2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • tukko
    #1678
    Ezt hol mondták? Baromság!
  • kosta
    #1677
    HEllo! a régi(nagy) ps2-t is chipelnek még me azt mondták egy iylen üzletbe ahol csinálnak ilyet hoyg a naggyal má nem foglalkoznka me mind meghal ez igaz???é shoyg csak a kicsit cisnálják..
  • torrente
    #1676
    Amerikai gép is le tud játszani bármilyen formátumú eredeti és másolt játékot chippelés után? Milyen fajta chipet érdemes beletetetni és kb. mennyibe kerül a chip és a szerelés? Esetleg, ha valaki tud egy bp-i címet ajánlani, ahol megcsinálják, az legyen szíves privátban megírni! Köszi!
  • A Vajda
    #1675
    visa-val fizettem :)
  • Sephi
    #1674
    Gyors kerdes.

    Az ismeros gepe 30004-es es szejelszedven rajottunk hogy MXL chip van benne. A problema az hogy amikor bekapcsolja akkor nem vesszi be a jatekot. Van amikor 7-8 probalkozas utan nem aggya be a piros kepernyot es akkor beveszi a jatekot ami megyen is rendesen.

    Kerdesem az hogy ez miert van? Szar a olvaso mar? Roszul irtam meg a DVD-et? Esetleg a CHIP-et kell mashogy elinditani?
  • TRnX
    #1673
    ez jo, csak draganak tünik. van honlap ahol 2 ezerbe kerül a duo 3 darabja csak ott meg 13 dolcsi a posta költség. több a pk mint a chip :(

    es utan vétellel vagy hogyan fizetted ki? meg euroban kellett?
  • A Vajda
    #1672
    én az enyémet innen rendeltem, asszem 5 euro a szállítás és 3 napon beül itt volt Ausztriából ajánlott küldeményként.
  • TRnX
    #1671
    honnan szedjek egy duo 3 chipet? :(
  • Drephis
    #1670
    hova érdemes vinni a ps2-met kichippeltetni budapesten? mert nem szeretném ha elszúrnák a ps2-met.
  • jaszy
    #1669
    Állítólag jó ! Most ezt lehet kapni , talán a legujabb ! Álltalában 12 ért teszik bele !
  • kroy1
    #1668
    Hali valaki még a Modbo 760 chipröl tudna mondani valamit,hogy milyen megbizható-e és hogy meg érné-e bele rakatni 12000-ért
  • jaszy
    #1667
    Az árát megéri ha jól működik. Verziószám szerint 1-2 éves de akár 3 is lehet , ezzel a tipusszámmal jött ki a slim ps2 3 éve. Fél éve már régen a 75004 eseket árulták. De lehet hogy valahol elfekvőben volt ,minden lehetséges. Viszont ha a papirja nincsmeg akkor inkább öregebb:(
  • kroy1
    #1666
    Sziasztok.Lenne egy kérdésem.Szerintetek meg érne -e egy 70004 számú ps 2 25000-öt,ugy hogy kapnék hozzá egy 8 megás memokártyát,1 megás memokártyát,2db Joystick van még 3 gyári játék.a gép nem chippelt.Ez a verziószám kb mikori kiadás lehet,mert a srác nekem azt mondta fél éves,de nincs meg a papírja.

