2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • dez
    #1798
    Eladó egy nagy tudású DMS4 Lite (nem slimhez való) 8e, vagy jutányos áron be is építem. info
    Érdeklődni csakis privát üzenetben!
  • Kamehame
    #1797
    :D
  • jaszy
    #1796
    Úgymár jobban hangzik:)
  • Kamehame
    #1795
    nem :( de mondjuk hogy Szolnokra visszük és ő onnan Pestre ütánna ő vissza szolnokra és úgy van 15k amúgy 10k lenne
  • jaszy
    #1794
    Nemolcsó :(
  • Kamehame
    #1793
    ok, csütörtökön benne is lesz, szolnokon van 1 ember az elviszi pestre és ott csippelik ki 15 ezer lesz
  • jaszy
    #1792
    Chipp nélkül csak a pal-osokat értelemszerüen.
  • Kamehame
    #1791
    aszem nekem is olyan PS2-m van amiről te beszélsz!
    [PS2 Slim SCPH-77004] és alá van irva hogy "PAL" ez csak PAL játékokat visz? NTSC-seket nem?
  • jaszy
    #1790
    Van egy kicsi panelka plusszba az a fejvédelem . Decsak a slim 70004 es V12 es alaplaposba kell. Másba nem !!
  • chriss6
    #1789
    Sziasztok!
    Ezen a chippen: Modbo 760, van fejvédelem integrálva? Tehát a kép alapján össze kell forrasztgatni az alaplappal és kész?
  • Kamehame
    #1788
    #1780 kérek valakit segitseg lécci fontos lenne :'(
  • jaszy
    #1787
    Csak óvatosan :)
  • bordy
    #1786
    na sikerült. már nem érdekes. :) kicsit nehezn jött le az a fekete bigyó de lejött.
  • bordy
    #1785
    nem igazán jövők rá hogy kell bemenni a loop alá. nem nagyon akkarok ott erőszakoskodni. ott az kis feket tokk benne a sárga pánttal fogott lencsével. utána hogy? nem akarom tönkre vágni a az olvasófejet. :D
  • skeleton01
    #1784
    Hello!
    Segítség kellene!
    Pesten hol chippelnek PS 2 jó áron jó chippel!naon fontos lenne!
    Kösz
  • pepxm
    #1783
    Köszönöm!
  • dante3
    #1782
    Sziasztok!
    Nem tudjátok véletlenül,hogy Székesfehérváron vállal valaki ps2 chippelést? Priviben ha lehet!
    Köszi
  • szutyok92
    #1781
    hello!
    van egy action replayes lemezem meg hozzá card! Az lenne a kérdésem hogy ezzel lehet-e futtatni másolt dvd-t? Mert eddig nem sikerült, bár a cd-t gond nélkül viszi!
    milyen mappáknak kéne lennie? Mert nekem csak egy data van meg system de az fájl meg sles de ezek mappán kívül!
  • Kamehame
    #1780
    csá all
    kérhetnék 1 kis segitséget?
    van 1 PS2 Slim-em és azt szeretném kérdezni hol lehet chipeltetni karcag/szolnok környékén
  • Ioles
    #1779
    Sziasztok!
    Május körül lehet hogy vennék egy PS2-t és azt hallottam hogy ha ki van csippelve akor tönkremegy egy időn belül, igaz ez?
  • jaszy
    #1778
    Megéri. Modbót érdemes tenni bele. 12 K körül teszik bele.
  • pepxm
    #1777
    Sziasztok!Van egy 3hónapos ps2 egy db eredeti játékkal,15k-ért.Érdemes megvennem?Szeretném chippeltetni,de fontos volna,hogy ne csorbuljon az eredeti használhatósága!Milyen chippet javasoltok és mennyibe kerülne?
  • bordy
    #1776
    lehetséges h az lesz. ahoz hasonlít leginkább a felépítése. bár amit találtam neten az piros és kék volt, volt 1-2 apró különbség is. a fene tudja mi lehet igazából. valszeg régi darab lehet már.
  • jaszy
    #1775
    Szerintem Magic III . De lehethogy tévedek....
  • tukko
    #1774
    Matrix infinity vagy dms szerintem nem nagyon chippelnek sehol, mert kevés rajta a haszon, de a modbo 760-ason matrix frimware van és csak 3-4ezer egy chip!
  • tukko
    #1773
    Hát ez jó kérdés. A magic chipek voltak ilyenformák, de azok pirosak voltak. Alcohol az jó, de a loop alatti lencsét is érdemes kitisztitani, csodákat tesz, de oda nem fér be a fültisztitó, én egy fogpiszkáló hegyére tekertem egy ki vattát és légy nagyon ovatos!:)
  • bordy
    #1772
    nem tudja valaki így ránézésre hogy milyen chip ez?

