2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • jaszy
    #2038
    Itt gázos!
  • turho
    #2037
    Országonként változik a megítélése....
  • jaszy
    #2036
    Nemcsak ott csinálják annyiért! Hallottam már máshol is! Szemét banda :)
  • jaszy
    #2035
    Nemegészen ígyvan! De mind1 :)
  • turho
    #2034
    Teszem hozzá nem rosszból írtam, de Szolnok megye és környéke konzol-témában elég "fekete lyuk". :)
  • turho
    #2033
    Szolnok mellett lakom, de még nem hallottam róluk a büdös életbe...hacsak nem ők azok akik kettessel kezdődő 5 jegyű számért moddolnak....
  • Jimmyt
    #2032
    Miért? A chipezés legális egészen addig amíg nem kezded el használni másolt játékkal.Az már illegális és büntethető is.
  • jaszy
    #2031
    Na ennek örülhetnek ha bekopog a jard! Címet ide kiírni? Ügyes!
  • pspguru
    #2030
    HELLO EMBEREK!VALAKI MONDJA MEG NEKEM HOGY HOGY LEHET ELINDÍTANI A GOW2-T HD LOADERREL MERT EMIATT CHIPPELTETTEM KI A GÉPEM!ELŐRE IS KÖSZ!
  • Smithie
    #2029
    Szolnokon,Ady E u,18. Netsziget(Főiskolával szemben),PS2,Psp átalakitás.
  • Atis7
    #2028
    Hy!Én is azt szeretném kérdezni, hogy tud-e vki Debrecenben v.környékén olyan helyet (v.vkit), ahol ps2t chippelnek?
  • ALIENwoods
    #2027
    Na igen, Konzol Studio-ban én is érdeklődtem, mondjuk nem hinném, hogy nem merik vállalni, csak mégis tisztán jobb érzés :P.

    Szerencsére az én pici 30004-smnek csak 1 tisztítás és olvasó fej beállítás kellett, és már vígan megy rajta a ismét a GT4 :D.

    Szerintem nagyon korrekt hely, mindekinek ajánlom aki szakértők kezébe szeretné tenni konzoljának javításást :P
  • Sliderx
    #2026
    KS-ban már leállt a dolog. Anno én is ott chippeltettem, de mikor utáljára vittünk oda gépet haverral, akkor azt mondták, hogy abbahagyták.

    Golemkonzol -ra keress rá. Mondjuk velük nincs tapasztalatom.

    Valakinek?
  • xtray
    #2025
    SZiasztok,

    Nem tudtok helyet, ahol Bp-en chippelnek. A konzol studióban elhajtottak, hogy nem foglalkoznak vele, szerintem csak nem merték elvállalni, öltöny, nyakkendő nem volt jó ajánlólevél :(

    ANdrás
  • havast
    #2024
    hi!1 kerdes:tudja vki,h debrecenben chippelnek-e,hol,s kb mennyiert??thx elore is.
  • SD456
    #2023
    Ok. Köszönöm! Akkor chip...

    Bye All!
  • jaszy
    #2022
    VAN IGEN! Drága is és nemminden játék fut vele. A chip egyszerűbb!
  • SD456
    #2021
    Hy all!

    De amúgy csak a modchip-el lehet elindítani másolt játékot? Mert én hallotam valami Swap Magic-ről, ami úgy működik mint anno a Dreamcast-ben a Boot CD. Ilyet honnan lehet szerezni? Vagy egyszerűbb a modchip?

    Előre is köszönöm!
  • turho
    #2020
    Sajna találtam hamis modbo-t, igen, a kidolgozása gyengébb, de a rosszabb: régebbi programkód fut benne, azaz egy slim gépben úgy hülyéskedik, hogy öröm nézni. Köszönjük, Kína....
  • jaszy
    #2019
    Láttam már énis olyat, vagy hasonlót.
    Van aki otthon megpróbálja betenni és balul sül el!
    Ezekszint a modbóban van hamis? Fasza!
    A titan-nal vannakmég indítási gondok,rühellem is.

