgok miatt buknak most meg, mert vannak jóindulatú egyének akiknek az a hobbijuk hogy feljelentgeti ezeket a boltokat....

    na ezé nem kapsz linket...

    üdv
  • karolyherceg
    #1560
    ÁÁÁÁ, én nemhiszem el, hogy egyikötök se tud nekem ol.yan oldallinket adni, ahol válalnak PS2 chippelést!!!
  • Al Age
    #1559
    Külföldről szinte minden típus beszerezhető, de a Vaterán itthon is találsz H2O-t például.

    Sütinek pedig így Mikuláskor, Karácsony előtti időszakban a mézes puszedlit ajánlom! :D
  • TRnX
    #1558
    hogy tudok hozzá jutni ps2es mod chiphez? kapcsolási rajzok vannak, meg fasza szamtech műszerész papir a fiokban :P csak honnan vegyek chippet? és ajánljatok nekem egy sütit.. még mindig ezzel tolom: scph-750004 CB