    chip
  • bordy
    #1771
    van egy olyan kérdésem hogy a fejet mivel érdemess kipucolni? alch.+fülpiszkáló?
  • Sasas
    #1770
    Sziasztok. Nekem volna egy olyan próblémám, hogy a ps2 slimemhbe szeretnék egy pendriveon feltenni a need for speed carbonhoz egy 100% savet. de nem tudom hogyan tegyem. Vagy mi a megoldás hogyan lehet az adatot bevinni a memóriakártyámba.Nincs semmilyen átalaktos izébizém. PLS help. THX
  • skeleton01
    #1769
    Pesten tudd valaki vmi helyet ahol jó chipet szerelnek Matrix infinity vagy dms széria?
  • jaszy
    #1768
    Elég drága !
  • skeleton01
    #1767
    Helloka!
    Irok ide is!
    Titán sx chip létezik?Mit tudtok róla?
    15000 Ft megér-e beszerelve 1 hó garival?
    Sűrgős lenne a válasz!
  • tukko
    #1766
    Igen, kikapcsolható a modbo. Tartsd nyomva a start gombot bekacsoláskor! Sőt még saját menűje is van! Tartsd nyomva az x-et és a háromszöget!
  • wesker24
    #1765
    Hello azt szeretném megkérdezni hogy az Action Replay OS chipről mi a vélemény ???

    Ugyanis találtam az interneten egy Ps2-öt nagyon jó árban és ez a chip van benne a Ps2-ben !!!



  • kriszkrisz
    #1764
    hello
    nekem modbo 760-as chipem van,nem tudjatok veletlen,hogy kikapcsolhato? mert meg nem tudtam rajonni.
  • tukko
    #1763
    Ha eredeti HDloader-t veszel akkor nem kell chip, de kb ugyanannyiba kerül mint a chip. Én ajánlom a chipet és a modbo 760 elég olcsó és jó! Be lehet állítani hogy egyből a Hd loader töltödjön be lemez nélkül mikor beapcsolod a gépet! De ha hozzá tutsz jutni egy jobbfajta drágább chiphez pl.: Ghost 2, Matrix, DMS akkor persze azok is jók!
  • Flower
    #1762
    Honnan tudom van e fejvédelem és ha igen konkrétan mit művel?
  • bordy
    #1761
    noh, rájöttem h nem kell, inkább veszek egy olyan lemezet és megprbálok egy adapter szerválni. vagy akkor is kell a törtekhez? pffh vagy 3 órát biztos olvasgattam most. nem emléxem hol olvastam már azt a részt.
  • bordy
    #1760
    hali.

    a jövőben tervezek venni egy ps2-t és hát persze hogy chip is kell. olvasgattam a fórumokat és annyi info zudult belém hogy most ülepedniük kell hogy tudjam hogy mivan. szóval ha vinyot is akarom használni akkor az a DMS fajta kell nekem ugye?
  • Kamehame
    #1759
    csá all
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudjátok Karcagon hol lehet chip-eltetni?