3677
  • _Neo
    #3349
    kész, zárassátok be a topicot, ez a kérdés a topic halála. mindenki csak ezt kérdezgeti de élménybeszámolók vagy screenshotok sehol... lehangoló...
  • joni77
    #3348
    sziasztok valaki tud magyarositást ,cracket?elöre is köszi
  • A31
    #3347
    cs mindenki szal ha nekem telepitös a játék mit csináljak?
    mert letöltöm a filet (LRC_NO dvd) és nekem nincs mdf kiterjesztésü fájlom amit a no dvd mds mellé raknék valaki tud megoldást?
    kössz elöre is
  • Finkoo
    #3346
    Embereeek, nem éri meg... sajnos ez az igazság...
  • Zsolti9014
    #3345

    sok sikert, jó munkát
  • Birdhill Thug
    #3344
    Sziasztok!

    Elkezdtem lefordítani a játékot normális, érthető magyarra. Az összes szöveget. Akit érdekel az jöjjön az oldalunkra: www.GameHunterTeam.hu
  • Pi3R
    #3343
    Nekem a legújabb Daemon tools van. A kát fájlt az MDF és az MDS fájlt másoljátok egy helyre(mind a kettőt ugyan abba a mappába, az az aztalon csináljátok és NE a Windows commander-be)!!! Majd mind a két fájlnak legyen a neve LRC_DVD, NEM kell a név után semmit irni!!!!!!! majd telepítsétek és utána huzgáljátok le a kábeleket az olvasórol majd indítsátok el a játékot!!!!!!
  • fery02
    #3342
    Allítólag van olyan Daemon tool-s, amibe be lehet rakni a NO-DVD-t, azt tudom, hogy nem a legújabb-ba. Valaki tudja esetleg melyik verzióba lehet berakni?
  • A31
    #3341
    Üdv mindenki!!!
    Tudna valaki segíteni?
    mert a meghajtók tápkábelének lehúzása nem segített, a no_dvd.mdf file-t pedig nem akarja berakni a daemon tools. Ha valaki tud segíteni kérem irjon az [email protected] e-mail címre. elöre is kössz!!!
  • bcrics
    #3340
    nekem nem működött a FAQ béli utasítás!! DE lehuztam a fizikai meghajtot es elindult mdf-el is!!szal meg kell várni mig crack lesz hozzá ami kb 1 év:) ha a poptwo thronest veszem alapul!!vagy lehet probálkozni a külömféle hideokkal starfuckarral és a többi gagyival ezeket még nem néztem!szal 100% elindul ha lehuzod a meghajtod!!
    ja la rushoz van valakinek crack?az is baszakodik nekem,ha van feldobhatnád,vagy küld el?kösz,

    a lrc meg tééleg "optimalizálatlan szar" 1 gb ram mellet szaggat mint a vetögép DE jók a csajok!!!
  • superlative
    #3339
    Hello mindenki,
    leszedtem pc-re a carbon collectors edition-t,és iso-fájl a tipusa,
    nemtudom mit csináljak,hogyan installáljam,
    iso-fájl kezelőt már találtam de az kirak egy 30 mappát aztán azt se tudom merre hány méter.
  • hykao #3338
    katt a bannerképre...
  • Pi3R
    #3337
    Ez a játék tényleg ilyen rövid?
  • Bazsby
    #3336
    Szevasztok. Honnan tölthetek le magyaritást, vagy angolitást? Mindegy csak ne ciril betük legyenek. Tud vagy akar valaki segíteni?
  • [HUN]FaTaL
    #3335
    le kell húzni a CD meghajtót csak akkor indul el hányezerszer legyen még leírva?
  • Pi3R
    #3334
    te, figyelj BunDevil ha feltudnál venni msn-re akkor nagyon megköszöném. Mert az a helyzet hogy nevagyok egy számítógép zseni!!!

    [email protected]
  • BunDevil
    #3333
    Nézd meg jegyzettömbel, mit mountolsz be! Valószinűleg rosszul van megadva a fájl neve/helye! Nézd meg, hogy az igazi CD-kép mellette van-e!
  • Pi3R
    #3332
    Sziasztok!!! tudna nekem valaki segiteni abban hogy hogyan inditsam el a LRC-t mert már mindent odamásoltam ahova kell, átneveztem meg minden és amikor elakarom indítani a játékot akkor tölt egy kicsit aztén meg ki ír valamit majd a retry-t nyomok és akkor valami kódot kér! Na és nekem az a kód kellene! de ha valkinek alindul kód nélkül akkor azt hogy csinálta???? ja és az LRC_NO_DVD-t is letöltöttem mejd kicsomagoltam és nem akarja daemon tools elfogadni mert ezt irja ki " Unable to mount image. File not accessible." Akkor valaki segít???
  • Kobold666
    #3331
    crack : http://ladaracingclub.hu/index.php?option=com_jdc&task=ViewFile&id=19&Itemid=35 hungarian language: http://ladaracingclub.hu/index.php?option=com_jdc&task=ViewFile&id=18&Itemid=35 De én se tom még így se elindítani!!!a crack-et nem vexi be se az alcohol se a daemon!Valaki vegyen fel msn-re és mondja el hogy kell elindí[email protected]

