2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • batihu
    #1878
    Sziasztok!

    Miskolcon vagy környékén tud valaki chippelési lehetőséget?
    Árat?
  • jaszy
    #1877
    Abba már nemérdemes chippet rakatni. Kb 5-6 éves, valszeg gyenge a fej és nemsokáig menne másolt játékokkal. Egyébként Modbo vagy Titan a jó most. 12 ért teszik be átlagosan.
  • adam first
    #1876
    Hy! Emberek kéne egy kis segítség, megszeretném chipeltetni a Ps2-met valamikor a nyár közepén, de nem tudom, hogy milyen chipet és mennyiért érdemes bele rakatni a gépembe, nem akarom, hogy lehúzzanak vagy tönkre, tegyék a gépemet, ezért olyan embert kérdeznék aki nagyon vágja a dolgokat? Tehát szerintetek milyen chipet érdemes belerakatni a gépembe, mennyiért és mire figyeljek/vigyázzak. (Pl: Kell-e olvasó fej védelem stb.) Nem rég tisztítattam ki a gépemet, régi fajta vastag SCPH-30005 típusu modell és eddig nem volt megbuherálva. Légyszí segítsetek előre is THX.
  • Szilárd007
    #1875
    HOT WHEELS VELOCITY Xet KERESEM [email protected]
  • ecneb
    #1874
    monnyuk nekem össze van kötve házimozival de sztem nem nyomja 5.1ben :S
  • galuci
    #1873
    Én szolnoki vagyok, de a globalgamet ajánlom.Nagyon korektek telefonon mondták mire számíthatok,még egy vezetéket is cseréltek benne.Futárszolgálattal küldtem el.Mindent visz modbo van benne.Én csak ajánlani tudom.8000FT+3000FT az út.Mégegyszer köszönöm nekik.
  • evil 007
    #1872
    kell valakinek ps2???? érd email msn: [email protected]
  • Banyapapa
    #1871
    nézd meg a házimozin (csak kell lennie) van-e rajta optikai kábelnek hely.
    Ha van tiszta ügy,veszel egy optikai dugoval (mindkét felén az) ellátot kábelt,és ennyi (ps2 hátulján is van optikai dugonak hely.
  • Victor1103
    #1870
    Hello!Tudom hogy nem egészen idevágó téma de nem tudtam más helyen segítséget kérni.A minap vettem egy sony házimozit és azt szeretném összekötni úgy a ps2-mel hogy a játékokat azon keresztül hallhassam.A kérdésem az hogy lehetséges ez?Ha igen akkor mik a szükséges eszközök liegészítö kábelek amikkel ezt megcsinálhatom.Bármilyen oldalcímet ami ezzel foglalkozik a forumon belül vagy máshol szívesen vennék mert lehet hogy csak én voltam ilyen béna és nem találtam egyet se.Elöre is köszi:)
  • berkojani
    #1869
    Hali
    El vitted kicsipeltetni a ps2-det Szolnokra?
    Nem Horváth Atillának hívják azt az embert?
    Pont most akarom én is kicsippeltetni.
    Ha nálla csippeltetted akkor légyszi írd már meg a véleményedet és hogy mennyibe kerűlt!!
    Előre is kössz!
  • toto007
    #1868
    Oké! Ma csörgök.
  • jaszy
    #1867
    Szombaton 13.00 ig vagyunk nyitva. a www.konzolbolt.boltaneten.hu n a címünk rajtavan. (remélem lesszmég) korlátozott darabszámban van miis úgy rendeljük őket. Most vanmég 3 db. Esetleg hívj telefonon előtte. Elérhetőség a honlapon !
  • toto007
    #1866
    Hello!
    Engem érdekelne ez a gép 43000-ért csipelve.
    Szombaton érte is mennék.
  • jaszy
    #1865
    Jaaa vagy Modbo vagy Titan Sx van benne.
  • jaszy
    #1864
    43000 ért tudok neked vadonat újat,chippelve.
  • ICP001
    #1863
    Igazából nem lényeges,hogy melyik verziót alakítják át.Csak olyan chippet építenek bele,ami teljesen kompatibilis az összes régebbi verziójú ps2-vel is.
    Példának itt a Modbo chip
    Látszik,hogy a 4-es verziójú chip visszamenőleg elég sokféléhez jó.(V12-től slim)
  • Gabe18
    #1862
    Ja hogy ott van fórum is meg minden.Kösz,kösz.
    De sajnos angolból nem vagyok olyan jó hogy kiszedjem a lényeget...
  • Gabe18
    #1861
    Aha,na de ennek az "okositása" megoldható-e?Mert végülis ebben szeretnék biztos lenni.
  • ICP001
    #1860
    Ha újonnan veszed,csak egyfélét kapsz:SCPH-77004
    A dobozon ill a házon is megtalálod.
    Verzió infó.
  • Gabe18
    #1859
    Üdv!
    Holnap szándékozom vásárolni egy új Slim Ps2-t.Arról érdeklödnék hogy mostanában chip ügyileg vannak PS2-ből problémás szériák? Nem akarnék egy olyan darabot venni amit aztán nem tudnak megcsinálni.
  • aricsi
    #1858
    Zsír.
  • t256
    #1857
    Szia!

