2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • jaszy
    #1838
    Nincsmit !!
  • berkojani
    #1837
    Nagyon szépen köszönöm a max shooter-es válaszodat!!!
  • skeleton01
    #1836
    Helló!vannak itt moderátorok??????
    Az 1832-es hozzászólásomat lehetne törölni túl személyes hngvételű!Előre is köszi!
  • Al Age
    #1835
    Hogy konkrétan a legjobb melyik, az egyénfüggő, kinek melyik szolgáltatás fontosabb, milyen gépbe építhető be stbstb, sok mindentől függ.
    Nekem Ghost2 van és maximálisan meg vagyok vele elégedve, de ott vannak még a DMS-ek, a Crystal-ok, a Matrix Infinity...

    A Modbo mindenesetre szerintem is jó kis chip, de a legjobb már csak azért sem lehet, mert klónchip, Matrix Infinity klón.
  • Kamehame
    #1834
    miért, meik a legjobb?
  • Al Age
    #1833
    Hát ez azért finoman fogalmazva is túlzás. ;)
  • skeleton01
    #1832
    Pesten a Kinizsi u. 25 Konzol stúdió 10 e Ft modbo chip 1 óra várakozási idő!
  • jaszy
    #1831
    Ígyis lehet mondani :)
  • Kamehame
    #1830
    a legjobb, tudtom szerint
  • jaszy
    #1829
    A gépenis és a dobozon is felvan tüntetve SCPH???? A modbo mos egészen jó chip.
  • Toti22
    #1828
    Hello

    A héten szeretnék venni újonnan egy play2-tőt. Ahol venném ott
    "prodigy" csippet raknak bele. A Kérdésem az, hogy mit tudtok erről a csipről??? És tudtok esetleg olyan helyet, ahol Matrix vagy Modbo csippet szerelnének be. És még annyi, hogy a verziószáma (V**) a
    gépnek hova van írva? Csak a gépen van rajta, vagy a dobozon is fel
    van tüntetve?
    Köszi előre is a segítséget!!!
  • jaszy
    #1827
    Lehet kapni Max Shooter-t hozzá. És azzal összelehet kapcsolni egérrel és billentyűzettel. Nálunk 5500 Ft
  • Kamehame
    #1826
    aszem igen, ha USB-s
  • berkojani
    #1825
    Lehet Billentyűzettel+egérrel játszani a ps2-es játékokat?
    Légyszi írjatok a [email protected]
  • jaszy
    #1824
    Hülyeség a 1.5 óra !!!
  • Kamehame
    #1823
    1.5??? én 8at szoktam játszani :D, akkor áttérek 1.5-re
  • skeleton01
    #1822
    Köszi az infót végre valaki!Akkor én is oda megyek!
  • ICP001
    #1821
    Szia!Én éppen ma rakattam be a K.S.-ban egy chippet.Eddig Prodigyt használtak,nemrég tértek át Modho-ra.
    Nagyon korrektek voltak.Mindösszesen 40 percet kellett várnom.
    10000 ft-ot kértek a műveletért.A szervizes srác ellátott pár jótanáccsal is:max 1,5 óra játék(ez chip nélkül is áll)Jó minőségű,nem karcos,lassan megírt médiákkal kell tömni a cuccot.
    Ha másodszorra sem olvassa be a játékot,nem szabad próbálkozni tovább.Ha megmurdál a chip,vissza kell vinni hozzájuk megnézik és ha nem nyúltál bele a gépbe,kicserélik.Korrekt.
  • skeleton01
    #1820
    Hát senki nincs itt M.konzol vagy valaki nagytudású?
  • Büdösrocker
    #1819
    Köszi szépen a gyors választ!
    Még annyit hogy az USB-n keresztül tudok vinyót csatlakoztatni vagy azt csak az alsó részébe lehet? Ha az alsó részén akkor mi kell hozzá?
  • skeleton01
    #1818
    Vélemyények érdekelnének 3 boltról?volt e már itt valaki elégedett eseteleg nem?
    Konzone, Konzolium, Konzol stúdió!
  • skeleton01
    #1817
    Helló!sürgősen infora lenne szükségem! a prodigy chip milyen?
    Érdemes berakatni?
  • roloo112
    #1816
    hello!nem tud valaki pécsen egy helyet ahol chippelnek ps2-t(vékonyat)
    ha lehet privátba
  • turho
    #1815
    Remekül elmennek a nagygépek H2O-val, DUO3-mal, illetve még nagyon sokfajtával. Érdemes automata chipet teteni bele.
  • Büdösrocker
    #1814
    Szevasztok! Most vettem egy PS2őt (vastag) SCPH 39004 de sajna nincs chippelve. Ezekbe milyenfajta chip a jó?
  • Kamehame
    #1813
    1. vagy a chip rossz
    2. vagy roszué rakták bele a chipet
    3. rossz a lemez
    4. rossz a fej pozitciója
  • turho
    #1812
    Az biza lehetséges, pár KS matricát láttam már a szerelőpadomon :(
  • baloghsanci
    #1811
    Sziasztok 5 napja vettem egy új ps2-t és bechippeltettem a KS-nál, ha berakok egy írott lemezt 10-ből 5 játéknál kb 30 mp múlva kilép és beadja a piros képernyőt, de ha nem akkor meg töltés közben lefagy, 4X írott verbatim lemezzel használom, a szomszédom gépén mind megy. Lehetséges, hogy szarul chippelték be, érdemes visszavinni?
  • Csokis
    #1810
    Úgy értettem, hogy fognak 1 zsír új PS2-őt és rögtön beleteszik a chippet és így árulják. Máshol is ennyiért mondták, ami nekem elég drága. Szóval, hanyagolom. Köszi!
  • jaszy
    #1809
    Létezik. De akkormár ugye nem uj :) Én 49 ért tudok.
  • Csokis
    #1808
    Létezik olyan hely, ahol új PS2 gépet lehet venni már eleve chippelve? Ha igen, akkor hol és milyen áron? Előre is köszi!
  • Kamehame
    #1807
    csá all! meik gomb-kombinációval lehet a modbo chip menűjét előszedni előre is THX
  • jaszy
    #1806
    Konzolstudio,konzolshop. Nézzszét a neten. Tudod a google a barátod :(
  • Kamehame
    #1805
    hm, én szolnokon chipeltem ha kell adok tel. számot!
  • skeleton01
    #1804
    Hello!Nincs itt senki Pestről?
    Valaki segítsen márpesti cím kellene ahol chippelnek ps2-st
  • Kamehame
    #1803
    mármint a chip kapcsol ki 3mp reset nyomástól :D
  • Kamehame
    #1802
    csá all, megvan de olyan hogy 3mp reset nyomásra kikapcsol, csak annyit tudok ha mondok valami trükköt pl.: saját menü,stb... és ha megcsinálja achip akkor következtetni lehetne de végülis mind1
  • Kamehame
    #1801
    azaz, tudom hogy ma meek :D majd megkérdezem milyen chip van benne.(remélem) majd mondtok tólla véleményt és hogy lehet-e valahogy kimélni
  • Kamehame
    #1800
    ték aszem és ma meek a PS2-m ért délbe
  • dez
    #1799
    info