    THX
  • Kobold666
    #3330
    CJ33 légyxi vegyél már fel msn-re és ott elmondhatnád nekem bővebben hogy indítsam el a gamet!Köxi elölre [email protected]
  • GCsab
    #3329
    Nektek elindul eggyáltalán a játék mert én feltettem a játékot és kérte a DVD-t, aztán letöltöttem hozzá Patch-et meg mindent de még úgy is ugyan az lett, kérte a DVD-t
  • Teflon Mike
    #3328
    nah nekem sehogysem megy a DVD-lehúzás az sem megy se az átnevezős se semmi nem tom elindítani habár mondjuk nekem nem a pico van meg
  • Teflon Mike
    #3327
    akkor bocs olvass vissza
  • solle
    #3326
    mivel nincs faq ezért megkérdem:le lehet valahonnan tölteni ingyen?.bocsi nincs kedvem visszaolvasni
  • CJ33
    #3325
    Sziasztok nincs crack de ez már 100 szor le volt irva.....
    Azt az LRC_DVD.mds filet le kell tölteni katt a képre fennt és ott a faq aki nem tudná
    Nekem is az a pico féle verzio van meg
    azt a pico nevet kell kitörölni és a mellé másolt LRC_DVD nevet kell neki adnia. felteszed és megy nekem a dvd is ki volt huzva mert a World Racing 2 is ugyanigy megy.És nekem is csak ugy indult h lehuztam a dvd röl a szalagkábelt. De ahhoz is több fajta file kellett meg minden tehát nekem lehet azért is indult ilyen egyszerüen el mert egy "iw tools" csomagot le lehet tölteni a World Racing 2 faq jába.
    Mert ugyanigy indul az is mint a Lada Racing Club.ugyanugy betölt keresi a dvd t de mivel le van huzva ezért továbblép és indul
    Ja grafikát csak a video részen lehet huzni vagy van más opcio is ahol tudok felbontást meg ilyeneket állitani??????????????????????????????
  • Teflon Mike
    #3324
    Nincs crack ;) (vissza olvastál volna láttad volna
  • bence19940222
    #3323
    nem tud valaki hozá cracket aki tud az küldje el a [email protected] lécci elöre is kösz
  • Teflon Mike
    #3322
    valaki írta hogy azt az MDS filet átnevezte az MDF-nevére csakhogy én át neveztem és nem jó neki :S
  • Teflon Mike
    #3321
    ti hogyan indítottátok el a gamét??? a meghajtó lehúzós módszer nem jön be :S PLS help
  • Bandi95
    #3320
    nekem nincs meg :( (de kéne)
  • Vitéz Roland
    #3319
    Nah, földobtam én is, és sikerült elindítani. Fönt van hozzá minden javítás, meg a magyarítás.
  • nagysandor1980
    #3318
    Sziasztok!

    Sikerült felküzdenem a játékot,de van egy apro bökkenő az út telis tele van lapos autokkal kormény kerekek, kaszni, minden létszik rajtuk de tök laposak, de van egy pár auto ami rendesen látszódik!
    Járt már valaki igy? Esetleg ellenszer?
    Segítséget emailban is szivesen fogadok: [email protected]
  • [HUN]FaTaL
    #3317
    nincs crack
  • fery02
    #3316
    Hogy mi van meg? A crack? :P Ha az, akkor küldj már linket. Köszi!
  • rvn
    #3315
    megvan kösz hülye vok:D:S
  • rvn
    #3314
    crack?
  • kicsirobi
    #3313
    Nem csinál senki hozzá normális magyarítást?
  • paj01
    #3312
    Hi

    Volt ennek a jateknak egy tralere meg regen... az alatt szolt vmi ruszki szam...vhogy ugy kezdodott h :"nacso lasz nagonya":) fonetikusan irva.. na szal nem tudja vki h annak mi a cime vagy eloadoja?
  • Vitéz Roland
    #3311
    A V4.00HE az már régi. A legújabb a V4.08HE. Bár én nem játszottam vele, mert tönkrement a DVD-je és most tölthetem le újból.
  • good charlotte
    #3310
    hellosztok vki eltudná küldeni a picolo féle lada racing 34-es rar fájlát?? előre is köszi írjon egy privit vagy jelezze nagyon thx