2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • öregharcsa
    #1758
    na meg azt hogy ha futtatni akarod akkor ki kell chipeltetni a gépet...
  • tukko
    #1757
    Igen van dvd5-ös is de kroy1 eredetivel próbálta!
    Ez azt jelenti hogy szerezz egy nem eredei dvd5-öst az valószínű menni fog!
  • kroy1
    #1756
    Ez mit is jelent??????????????,,,
  • öregharcsa
    #1755
    khm...van belőle dvd5-ös verzió is...(törve)
  • tukko
    #1754
    A GT4 dulplarétegű dvd-n van! Sztem ezért csinálja! Valami miatt nem szereti a duplaréteget, hogy miért fogalmam nincs! Az enyém is nehezzebben olvassa be, de játék egyántalán nem akad!
  • kroy1
    #1753
    Sziasztok.Probáltam megtakarítani a fejet és akkor is ezt csinálja a gépem.Mit csináljak.Csak ezzel az 1 játékkal csinálja hogy fagy meg akadozik.A többi simán gond nélkül fut.
  • Jimmyt
    #1752
    Egyébként vannak olyan chipek is amelyek nem támogatják az ntsc játékokat.Haverom rakatott chipet a gépébe és csak a palos játékok mentek neki szinesben.Kicseréltette a chipet olyanra mint az enyém és azóta az ntsc játékok is szinesben mennek neki.
  • jaszy
    #1751
    Egy RGB kábel segít.... ha fáj a torkom és az orromat is tisztííccsa :)
  • kosta
    #1750
    ifen...téll ez votl a baj:) köszi szépen
  • JiBBeRiSH
    #1749
    Talán ntsc a másolt játék és a tv-d nem ismeri ezt a szabványt.
  • kosta
    #1748
    ma hoztam ela gépem a boltbóla hol chipeltáék beraktam egy másodlt dvd-t sé fekete fehér a játék betettem eredetit az emg színes mi a baj?:S
  • Jimmyt
    #1747
    Szevasztok ha már ez a fórum ps2 chipekkel foglalkozik valaki tudna ajánlani egy olyan chipet ami támogatja a lemezcserét?
  • jaszy
    #1746
    Akkor egy fejtisztítás,mechanika tisztítás lehethogy segít. De a slimeg elég sz...k ebböl a szempontbol...
  • kroy1
    #1745
    sajna a vékony 70004 es
  • jaszy
    #1744
    A fej pozicíóján kellene állítani. Vagy a hátsó állítóval vagy a fejenlévő kiscsavaron. Persze csakha régebbi vastag a géped. A slimen nemlehet.
  • kroy1
    #1743
    Sziasztok.Valaki meg tuná nekem mondani,hogy kaptam kölcsön egy gran turismo 4 játékot az elkezdett nállam akadozni,a pályák végén le fagyott.Azt hittem karcos volt a cd és azért,de megvettem a boltban zsir ujjan és az is ezt csinálja.Ez miért lehet?A gépem nincs csippelve.mit lehetne csinálni mert nagyon szeretnék vele játszani.
  • Jimmyt
    #1742
    Szevasztok tudna nekem valaki segíteni vagy tanácsot adni? Codeberaker cd-t szeretnék használni a gépen de amikor kéri hogy tegyem be a játékot nem tudja elindítani.Tud esetleg valaki megoldást?
  • tukko
    #1741
    DVD ügyben mindeki másra esküszik, én pl. a TDK-ra amit egy rosszab állapotba lévő fej is simán olvasott, mig a Verbanimmal töbször kellett probálkozni. Amugy meg mivan ha tönkremgy a fej nem nagy tragédia. Meg egy félévet simán kibír akármit raksz bele, de lehet ég többet is! Haverom 2 évig gyilkolta mindenféle cd-s játkokkal és még princo dvd-t is rakot bele és még én egy évet használtam igaz a végén már nem volt az igazi! :) Én a vastagról beszéltem most. A slimekbe meg csak 6000 egy fej ot meg tényleg nincs mit aggodni! ;)
  • jaszy
    #1740
    Szépen csendesen megy,nem fagyogat, ennyi. 8X os kicsit sok ! 4 X az optimális. Éncsak ezt használom.
  • kosta
    #1739
    haverom azt mondta 8* kell írt is egyet nekem akkor azt ne hazsnáljam?
