2886
Starforce
  • [HUN]FaTaL
    #2686
    bár ez egyéni problem valszeg de az én konfigommal a wr2 2 perc után teljesen lefagyasztja a rendszert, csak a reset segít (vista alatt), próbáltam minden driverrel (beépített, módosított inf-fel régebbi forceware, legújabb forceware). nem tudjátok hogy esetleg mi lehet a gond? a kártya nem melegszik megnéztem
  • [HUN]FaTaL
    #2685
    sajnos igen:( én is annak reményében raktam fel Vista alá is hogy nem kell, dehát le kellett:/
  • arty
    #2684
    ez spec jó hir! :)
    vista alatt is le kell huznod a kábelt?
  • [HUN]FaTaL
    #2683
    Mennek az SFes gamék Vistán le kell szedni a starforce driver updatet, tökéletesen megy a wr2 is
  • grebber
    #2682
    Death to Spiest feltettem semmi jele nem volt hogy starforce-os érdekes.
  • arty
    #2681
    Dodo55: a tiltás erősebb a megengedésnél, igy te sértesz jogot, ő nem :)

    Fatal: az országok törvényei különböznek, igy lehet az alcohol legális ahol készitik, de te ELVILEG itthon nem használhatod a másolásvédelem kijátszására :) használhatod NEM másolásvédett zene/film lemásolására pl. - arra legális, ha saját célra másolod le, nem haszonszerzésért
  • [HUN]FaTaL
    #2680
    egy clone másolat pl. alcohollal (amennyiben az legális) nem tekinthető a másolásvédelem kijátszásának. különben nem írnának ilyen programokat hiszen ő maga is törvénytelen lenne
  • Dodo55
    #2679
    Nem tiltja a törvény, sőt jogot ad rá neked, tehát a másolásvédelmek jogsértőek, tehát a magyarországi forgalmazók jogot sértenek azzal, hogy a másolásvédelmet nem szedik le.
    Kivéve egy, mert az ad nekem tiszteletpéldányt(meg támogatja egy versenyünket nyereményekkel) a TrackMania Unitedből, szóval őt nem tekintem jogsértőnek
  • arty
    #2678
    de, tiltja, ha az másolásvédelemmel van védve, hiszen azt kijátszani már törvénytelen :)
  • [HUN]FaTaL
    #2677
    okok:
  • [HUN]FaTaL
    #2676
    tévedés, nem tiltja a törvény az 1 példányban történő biztonsági másolatot amennyiben rendelkezel az eredetivel
  • arty
    #2675
    miféle törvények? semmiféle törvény nem tiltja, h másolhatatlan legyen egy lemez. viszont a lemásolását a törvény tiltja (itthon pl.)