    A segítséget előre is köszönöm.
  • TRnX
    #1665
    duo 3 chipről mi a véleményetek?
  • A Vajda
    #1664
    ma kész lett a gépem, és mit mondjak, állat lett. Matrix Infinity + 77004 a legnagyobb királyság!
  • Drephis
    #1663
    köszi!
  • dinomano
    #1662
    Jah, gond nelkül termeszetesen... Jah, ment válasz...bocsi... :-D
  • jaszy
    #1661
    Igen !
  • Drephis
    #1660
    hello! lenne egy kérdésem idáig egy sima ps2-m(az a nagy darab:)) volt de bexart, ezért az ismerősöm egy új ps2-vel lepett meg. a ps2 slim és az a kérdésem hogy azt úgyanúgy ki lehet chippeltetni mint a régebbi fajta ps2-t?
  • Rage47
    #1659
    Hi!
    Egy ismerösöm kérdi, hogy hol lehet swap magicet Mo.-n kapni, ha lehet?
  • jaszy
    #1658
    Örülünk neki hogy sikerült orvosolni a dolgot:) Mehet a gemes 1000000-el!
  • Balyy
    #1657
    Na háj!
    Megoldódott a problémám végre!
    Vissza vittem a gépet ahol csinálták és jó lett!
    Nem értek hozzá de a faszi vmi olyasmit mondott h kiment benne vmi dióda v. tranzisztor! Na mindegy csak gondoltam leírom!
    Ne nézzetek hülyének de nem értek hozzá!
  • jaszy
    #1656
    Chippje válogatja :)
  • Al Age
    #1655
    Nekem csak 17-et kellett. :P
  • jaszy
    #1654
    19 vagy 21 kábelt kell beforrasztani :(. Lehet a szállításnál 1 lelazult. Láttam már efélét. Ha neked 1 sem megy akkor csak a chipp lehet a hiba :)
  • Balyy
    #1653
    Múlthéten lett chippelve és eddig semmi nem indult el már mint írott!
    Egyébként nem is maszekba csinálták hanem pesten elvittem egy konzolos üzletbe! De ott meg a palinak működött mert még mielőtt elhoztam megmutatta h működik!
  • JiBBeRiSH
    #1652
    Tegnap besz@ratott a gépem. Én nyomtam a Turist Trophyt vinyóról, aztán haver rádugta a második joyt, ekkor eltorzult a hang, majd lefagyott a gép. Nyomtam egy resetet, utána ment minden jól, de rá egy órára ismét nyomtam resetet, aztán utána nem indultak a játékok vinyórol, majd vmikor reset után a vinyón sem talált játékot, vagy ha megtalálta, akkor nem indította el. Volt néhány reset még később és azóta úgy tűnik semmi baja.
    Vmi tipp, hogy ez miért volt? Ne dugdossam rá menet közben a joyt, vagy vmi nagyobb gáz előjele?
  • jaszy
    #1651
    Ha bejön a "tegyek be eredeti ps2 lemezt" ablak akkor nemlehet lemez hiba ,hiszen látja ,olvassa a lemezt. Valszeg chip hiba lessz. Kontárul lett beletéve,vagy a chipp eddig "élt".
  • Balyy
    #1650
    Hy!
    Már a ps2 dvd írás hogyan? című topikba írtam de gondoltam ide is leírom a problémám!
    Múlthéten chippeltettem a gépem és hát eddig nem sikerült müködésre bírni írott gémmel!
    Folyamatosan a piros képernyő jön ki h tegyek be eredeti ps2 lemezt!
    Illetve ha úgy kapcsolom be h hosszan nyomom a gombot és utána gyors reset akkor meg a mem. kártya választó utána meg megint a piros képernyő! Az előbb leírt topikba azt írták h v. az író v. meg a dvd rossz amire írtam! Nem igazán értem mert haverom meg fogott egy ótvar nóném dvd-t írt rá gémet és vitte neki úgyan olyan márkájú íróval!
    Ha esetleg tudtok segítsetek!
    előre is köszi!
  • gecc
    #1649
    Vmi gond van, mert nem játsza le:( pedig action replay-em is van
    Tudna vki segíteni PLS HELP
  • majki85
    #1648
    Üdv! Aki Szegedi és akar chippeltetni az írjon az emailomra [email protected]
  • gecc
    #1647
    thx
  • Seth
    #1646
    le
  • gecc
    #1645
    Szevasztok
    Eredeti NTSC-s játékot lejátsza a PAL-os PS2, ha meg van chippelve?
  • A Vajda
    #1644
    olyan megbízhaató emberek jelentkezését várom, akik Heves megyében, Egerhez minél közelebb, foglalkoznak chip-eléssel. csak privibe!
    thx
  • SolidSnake
    #1643
    Köszönöm a válaszokat. Én a garancián már jócskán túl vagyok, több mint négy éves a gépem. Szilveszter környékén jártam Miskolcon, ha képes volnék a jövőbe látni, a hónom alá csaptam volna a gépet, ha ott ennyivel olcsóbb a tisztítás...
  • jaszy
    #1642
    Ha a felirat jön ki valószinü chip hiba. A tisztítás ebben nemigazán segít,de nem árt. 5000 ért baromi sok. Mi 2-3 ezerét csináljuk. (Miskolc).
  • kame
    #1641
    Én is pont ugyanigy jártam. Nekem chip hiba volt. Szerencsére kicserélték gariba a chipet. Azóta tökéleletes.
  • SolidSnake
    #1640
    Igen, az a felirat jön ki, bár nem mindig, van, hogy elsőre a browseres menü, de azután az is átugrik arra. Úgy egy hete félórás resetelés után bejött a játék, a következő nap egyáltalán nem, majd két nap egymásután elsőre, azóta meg semmi. (Nem csak egy játékkal próbáltam.)
    Javasoltak teljes tisztítást, állítólag három nap alatt csinálja meg valaki ötezerért, de nincs nagy bizodalmam az ilyesmiben...
  • jaszy
    #1639
    Lehet chipp is de az ritkább. Inkább a fej gyengülhet és amiatt van. Mit tesz a gép az írott játéknál? Egyszerüen nem olvassa be vagy kijön a "please insert playsation2 format dics" felirat?