  • kosta
    #1738
    azt honann fogom tudni hoyg melyiket szereti a legjobban?:D
  • jaszy
    #1737
    Jóminőségü DVD 4-6 X os írással. Verba,Traxdata,Tdk stb.. próbálgatni kell melyiket szereti a géped a legjobban.
  • kosta
    #1736
    olvatsam és írtátok hoyg a másolt dvd miatt megy tönkre a gép...meik dvd a jó?márkafüggö?esetleg írássebbesége vagy mi?:)
  • Gábor
    #1735
    Tehát akkor tudsz váltani? Ugyanezzel a chippel?
  • Seth
    #1734
    nálam meg pont fordítva csinálta még annó. 1. lemezt nem ismerte fel indításkor hanem csak a 2.-at. New game-re mentem akkor kérte az elsőt úgy meg ment, érdekes. Ja és nincs bekapcsolva a ps2 systemben a gyorsabb ps1 lemez olvasása funkció,mert ha az bevolt akkor nekem egyiket se vitte??
  • jaszy
    #1733
    Jóbele. De a chipp...izé....egszóval elég gyengusz !
  • Gábor
    #1732
    Nem tudjátok mi a teendő original usa ntsc-s Chrono Cross-nál, hogy a matrix mx4 felismerje a második discet? Felszólításra felnyitom a tetőt, berakom a korongot, de nem viszi tovább.
    Volt vkinek hasonló gondja?
  • wesker24
    #1731
    Hello azt szeretném mondani hogy nekem is van egy Playstation 2-öm de még a régi fajta a 30004 -es modell na szóval adtak hozzá nekem egy Duo 2 GT modchipet is ezt érdemes belerakni ??? Vagy egyáltalán bele lehet-e rakni ???

    A másolt dvd filmeket simán viszi !!!!
  • tukko
    #1730
    Ezt minden héten megkérdezi valaki!
  • jaszy
    #1729
    Sehogy !
  • gidacska
    #1728
    hali megint én.Hogyan lehet megtudni hogy milyen modchip van a gépbe anélkül hogy szétszedjem a gépet?
  • gidacska
    #1727
    köszi.Szerintetek a túlirott dvd rongállja a fejet vagy nem okoz neki gondot?
  • jaszy
    #1726
    Ezekbe régifajta kell ! Azértnem egyszerű ajánlani mert nemtudom mijó bele a mostaniak közül. Asszem a Modbo 760 az jó bele és az jónak tünik mostanság... Járt így egy ismerősöm hogy megchippelték és nemment ,akadozott az írott game -kal,pedig előtte vitte a gyáriakat rendesen.
  • gidacska
    #1725
    Az irott dvd filmet szépen viszi.Azt mondta a boltba a szervizes hogy nem igazán bírná sokáig.Saját gép még Franciahonba vettem amikor kint melóztam.Nem nagyon volt játszva vele mostanában(kb 1 éve) van napi szinten.Apósjelöltem nyomja vele a Grand Turismo 3 at.Milyen Chippet ajánlotok hozzá?
  • jaszy
    #1724
    Ez ígyvan ! Viszont egy gyenge 4-5 éves fej nemigazán tuti hogy olvasni fogja a másolt DVD-s játékokat rendesen. Viszont helyesbítelek a 70004 es V 12 es alaplapos az tönkremehet a chipptöl ha nincs benne fejvédelem. Másba nemkell fejvédelem nemis létezik csak a lehúzós chippelők fantáziájában !
  • tukko
    #1723
    Sokadjára is leírom a chippeléstől egy gép se adja be a kulcsot lehet régi vagy akár új! Ez csak tévhit! Az írott lemez az, amitől tönkremegy!
  • jaszy
    #1722
    Ha a fej jó akkor nincsgond ! Igaz a 30004 es legalább 5 éves masina :(
  • zehy
    #1721
    ... az esetek 80%-ban...
  • jaszy
    #1720
    Ha jó a fej benne érdemes. Teszteld le írott dvd filmmel . Ha azzal jólmegy írott játékkal is mennifog.
  • skeleton01
    #1719
    Helló!
    Ha valaki tud Nyíregyháza környékén vkit akit chippeléssel foglalkozik,please írjon pár sort!
    Köszike