    inkább a közvélekedés tett be a sztárforsznak, nameg h pl. ubinál is rájöttek, h a supportforum leterheltsége nőtt csak az sf3tol, az eladások nem.
  • grebber
    #2674
    Nem mert a gépem olyan szinten baszakszik hogy az már katasztrófa :(
    De rajta vagyok az ügyön amíg kinek baszom ezt a szart.
  • [HUN]FaTaL
    #2673
    sikerült kipróbálni a world racing 2-t?
  • Newfronter
    #2672
    Sztem nem fog már változni, mert a törvények nem engedik, hogy ne legyen másolható a lemez.
  • mucsácsó
    #2671
    tyúúhú, lassan asszem a StarForce 5.0-nak [úúhh defura leírni, anno még a 3-tól rettegtünk mint az állat :)] is eljön az ideje...az már biztos nem fog kegyelmezni megint =/
    vagy marad talán ugyanolyan "gyenge"? :D
  • grebber
    #2670
    Death to Spies demó: Starforce 4.70.006.008
  • [HUN]FaTaL
    #2669
    4.00 elég régi frissíts 4.08ra
  • cicamisa
    #2668
    Így sem indul sajnos.Esetleg a Daemon verziója rossz (4.00)?Vagy hogy a vinyóm nem SATAII? Ezt az infot kaptam a játékhoz:
    Disconnect your IDE drives, the power to them.
    Mount game with daemon tools.
    Install the game.
    Use this serial: BGTGX-9ZTUC-D2ZT6-SCJ67-D22M9
    Play the game.
    Enjoy!
    Ezek közül mindegyik feltétel teljesült,kivéve a serial használata.Nem kérte sehová.Már egy crack-et is letöltöttem,de az sem segített.
  • [HUN]FaTaL
    #2667
    ha kihúzva indul akkor gondolom mountold, és az all emulation on-t kapcsold be (nagyon fontos!!)!!
  • cicamisa
    #2666
    Kihúztam,de semmi sem történt.Ugyan úgy nem indult el.A vinyóm is IDE kábelen van,de az egy másik alaplapi csatlakozóhoz tartozik.Daemonba mountoljam be, vagy írjam ki lemezre a gamét?
  • [HUN]FaTaL
    #2665
    Húzd ki FIZIKAILAG az optikai meghajtókat másképp nem fog elindulni!
  • [HUN]FaTaL
    #2664
    okés:)
  • cicamisa
    #2663
    Sziasztok!
    Problémám adódott a pac man world3 pc-re írt játékkal.Ennek is starforce-os védelme van(verzió: 3.5.10.6).Kipróbáltam a starfuck-ot,de az nem csinál semmit.A nightmare ugyan elrejti az optikai meghajtót, de ennek ellenére sem indul a játék.Valaki össze tudná foglalni nekem,hogy mit mókoljak vele?Előre is köszönöm!
  • grebber
    #2662
    Az a baj hogy 2 ilyen RW-m van és mindegyiken igy van kiirva game hogy eredetinek látja.Asszem egyik fenntvan még valahol a gépemen isoba.Ha megtalálom akkor kiprobálol ,de csak holnap tudom megcsinálni!
  • [HUN]FaTaL
    #2661
    ilyen lemezeim voltak otthon, a maxell dvd-rwm nem támogatja az overburninget
  • [HUN]FaTaL
    #2660
    ja én rpmssel írtam. lehet hogy ez volt a baj:/ grebber: nem próbálod meg a wr2t azzal a bizonyos dvd-rwvel? (overburning legyen engedélyeze)
  • grebber
    #2659
    Nekem Phillips DVD+RW-re sikerült kiirnom a Rush for Berlint!

    DVD+RW lemezre, RMPS nelkul, es ittjon ami fontos, a lemez media codja legyen: RICOHJPNW11 (ezt pl. DVD-Identifyer-el ellenorzi)

  • arty
    #2658
    azaz a mostani modszerrel is adott anyagu lemezre kell irni?

    fatal: lehet h ez a gond nálad h a ridata nem supported?

    hol van erről egy bővebb leirás? megprobálnám énis :)
  • grebber
    #2657
    Abból gondolta hogy pl a Rush For Berlin leirt modon kiirva megy yx lemezre!
  • [HUN]FaTaL
    #2656
    a kettő kurvára nem ugyanaz:D mivel mountolva nem viszi kipróbáltam kiírva. hát úgyse...
  • ati2002
    #2655
    Miből gondoltad, hogy működni fog?

    szerk.: jó, egy próbát megért, de szvsz elég lenne az is, ha simán mountolva vinné.
  • [HUN]FaTaL
    #2654
    kiírtam mégegyszer, megírta jól de így sem megy:(
  • [HUN]FaTaL
    #2653
    elrontotta a lemezt azért nem működik:( mit jelent az hogy no seek complete?:D
  • [HUN]FaTaL
    #2652
    not working:/
  • [HUN]FaTaL
    #2651
    mondjuk nem a 100ft-t sajnálom csakhát eddig nem tudtam kiírni mert a traxdata lemezem és az újrajrható maxell lemezem sem támogatta a túlírást. erre a szar ridatara most sikerül kiírni kérdés hogy ér is e valamit.
  • [HUN]FaTaL
    #2650
    hát én is!
  • grebber
    #2649
    Remélem müködik!
  • [HUN]FaTaL
    #2648
    Na sikerül kiírni túlírással aztán vagy működik vagy nem...
  • [HUN]FaTaL
    #2647
    lol nemlehet kiírni azt írja nem fér rá a lemezre lol...