3677
  • Pepsi Twist
    #3389
    ezt a net mizét el tod nekem küldeni valahogyan?
  • Pepsi Twist
    #3388
    Na le írom hogy csinálom:

    1. Felrakom a gammát (az MDS filével ami a no cd mizé)
    2. El akarom indítani a gammát a és azt mondja hogy xar...
    3. Belebaxok valamit a monitorba
  • Pepsi Twist
    #3387
    amúgy csak a Pico verzió létezik?
  • Zsolt01
    #3386
    Most nem azért, de kicsit vissza olvasol és ad egy megoldást © digit01 !
  • hangyikaka
    #3385
    szal ha felraktam csak huzzam le a dvd irót és kész?vagy huzzam ki a racket is?
  • digit01
    #3384
    Nagyon sok olyan progi(játék)van aminek ez kell.
  • digit01
    #3383
    Mégvalami!!!!Nem tom biztosan,de lehet,hogy kell hozzá a Net keretrendszer(NET Framework)nekem a 3.0-van fent(prób...ki)
  • Pepsi Twist
    #3382
    hát nem tom nekem se így se úgy nem ment majd holnap megpróbálom ha haza érek a munkából :) (nah most ez csináltam fölraktam a gammát-> (ugyan az a neve az MDS-nek mint az MDF-nek) mount MDS-> start gamma semmi nem történik csak mondja hogy nem jó :S
  • digit01
    #3381
    hahó,ne add fel, én fél éve próbálkozom mert szeretem a ladákat,de most végre sikerűlt...
  • digit01
    #3380
    Hi,ja azt nem ítram de sz.tem eléggé gépigényes(nem kell lehúni semmit,nem is kell letíltani semmit)
  • Pepsi Twist
    #3379
    én már eccer megcsináltam az MDS file berakását a legújabb démonba der úgy sem teccik neki :S (nekem az az igazság hogy sehogy sem indul ez a fos) Ja és a gépem biztos nem gyenge mert 3.6GHZ (túlhúzva 4.2-re) 2Gb RAM, Sapphire X1650PRO 256MB ....
  • digit01
    #3378
    Hi,nagyon is jó a játék.nem mindíg az a versenyzés,(drift...stb),kicsi logika is kell.(később teszek fel képeket).Lényeg,hogy igazi Ladás legyél....
  • digit01
    #3377
    Hi mindenkinek,nagyon 1szerű az LRC telepítés,és az indítása.Nem is gondoltam volna.Sokáig kerestem,mi a +oldás.Írkálnak olyan h.ségeket az emberek,de sz.tem direct.Nálam így műkszik tökéletesen író lehúzása nélkül(garis gépre is felrakhatod).1szerűen irom mindenki értse.Bemásolod a pico-Irc.mdf lemezt,(D:/Lada mappa,rögtön átnevezed LRC_DVD.mdf,mellé kicsomagolod az LRC NO_DVD rar-ból az LRC_DVD.mds-t)és a Virtual Daemon Manager v4.08He-be ezt hívod be.(LRC_DVD.mds).Nem tökéletes a magyarítás,de a lényeg látható.Sok sikert mindenkinek(3200Mhz proci 512memó,PCI 6600GT VGA,de kicsit szaggat).
  • [HUN]FaTaL
    #3376
    ehhez a játékhoz minden gép gyenge mivel egyáltalán nincs optimalizálva

    az elinduláshoz megn em azt mondtam hogy gyenge hanem hogy szar (értsd szoftveresen)
  • Zsolti9014
    #3375
    szerintem sem lesz, de reménykedem
  • Pepsi Twist
    #3374
    nekem mindent be olvas :S Fatal: aszondod gyenge a gépem?
  • fery02
    #3373
    Hányszor le volt már írva, hogy a legújabb Dameomn-tools-ok nem jók a játékhoz. 4.03-as Daemon-tools-al nézzétek meg, hogy csatolható-e a képfájl, aztán kérdezzetek ;). De szerintem annyit nem ér meg a játék, hogy cserébe régebbi Daemon tools-t tegyünk fel.
  • [HUN]FaTaL
    #3372
    A géped szar:) Én játszottam vele igaz csak egyszer mert annyira fos:D

    Ha lehúzva nem megy akkor sehogysem fog
  • Pepsi Twist
    #3371
    a lehúzós szar....

    A legújabb
    igen
    igen
  • [HUN]FaTaL
    #3370
    A lehúzós módszer 100% hogy működik én is kipróbáltam valamit elcseszel?

    Milyen daemonod van?
    mds-mdf neve ugyanaz?
    ALL EMULATION ON be van kapcsolva?