    Ez az oldal új címe: http://www.ps2info.extra.hu/
  • turho
    #1856
    A titan sx 1 az kb. 4 éves, teljesen manuális működésű chip. Egy hátránya, hogy kicsit ráűl az olvasófej-szervo áramkörökre, és tulajdonképpen valamelyest rongálja a gépet. Korábbi Nagy PS2-kbn lelhtő fel főként, pstwo-ba értelmes "szaki" nem szerel ilyet....
  • kalmi79
    #1855
    És ez a titan sx, ez milyen korú lehet?
    Jónak vagy rossznak számit?
    Köszi előre is!
  • zsolesz79
    #1854
    Hali,

    Nem biztosra mondom, de 99%, hogy titansx2
  • aricsi
    #1853
    Hali.A ps2info.uw.hu -ról hol vannak a régi infók? Asszem az oldal készítője itt is szokott bandázni.
  • kalmi79
    #1852
    Sziasztok!
    Tudja valaki milyen chip lehet ez?
  • jaszy
    #1851
    Szerintem az tudja miféle chip van benne aki betette. Mostanába Modbot tesznek bele. Azt kiírja bekapcsoláskor !
  • léri16
    #1850
    Hali mindenkinek!!lenne egy nagy kérdésem, az hogy amit aa globalgemen rendelek ps2-t ott ki is csipelik!!és hogy jó e az a csip??????egyáltalán milyen chip van benne??leéécci irjatok fontos lenne!!sürgős
  • Gaginho
    #1849
    Nem volt egy nagy összeg,floppyt feltelípetettem a gépre ott működne is a dolog..Csak hát nekem ps2-re kéne, gondoltam valaki csak tud valami hasznosat mondani...
  • Banyapapa
    #1848
    oriási talány.
    Nem tudom,hogy kellene bepöccenteni,és leeht az a floppy meg ahhoz van hogy pc-hez is tudnád használni a kütyüt,de ps2-re hogyan?

    Ezt megvenni igy elég nagy merészség volt.
  • Gaginho
    #1847
    Ígyx néz ki...
    http://www.konzone.hu/modules.php?name=Hardware&op=show&rid=6
  • Gaginho
    #1846
    Egy üzletben vettem, kompatibilis a ps2-vel de nem tudtak semmit mondani, van hozzá egy leírás is de a tony hawk 3-hoz, és így szinte hasznavehetetlen...gondolom a telepítő fájlt valahogy rá kéne rakni a memória kártyára hogy felismerje ezt az usb-s csatlakozót, de nem tudom hogyan kell..
  • Banyapapa
    #1845
    lehet itt ilyen usb-s kütyüt senkise használ,én nem is nagyon láttam még.

    Akitöl vetted,nem tudja mit-és-hogyan?
  • Gaginho
    #1844
    Sziasztok

    Valaki segítsen nekem, vettem egy usb-s network adptert ez egy utángyártott dolog,mert ugye network adaptert már nem lehet kapni,csak használtan, és nem tudom beüzemelni, kaptam hozzá egy floppy-t amin egy telepítő-fájl van...ha valaki tud segíteni nekem ebben, hogy mit is kéne csinálni, akkor írjon nekem, előre is köszönöm...
  • skeleton01
    #1843
    Nem sok jót hallottam a titánról? gyenge chip!szerintem ne válaszd!Modbo, Matrix ezek a jók!
  • zsolesz79
    #1842
    Titan SX4-ről mi a véleményetek?
  • dankazo
    #1841
    © Csokis-nak : Ha budapesti vagy, akkor keresd a Multiformat bt. nevet. Ott 39900 Ft a chippelt slim ps2, gyári Sony dualshockos joy 4000 Ft, gyári Sony 8 MB memo 4000 Ft. Nekem 47000-be került így a gép. És király Modbo chipet raknak bele.
  • turho
    #1840
    Prodigy az sufnichip, itthon programozva, elég ganaj....
  • skeleton01
    #1839
    Miért nincs itt moderátor?