    Igaz én nem szerelem be, azzal nemfoglalkozom , csakha úgy hoznak gépet!
  • SD456
    #2018
    Ok. Köszönöm! Nemtudom hogyan dogom kideríteni, hogy melyiket teszik bele de hátha... Na bye!
  • turho
    #2017
    Volt most egy munkám, kiderült, hamis Modbo volt a slim 75004-es gépben, az össze hibát produkálta random, amit a nem megfelelő chip csinál. Ergo régebbi programkódú és utánygyártott Modbo fantázianevű chippel néztem farkasszemet. A vége eltávolítás, alaplap-javítás és rendbeszedés lett, egy új chippeléssel megspékelve. Megdolgoztam vele, aki a pákát fogta, az is egy hétméteres kontár félművelt szaki volt. Hát, nem voltam feldobva a javítandó dolgok láttán. Csak győzz hétköznapi halandó az elégetett smd ellenállásokat cserélni, illetve átvezetési és forrasztási hibákat keresgetni....
  • jaszy
    #2016
    A dvd fajtákban nem a chipp válogat hane a gép,vagyis a fej.
    A legjobb az nemolcsó:)
    A Modbo a köztes út! Nemis drága viszont egészen jó!
    De hogyan deríted ki mit tettek bele?
    Jobbesetben kiírja,de nemminden chipp!
  • SD456
    #2015
    Hy all!

    Na most nemsokára viszem chippeltetni a PS2 (Slim)-em és megmondanátok nekem, hogy melyik a legjobb chipp? És hol raknak olyat bele? Remélem van olyan ami nem válogat sokat a DVD fajták között, meg elindul rajta sok fajta game...

    Előre is köszönöm!
  • PanzerWolf
    #2014
    ÁÁ értem,köszi szépen!Akkor nem is érdemes venni új gépet mivel,ha chipeltetem akkor veszik a garancia.Hát majd még átgondolom.Igazából egy játék érdekel csak és ezért venni ps2-t hááát.Viszont ha mindent visz akkor a dvd lejátszót is tudnám vele helyettesíteni.Mondjuk azért találnék biztos 1-2 játékot még.Ja,ami nagyon tetszik az a Shadow of the Colossus!
  • kiskami
    #2013
    Igen, ahogy Al age is mondja, lemezre kiírt progit lehet betölteni, utána pedig az mp3-at tartalmazó lemezeket. :)
  • Al Age
    #2012
    Alapból nem tudja.
    A gép gyárilag ps1, ps2 játékokat, audio cd-t és dvd filmet tud lejátszani.
    Létezik viszont mp3, divx, stb lejátszó progi, ehhez viszont chipeltetned kell a gépet (ergo így majd tudsz futtatni írott lemezen levő dolgokat, vagy ha a chip tudja valamelyik dev módot, akkor onnan is tudsz indítani).
  • PanzerWolf
    #2011
    Eddig azt hallottam a napokba,hogy nem lehet vele hallgatni mp3-at.Ez a lejátszó pontosan hogyan is működik?
  • kiskami
    #2010
    Igen, van hozzá lejátszó.
  • marten76
    #2009
    Hello !
    Győrben keresek valakit, aki tud ps2-t chipelni !
    msg me, thx

  • PanzerWolf
    #2008
    Szaisztok!Lenne egy olyan kérésem,hogy ps2-n lehet hallgatni mp3-at?
  • lopakodo00
    #2007
    Sziasztok!
    Segítségr lenne szükségem!
    Van 1 ps2-őm,ami chippelve van,de 2 vezetéknél elengedte a forrasztás!
    Esetleg lenne valaki aki vissza tudná pöttyinteni nekem azt a 2 vezetéket?
    Lehetőleg Vwszprém környékéről érdekelne
  • Jimmyt
    #2006
    Szevasztok tudna nekem segíteni valaki?Tudtok olyan helyet ajánlani ahol lehet olyan chipet rakatni a gépbe ami támogatja a lemezcserét és fejet is tunak cserélni?Előre is köszönöm.
  • testerlnx
    #2005
    A golemkonzolnál chipletetett már vki, mennyire megbízhatóak? A 7e-ben benne van a modbo chip is?
    A modbochip-el van vmi gáz haeredeti NTSC game-ekkel használnám?
  • testerlnx
    #2004
    Ttudtok mondani egy olcsó de jó megoldást arra ha eredeti NTSC lemezekkel szeretnék játszani a 77004-esemen? Mondjuk még bőven garis ezért is gondolkodok nagyon egy NTSC-s másik gép beszerzésén, de egy olcsó chip is lehet, hogy jó lenne erre a célra...
  • jaszy
    #2003
    Mert nagyon régi! Az AR2 es gépek minimum 5-6 évesek. Nemhinném hogy másolt lemezekkel stabilan menne hosszútávon.
  • ALIENwoods
    #2002
    miért?
  • jaszy
    #2001
    Abba a gépbe nemérdemes már chippet teteni!
  • ALIENwoods
    #2000
    Budapesten szeretnék Chippeltetni

    Action Replay 2-s chip van benne ezt kéne kicserélni valami komolyabbra :P

    msn/e-mail: [email protected]
  • tyler82
    #1999
    PS1 es játékot NE írj DVDre SEMMIKÉPP. Ez egy jótanács.