    Más ötletem nincs:(
  • Pepsi Twist
    #3369
    az igaz de most miért vegyek még egy autót??? arra is fizessem a súlyadót vazze?
  • fery02
    #3368
    Hát nyomhatsz Lada tuningot a valóságban is, mert élvezetesebb, meg árban sem olyan nagy valami
  • Pepsi Twist
    #3367
    nagy kár mert szívesen nyomnék egy kis lada tunyingot...
  • fery02
    #3366
    Nem hiszem, hogy lesz ebből a játékból optimalizált, angol verzió, ugyanis senki nem foglalkozik már ezzel a játékkal. Ha foglalkoznának, rég lenne már hozzá crack, de tessék, eltelt már szinte 2 év, és mindíg nincs még hozzá semmi. Nem is lesz.
  • Pepsi Twist
    #3365
    ja valamai crackal :) (és nincs valami 100% működő megoldás) a lehúzós nem jó
  • Zsolti9014
    #3364
    Reménykedjünk, hátha lesz még egy optimalizált, angol verzió
  • Pepsi Twist
    #3363
    nekem nem jó a DVD-lehúzos dolog semmi nem jó egyébként :S
  • [HUN]FaTaL
    #3362
    egyébként nem vesztetek sokat ha nem indítjátok el sem, szaggat minden gépen, nincs optimalizálva
  • [HUN]FaTaL
    #3361
    húzzátok le a dvd meghajtót letiltás nem elég szar a FAQ
  • hokika
    #3360
    nekem se akar elindulni!!! a csekkolás után ERRROR ( legalábbis nekem)
  • Pepsi Twist
    #3359
    ez a clone DVD-s dolog működik? nekem sehogy sem működik!!!

    "A" Megoldás:

    1.)kicsomagolod az MDS fájlt

    2.)AZ MDF fájl mellé másolod az MDS-t

    3.)AZ MDS fájlnevét átnevezed az MDF-el meg egyezore, de a kiterjesztés marad .mds

    4.).mds-t beilleszteni a daemon 4.03ba,telepít majd indtás, ezután újra indítást kér, reboot után lehet nyomni

    (mindent úgy csinálok ahogy le van írva... nem műxik)

    "B" Megoldás:

    1.lépés:az MDF mellé töltsétek le az MDS-t!

    2.lépés:az MDS-nek és az MDF-nek legyen pontosan egyforma neve!

    3.lépés:az MDS-t olvassátok be Daemon 4.03-l, és telepítsétek fel!

    4.lépés:a Windows Eszközkezelojében tiltsátok le az összes meghajtótokat! (FIGYELEM! Ha van valami más program (Pl.:Alcohol 120%) által üzemeltetett virtuális meghajtó is, akkor azt is tiltsátok le!)

    5.lépés:Indítsátok el a játékot! (Indulnia kell!)

    6.lépés:Kiléptek, és egyesével visszakapcsoljátok a meghajtókat! (FIGYELEM! Minden egyes meghajtó visszakapcsolása után elindítjátok a játékot, majd kiléptek, és újra visszakapcsoltok egy meghajtót, és ezt így tovább! Még a legutolsó meghajtó visszakapcsolása után is elindítjátok a játékot! Kicsit lehet sok ido de én ezt 3-szor játszottam el.)

    7.lépés:Újraindítjátok a gépet!

    8.lépés:Elindítjátok a játékot!

    9.lépés:ENJOY!!!


    (ez sem jó)


    Most akkor mi a faszomat csináljak??? ha letiltom az osszes meghajtót akkor nem is keresei a discet eccerűen nem csinűl semmit!!! most akko mivan?
  • Pepsi Twist
    #3358
    és mi a másik?
  • Bangoka
    #3357
    Írjátok ki clone dvd-vel a játékot a Deamon Toolsból!Még van egy másik fajta is!Az 100% ,h megy!!!
  • zoli122
    #3356
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ valaki help
  • zoli122
    #3355
    na ezt csináltam 2 meghajtó van a valós és a virtual démonba mount MDS aztán start game nem indul aztán letiltás minden meghajtó még a démon is és után start nem indul mindig kéri a CD-t (ja és ezt a no DVD-s izével csinálom) most akkor mit csinálok rosszul?
  • zoli122
    #3354
    a FAQ-ba írja hogy tilcsam le az összes meghajtót letiltom és akkor sem indul a gamma :S akkor mindig nyomom hogy retry és nem történi semmi még annyisem hogy végig fut a csík :S
  • zoli122
    #3353
    ja és a CD lehúzós nem jó...
  • zoli122
    #3352
    Nah valaki le írná részletesen hogyan kell elindítani ezt az isten verte gamét?
  • A31
    #3351
    cs mindenki!!!
    tudnátok e abban segiteni, h megvan minden a ladaracinghoz mds meg mdf kiterjesztés meg crack meg virtuális meghajto mégsem indul el ha kihuzom a meghajtot.(persze ezek be vannak rakva a helyükre) elöre is kössz
  • Endiman
    #3350
    mivel ez a játék nem kapható magyarországon mint ahogy az uaz 4x4 sem, szerintem a warez megengedett